MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Ljubav

Notices

Ljubav Podsjeti me sto to bjese svaki dan ;)

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 26-03-09, 02:09   #1
sneguljica
gleDna džekson

sneguljica's Avatar

Registrovan: Mar 2008
sneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu auru
Talking Štrecate li od partnera

sigurno ste upoznali bar jednu osobu koja "streca" od partnera, pa imamo situaciju da ne duvani pred njim no se krije, ne nosi mini jer on to prezire pa se krije i nosi presvlake kad se nada da ga ne moze sresti, tajno se druzi sa nekim drugom/icom, jer on misli da doticna/ni lose utice na njegovu voljenu...
Je li vam ovo ok ponasanje u vezi i kako vi rijesavate ove situacije gdje partner ima jasno- negativan stav o necemu sto se vama dopada?
Praviti se da ne cujes?
U cetiri oka ga podrzavati a kad okrene ledja uputiti mu "sviraj ti do $utra"?
Spasiti vezu i odreci se onoga sto ti prija?
Prekinuti vezu momentalno?
Pokusati objasniti, ako ne moze, svako na svoju stranu?

Da li uopste neko ko vas voli moze i da pomisli da treba da vam bude tutor?
sneguljica is offline  
Reply With Quote
Old 26-03-09, 09:59   #2
Madagaskar
Strašnji sud

Madagaskar's Avatar

Registrovan: Apr 2008
Madagaskar uskoro postaje slavanMadagaskar uskoro postaje slavan

Nemam tih problema i sigurno ih ne bih dozvolila! Zašto? Ne razumijem kako neko može da živi sa nekim od koga streca?
Jedina osoba pred kojom ne bih nikad zapalila cigaretu (iako zna da pušim) je moj otac. A priznajem da ponekad strecam od đece kad im kradem slatkiše
Madagaskar is offline   Reply With Quote
Old 26-03-09, 10:03   #3
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Zor_djevojka has disabled reputation

Mogu da prihvatim kritiku bilo kakve vrste, shto ne znachi da cu 'podleci' istoj..ne zhelim da mi neko, niti da ja ikome agresivno namecem stavove i mishljenja, ali u sluchaju da me pita, rado cu ih predochiti...Normalno je da cemo se upoznati i razotkriti sa svim nashim manama i vrlinama, pa ce se i kalkulisati shta se i dokle smije ici...Ne zhelim nikog da mijenjam, ni obratno, ali neko balansiranje - obzir treba da postoji.
banalan primjer..nepushach sam, on pushach..ne pada mi na pamet da mu stavim veto na njegove 'krdze', ali se iskreno nadam da on od kuce nece pravit susharu, sijat cikavce ka' krtolu dje stigne, smrdljivim pepeljarama 'okadit'' kucu...
Onim stvarima za koje znam da mu smetaju, nerviraju ga necu izazivati i jadit'..dobro, postoje izuzeci, kad volim da pecnem
Ljudi - partneri moraju nauchiti da otvoreno razgovaraju o svemu, ako vec ne mogu da anuliraju, makar da ublazhe postojece probleme..durenjem, ljutnjom, lupanjem vratima ili ne daj Bozhe raskidom, a ne pokushavajuci da se nadje neki kompromis, se nishta ne postizhe...jer taj isti problem nosimo sa sobom u svakoj narednoj vezi...
Old 26-03-09, 10:32   #4
Homer
MiM team King

Homer's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Homer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auru

Strecam li od žene?

Strecam i od majke njene, a ne od nje!!!
Homer is offline   Reply With Quote
Old 26-03-09, 12:58   #5
vaka-ash
MiM team Expert

vaka-ash's Avatar

Registrovan: Sep 2008
vaka-ash nepoznate kvantitete u ovom trenu
Send a message via Skype™ to vaka-ash

Ja ne znam ljudi vi kao da ste u vezi sa nekim boxerom ili policajkom koji imaju profesionalne deformacije... Ja nisam neki ljubitelj karijerista

http://www.youtube.com/watch?v=1jrkd...eature=related follow the path of Father Makarije

http://www.youtube.com/watch?v=_VtVr...eature=related Vakashlor

http://www.youtube.com/watch?v=kIPlaor68DU&NR=1 -Conan Wheel of Pain - Growing Up
vaka-ash is offline   Reply With Quote
Old 26-03-09, 13:24   #6
Madagaskar
Strašnji sud

Madagaskar's Avatar

Što je bilo Vakashu, a? Što fali boxericama?
Old 26-03-09, 13:58   #7
Čiko Vido
MiM team Forumaš i po'

Čiko Vido's Avatar

Registrovan: Nov 2008
Čiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjem

Jedan moj poznanik se oženio prošle godine.
Sad, kad sa ženicom šeta gradom i primijeti neku svoju drugaricu, ne javlja joj se... Rekoh mu "stari, mislio sam da sam ja najveća pi*da u gradu, ali ti si me prevazišao"
Čiko Vido is offline   Reply With Quote
Old 26-03-09, 14:06   #8
u prolazu
MiM team Forumaš i po'

u prolazu's Avatar

Registrovan: Feb 2009
u prolazu nepoznate kvantitete u ovom trenu

Quote:
Originally Posted by Winston Wolfe View Post
Jedan moj poznanik se oženio prošle godine.
Sad, kad sa ženicom šeta gradom i primijeti neku svoju drugaricu, ne javlja joj se... Rekoh mu "stari, mislio sam da sam ja najveća pi*da u gradu, ali ti si me prevazišao"
Hahahahahahaha
Ja nisam u tom stadijumu ali sam blizu.
u prolazu is offline   Reply With Quote
Old 26-03-09, 14:13   #9
Madagaskar
Strašnji sud

Madagaskar's Avatar

A što je ta muka qumim vas bogom?!? Ne smijete se javiti nekome????? Nemam riječi!
Old 26-03-09, 14:43   #10
Čiko Vido
MiM team Forumaš i po'

Čiko Vido's Avatar

Čiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjem

Madagaskar, ne graj tu...
Ja pričah o svom poznaniku, sam bih se prije upucao nego strecao smijem li se kome javit na ulicu
Old 26-03-09, 16:12   #11
Sanuška
Tempus fugit

Sanuška's Avatar

Registrovan: Jul 2008
Sanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tunelu

ne strecam....bez kad mi se prikrade tiho i vikne ...dje si....e toliko o strecanju.....
Old 26-03-09, 16:49   #12
vaka-ash
MiM team Expert

vaka-ash's Avatar

Registrovan: Sep 2008
vaka-ash nepoznate kvantitete u ovom trenu
Send a message via Skype™ to vaka-ash

Imali smo komshiju Fika koji kad popije je tezak covjek ,naravno znali smo to i stalno smo mu pod prozor ciktali i nismo mu dali da spava,nije proshlo puno pojavi se troma grdosiija sa pajserom u rukama ispred svoje avlije i cera nas i psuje nam majke ..U tom momentu dolazi njegova zhena koja ga zove :

-Fiko,ulazi u kucu, popio si !
-Pushti me zeno ,ocu ovu djecu da poceram e se deru pod prozor
-Ulazi nesreco u kucu ,popio si !
-Oli me pushti zheno ocu ovaj pajser da im nabijem u guzicu i njima i njihovim roditeljima!!
-Neka Fiko popio si ,i poche zhena da ga vuche za ruku

A onda bacha Fiko pajser na zemlju ,i okrece se prema svojoj zheni i iznenada "tosh" u chelo punim direktom. Pada crna zhena u nesvijest na zemlju kao "pecivo", dok tashta kukajuci nosi chashu vode i krpu da je pospe i probudi iz nesvjesti..A onda tashta ufatila onu shtapinu, shto drzhi zhicu za vesh, i prilazi Fiku ,koji se ne braneci kreveljio kao debil, pa onda bimbara po Fikovoj glavi, jedno par puta prije nego shto su je komshije makle... Eto kako se nazalost u nekim porodicama streca shto od muzheva a shto od tashti

http://www.youtube.com/watch?v=1jrkd...eature=related follow the path of Father Makarije

http://www.youtube.com/watch?v=_VtVr...eature=related Vakashlor

http://www.youtube.com/watch?v=kIPlaor68DU&NR=1 -Conan Wheel of Pain - Growing Up

Last edited by vaka-ash; 26-03-09 at 17:39..
vaka-ash is offline   Reply With Quote
Old 26-03-09, 19:11   #13
L'enfant_terrible
MiM team Forumaš i po'

L'enfant_terrible's Avatar

Registrovan: Aug 2008
L'enfant_terrible ima famoznu auruL'enfant_terrible ima famoznu auruL'enfant_terrible ima famoznu auruL'enfant_terrible ima famoznu auruL'enfant_terrible ima famoznu auruL'enfant_terrible ima famoznu auru

E ovi muški što strecaju od žena su oni isti što ih žene simboločki kastriraju (svako strecanje jedno malo rec rec rec...). Žene, rekla bih nekako vole da strecaju od ljuđi svojija, e, to im je dokaz da ih momci/muževi vole (brine joj čoče da se ne truje kad puši, da ne prehladi jajnike u mini suknju, to joj je odma' direktan signal da on 'oće da se razmnožava $ njom, prema tome, ultimativni dokaz ljubavi bi bio- đe gledaš kokoško, šakom posred nosa).

Bez šale, ne mogu da poštujem nekog ko streca. Od bilo koga. Ne bih mogla da poštujem ni sebe kad bih strecala od nekoga. Ako me je od nečega/nekoga strah- što ću tu? Ili imam razlog da strecam? aaaaaaa
L'enfant_terrible is offline   Reply With Quote
Old 27-03-09, 11:54   #14
Madagaskar
Strašnji sud

Madagaskar's Avatar

Quote:
Originally Posted by Winston Wolfe View Post
Madagaskar, ne graj tu...
Ja pričah o svom poznaniku, sam bih se prije upucao nego strecao smijem li se kome javit na ulicu
A ne grajem no lajem! Kupi mu pištolj ako si mu drug!
Old 27-03-09, 15:07   #15
poom
MiM team Forumaš

poom's Avatar

Registrovan: Feb 2009
poom nepoznate kvantitete u ovom trenu

Štrecanjem-zvocanjem zasigurno ne možete nikoga natjerati da se trajno promjeni,
možete ga možda prisiliti u momentu da popusti...........
A te razne zabrane su čista gluposti, a zabrana pušenja je skroz bizarno.
Ja inače NE pušim, al kad se vozim s’curicom u autu kada pita:
„smijem li se ovdje pušti“ moj odgovor po pravillu je UVIJEK DA samo ako te ne smeta volan..............
Old 27-03-09, 16:36   #16
Čiko Vido
MiM team Forumaš i po'

Čiko Vido's Avatar

Ti si real wild child, nema što.
Old 27-03-09, 16:44   #17
Pera Detlic
Banned

Registrovan: Jan 2007
Pera Detlic na dobrome putu
Send a message via Yahoo to Pera Detlic

Quote:
Originally Posted by L'enfant_terrible View Post
Bez šale, ne mogu da poštujem nekog ko streca. Od bilo koga.
šta je srecanje to znaju samo oni na sastancima Vlade kad Milo uđe.
tašta i žena mu naspram toga dođu ka šećer u kafu.
I kako posle čoek da ih poštuje?
Pera Detlic is offline   Reply With Quote
Old 30-03-09, 23:36   #18
mala_mu
MiM team Expert

mala_mu's Avatar

Registrovan: Jan 2007
mala_mu na dobrome putu
Send a message via MSN to mala_mu

NE strecam.
Mogu da saslusam kritiku, naravno. Prihvatam ako i ja mislim isto, ili ako je to sto mi se prica, zaista bilo u moju korist.
mala mu...uh to bice je toliko fino i umiljato moglo biti, ali mislim da je odbrambeni mehanizam uzeo maha kod nje ..tako je sva svatka , ali pravi mali fighter, sto se licno meni ne svidja...mazio bih je po citav dan ali bi mi ruke polomila ( da to tako predstavim)...
mala_mu is offline   Reply With Quote
Old 01-04-09, 12:34   #19
ljubic bejbic
MiM team Forumaš

ljubic bejbic's Avatar

Registrovan: Mar 2009
ljubic bejbic nepoznate kvantitete u ovom trenu

pa streca onaj moj od mene kad ga mrknem laktom salim se..imala sam skoro situaciju sa njim..u pitanju su bile cigare..on naime pusi i to bas duvani a ja tek-tek...samo kad sam izuzetno nervozna..i on zapeo otavi to pa ostavi to,pa baci tu cigaru sad,baci baci baci..mal mi ne uze iz ruke..e tu mi puce film-e neces ga majcin sine pa da si jos toliki..jednu,drugu,trecu,desetu..sve sam za to vece pred njim ispusila..i rekla mu sad pazi sta radis..budes li mi rec o tome rekao otrovacu ti se duvanom nije ni slova prozborio a ja od tad cigar nisam uzela u ruke

Tags
partnera, Štrecate

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules