MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Ljubav

Notices

Ljubav Podsjeti me sto to bjese svaki dan ;)

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 26-03-09, 00:07   #1
vaka-ash
MiM team Expert

vaka-ash's Avatar

Registrovan: Sep 2008
vaka-ash nepoznate kvantitete u ovom trenu
Send a message via Skype™ to vaka-ash
Default Prvo intimno iznenadjenje

Kao shto tema potkrijepljena ovim divnim insertom kazuje ,da li ste naishli na neko iznenadjenje tokom svog prvog intimnog kontakta sa novim partnerom, razne neobichnosti ,znamenja,simboli, tetovazhe,atavistichki ostaci ,sklonosti partnera i SL..

http://www.youtube.com/watch?v=gmRyQL9723U Pile moje

http://www.youtube.com/watch?v=1jrkd...eature=related follow the path of Father Makarije

http://www.youtube.com/watch?v=_VtVr...eature=related Vakashlor

http://www.youtube.com/watch?v=kIPlaor68DU&NR=1 -Conan Wheel of Pain - Growing Up

Last edited by vaka-ash; 26-03-09 at 00:12..
vaka-ash is offline  
Reply With Quote
Old 27-03-09, 20:34   #2
aeroponik
MiM team Početnik

aeroponik's Avatar

Registrovan: Mar 2009
aeroponik na dobrome putu

Dobro je sve dok se ne desi ono "E, a sad malo ja tebe!".
Old 30-03-09, 22:10   #3
ljubic bejbic
MiM team Forumaš

ljubic bejbic's Avatar

ljubic bejbic nepoznate kvantitete u ovom trenu

xexe jesam se iznenadila i to dvaput zaredom..prvi put kad sam videla njegov xmxm..u stanju spavanja,ucinio mi se zaista majusnim i moram priznati da sam se razalostila..e posle vrlo kratkog vremena sam se jaaakooo iznenadila koliko On moze da poraste..i moram priznati da sam se razveselila...
Old 30-03-09, 23:32   #4
mala_mu
MiM team Expert

mala_mu's Avatar

Registrovan: Jan 2007
mala_mu na dobrome putu
Send a message via MSN to mala_mu

A Zaro, znam da si owo ti...
mala mu...uh to bice je toliko fino i umiljato moglo biti, ali mislim da je odbrambeni mehanizam uzeo maha kod nje ..tako je sva svatka , ali pravi mali fighter, sto se licno meni ne svidja...mazio bih je po citav dan ali bi mi ruke polomila ( da to tako predstavim)...
mala_mu is offline   Reply With Quote
Old 30-03-09, 23:33   #5
mala_mu
MiM team Expert

mala_mu's Avatar

mala_mu na dobrome putu
Send a message via MSN to mala_mu

Kod mene niije bilo iznenadjenja... ODAVNO...
mala mu...uh to bice je toliko fino i umiljato moglo biti, ali mislim da je odbrambeni mehanizam uzeo maha kod nje ..tako je sva svatka , ali pravi mali fighter, sto se licno meni ne svidja...mazio bih je po citav dan ali bi mi ruke polomila ( da to tako predstavim)...
mala_mu is offline   Reply With Quote
Old 31-03-09, 19:27   #6
Soul
Universe

Soul's Avatar

Registrovan: Sep 2006
Soul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auru
Send a message via MSN to Soul Send a message via Skype™ to Soul

Kad je rekla da je nevina
Old 31-03-09, 19:54   #7
vaka-ash
MiM team Expert

vaka-ash's Avatar

vaka-ash nepoznate kvantitete u ovom trenu
Send a message via Skype™ to vaka-ash
Default guzflorator

Ne znam jel bjeshe samra ili majra , ali uglavno u tenutku suceljavanja krenuh ja "pravednichki" da navalim i udarim pechat na pravo mjesto.Kad ono oshtri bol od njenih noktiju mi oznachi kraj puta i njene rijechi "Tamo necesh moci"..Nije puno trebalo da se iznadje kompromisno reshenje u neposrednoj blizini 'pravog" puta A meni neprijatno, ne znam shta da radim

Ps. evo predatore josh jedna nevina ovamo

http://www.youtube.com/watch?v=1jrkd...eature=related follow the path of Father Makarije

http://www.youtube.com/watch?v=_VtVr...eature=related Vakashlor

http://www.youtube.com/watch?v=kIPlaor68DU&NR=1 -Conan Wheel of Pain - Growing Up

Last edited by vaka-ash; 31-03-09 at 20:06..
vaka-ash is offline   Reply With Quote
Old 19-04-10, 22:48   #8
Bann'dito
Matador

Bann'dito's Avatar

Registrovan: Aug 2007
Bann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjem

Mi na stolici, ona onako u zanosu me malo gusi (ovo sam tek poslije ukapira'), odjednom PLJAS! Meni puce samarcina! Ja u cudu ka' nikad prije, pitam sto to bi a ona 'a to tako valja, ja bas uzivam..'. Aj ti polako rekoh.
Posted via Mobile Device
Bann'dito is offline   Reply With Quote
Old 19-04-10, 22:53   #9
Watchman
MiM team King / Queen

Watchman's Avatar

Registrovan: Jan 2010
Watchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čeka

Ne bi ve ,što veli banndito "gušio" sa detaljima,da ne navučem bijes sve kolike feminističke internet zajednice
Watchman is offline   Reply With Quote
Old 20-04-10, 09:26   #10
The cheljade
Bez piva ne biva!

The cheljade's Avatar

The cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auru

Quote:
Originally Posted by vaka-ash View Post
Kao shto tema potkrijepljena ovim divnim insertom kazuje ,da li ste naishli na neko iznenadjenje tokom svog prvog intimnog kontakta sa novim partnerom, razne neobichnosti ,znamenja,simboli, tetovazhe,atavistichki ostaci ,sklonosti partnera i SL..

http://www.youtube.com/watch?v=gmRyQL9723U Pile moje
Može li mi neko objasniti šta je bilo na ovom snimku, pošto je removed by user

Ima ljudi čiji je život trag vrelog železa u tle utisnut. Gde stupe, pod njima gori. Kad minu, dim spaljene zemlje dugo još vređa oči. Oni su kao zvezde čije rađanje vidimo milionima godina pošto su zgasle ali ga nikad ne čujemo. Smrt starog sunca izgleda kao rađanje novog; umiranje ovakvih ljudi uvek je rađanje novog i neizvesnog. Oni su bića Vatre. Vatra je njihov Element. Njihova priroda i sudbina.
B. Pekić
The cheljade is offline   Reply With Quote
Old 20-04-10, 09:38   #11
Afrika
Hakuna Matata

Afrika's Avatar

Registrovan: Nov 2009
Afrika has disabled reputation

Quote:
Originally Posted by ljubic bejbic View Post
xexe jesam se iznenadila i to dvaput zaredom..prvi put kad sam videla njegov xmxm..u stanju spavanja,ucinio mi se zaista majusnim i moram priznati da sam se razalostila..e posle vrlo kratkog vremena sam se jaaakooo iznenadila koliko On moze da poraste..i moram priznati da sam se razveselila...

Meni je ta spoznaja natjerala suze na oci.Stvarno nisam imala srece prvi put
Afrika is offline   Reply With Quote
Old 20-04-10, 10:04   #12
Pera Detlic
Banned

Pera Detlic na dobrome putu
Send a message via Yahoo to Pera Detlic

Quote:
Originally Posted by Afrika View Post

Meni je ta spoznaja natjerala suze na oci.Stvarno nisam imala srece prvi put
to je čak i dobro. zamisli da si prvi put nalećela na pooma, onda bi ti svaki sledeći muški bio za plakanje.
Pera Detlic is offline   Reply With Quote
Old 20-04-10, 10:12   #13
Afrika
Hakuna Matata

Afrika's Avatar

Registrovan: Nov 2009
Afrika has disabled reputation

Nisam bas sigurna o cemu govoris, ali ima ona stara koja, parafraziracu, kaze....mali penis je san svake nevine djevojke.
Afrika is offline   Reply With Quote
Old 06-05-12, 22:06   #14
Sanjica
MiM team Početnik

Registrovan: May 2012
Sanjica nepoznate kvantitete u ovom trenu

Ja jos uvek nisam imala svoj famozni PRVI PUT ...Heeheeee ali mogu da ga zamislim tj mogu da zamilsim svoju pozu BALVAN STYLE hahahahah :S
Sanjica is offline   Reply With Quote
Old 06-05-12, 23:42   #15
bloom
Moderator

bloom's Avatar

Registrovan: Aug 2008
bloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu auru

Drago dijete,
nije uputno, na takav način pristupati ovom važnom pitanju, ...... još su naši stari govorili : "Balvan jednom, balvan zadovijek"
Old 07-05-12, 19:41   #16
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Zor_djevojka has disabled reputation

Sanjice, samo se nemo' opružit ka' leš...
drugo ti je sve dozvoljeno i poželjno...
Old 07-05-12, 20:42   #17
Dekster
i tri četvrt

Dekster's Avatar

Registrovan: Feb 2007
Dekster has disabled reputation

Najbolje da se javi onome Woodmaninu,kod njega ne može ka lešina...
Dekster is offline   Reply With Quote
Old 06-09-14, 10:15   #18
nihil
MiM team Expert

nihil's Avatar

nihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu auru
Send a message via Skype™ to nihil

Pa recimo da mi je bilo iznenađujuće kako se velika strast začas pretvori u mrtvilo. Prije početka se činilo, ova vatra će se teško ugasiti, a čim je počelo totalna pasivnost, jedva diše.
Old 08-09-14, 14:43   #19
laufer
MiM team King / Queen

laufer's Avatar

Registrovan: Aug 2008
laufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čeka

jel ti rekla sta je u pitanju, da znas za drugi put?
Old 09-09-14, 16:05   #20
nihil
MiM team Expert

nihil's Avatar

nihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu auru
Send a message via Skype™ to nihil

Quote:
Originally Posted by laufer View Post
jel ti rekla sta je u pitanju, da znas za drugi put?
Rekla je da ne zna šta joj je. Nije bilo prvi, a ni posljednji put. Svaki put je nedostajalo energije i aktivizma, ali taj put bilo je kao potpuno odsustvo. Strašno. Ajde da je tjerana i nagovarana, pa da shvatim, ali da isijava željom svakim dijelom bića i onda naglo nestane u totalnoj pasivnosti. ...

Tags
intimno, iznenadjenje, prvo

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules