MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Ljubav

Notices

Ljubav Podsjeti me sto to bjese svaki dan ;)

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 11-03-09, 17:30   #1
sneguljica
gleDna džekson

sneguljica's Avatar

Registrovan: Mar 2008
sneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu auru
Talking Da li je iskrenost u svakom trenutku isplativa???

evo ovako...stalno slusam kako je iskrenost izuzetno vazna za vezu, kako nema ljubavi bez iskrenosti...mnogi kao glavnu pozitivnu osobinu bilo koje osobe u svojoj blizini, a pogotovo ljubavnog partnera, navode iskrenost.

Sta vi podrazumijevate pod ISKRENOSCU? Da li se iskrenost odnosi bas na sve segmente zivota ili mislite da nije zgoreg, niti kriminal, precutati ponekad istinu, malo je uljepsati jednostavno?
Da li je razumno biti u potpunosti iskren?
Pa se desi da te prezadovoljni momak, koji se picnuo i potrudio, pita Kako ti izgledam, a ti, kao jedna iskrena dama, kazes PI, kako ti je gadno to sto si obukao!!!

Malo banalizujem naravno, ali ako kazemo da zelimo apsolutnu iskrenost, onda to podrazumijeva i da mu kazes da ujutro bazdi iz usta, da ti je mrsko da ga poljubis dok ne opere zube, da mu je ruzna frizura, da ti je dobar u sexu, ali da si imala bolji kontinuitet sa bivsim deckom???
sneguljica is offline  
Reply With Quote
Old 11-03-09, 18:35   #2
nihil
MiM team Expert

nihil's Avatar

Registrovan: Sep 2008
nihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu auru
Send a message via Skype™ to nihil

Quote:
Originally Posted by sneguljica View Post
Malo banalizujem naravno, ali ako kazemo da zelimo apsolutnu iskrenost, onda to podrazumijeva i da mu kazes da ujutro bazdi iz usta, da ti je mrsko da ga poljubis dok ne opere zube, da mu je ruzna frizura, da ti je dobar u sexu, ali da si imala bolji kontinuitet sa bivsim deckom???
Težnja apsolutnoj i totalnoj iskrenosti ne znači da kažeš sve što ti padne na pamet, već sve što je bitno da se kaže. Odnosno nećeš prećutati ništa što možeš i znaš kada se za tim ukaže potreba.
Ovi primjeri koje navodiš jesu banalni ali neki od njih je potrebno istaći. Npr. ovo oko zadaha treba reći, ako se osjećaš neprijatno. Naprosto da se zna zašto ne možeš ili ti je muka. Ali ovo u vezi bivšega nije potrebno govoriti ako to nije tema o kojoj pričate. Naime, poređenje sa bivšim i to u negativnom kontekstu ne zvuči kao iskrenost već kao ruganje. Naravno, ako sadašnji to pita ili o tome pričate onda mu se treba reći i to, ali ne sa ciljem da ga se uvrijedi ili ismijava, već kao nekakav doživljaj u dosadašnjim iskustvima. Uglavom, iskrenost je povezana sa dobronamjernošću, a ne sa bilo kakvom negativnošću, pa makar ta bila i ironija. To opet ne znači da se ne možemo našaliti na nečiji račun ili na svoj. Iskrenost nije reći nešto sa ciljem da drugoga povrijedimo, pa to pravdati iskrenošću. Iskrenost nema za cilj/namjeru da povrijedi, i kada se nešto govori sa tim ciljem, da povrijedi, onda je pitanje može li se to nazvati iskrenošću.
Old 11-03-09, 21:20   #3
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Zor_djevojka has disabled reputation

Sreca u vezi / braku zavisi i od onih rijechi koje nikada jedno drugom ne kazhemo...

Nijesam sadista po prirodi, kad vidim da je ucrnjachen (s' pravom, razlogom), da mu pridodam, pa koliko god bio kriv..Naprotiv, potrudicu se da ga tada zagrlim, jubnem i nasmijem tako, da me isprska pljuvachkom od srece kad se nasmije...nenamjerno, naravno...
Isto tako ako me napuchi, a on je u super raspolozhenju, a meni neshto nije do 'chojkanja' nacu mu vala iznenadnu sijedu - koja njega u manite bachi, posred bronzina od glave, pa ha!
Isto tako bi ga zafrljachila nechim, kad bi mi rekao - utjeshio da imam stomachic (a ono drob), da sam slatka kad sam raschupana ka' Milic Vukashinovic, da mi je glasic umiljat kad se probudim, a ja pricham ka' zhaba, da sam prava domacica, a dzibrim na priganiju...

Meni mozhe(sh) sve da kazhesh..samo nadji pravi nachin
Old 11-03-09, 22:40   #4
Adry
MiM team Početnik

Adry's Avatar

Registrovan: Feb 2009
Adry nepoznate kvantitete u ovom trenu

dali je dobro bit iskren...
mislim da jest..
jer teze bi prihvatila cinjenicu...
to jest da shvatim da mi netko nesto prica..
a da to nemisli...
ili presuti nesto sto bi trebala znati..
svjesna sam da sama iskrenost..
nekom moze nanjet bol..
jer iskrenost je ponekad vrlo bolna..
nisam hipokrizicna osoba..
jer ne volim da se glumi...
mozda i nije dobro ponekat biti bas iskren..
ali..kako sama ne volim da me se "mulja" u zivotu...
takav pristup imam i sama..
dobices iskrenost..makar i bolnu..

>>Ljudi prastaju sve osim iskrenosti<<
A.G.Matos
Adry is offline   Reply With Quote
Old 12-03-09, 01:26   #5
sneguljica
gleDna džekson

sneguljica's Avatar

Registrovan: Mar 2008
sneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu auru

Quote:
Originally Posted by Adry View Post
dali je dobro bit iskren...
mislim da jest..
jer teze bi prihvatila cinjenicu...
to jest da shvatim da mi netko nesto prica..
a da to nemisli...

>>Ljudi prastaju sve osim iskrenosti<<
A.G.Matos
ne pricam o lazi...ne pricam o tome da ti neko prica nesto sto ne misli..valjda ces se sloziti da svi imamo bezbroj mana i vrlina...ja vjerujem da kad nekoga volis, volis i njegove mane...sto ne znaci da su te one privukle...ali ti kod te osobe ne smetaju, jednostavno je prihvatas onakvom kakva jeste, sa svim njenim manama...
Zasto bi u takvim okolnostima, kad nece da se kaze neka "surova" istina, a koja ti ne smeta, covjek bio neiskren?

nijesam pristalica da se sve sto se misli kaze, pa sto bude...istina zna da povrijedi, ako se radi o nekoj zbilja bezazlenoj stvari, zasto dovoditi do toga da se neko koga volis osjeca povrijedjen sa tvoje strane...ako je neophodno da se kaze, ja sam za to da se to vrlo pazljivo uradi, a ne s neba pa u rebra
sneguljica is offline   Reply With Quote
Old 12-03-09, 02:42   #6
Ribica
MiM team Forumaš i po'

Ribica's Avatar

Registrovan: Jul 2007
Ribica na dobrome putu

Quote:

nijesam pristalica da se sve sto se misli kaze, pa sto bude...istina zna da povrijedi, ako se radi o nekoj zbilja bezazlenoj stvari, zasto dovoditi do toga da se neko koga volis osjeca povrijedjen sa tvoje strane...ako je neophodno da se kaze, ja sam za to da se to vrlo pazljivo uradi, a ne s neba pa u rebra

Svi smo mi sujetni, a naročito kada je riječ o mišljenju osobe u koju smo zaljubljeni. Kritike na račun fizičkog izgleda znaju da povrijede i nisu bezazlene tako da sam uvijek za uljepšavanje istine ako već mora da se kaže. Inače, ja takve stvari ne prigovaram nikome, meni je zaista potpuno svejedno kako se neko obukao ili se ugojio kilo-dva. Ne volim da se bilo ko osjeća napeto ili isfrustrirano pored mene. Znam dosta primjera kada su muškarci ,,ubijali u pojam,, kritikama svoje žene i cure da su one stvarno vremenom počele da vjeruju kako su nikakve i kako su upecale premiju

Any piece of clothing can be sexy with a quietly passionate woman inside it
Ribica is offline   Reply With Quote
Old 12-03-09, 02:49   #7
Batboy
Nice'n Clean

Batboy's Avatar

Registrovan: Aug 2007
Batboy uskoro postaje slavan

Quote:
Originally Posted by nihil View Post
Težnja apsolutnoj i totalnoj iskrenosti ne znači da kažeš sve što ti padne na pamet, već sve što je bitno da se kaže. Odnosno nećeš prećutati ništa što možeš i znaš kada se za tim ukaže potreba.
Ovi primjeri koje navodiš jesu banalni ali neki od njih je potrebno istaći. Npr. ovo oko zadaha treba reći, ako se osjećaš neprijatno. Naprosto da se zna zašto ne možeš ili ti je muka. Ali ovo u vezi bivšega nije potrebno govoriti ako to nije tema o kojoj pričate. Naime, poređenje sa bivšim i to u negativnom kontekstu ne zvuči kao iskrenost već kao ruganje. Naravno, ako sadašnji to pita ili o tome pričate onda mu se treba reći i to, ali ne sa ciljem da ga se uvrijedi ili ismijava, već kao nekakav doživljaj u dosadašnjim iskustvima. Uglavom, iskrenost je povezana sa dobronamjernošću, a ne sa bilo kakvom negativnošću, pa makar ta bila i ironija. To opet ne znači da se ne možemo našaliti na nečiji račun ili na svoj. Iskrenost nije reći nešto sa ciljem da drugoga povrijedimo, pa to pravdati iskrenošću. Iskrenost nema za cilj/namjeru da povrijedi, i kada se nešto govori sa tim ciljem, da povrijedi, onda je pitanje može li se to nazvati iskrenošću.
Slažem se.., al' aj' mi kolega elaboriraj ovo na pojmu ''manipulacija''...

Quote:
Originally Posted by Ribica View Post
Svi smo mi sujetni, a naročito kada je riječ o mišljenju osobe u koju smo zaljubljeni. Kritike na račun fizičkog izgleda znaju da povrijede i nisu bezazlene tako da sam uvijek za uljepšavanje istine ako već mora da se kaže. Inače, ja takve stvari ne prigovaram nikome, meni je zaista potpuno svejedno kako se neko obukao ili se ugojio kilo-dva. Ne volim da se bilo ko osjeća napeto ili isfrustrirano pored mene. Znam dosta primjera kada su muškarci ,,ubijali u pojam,, kritikama svoje žene i cure da su one stvarno vremenom počele da vjeruju kako su nikakve i kako su upecale premiju
Eeee ovo je super.., moraću da probam ovu foru...

Duša od čovjeka, veličanstvena figura ljudska, gorostas duhovni, savršenstvo i kreacija Božja. Enciklopedija sam živa, nepresušni gejzir znanja, oplemenjujem ljude i prostor, sve što dotaknem raste do neslućenih visina...
Batboy is offline   Reply With Quote
Old 12-03-09, 08:59   #8
vaka-ash
MiM team Expert

vaka-ash's Avatar

vaka-ash nepoznate kvantitete u ovom trenu
Send a message via Skype™ to vaka-ash

Quote:
Originally Posted by Batboy View Post

Eeee ovo je super.., moraću da probam ovu foru...

Primjer pravljenja lazne "nadkompezacije :"
" Hmmm super se ljubish !Samo, jel imash mozda kvaran zub ?!
vaka-ash is offline   Reply With Quote
Old 12-03-09, 09:28   #9
Adry
MiM team Početnik

Adry's Avatar

Registrovan: Feb 2009
Adry nepoznate kvantitete u ovom trenu

Quote:
ne pricam o lazi...ne pricam o tome da ti neko prica nesto sto ne misli..valjda ces se sloziti da svi imamo bezbroj mana i vrlina...ja vjerujem da kad nekoga volis, volis i njegove mane...sto ne znaci da su te one privukle...ali ti kod te osobe ne smetaju, jednostavno je prihvatas onakvom kakva jeste, sa svim njenim manama...
Zasto bi u takvim okolnostima, kad nece da se kaze neka "surova" istina, a koja ti ne smeta, covjek bio neiskren?

nebi ti se ovdje ni javila
da me nisi citirala..
procitaj jos jednom svoju temu...
osobito uvodni naslov koji si napisala...

dali je dobro biti iskren u svim segmentima zivota..
ili recimo..dali je dobro precutat ponekad istinu..

za mene osobno..
kazat partneru da ima jelovnik na kravati od juce...
potpuno normalna stvar..
ili da mu zaudara iz ustiju..
kao i da ja imam sladoleda na nosu..ha ha
(jer uvijek se namrljim)
to su uglavnom vesele i smijesne iskrenosti
koje te prate u vezi...
(nikada se ne uzimaju za zlo)
barem kod mene..

sad neznam gdje sam spomenula laz...
ali postoje ljudi koji su iskreni...
samo sto su svijesni ako kazu iskreno
da ce napraviti tim svojim postupkom konfuzno i paranoicno stanje...
jer je potrebno izvijesno vrijeme da prodje..
kako bi iskreno kazali...
kazu ono sto nemisle u tom trenutku..

naravno da nas iskrenost prati
u svim segmentima zivota..
od ljubavi..zdravlja..posla..i svega drugog..
jedino sto se ponekad razlikuje sto se primjenjuju
one malo radikalnije iskrenosti...
jer smo sami odlucili takav tempo zivota...

ali isto tako...
ponekad se zacudim..
da je covjek neiskren sam prema sebi...
ja ih nazivam "setaci magle"
kenofobici..lutaju u praznom i bestezinskom stanju...ha ha

Adry is offline   Reply With Quote
Old 12-03-09, 12:07   #10
nihil
MiM team Expert

nihil's Avatar

nihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu auru

Quote:
Originally Posted by Batboy View Post
Šta da elaboriram? Postavi preciznije pitanje. Za mene manipulacija eliminiše iskrenost. Ako se nešto govori ili čini da bi se drugog izmanipulisalo, da bi ga se stavilo u situaciju u kojoj on ne želi biti, koje nije svjestan, a to mu se ne unaprijed ne saopštava onda tu nema iskrenosti. Svako govorenje istine nije iskrenost, niti služi u dobronamjerne svrhe. Iskrenost je uvijek dobronamjerna. Iskrenost nema skrivenih misli i namjera. Npr. reći nekome "volim te" pa ga onda pitati lovu, definitivno ima veze sa manipulacijom. Ovo "volim te" služi kao "daj mu ga malo" za ono "treba mi lova". Ovo "volim te" moze biti istina, ali nije iskreno rečeno, jer ima manipulativnu namjeru.
Old 27-03-09, 09:03   #11
draganna
MiM team Expert

draganna's Avatar

Registrovan: Oct 2008
draganna nepoznate kvantitete u ovom trenu

Quote:
evo ovako...stalno slusam kako je iskrenost izuzetno vazna za vezu, kako nema ljubavi bez iskrenosti...mnogi kao glavnu pozitivnu osobinu bilo koje osobe u svojoj blizini, a pogotovo ljubavnog partnera, navode iskrenost.

Sta vi podrazumijevate pod ISKRENOSCU? Da li se iskrenost odnosi bas na sve segmente zivota ili mislite da nije zgoreg, niti kriminal, precutati ponekad istinu, malo je uljepsati jednostavno?
Da li je razumno biti u potpunosti iskren?
Pa se desi da te prezadovoljni momak, koji se picnuo i potrudio, pita Kako ti izgledam, a ti, kao jedna iskrena dama, kazes PI, kako ti je gadno to sto si obukao!!!

Iskrenost u odnosu sa drugim ljudima i sa partnerom je bitna . To podrazumijeva , otvoreno govorenje o svim bitnim stvarima , o svemu onom što za naš život , za sebe i osobe oko nas smatramo bitnim . Iskrenost je važna , ponajprije zbog nas samih te zbog bliskih osoba koje nam nešto znače . Iskrenost je temelj , za svaki zdrav odnos .
Što se tiče spominjanja bivših partnera ( ukoliko ih ima ) . Mislim da ništa bivše u novoj vezi ne treba spominjati . Iz razloga što ništa bivše nije više važno a i spominjanje bivših partnera i veza , može povrijediti partnera . I mislim da je to sasvim nebitno i bezvrijedno , da bi se spominjalo .
Old 27-03-09, 09:19   #12
Ibretnica
MiM team Forumaš i po'

Ibretnica's Avatar

Registrovan: Jan 2008
Ibretnica nepoznate kvantitete u ovom trenu

Quote:
Originally Posted by Zor_djevojka View Post
Sreca u vezi / braku zavisi i od onih rijechi koje nikada jedno drugom ne kazhemo...

Nijesam sadista po prirodi, kad vidim da je ucrnjachen (s' pravom, razlogom), da mu pridodam, pa koliko god bio kriv..Naprotiv, potrudicu se da ga tada zagrlim, jubnem i nasmijem tako, da me isprska pljuvachkom od srece kad se nasmije...nenamjerno, naravno...
Isto tako ako me napuchi, a on je u super raspolozhenju, a meni neshto nije do 'chojkanja' nacu mu vala iznenadnu sijedu - koja njega u manite bachi, posred bronzina od glave, pa ha!
Isto tako bi ga zafrljachila nechim, kad bi mi rekao - utjeshio da imam stomachic (a ono drob), da sam slatka kad sam raschupana ka' Milic Vukashinovic, da mi je glasic umiljat kad se probudim, a ja pricham ka' zhaba, da sam prava domacica, a dzibrim na priganiju...

Meni mozhe(sh) sve da kazhesh..samo nadji pravi nachin

Vazda kad krenem da iskazhem svoje mishljenje o nekoj temi, vidim da me preduhitrila ova mala
Nemam shta da dodam...ali ima jedna rechenica koju mnogo koristim u zadnje vrijeme
''Shto ne znash ne mozhe da te boli''
Ima i u tome istine..
- u slobodno vrijeme razmazeno derishte

Dovoljno?
Ibretnica is offline   Reply With Quote
Old 05-04-09, 11:46   #13
draganna
MiM team Expert

draganna's Avatar

Registrovan: Oct 2008
draganna nepoznate kvantitete u ovom trenu

Quote:
Originally Posted by Mungos View Post
MMMMM da a prija li postovanim damama da im dragi(a ovo je cest slucaj vec poslije 2 mjeseca a vise da ne pricamo) kaze draga bila si krasna i ludo si me palila i bio sam zaljubljen u tebe ali poslije tridesete jebacine mi je vec kao da se jebem sa bratom od strica -sto veli Petar Bozovic i nekako bih jebao vec radije nego tebe bilo koju .icku koja ima sve djelove i nije nakaza

-Draga nadam se da cijenis moju iskrenost i de me sada volis jos snaznijim zarom i plamom

Bilo bi vrlo pošteno to reći , ako je zaista tako . Samo ipak , malo ljepšim riječima ! Jer , ovo o čemu pišeš , događa se . Događa se , da s godinama , nestane sve ono što je , nekad postojalo .
Bilo bi fer i pošteno to izgovoriti svome partneru . I ne samo zbog sebe , već i zbog partnera koji to zaslužuje znati .
Old 05-04-09, 12:41   #14
vaka-ash
MiM team Expert

vaka-ash's Avatar

vaka-ash nepoznate kvantitete u ovom trenu
Send a message via Skype™ to vaka-ash

Quote:
Originally Posted by draganna View Post
Bilo bi vrlo pošteno to reći , ako je zaista tako . Samo ipak , malo ljepšim riječima ! Jer , ovo o čemu pišeš , događa se . Događa se , da s godinama , nestane sve ono što je , nekad postojalo .
Bilo bi fer i pošteno to izgovoriti svome partneru . I ne samo zbog sebe , već i zbog partnera koji to zaslužuje znati .
Vidish ja kad dodjem u tu situaciju o kojoj pricha mungos,posezem za sveznjem kljucheva koje ljubomorno chuvam oko vrata (na srcu mi lezhe) i nikad se ne odvajam od njih,A sa njima otvaram najdublje sobe svoje alhemicharske sobe u kojoj muckam i pravim razne napitke,elixire i mistichne "amajlije" koji mi omogucavajaju da budem opet mlad , pozeljan i misteriozan ,kako ja tako i moja ljubavnica(koleginica), obnavljajuchi staru slavu sjaj i plam .,...Alhemija je chudo pogotovo kad se nadju dva znalca..ciribu ciriba..pooof

Ps..Znachi treba reci partneru shta te muchi,slazhem se

http://www.youtube.com/watch?v=1jrkd...eature=related follow the path of Father Makarije

http://www.youtube.com/watch?v=_VtVr...eature=related Vakashlor

http://www.youtube.com/watch?v=kIPlaor68DU&NR=1 -Conan Wheel of Pain - Growing Up

Last edited by vaka-ash; 05-04-09 at 12:44..
vaka-ash is offline   Reply With Quote
Old 27-11-12, 09:43   #15
vruc krompir
MiM team King / Queen

vruc krompir's Avatar

Registrovan: Aug 2010
vruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čeka

Taj sam

Nije uvijek isplativa prema drugima, al da nije samoisplativa prema nama samima, tu mnogi grijese.

Leo Baskalja
vruc krompir is offline   Reply With Quote
Old 27-11-12, 09:54   #16
Lady of Rohan
MiM team King / Queen

Registrovan: Dec 2010
Lady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čeka

Iskrenost, uvek. Obostrana. Bez kompromisa.
Veze koje ovako pocinju, imaju nekog izgleda, drugacije - slabo.

Mada ima parova i parova koji decenijama zive u lazima.
I to se zove srecan brak.

Al dobro, svakom svoje, ono sto izabere.
Old 27-11-12, 10:03   #17
nihil
MiM team Expert

nihil's Avatar

Iskrenost je neophodna za ljubav, za sve ostalo može, a ne mora da bude dobra.
Old 27-11-12, 10:12   #18
Airbender
Φιλημον

Airbender's Avatar

Registrovan: Sep 2007
Airbender ima famoznu auruAirbender ima famoznu auruAirbender ima famoznu auruAirbender ima famoznu auruAirbender ima famoznu auruAirbender ima famoznu auruAirbender ima famoznu auru

Iskrenost zaslužuje samo onaj ko je spreman da je podnese.
Airbender is offline   Reply With Quote
Old 27-11-12, 10:21   #19
Lady of Rohan
MiM team King / Queen

Registrovan: Dec 2010
Lady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čeka

Ima tu jos nesto.
To sto smo iskreni, ne znaci da smo u pravu i da je nase misljenje tacno.

Mnogo se cuvam od sopstvene iskrenosti.

Ne zelim da njome ikog povredjujem ili da namecem svoje misljenje.
Sto bih?
Old 27-11-12, 10:44   #20
vruc krompir
MiM team King / Queen

vruc krompir's Avatar

Registrovan: Aug 2010
vruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čeka

Quote:
Originally Posted by Lady of Rohan View Post
Ima tu jos nesto.
To sto smo iskreni, ne znaci da smo u pravu i da je nase misljenje tacno.

Mnogo se cuvam od sopstvene iskrenosti.

Ne zelim da njome ikog povredjujem ili da namecem svoje misljenje.
Sto bih?
A za koga bi to bilo tacno, ako ne za tebe? Vrlo je moguce da ce nam neko uliti nadu svojom otvorenoscu, al ne i spremnost da budemo dosljedni i do kraja iskreni.

Zar u tom i nije sasvim dovoljna namjera da se bude iskren? Ne mozemo da budemo u potpunosti iskreni(cast tu izuzecima, jelte ), ima to svoje opravdane razloge, ali ne i da dalje, nerijetko i na sobstvenu stetu odrzavamo obim laganja i samoobmane.

Namjera je tu bitna. Bez bilo kakvog podrozenja. Al da istina cesto zaboli, odnosno, laz, to je tacno.

Leo Baskalja

Last edited by vruc krompir; 27-11-12 at 11:05..
vruc krompir is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
iskrenost, isplativa, svakom, trenutku

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules