MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Zabava > Brbljaonica

Notices

Brbljaonica Za sve one koji imaju što pametnoga za reći, a ne znaju gdje bi to svrstali ;)

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 13-01-07, 13:04   #1
Century Child
MiM team Expert

Century Child's Avatar

Registrovan: Dec 2006
Thanks (Received): 5
Likes (Received): 24
Century Child has disabled reputation
Send a message via Skype™ to Century Child
Default Moja soba

Na ovoj temi nam mozete reci nesto o vasoj sobi.....Sta imate u njoj?Da li nesto imate na zidovima?Da li biste nesto promenili u njoj?

Old 13-01-07, 13:24   #2
Miki_from_the_block
MiM team Expert

Miki_from_the_block's Avatar

Registrovan: Sep 2006
Thanks (Received): 1
Likes (Received): 1
Miki_from_the_block nepoznate kvantitete u ovom trenu
Send a message via MSN to Miki_from_the_block

Moja soba nije nesto posebno velika. Ona ima oko 20 m^2 prostorne povrsine. Kraj vtara se nalazi moj krevet. Odmah pored reveta je regal, pa posle dolazi TV sa stolom, ispod TV je linija i i PS2. Onda dolaze prozori na red, i na kraju dolazi kompjuter koji se nalazi u cosku. Na zidovima su posteri, ima ih jedno 50, a priije je bilo ih mnogo vise. Mozda bi volio da promjenim boju zida. Dosadila mi je ova bjela ton boja, probao bi sa crvenom ili sa svijetlo palvom bojom...Imam i jednu sliku od svoje sobe, ali ne mogu sad da je nadjem.Kad je nadjem poslacuj je...!
* Live or die? Make your choice

You`re Just Another Star that`s burnt Out you quickly...
"
Miki_from_the_block is offline   Reply With Quote
Old 13-01-07, 14:03   #3
Century Child
MiM team Expert

Century Child's Avatar

ne mogu da verujrm,meni je cela soba oblepljena posterima,osim poda,i ja takodje imam ps2
Old 15-01-07, 01:37   #4
Mjau
MiM team Expert

Mjau's Avatar

Thanks (Received): 0
Likes (Received): 0
Mjau na dobrome putu
Send a message via MSN to Mjau

Ako je ovo slika tvoje sobe, onda se jos nocas useljavam kod tebe

E sad...zavisi o kojoj sobi..ovde u Bg, ili kod mene u Vranju.
Dok sam zivela u starom stanu dole, bila je izlepljena cela posterima, i svi su se divili ko god da udje. Da znaju koliko smo mamu molili da nam dozvoli. I bila je mala, orman most, jedan krevet i jedna pec.

Kad smo dosli u novi stan, mama je to uzela pod svoje ruke. Sve je lepo elegantno sredjeno, s umetnickim slikama, bez ijedne slike.
Sve je u hrastu, i u sivoj boji je namestaj.Tepisi beli. A i TV i muzicki stub su u metalik sivoj boji. Ima garnitura s foteljama i mali stocic. Ma cim je moja mama sredjivala, nema sumnje

Soba u Bg je otkacena. Tu mi je sto za comp, neka mala natkazna za sminku i to. I jedan veliki element za ves. Naravno, garderoba je u plakaru u hodniku, jedva stala.
Imam nazalost, fotelju na rasklapanje I neki deciji krevetic, ostao tu, ali bar sluzi za posteljinu Ima izlaz na terasu.
Sve je pretezno u roze boji. A na vratima ima veliki poster. Ali samo jedan
Mjau is offline   Reply With Quote
Old 15-01-07, 07:57   #5
Century Child
MiM team Expert

Century Child's Avatar

steta sto ono gore nije moja soba,ali mjau nije ni tvoja losa,kad se useljavam :lol:
Old 15-01-07, 15:54   #6
Mjau
MiM team Expert

Mjau's Avatar

Mjau na dobrome putu

Moja soba u Vranju je super. Prostrana je. I ima ogroman plakar za sve moje stvari. A sto je najbitnije ima dobru izolaciju
Old 15-01-07, 16:24   #7
Miki_from_the_block
MiM team Expert

Miki_from_the_block's Avatar

Miki_from_the_block nepoznate kvantitete u ovom trenu
Send a message via MSN to Miki_from_the_block

Jos malo pa moram da ganjam stan u Beogradu, nadam se da ce mi rodjo nesto solidno naci. Volio bi jednu sobicu koja je relativno prostorna, koja vise tezi kockastog oblika nego u obliku kvadra. Da ima veliki prozor, a do prozora jednu lijepu tarasicu. Volio bi da se stan nalazi na sto visem spratu (jer volim visinu. A sto je najbitnije, soba mora velike zidove za naljepljivanje postera. A i sto Mjau kaze, najbitnija je izolazija!

Uff...al` cu pozeliti svoju sobu kad se budem selio...
* Live or die? Make your choice

You`re Just Another Star that`s burnt Out you quickly...
"
Miki_from_the_block is offline   Reply With Quote
Old 15-01-07, 23:36   #8
Mjau
MiM team Expert

Mjau's Avatar

Mjau na dobrome putu

Dragi moj, imas puno uslova...a za to deru u Bg. Ne verujem da ce ti neki gazda dozvoliti da lepis postere I jos mnogo sto jos...
Old 16-01-07, 00:10   #9
Liv
Carpe Diem

Liv's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Thanks (Received): 8
Likes (Received): 620
Liv has disabled reputation

Ovde u BG, soba koja je recimo moja je mala, ima bracni krevet, jer je prvenstveno bila namjenjena za spavacu, ima sto koji je nekad davno bio u trpezariji naseg starog stana (prije nekih 10 godina), na njemu je kompjuter, imam neku prastaru policu koja se sva klati i puna je nekih sitnica, npr. mojih parfema, kremica, ramova sa slikama, knjiga, video kaseta, cd-ova, na njoj je i stampac, a i telefon kad nije negdje odnijet
Imam jednu trouglastu policu u cosku gdje stoji par plisanih igracki, na stolu takodje ima nekih igrackica, na zidu mi visi kao neki drveni civiluk u obliku lutke gdje su mi okaceni lancici i ogrlice, pored su tri prosla glagolska vremena iz spanskog :-D
Iza vrata je druga polica koju je moj tata pravio, i na njoj su albumi za slike, moje knjige za faks, lakovi, druga kozmetika, dozer za pitje :-D , sejker...
Ispod je velika drvena kutija za cd-e, kao i jos par kutija sa nekim mojim papiricima i sitnicama.
Imam i malo ogledalce na zidu i zutu zavjesu i to je otprilike to
Old 16-01-07, 15:06   #10
Mjau
MiM team Expert

Mjau's Avatar

Mjau na dobrome putu

Hehe, ja nisam bas toliko detaljisala Mada je i moja soba prepuna tih sitnica...kozmetike, kacketa, torbi, sminke, knjiga, kaiseva...ma ima svega i svacega. Moja soba, moj lom, moja stvar Ali uvek sve nadjem
Old 13-02-07, 15:50   #11
echinacea
MiM team Expert

Registrovan: Feb 2007
Likes (Received): 2
echinacea nepoznate kvantitete u ovom trenu

nemam svoju sobu
echinacea is offline   Reply With Quote
Old 13-02-07, 19:58   #12
pehar
MiM team King / Queen

pehar's Avatar

Thanks (Received): 123
Likes (Received): 3204
pehar has disabled reputation

moja soba ima veliko ogledalo,nekoliko lampa,naravno kompjuter,komoda za sminku i parfeme,krevet i ormaric za garderobu i sve mi se cini da moram nesto izbaciti da je prebukirana
pehar is offline   Reply With Quote
Old 18-02-07, 01:28   #13
bambica
MiM team Početnik

bambica's Avatar

bambica na dobrome putu

moja soba ima tamno ljubicaste zidove,puno slika na zidu i mnogo sitnica koje volim!sve u svemu mnogo prijatan ambijent koji sam sama uredila po mom ukusu!
bambica is offline   Reply With Quote
Old 18-02-07, 01:29   #14
mary
MiM team Guru

mary's Avatar

Likes (Received): 5
mary has disabled reputation

moja je zuto-zelena kombinacija
mary is offline   Reply With Quote
Old 05-08-07, 02:45   #15
andjela pizelli
Moderator

andjela pizelli's Avatar

Registrovan: Nov 2006
Thanks (Received): 23
Likes (Received): 282
andjela pizelli has disabled reputation

moja radna soba je prelijepa(mislim na kancelariju)

kombinacija crnog namjeshtaja i plavo dim kozna garnitura....na polici mnogobrojni suvenirchici sa raznih putovanja...slike moja dva sina...razbacani papiri....svuda....ako se spreme u ladice,nikada se nece naci,bice zaboravljeni....

kroz prozor,pogled na more....
andjela pizelli is offline   Reply With Quote
Old 05-08-07, 11:37   #16
bila22vila
MiM team Početnik

Registrovan: Jun 2007
bila22vila nepoznate kvantitete u ovom trenu

Moja soba...
.. je moj mir. Zidovi su svijetlo plave boje, plafon je pastelno zeleni. Na zidovima je nekoliko uokvirenih sličica moje radinosti . . i nekoliko rečenica... meni bitnih..koje više napamet znan,a opet ih volin čitati iznova... i iznova. Naravno, tu ima još i krpica, šminkica i sitnih ludosti za koje najviše volin da su po ladicama,ali mi to nikako ne polazi za rukom...
A najbitnije mi je da znam da sam tu sama sa sobom, da mogu srediti svoje misli i da se osijećam ugodno ..
bila22vila is offline   Reply With Quote
Old 10-08-07, 13:08   #17
NETMAN
MiM team Forumaš i po'

NETMAN's Avatar

Registrovan: Aug 2007
NETMAN na dobrome putu
Send a message via MSN to NETMAN

U mojoj sobi (spavacoj) je samo krevet! Imam i svoju dnevnu sobu tako da mi je tu sve sto je potrebno za zivot Svijetlo zeneli zidovi, sofa, fotelja, regal, sob biciklo, sob skije, gladijator, tv, dvd, pc, lap-top, fotelja za komp, sto, slike, i ostale rabote! e da imam i najbolji pogled u gradu
NETMAN is offline   Reply With Quote
Old 30-10-07, 12:50   #18
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Thanks (Received): 98
Likes (Received): 4300
Zor_djevojka has disabled reputation

Ja preferiram neku vrstu urednog nereda.Soba mi je chesto neuredna(jednostavno mi ne 'pashe' kad je sve pod konac i kad je sve na svom mjestu), ali NIKAD prljava!Uglavnom dominiraju nijanse plave boje (shta cu, omiljena boja), ali jedan dio iste pripada nijansama A.C.Milana naravno ..Izgleda kao dnevni boravak, shto je i razumljivo, jer od 24 h 12 sati u njoj boravim...samo mi josh chesma i klozetska sholja fale,pa da se totalno izolujem od ostatka 'famelje'...cd player, tv, satelitska, kompjuter, sva mashinerija je tu...od kozmetike se prici i proci ne mozhe...knjiga i novina po krevetu, stolovima, policama...imam oko 250 komada kaseta (ja vishe ne znam dje cu s' njima-ujedno moj hobi).Tu su naravno i razne sitnice, pokloni, lutkice, koji su dio mog djetinjstva, uspomene, suveniri i fotografije sa putovanja, ...tepiha i zavjesa nemam (to me uzhasno nervira)...dijelim je sa sestrom ...i za sad obije prolazimo bez tezhih povreda
Voli te tvoja zver

Last edited by Zor_djevojka; 01-12-07 at 15:42..
Zor_djevojka is offline   Reply With Quote
Old 30-10-07, 13:30   #19
Nocturne
DeViLiSh|HuSbAnD

Nocturne's Avatar

Registrovan: Oct 2007
Nocturne na dobrome putu

moja soba je 2,5 sa 3,8 ako se ne varam zidovi su bijeli sa tavanicom koja je okrechena u tamno plavu boju i spushtene trake iste nijanse niz ivice zidova.lijevo od vrata je stalaza za moje zafrkancije i moja kolekcija japanskih crtaca zajedno sa ostalim diskovima,a posle vrata mala stalazica gdje chuvam novine i kojekakve stvari.na njoj je statua japanskog samuraja visoka nekih 30tak santimetara i vrlo detaljno odradjena ispred statue je japanski set za ruchavanje sa chetiri shtapica,podloshkama za shtapice i 2je posudice.trosjed je crvene boje sa bijelim psecim shapama koji moze da se preklopi i da sluzi kao brachni a preko puta njega je niski stol za monitor od 27" i rachunar.u pregradi ispod stola se nalazi ukrasni noz(vidi sliku dolje ) i centralni zvuchnik(shto sam detaljan hehe ) iznad,na zidu,okacheni su luk i strijela sa lijeve,mach u centru i africka duvaljka sa desne strane.Iznad trosjeda je ogromna slika Borisa Valeja(vidi sliku dolje) koju moja vjerenica prosto obozava sa strane je orman u kome chuvam mrtva tijela, a na njemu su izlijepljeni neki od mojih(ukradenih) radova(vidi dolje).lustera nemam,samo sijalica visi sa tavanice.Tepih i nije toliko moderan,bijele boje(nekad bio) sa flekama od kojekakvih pica etc....na zidu iznad diskova je tabla za slike na kojoj je trenutno jedno malo ali znachajno parche papira iz bgd-a sa adresom gdje sam zaprosio jelenu...mislim da je to sve

zapravo imam josh neshto mali bodez,sa dubrovnikom na dnu drshke koji sam davno dobio od jelene
Attached Images
File Type: jpg bee.jpg (24.3 KB, 2 views)
File Type: jpg 15-04-06_0947.jpg (34.6 KB, 2 views)
File Type: jpg P8130060.JPG (75.3 KB, 3 views)
File Type: jpg P8130064.JPG (69.6 KB, 3 views)
File Type: jpg P8130002.JPG (58.1 KB, 3 views)
----------------------------------------------------
“To understand everything is to forgive everything”

Last edited by Nocturne; 30-10-07 at 14:13..
Nocturne is offline   Reply With Quote
Old 30-10-07, 13:47   #20
mala_mu
MiM team Expert

mala_mu's Avatar

Registrovan: Jan 2007
Likes (Received): 11
mala_mu na dobrome putu
Send a message via MSN to mala_mu
Default Petzka soba

Moja soba je bas slatka. Ima 2 kreveta, jer je dijelimo sestra i ja, radni sto i stolicu, komodu, na kojoj je akvarijum. Iznad su police sa swasta necim, uramljenim slikama, sitnicama i glupostima koje samo kupe prasinu. Plakar od poda do plafona i isto takvi prozori za terasu... Ne preovladava ni jedna boja, najvise ima cvjetica i igracaka pa se sareni. Dako mi se sestra iseli, onda mi u sobi nebi bilo 2 kreveta.. Samo 1 ogromni brachni, just for meeee
mala mu...uh to bice je toliko fino i umiljato moglo biti, ali mislim da je odbrambeni mehanizam uzeo maha kod nje ..tako je sva svatka , ali pravi mali fighter, sto se licno meni ne svidja...mazio bih je po citav dan ali bi mi ruke polomila ( da to tako predstavim)...

Last edited by mala_mu; 30-10-07 at 13:50..
mala_mu is offline   Reply With Quote
Old 31-10-07, 21:32   #21
Amelie
zoey

Amelie's Avatar

Thanks (Received): 3
Likes (Received): 4
Amelie na dobrome putu

ok,zdravo ja sam amelie i moja soba ima 12 kvadrata,3 zida su bijele boje a jedan bordo.
imam jedan plakar gdje mi je roba(za divno cudo divno poslozena),veliko ogledalo koje krivi i siri pored vrata od balkona,do njega mi je pokretni ormaric niski sa 3 fijoke prepune nota i knjiga(ne daj boze da je to uredno)a na njemu je elektricna gitara.
imam cak i jedan krevet,sto sa kompjuterom i zvucnicima,3 male ladice i kao neku rupu gdje drzim note naravno.
u sobi je i polukoncertni klavir i bordo bubnjevi.
jedna stalaza za note i knjige(gle cuda)sa par ladica gdje drzim jos nesto robe...imam samo mali tepih ispod bubnjeva da ne bi odrali parket i neke boje slame je.imam i fotelju koja se razvlaci mada je ne razvlacim i preko sam stavila neki bez"pokrivac"
nikad ne stignem da je sredim pa je u vecini slucajeva prasnjava,a ladice je def bolje ne gledat...
sve u svemu volim svoju sobu

Look at the stars,
Look how they shine for you,
And everything you do,
Yeah they were all yellow
Amelie is offline   Reply With Quote
Old 31-10-07, 22:46   #22
Soul
Universe

Soul's Avatar

Likes (Received): 572
Soul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auru
Send a message via MSN to Soul Send a message via Skype™ to Soul

Moja soba je 2.5 X 4.0 dimenzija (pa izracunajte povrsinu) mala za mene. U njoj se nalazi mali ormar, osim moje robe tu se nalazi dosta knjiga, uglavnom jos ne procitanih i jos neke stvari. Tu je i radni sto koji je rucno radjen (1.80X0.60X0,80) da bi se neke stvari poput kompa, , PS2, APC, stampaca i knjiga fino uklopili tj imali svoje mjesto, prve 3 stvari i dalje imaju svoje mjesto. Na njemu se nalazi velika plazma 42, PC ekran 19, PS3, HP all in one, ispod stola se nalazi satelicka, 50tak orig DVD filmova, knjige i opet spakovani filmovi u 4 velike futrole (kopije). Tu su 3 stolcica, najveci mi sluzi za tastaturu i logitech volan, srednji za lap top i namanji za daljinske upravljace (7) i od volana mjenjac za saltovanje a papucice za gas, kocnicu i kumplug se nalaze ispod velikog stola. Tu je i trosjed do kojeg ja lap top kojeg trenutno koristim izvaljen na trosjed. Na zidve su mi okaceni zvucnici 7.1, rasporedjeni kako treba po sobi, i 1 stolca kao sto ih imaju u kancelarije, na 5 tockica, koja mi sluzi da slazem robu, onu koju trenutno nosim. Klima uredjaj. Sve ovo stane u 10m^2 pa vi vidite koliko mi praznog prostora ostane. Cisto da vam docaram svoju sobu
Soul is offline   Reply With Quote
Old 01-11-07, 01:37   #23
Ribica
MiM team Forumaš i po'

Ribica's Avatar

Registrovan: Jul 2007
Likes (Received): 11
Ribica nepoznate kvantitete u ovom trenu

Moja soba je malena, obojena u žuto, tako da ,kada je tmurno vrijeme (kao ovih dana) -izgleda kao da je sunčano Svima bih preporučila žutu boju zidova. Sto za komp najmanji što može , ormar, krevet, i jedna polica za knjige, diskove, parfeme, minđuše, šalove, slike, mirišljavi štapiće, šminku, svijeće,plišane medvjediće,.. (da, tu je nered). "Patim" od toga da mi u sobi bude prijatno i omiljeni mi je kutak u stanu, tu učim, plačem, radujem se, sređujem, čitam, slušam muziku,..skupljam snage kad sam u daunu
Ribica is offline   Reply With Quote
Old 01-11-07, 02:01   #24
Legolas
MiM team Početnik

Legolas's Avatar

Registrovan: Mar 2007
Legolas has disabled reputation

Quote:
Originally Posted by Amelie View Post
ok,zdravo ja sam amelie i moja soba ima 12 kvadrata,3 zida su bijele boje a jedan bordo.
imam jedan plakar gdje mi je roba(za divno cudo divno poslozena),veliko ogledalo koje krivi i siri pored vrata od balkona,do njega mi je pokretni ormaric niski sa 3 fijoke prepune nota i knjiga(ne daj boze da je to uredno)a na njemu je elektricna gitara.
imam cak i jedan krevet,sto sa kompjuterom i zvucnicima,3 male ladice i kao neku rupu gdje drzim note naravno.
u sobi je i polukoncertni klavir i bordo bubnjevi.
jedna stalaza za note i knjige(gle cuda)sa par ladica gdje drzim jos nesto robe...imam samo mali tepih ispod bubnjeva da ne bi odrali parket i neke boje slame je.imam i fotelju koja se razvlaci mada je ne razvlacim i preko sam stavila neki bez"pokrivac"
nikad ne stignem da je sredim pa je u vecini slucajeva prasnjava,a ladice je def bolje ne gledat...
sve u svemu volim svoju sobu
Os onako otvoreno da ti recem ?
Njesra ti je soba.
Old 07-11-07, 20:22   #25
_PlAwuSha_(bojana)
MiM team Početnik

_PlAwuSha_(bojana)'s Avatar

Registrovan: Nov 2006
_PlAwuSha_(bojana) na dobrome putu

moja soba je mala,zidovi su narandzanste boje,kao i tepih...u njoj je sve sto mi treba...komp,tv,muzicki....kozmetika...najvise vremena provodim u njoj..nije nista posebno,ali ja je volim ...nervira me samo sto je uvijek tamna nikako svjetlost da dopre do nje....
moj svaki znala su grijeh,a opet bi me ljubila...
_PlAwuSha_(bojana) is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
moja, soba

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules