MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Ljubav

Notices

Ljubav Podsjeti me sto to bjese svaki dan ;)

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 06-04-09, 08:49   #1
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Zor_djevojka has disabled reputation
Default pušti ja ću, ada nećemo se svadit

juche, imah diskusiju s prijateljicom koja tvrdi i insistira na tome da mushkarac mora placat' svaki njihov izlazak (kafa, grad, ruchak, vechera i sl), a da zhenska, tj.prava dama nikad ne smije sebi dozvoliti da 'olaksha' budjelar u drushtvu jednog mushkarca...Jer, kakav je to mushkarac koji nema da plati najobichniju kafu, pa makar izashli 10 x u grad dnevno...
Shta vi mislite o tome?
Kako se vi ponashate u mushkom drushtvu -Jeste li ravnopravni kad je podjela rachuna (izlasci) u pitanju, ili su vashi mushki prijatelji, partneri zauzeli takav stav da ni ne pomishljate da se latite rachuna...
kakav je vash stav po tom pitanju?

Last edited by Zor_djevojka; 06-04-09 at 09:21..
Zor_djevojka is offline  
Reply With Quote
Old 06-04-09, 08:52   #2
Madagaskar
Strašnji sud

Madagaskar's Avatar

Registrovan: Apr 2008
Madagaskar uskoro postaje slavanMadagaskar uskoro postaje slavan

Zašto da on plaća uvijek?!? Nije fer! Ajde možda za prvo viđenje ali za dalje ne vala! Zašto je dama ako ne plaća piće?!?
Madagaskar is offline   Reply With Quote
Old 06-04-09, 08:55   #3
mini mi
MiM team Forumaš i po'

mini mi's Avatar

Registrovan: Mar 2009
mini mi na dobrome putu

prije par godina slavimo moj rođendan fino večerica ....
i na kraju ja da platim ja častim moj je rođendan, došlo je do svađe "ti da platiš nema šanse"
i što da vam kažem od onda se ni netrudim
mini mi is offline   Reply With Quote
Old 06-04-09, 08:56   #4
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

ne znam, pa pogledaj mi facu gore..mislim, lijepo je sve to kad imash dzentlmena u drushtvu, gdje ne morash razmishljash oce li imat da plati ako pozovesh drugaricu ili druga koje sretnete usput...
znam da nikad u zhivotu nije platila pice kad je bila u mushkom drushtvu, jer je ona takva...kad je momak zvao na ljetovanje njoj je bilo potpuno normalno da to on placa (boravak, put, troshkove), da je njeno da se samo pojavi i uzhiva...
i imala me zadavit shto sam u stanju da se 'drznem' da platim rachun u drushtvu mushkarca
...
Old 06-04-09, 09:05   #5
Ibretnica
MiM team Forumaš i po'

Ibretnica's Avatar

Registrovan: Jan 2008
Ibretnica nepoznate kvantitete u ovom trenu

Quote:
Originally Posted by Zor_djevojka View Post
ne znam, pa pogledaj mi facu gore..mislim, lijepo je sve to kad imash dzentlmena u drushtvu, gdje ne morash razmishljash oce li imat da plati ako pozovesh drugaricu ili druga koje sretnete usput...
znam da nikad u zhivotu nije platila pice kad je bila u mushkom drushtvu, jer je ona takva...kad je momak zvao na ljetovanje njoj je bilo potpuno normalno da to on placa (boravak, put, troshkove), da je njeno da se samo pojavi i uzhiva...
i imala me zadavit shto sam u stanju da se 'drznem' da platim rachun u drushtvu mushkarca
...

Samo neka ti je zdra'o ta drugarica sa takvim stavom
Sve zavisi i od mushkaraca..imash onih zadrtih sa kojima se prosto neprijatno prepirat kad dodje konobar i slushat ono ''ada, pushti nju, rekoh li ti , ja sam te zvao'' , plus onaj pogled upucen ka istom u stilu '' nemoj da te za ushi vuchem''
Ali , sposobne zhene se dovijavaju na razne nachine...ja sam imala taktiku: ''izvini, moram do toaleta'', nadjem konobara i zavrshim posao
Na taj nachin, ja se svadjam sa ''mushkarchinom'', a konobar ne dobije batine
Nikad mi to nije bilo mjerilo odnosa...mada, kad vidim da je neko guz**a i stipsa..volim to i da istaknem, sta me briga...''ada nije ti zmija u novchanik, veca ti je plata no moja'' :P ( ovo su sve situacije sa prijateljima jer sa ''jachim polovinama'', srecom, nikad nisam imala problema)
Sve je stvar komplexa...
- u slobodno vrijeme razmazeno derishte

Dovoljno?
Ibretnica is offline   Reply With Quote
Old 06-04-09, 09:20   #6
nestasni_cipiripi
MiM team King / Queen

nestasni_cipiripi's Avatar

Registrovan: Feb 2008
nestasni_cipiripi uskoro postaje slavan
Send a message via MSN to nestasni_cipiripi Send a message via Yahoo to nestasni_cipiripi

A to mi je vazda bilo smiješno...
Sluša sam neđe neku femistkinju koja kaže da je to sramota za žene
Mada da se ne lažemo,što bi ja plaća večere i tantare a ona troši po 200evra za šminku :P
nestasni_cipiripi is offline   Reply With Quote
Old 06-04-09, 09:22   #7
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Quote:
Originally Posted by nestasni_cipiripi View Post
A to mi je vazda bilo smiješno...
Sluša sam neđe neku femistkinju koja kaže da je to sramota za žene
Mada da se ne lažemo,što bi ja plaća večere i tantare a ona troši po 200evra za šminku :P

kad plati ili ne plati
Old 06-04-09, 09:23   #8
Ibretnica
MiM team Forumaš i po'

Ibretnica's Avatar

Registrovan: Jan 2008
Ibretnica nepoznate kvantitete u ovom trenu

Velika, bas velika sramota...treba biti parazit i zivjeti i ljetovati na tudji rachun
Treba da se mushkarac potrudi da je ''kupi'' novcem a ne pazhnjom i ljubavlju...
Treba da joj daje skupe poklone , umjesto da je povede u dugu shetnju i u bioskop da jedu ne daj Bozhe kokice...mozda kavijar i eto da mu progleda kroz pste :P
- u slobodno vrijeme razmazeno derishte

Dovoljno?
Ibretnica is offline   Reply With Quote
Old 06-04-09, 09:25   #9
nestasni_cipiripi
MiM team King / Queen

Send a message via MSN to nestasni_cipiripi Send a message via Yahoo to nestasni_cipiripi

Quote:
kad plati ili ne plati

Da joj plati!
Jer nešto kao da je tada žena kao podređena muškarcu...Nešto je palamudila te prebačih na tenis.
Old 06-04-09, 09:25   #10
zagorski
N.N.

zagorski's Avatar

Registrovan: Aug 2007
zagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjem
Send a message via Yahoo to zagorski

Nikad ne bih dozvolio da mi ženska osoba plati piće. Ručak ili večera već mogu doći u obzir
zagorski is offline   Reply With Quote
Old 06-04-09, 10:00   #11
Yosemite Sam
Say your prayer, freaks!

Yosemite Sam's Avatar

Registrovan: Mar 2008
Yosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čeka

Quote:
tj.prava dama nikad ne smije sebi dozvoliti da 'olaksha' budjelar u drushtvu jednog mushkarca
mislim da je ono stamparska greska, treba da pise sponzorusa

sve u svemu, budalastine.

placamo kako ko zeli ... ja u zadnje vrijeme sve cesce kazem "ajde ti plati, oli?"
Još metaše gradi u te,
Ljubim ti tvoje prekrasne skute.
Yosemite Sam is offline   Reply With Quote
Old 06-04-09, 10:01   #12
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

simm, ironija je shto ona odlichno zhivi, doktorica je, ali jednostavno nece i smatra sebe i mushkarca bijednim ukoliko se ona lati novchanika...
Old 06-04-09, 10:06   #13
nestasni_cipiripi
MiM team King / Queen

A to to,ona se školovala i sad je ona kao nešto ovo ono,da bude viđena i tako to,i samo neka je zdravo...
Old 06-04-09, 10:20   #14
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Quote:
Originally Posted by nestasni_cipiripi View Post
A to to,ona se školovala i sad je ona kao nešto ovo ono,da bude viđena i tako to,i samo neka je zdravo...
bozhe sachuvaj...
Old 06-04-09, 10:23   #15
Airbender
Φιλημον

Airbender's Avatar

Registrovan: Sep 2007
Airbender ima famoznu auruAirbender ima famoznu auruAirbender ima famoznu auruAirbender ima famoznu auruAirbender ima famoznu auruAirbender ima famoznu auruAirbender ima famoznu auru

Quote:
simm, ironija je shto ona odlichno zhivi, doktorica je, ali jednostavno nece i smatra sebe i mushkarca bijednim ukoliko se ona lati novchanika...
Reci drugarici da se to zove obrazovana i situirana sponzoruša, naročito ovo za ljetovanje.
Airbender is offline   Reply With Quote
Old 06-04-09, 10:25   #16
Madagaskar
Strašnji sud

Madagaskar's Avatar

Registrovan: Apr 2008
Madagaskar uskoro postaje slavanMadagaskar uskoro postaje slavan

Quote:
Originally Posted by Masja View Post
Reci drugarici da se to zove obrazovana i situirana sponzoruša, naročito ovo za ljetovanje.
i blago domu đe ona uIđe
Madagaskar is offline   Reply With Quote
Old 06-04-09, 10:43   #17
Yosemite Sam
Say your prayer, freaks!

Yosemite Sam's Avatar

Yosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čeka

uputite tu malu na mene ... besplatno načinjam ženske Džekove ... kura bazira na natura viva metodama
Još metaše gradi u te,
Old 06-04-09, 10:48   #18
L'enfant_terrible
MiM team Forumaš i po'

L'enfant_terrible's Avatar

Registrovan: Aug 2008
L'enfant_terrible ima famoznu auruL'enfant_terrible ima famoznu auruL'enfant_terrible ima famoznu auruL'enfant_terrible ima famoznu auruL'enfant_terrible ima famoznu auruL'enfant_terrible ima famoznu auru

O tempora o mores!... pod pretpostavkom da oboje imaju prihod, tj. platu, ne vidim zašto bi muškarac plaćao ulaznicu za kafu, koja mu vjerovatno i ne prija mnogo, jer ono što što on želi da radi sigurno nije pijenje kafe.
Onda, koliko mora da se sabere u eurskoj protivuvrijednosti kafa i pića da bi mu dama dala? Hoće li se brže razdamit ako se računi pojačaju nakim jelom, tj. da on odma dođe do potrebnog broja poena u Eur? Znači, prvo da je nahrani, a onda....
Ne mogu da vjerujem da još ima ovakvih razmišljanja, i to od (rekla bih) mlađe, obrazovane osobe. E, ako je to dama, ja sam engleska kraljica. Ili holandska. Danska. KOja je naljepša?
L'enfant_terrible is offline   Reply With Quote
Old 06-04-09, 10:53   #19
Okugata
Guest

Quote:
Originally Posted by L'enfant_terrible View Post
O tempora o mores!... pod pretpostavkom da oboje imaju prihod, tj. platu, ne vidim zašto bi muškarac plaćao ulaznicu za kafu, koja mu vjerovatno i ne prija mnogo, jer ono što što on želi da radi sigurno nije pijenje kafe.
Onda, koliko mora da se sabere u eurskoj protivuvrijednosti kafa i pića da bi mu dama dala? Hoće li se brže razdamit ako se računi pojačaju nakim jelom, tj. da on odma dođe do potrebnog broja poena u Eur? Znači, prvo da je nahrani, a onda....
Ne mogu da vjerujem da još ima ovakvih razmišljanja, i to od (rekla bih) mlađe, obrazovane osobe. E, ako je to dama, ja sam engleska kraljica. Ili holandska. Danska. KOja je naljepša?
tacno...
  Reply With Quote
Old 06-04-09, 10:54   #20
Yosemite Sam
Say your prayer, freaks!

Yosemite Sam's Avatar

Quote:
Originally Posted by L'enfant_terrible View Post
Svaka je dobra od njih, no mene interesuje ono podebljano - mislis li na igranje bridža ili možda na kalemljenje gladiola?

O tempora o mores, ne mogu da vjerujem da još ima ovakvih razmišljanja

qq, dvije!
Još metaše gradi u te,
Reply

Tags
ću, ada, nećemo, pušti, svadit

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules