MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Društvo > Politika

Notices

Politika Za rasprave bez vrijedjanja

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 10-01-10, 15:22   #1
Nabuko
Računam diskonte!

Nabuko's Avatar

Registrovan: May 2007
Nabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auru
Default Naj đeca, princeze, muziči talenti i ostalo ... ko je ođe normalan?

Svaki dan vrte se neka đečina osnovnoškoloskog uzrasta po ovim sprdnjama od TV sve u miniće obučeni kako bih ja izbačio ženu iz kuće da mi se neđe takova pojavi, tekstovi pjesama stepenicu dvije ispod Severine.

Je li ovo normalno ljudi?

Lumpenproletarijat, ta pasivna trulež najdonjih slojeva starog društva, biće delimično ubačen u pokret proleterskom revolucijom, ali će se po čitavom svom životnom položaju radije dati potkupiti za reakcionarna rovarenja.
Iz komunističkog manifesta.

Ne potcjenjujem ničije predispozicije za bavljenje politikom, ali treba znati da u društvima kao što je crnogorsko, harizmu često održava jedna pokorna struktura, koja brani njegovu harizmu zarad očuvanja sopstvenih interesa i želje da bude blizu vođe, predstavljajući sebe kao nezavisne posmatrače

Nevjerovatan je broj tzv. “nevladinih organizacija” u Crnoj Gori, bore se za prava tuljana, sibirskih tigrova, vjeverica, homoseksualaca, za čiste plaže, orlove i sokolove, trudnice, slijepce i osobe sa ravnim tabanima. To je znak da Crna Gora postaje moderna i civilizirana država ?
Nabuko is offline  
Reply With Quote
Old 10-01-10, 15:26   #2
Pera Detlic
Banned

Registrovan: Jan 2007
Pera Detlic na dobrome putu
Send a message via Yahoo to Pera Detlic

e ako je normalno muškijema da se poklanjaju bombonjIJere u obliku srca, normalno je i to.
Pera Detlic is offline   Reply With Quote
Old 10-01-10, 15:28   #3
Nabuko
Računam diskonte!

Nabuko's Avatar

Registrovan: May 2007
Nabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auru

Ne razumijem? Misliš odraslim muškijem od odraslih ženskija. Ovo su đečina.

Lumpenproletarijat, ta pasivna trulež najdonjih slojeva starog društva, biće delimično ubačen u pokret proleterskom revolucijom, ali će se po čitavom svom životnom položaju radije dati potkupiti za reakcionarna rovarenja.
Iz komunističkog manifesta.

Ne potcjenjujem ničije predispozicije za bavljenje politikom, ali treba znati da u društvima kao što je crnogorsko, harizmu često održava jedna pokorna struktura, koja brani njegovu harizmu zarad očuvanja sopstvenih interesa i želje da bude blizu vođe, predstavljajući sebe kao nezavisne posmatrače

Nevjerovatan je broj tzv. “nevladinih organizacija” u Crnoj Gori, bore se za prava tuljana, sibirskih tigrova, vjeverica, homoseksualaca, za čiste plaže, orlove i sokolove, trudnice, slijepce i osobe sa ravnim tabanima. To je znak da Crna Gora postaje moderna i civilizirana država ?
Nabuko is offline   Reply With Quote
Old 10-01-10, 15:37   #4
Pera Detlic
Banned

ma zafrkavam se. Ovo što pričaš je jedan turbo talas koji je zapljusnuo ovu tranzitnu zemlju i ne vjerujem da se dugo potrajati. On se najbolje suzbija edukacijom i razgovorom sa djecom, ako i sve ostalo primijenjeno na velike ljuđe.
Neke stroge zabrane i ograničavanja mislim da bi imala loš efekat.

Mnogo pogubnije od toga je što tijejdžeri i tinejdžerke od 14 do 20 godina za idole uzimaju likove iz krimi rubrike.Ovo prvo im dođe kao laka droga a ovo drugo kao nešto jače.
Old 10-01-10, 15:55   #5
Mr.High Endurance
The evil Bosnian communist

Mr.High Endurance's Avatar

Registrovan: Nov 2009
Mr.High Endurance uskoro postaje slavan

Quote:
Originally Posted by Nabuko View Post
Svaki dan vrte se neka đečina osnovnoškoloskog uzrasta po ovim sprdnjama od TV sve u miniće obučeni kako bih ja izbačio ženu iz kuće da mi se neđe takova pojavi, tekstovi pjesama stepenicu dvije ispod Severine.

Je li ovo normalno ljudi?
Konacno programski sadrzaj za pedofile

I onda smo kasnije javno zgrozeni porastom pedofilije.

PS:svaka cast hrvatskim medijima sto su turbo-folkersku kulturu stavili u ilegalu. Nazalost to je proizvelo kontra-efekat.
Old 10-01-10, 16:59   #6
L'enfant_terrible
MiM team Forumaš i po'

L'enfant_terrible's Avatar

Registrovan: Aug 2008
L'enfant_terrible ima famoznu auruL'enfant_terrible ima famoznu auruL'enfant_terrible ima famoznu auruL'enfant_terrible ima famoznu auruL'enfant_terrible ima famoznu auruL'enfant_terrible ima famoznu auru

To ti nezrele majke i ocevi izivljavaju svoje neostvarene zelje da budu princeze, misice, fudbaleri... A na tim nezrelim i neizivljenim nesrecnim roditeljima mnogi zaradjuju... Cujes, UMS skola talenata- ja mislila talenti za matematiku, gimnastiku... a ono talenti da ih od 6 godina nauce da vrte guzicom. Bolestine. Trebalo bi da nekakva inspekcija prekontrolise sve te skolice, takmicenja u ljepoti (djece od 6 godina!!!) i pozatvara sve. Pih pih pih.

P.s. Evo jednog mojega bloga od prije 3 god na istu temu:

http://blogovanje.com/Auto_terapija/...Rows_rsBlog=14
L'enfant_terrible is offline   Reply With Quote
Old 10-01-10, 17:30   #7
Tiga
MiM team Guru

Registrovan: Mar 2009
Tiga uskoro postaje slavanTiga uskoro postaje slavan

Meni je iskreno muka od tih svih talenat-šou programa. Jeste, ceo svet samo tebe tako lepog i talentovanog čeka. Samo se prijavi i čeka te svetska slava.
Kad još ambiciozne mamice i tatice uvlače decu u to, da ti se smuči.

Koliko samo taj UMS zarađuje na takvim roditeljima? Neka, ovce su za šišanje.
Tiga is offline   Reply With Quote
Old 10-01-10, 17:59   #8
Sharp
MiM team Expert

Sharp's Avatar

Registrovan: Jun 2008
Sharp has disabled reputation

Quote:
Originally Posted by Tiga View Post
Meni je iskreno muka od tih svih talenat-šou programa. Jeste, ceo svet samo tebe tako lepog i talentovanog čeka. Samo se prijavi i čeka te svetska slava.
Kad još ambiciozne mamice i tatice uvlače decu u to, da ti se smuči.

Koliko samo taj UMS zarađuje na takvim roditeljima? Neka, ovce su za šišanje.
Meni nije zao sto ovce ostanu bez runa, ali problem je sto jaganjci stradaju.
Old 12-01-10, 18:17   #9
krkoNK
MiM team Početnik

krkoNK's Avatar

Registrovan: Jan 2009
krkoNK na dobrome putu

Pa sigurno nece te skole za talente traziti buduce istrazivace u naucnim disciplinama...lifestyle koje propagiraju ove tv stanice korespondiraju sa lfestylom likova kao sto je Sito i sl..koji nose fensi cvikere za sunce u zatvorenim prostorijama, a nalaze se na odgovornim drzavnickim funkcijama...
krkoNK is offline   Reply With Quote
Old 12-01-10, 18:22   #10
laufer
MiM team King / Queen

laufer's Avatar

laufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čeka

rivendz of turbo folk!!
Old 12-01-10, 18:45   #11
Airbender
Φιλημον

Airbender's Avatar

Registrovan: Sep 2007
Airbender ima famoznu auruAirbender ima famoznu auruAirbender ima famoznu auruAirbender ima famoznu auruAirbender ima famoznu auruAirbender ima famoznu auruAirbender ima famoznu auru

Quote:
Originally Posted by Mr.High Endurance View Post
...PS:svaka cast hrvatskim medijima sto su turbo-folkersku kulturu stavili u ilegalu. Nazalost to je proizvelo kontra-efekat.
Kao i većini slučajeva kad se nešto stavi u ilegalu.
Airbender is offline   Reply With Quote
Old 12-01-10, 18:52   #12
Madagaskar
Strašnji sud

Madagaskar's Avatar

Registrovan: Apr 2008
Madagaskar uskoro postaje slavanMadagaskar uskoro postaje slavan

Što veli msje Nabuko i ja bih samu sebe izbačila iz kuće da dozvolim da mi to od đece čine!
Madagaskar is offline   Reply With Quote
Old 12-01-10, 19:33   #13
Fenixxx
MiM team Forumaš i po'

Fenixxx's Avatar

Registrovan: May 2008
Fenixxx uskoro postaje slavanFenixxx uskoro postaje slavanFenixxx uskoro postaje slavan

Quote:
Originally Posted by Masja View Post
Kao i većini slučajeva kad se nešto stavi u ilegalu.
Nije problem glazba već mjesta gdje se pušta.

Kad danas čujem da dijete o 7 godina ide na satove stranog jezika, plesa, ritmike, ovog onog pa to je abnormalno. Djeca se trebaju igrati, socializirati a ne sa 10. godina biti na razini dvadesetogodišnjaka.
Old 12-01-10, 20:21   #14
Tiga
MiM team Guru

Registrovan: Mar 2009
Tiga uskoro postaje slavanTiga uskoro postaje slavan

Nije to samo naš, lokalni problem. Gledala sam prilog na televiziji o jednoj od zemalja Latinske Amerike (ne znam koja je tačno), iz koje dolazi dosta misica koje odnose prve nagrade na svetskim takmičenjima.
U toj zemlji je prava pomama za "školama lepote i stila" gde se devojčice od desetak godina uče kako da postanu misice jednog dana... Njihove majke ih već od 15 godine vode na plastične operacije. Možete li da zamislite kako to izgleda?

Problem je u globalnom poremećenom sistemu vrednosti, gde čovek ne može da vrednuje uspeh na polju posla ili obrazovanja, ako na ovaj ili onaj način nije prisutan u medijima.
Prosto rečeno: Nisi niko i ništa dok se ne pojaviš na televiziji, ako se ne slikaš u izazovnoj pozi za naslovnu stranu časopisa i ako široke mase nisu čule za tebe. Nije bitno koliko tvoj rad zaista vredi, pojavi se na televiziji!

A deca su kao sunđeri. Na njima se najlakše vide greške odraslih. Ona nemaju na kog drugog da se ugledaju.
Tiga is offline   Reply With Quote
Old 13-01-10, 01:01   #15
milovan jankovic
MiM team Forumaš i po'

milovan jankovic's Avatar

Registrovan: Oct 2008
milovan jankovic na dobrome putu

Vjechita borba estetike i etike, dushe i tijela,
paketa bez sadrzaja, ambalaza i trikotaza, laza i paralaza.

U Italiji ima jedan Berluskoni da zaludjuje NACIJU,
u CGi svaki ratni i antiratni PROFITER ima svoju televiziju, sa KOKOSHKAMA I PILICAMA koje ne snose JAJCA,
ali se zato PRENEMAZU DO ZLA BOGA, samo me cijena plazme sprechava da ih ne gadjem pepeljarom od keramike.

Last edited by milovan jankovic; 13-01-10 at 01:07..
milovan jankovic is offline   Reply With Quote
Old 13-01-10, 08:43   #16
Superwoman
MiM team Forumaš i po'

Superwoman's Avatar

Registrovan: Mar 2007
Superwoman na dobrome putu

Quote:
Originally Posted by milovan jankovic View Post
Vjechita borba estetike i etike, dushe i tijela,
paketa bez sadrzaja, ambalaza i trikotaza, laza i paralaza.

U Italiji ima jedan Berluskoni da zaludjuje NACIJU,
u CGi svaki ratni i antiratni PROFITER ima svoju televiziju, sa KOKOSHKAMA I PILICAMA koje ne snose JAJCA,
ali se zato PRENEMAZU DO ZLA BOGA, samo me cijena plazme sprechava da ih ne gadjem pepeljarom od keramike.
Bravo Milovane...
Old 13-01-10, 20:32   #17
Pera Detlic
Banned

Default ovo je odgovor

Quote:
Originally Posted by krkoNK View Post
Pa sigurno nece te skole za talente traziti buduce istrazivace u naucnim disciplinama...lifestyle koje propagiraju ove tv stanice korespondiraju sa lfestylom likova kao sto je Sito i sl..koji nose fensi cvikere za sunce u zatvorenim prostorijama, a nalaze se na odgovornim drzavnickim funkcijama...
Upravo tako krkoslave!
Postoji li ova pomama za ovim agencijama i glupostima u Austriji ili Njemačkoj? I zašto?
Old 13-01-10, 23:58   #18
laufer
MiM team King / Queen

laufer's Avatar

laufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čeka

Quote:
Originally Posted by Pera Detlic View Post
Upravo tako krkoslave!
Postoji li ova pomama za ovim agencijama i glupostima u Austriji ili Njemačkoj? I zašto?
postoji, kako ne, samo se tamo to zove kljub iseljenika.
Reply

Tags
đeca, muziči, naj, normalan, ođe, ostalo, princeze, talenti

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules