MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Ljubav

Notices

Ljubav Podsjeti me sto to bjese svaki dan ;)

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 09-03-09, 14:24   #1
sneguljica
gleDna džekson

sneguljica's Avatar

Registrovan: Mar 2008
sneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu auru
Talking Izvini, volim te kao druga...

Kako podnosite odbijanje? Ona/on vas privlaci, dajete signale i cini vam se da na te signale ona/on odgovara vrlo jasno, cak ste ubijedjeni da tu ne moze biti nista drugo do pozitivan odgovor, kad ono oces?! Pridjes, kazes, a ona 'ladno "izvini, ali ja te samo gledam kao druga...ucinjelo ti se"!

Nista strasno, nijesi jedina...ili imate malo ostriji pristup?
sneguljica is offline  
Reply With Quote
Old 09-03-09, 14:35   #2
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Zor_djevojka has disabled reputation

ne bih sebe izlagala tako muchnim situacijama...naravno da ne godi nichijoj sujeti da bude odbijen/a...ja to rijeshim, tako shto 'ustuknem', ostavim ga na mir i nikakve signale ne dajem, pa ako mu shto znachim, bujrum...toliko sam kulturna i vaspitana da ne ispushtam neartikulisane krike kad me neshto priupita...malo njih mi je prilazilo, tako da nijesam bila u prilici da odbijam...a ni to nije nishta lakshi 'zadatak'..niti mi se desilo da budem odbijena..bar ne direktno...
Old 09-03-09, 14:35   #3
unreachable for injustice
Banned

Registrovan: Dec 2008
unreachable for injustice uskoro postaje slavan

To je problem što jednostavno nekad pogrešno protumače, i zaprovo ne shvate da ga gledate i volite kao druga, a ne načim kako bi on volio.

Bila sma u toj situaciji da sam morala objasniti da je on meni drug i da ga volim kao druga.
unreachable for injustice is offline   Reply With Quote
Old 09-03-09, 14:39   #4
badr_hari
MiM team Početnik

Registrovan: Nov 2008
badr_hari nepoznate kvantitete u ovom trenu

Hahahahaha...Meni se desavalo da imam sex sa drugaricom, a da se nakon toga, bezuspjesno pravimo kako se nije nista desilo...
badr_hari is offline   Reply With Quote
Old 09-03-09, 14:42   #5
nestasni_cipiripi
MiM team King / Queen

nestasni_cipiripi's Avatar

Registrovan: Feb 2008
nestasni_cipiripi uskoro postaje slavan
Send a message via MSN to nestasni_cipiripi Send a message via Yahoo to nestasni_cipiripi

to i ja imam
extra je
drugarica ti je ona koja ti da kad ti mala dobije!
nestasni_cipiripi is offline   Reply With Quote
Old 09-03-09, 14:43   #6
L'enfant_terrible
MiM team Forumaš i po'

L'enfant_terrible's Avatar

Registrovan: Aug 2008
L'enfant_terrible ima famoznu auruL'enfant_terrible ima famoznu auruL'enfant_terrible ima famoznu auruL'enfant_terrible ima famoznu auruL'enfant_terrible ima famoznu auruL'enfant_terrible ima famoznu auru

E meni se je desilo sve što može da se desi, pa i to da me tip povede kući poslije cjelovečernjeg izlaska i onda mi da ćebe- aj zdraO odo ja da spavam

Sve što više iskustava stičem sklonija sam da vjerujem da je šteta ne izložiti se mogućnosti da budete odbijeni- druga opcija je da vas prihvate! Za to trreba dosta samopouzdanja, a isto mislim da ga iskustvo donosi. Isto više volim da ja biram no da mene biraju. Rizikujte, nije ništa strašno.
E sad, možda je ženskima malo teže zbog tradicionalno romantičnih dodijeljenih uloga, ali stavite se na mjesto jadnih muških koje odbijaju od malena (to im je kukavcima kao uvijek ponovno odbijanje od sisse), i kao to za njih normalno, ali ako ženska bude odbijena- katastrofa!
L'enfant_terrible is offline   Reply With Quote
Old 09-03-09, 14:44   #7
L'enfant_terrible
MiM team Forumaš i po'

L'enfant_terrible's Avatar

Registrovan: Aug 2008
L'enfant_terrible ima famoznu auruL'enfant_terrible ima famoznu auruL'enfant_terrible ima famoznu auruL'enfant_terrible ima famoznu auruL'enfant_terrible ima famoznu auruL'enfant_terrible ima famoznu auru

Quote:
Originally Posted by nestasni_cipiripi View Post
to i ja imam
extra je
drugarica ti je ona koja ti da kad ti mala dobije!
A cipi, sad si me razočarao mislila sam da si od onih koji *ebu i sa mecom...
L'enfant_terrible is offline   Reply With Quote
Old 09-03-09, 14:44   #8
nestasni_cipiripi
MiM team King / Queen

nestasni_cipiripi's Avatar

Registrovan: Feb 2008
nestasni_cipiripi uskoro postaje slavan
Send a message via MSN to nestasni_cipiripi Send a message via Yahoo to nestasni_cipiripi

Alergičan sam na krF
nestasni_cipiripi is offline   Reply With Quote
Old 10-03-09, 09:13   #9
poom
MiM team Forumaš

poom's Avatar

Registrovan: Feb 2009
poom nepoznate kvantitete u ovom trenu

Naravno neće ni jedan muškarac, ako mu ne daš povoda za to.
Ima jedna dobra narodna kod nas: " neće ni on, dok kuja ne mahne repom".
S toga vi žene držite ključ ženskog-muškog prijateljstva ako vam je stalo da njega.
Old 10-03-09, 10:19   #10
Madagaskar
Strašnji sud

Madagaskar's Avatar

Registrovan: Apr 2008
Madagaskar uskoro postaje slavanMadagaskar uskoro postaje slavan

Quote:
Originally Posted by poom View Post
Naravno neće ni jedan muškarac, ako mu ne daš povoda za to.Ima jedna dobra narodna kod nas: " neće ni on, dok kuja ne mahne repom".
S toga vi žene držite ključ ženskog-muškog prijateljstva ako vam je stalo da njega.

Mrzim što ovo pišem ali ne mogu da se ne sjetim nemilog događaja sa osobom sa kojom sam se družila "od pelena". Non stop smo bili zajedno od malena do polaska na matursko putovanje. Kada nismo bili ili on kod mene ili ja kod njega visili smo na prozore zgrade u kojoj smo živjeli, i pričali. Suvišno je reći da smo znali sve jedno o drugom, povjeravali se, svađali, mirili, tukli, opraštali, branili, učili, bježali sa časova u srednjoj školi, jadali ili falili ljubavnim (ne)uspjesima....bukvalno kao brat i sestra. I sjećam se tog famoznog dana kada je došao kod mene (dan pred polazak na matursko putovanje) i počeo da nasrće na mene. UŽAS!!!!! Od šoka nisam znala što me snašlo i znam samo da sam nekako uspjela da ga izmršikam iz kuće. Poslije toga dugo vremena je prošlo dok nisam došla "k sebi" i tražila i preispitivala "greške" u našem druženju. Nikada prije toga nijesam osjetila ili vidjela nešto više u njegovom ponašanju, pogledu, riječima a ni on kod mene jer ni u snu nisam pomišljala na to.
Nikad više nijesmo progovorili osim riječi "zdravo" kad se sretnemo. I dan danas kad ga vidim smuči mi se i izbjegavam reći i to "zdravo".

Tako da se ne slažem sa Poomovom tvrdnjom da "neće ni jedan muškarac ako mu ne daš povoda za to"!!!!
Madagaskar is offline   Reply With Quote
Old 10-03-09, 10:25   #11
vaka-ash
MiM team Expert

vaka-ash's Avatar

Registrovan: Sep 2008
vaka-ash nepoznate kvantitete u ovom trenu
Send a message via Skype™ to vaka-ash
Default Korpe

Quote:
Originally Posted by L'enfant_terrible View Post
E meni se je desilo sve što može da se desi, pa i to da me tip povede kući poslije cjelovečernjeg izlaska i onda mi da ćebe- aj zdraO odo ja da spavam

Sve što više iskustava stičem sklonija sam da vjerujem da je šteta ne izložiti se mogućnosti da budete odbijeni- druga opcija je da vas prihvate! Za to trreba dosta samopouzdanja, a isto mislim da ga iskustvo donosi. Isto više volim da ja biram no da mene biraju. Rizikujte, nije ništa strašno.
E sad, možda je ženskima malo teže zbog tradicionalno romantičnih dodijeljenih uloga, ali stavite se na mjesto jadnih muških koje odbijaju od malena (to im je kukavcima kao uvijek ponovno odbijanje od sisse), i kao to za njih normalno, ali ako ženska bude odbijena- katastrofa!
Slazem se u vezi ovoga potpuno ,i kao stariji brat mogu reci da postoji jako lijepa terapija za rijeshavanje ovoga problema, poznatog kao Korpa..Naravno preporucljivo je kolektivno da se radi ukoliko naletish na "sisterhood".Pocne se na kraju Rafailovica plaze pa skroz Becickom plazom,prodjesh tunel i malo se ocistish od "otpadaka" i onda nastavish slovenskom plazom -pa sve do Staroga grada! Super je kad se radi u drushtvu i gdje mozesh da dash kompletnu ponudu..I ovakvom nacinju prilazenja naicicie te na sve oblike"igre zavodjenja" koje mozete da zamislite u musko-zenskom odnosu : Prezir,gadjenje,ignorisanje,usiljenu nezainteresovanost,blagi povodi,nasankavanja,davanja "lazne" nade,naivnog treptanja,iskrenog smijanja i na kraju rijetki trenuci iskrenog odusevljenje kad pronadjete pravu djevojku(odmah se "otvara dosije",slazemo se).Na ovakvom "pravednickom pohodu" desi se od nekih kvalitetnih 30-ak korpi i par vrijednih "evidantiranja". To je ovako ostalo mi u sjecanju kao lijep "tretman" i "oslobadjanje osjecaj vlastite vaznosti ". Korpa je fantasticna stvar i treba je praktikovati makar 1 dnevno u momackom dobu ..Kakav je to muskarac koji nije dobio makar 100 Korpi u svom zivotu ???
vaka-ash is offline   Reply With Quote
Old 10-03-09, 10:33   #12
vaka-ash
MiM team Expert

vaka-ash's Avatar

Default Matursko veche na Madagaskaru :P

Zajebano je biti "junfer" od 18 god a imati drugaricu koja zna njegove tajne i slusha ga..A josh i famozno americhko matursko veche! Tu se mora donijeti neopoziva odluka draga moja madagaskar..sorry ne dajem ti podrshu ovaj put Zao mi je zbog njega shto ti taj dogadjaj nije postao tajna..
Old 10-03-09, 10:44   #13
Madagaskar
Strašnji sud

Madagaskar's Avatar

Vakashu druže! Zašto muškarci, većina, ne prihvata i smatra da ne može biti prijateljskog odnosa između muškarca i žene?
U isto me ubjeđivao i dan danas ubjeđuje muž, koji je (kad smo počeli da se zabljavamo) u maniti lijek udarao od ljubomore kad bih srela nekog druga i drugarski se izljubila ili zagrlila sa njim. Srećom prošlo ga je a možda i "ne smije" da reaguje jer zna moju blagorodnu reakciju.
Old 10-03-09, 10:48   #14
MirIam
Put Your Lights On

MirIam's Avatar

Registrovan: Oct 2007
MirIam uskoro postaje slavan

Quote:
Originally Posted by madagaskar View Post
Zašto muškarci, većina, ne prihvata i smatra da ne može biti prijateljskog odnosa između muškarca i žene?
Može sa ružnim i neprivlačnim ženama Ali mislim da svaki muškarac u ženi vidi potencijalnu ljubavnicu, tako da im je teško da budu samo prijatelji lepim ženama i ako vašu pažnju protumače pogrešno eto belaja.....A i sa ženama je isti slučaj.
Old 10-03-09, 10:49   #15
vaka-ash
MiM team Expert

vaka-ash's Avatar

Quote:
Originally Posted by L'enfant_terrible View Post
A cipi, sad si me razočarao mislila sam da si od onih koji *ebu i sa mecom...
Ja sam mislio da zene ne vole pricati kad se osjecaju sputane i kad zavise od "mushke milostinje"
Old 10-03-09, 11:20   #16
Adry
MiM team Početnik

Adry's Avatar

Registrovan: Feb 2009
Adry nepoznate kvantitete u ovom trenu

sad..netko kaze ovako netko onako..
muski prijatelj..samo prijatelj...
nikada nisam imala neki od takvih "zaletavanja"
Adry is offline   Reply With Quote
Old 10-03-09, 11:25   #17
vaka-ash
MiM team Expert

vaka-ash's Avatar

Quote:
Originally Posted by madagaskar View Post
Vakashu druže! Zašto muškarci, većina, ne prihvata i smatra da ne može biti prijateljskog odnosa između muškarca i žene?
U isto me ubjeđivao i dan danas ubjeđuje muž, koji je (kad smo počeli da se zabljavamo) u maniti lijek udarao od ljubomore kad bih srela nekog druga i drugarski se izljubila ili zagrlila sa njim. Srećom prošlo ga je a možda i "ne smije" da reaguje jer zna moju blagorodnu reakciju.
KAo zrela zena trebalo bi da znash da se mi razlikojemo po jednoj vrlo vaznoj i presudnoj "stvari" i koja se naziva "Testasteron" i dok je nashe civilizacije i dok je svega shto postoji to je neshto shto ce razdvajati nash "Kvantitet Libida"a smaim tim i nacina zivljenja !Ja ne sporim ,vash je libido "uglavnom " kvaliteniji (naravno ako ga "shkolujete" na pravi nachin -shto isto vazhi i za muskarce)..Znate fino da kao takvi moramo da sublimiramo taj prirodni nagon na vishe nachina-fizicki smo mnogo aktvivniji(sport,lov,planinarenje)a u slucajju da ne nadjemo "sublimiranje"(a nashe ga drushtvo itekako podrzava-ogromnom stopom nezaposlenosti ) -,moramo da se umaramo-samounishtavamo(pjanimo,drogiramo,izgladnjujemo,"k ockamo"da idemo cesto i u ratove) Jer je to nasha nesrecna TRSA!! A shto se tiche odnosa musko -zenski prijatelji dacu ti iskren savjet :Nemoj previshe testirati toga druga nije fer!!Zapitaj se malo zashto je nasha muska trsa takva!!
Old 10-03-09, 11:32   #18
Madagaskar
Strašnji sud

Madagaskar's Avatar

Quote:
Originally Posted by vakash View Post
:Zapitaj se malo zashto je nasha muska trsa takva!!
Jer ja sam Balkan boy i smrdim na znoj.....!
Ma volem i ja vas!
Old 10-03-09, 11:38   #19
nihil
MiM team Expert

nihil's Avatar

nihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu auru
Send a message via Skype™ to nihil

Naziv teme je prilično jasan. Voljeti nekoga kao druga jeste moguće, baš kao što se može voljeti kućni ljubimac, komad odjeće, pejzaž i sl. Zato i voljenje nije isto što i ljubav, baš kao što drugarstvo nije isto što i prijateljstvo. Onaj ko osjeća ljubav voli, ali onaj ko voli ne mora da osjeća ljubav, jer ovo voli znači da mu se nešto sviđa, dopada, privlačno mu je, interesantno, ali ne i u najvećem stepenu blisko.
Što se tiče seksa između drugova, to je moguće, ali nije obavezno, dok je u prijateljstvu, koji je praktična forma ljubavi, seks sastavni dio cjelovitog odnosa.
Old 10-03-09, 11:42   #20
MirIam
Put Your Lights On

MirIam's Avatar

Registrovan: Oct 2007
MirIam uskoro postaje slavan

Quote:
Originally Posted by nihil View Post
Zato i voljenje nije isto što i ljubav, baš kao što drugarstvo nije isto što i prijateljstvo. Onaj ko osjeća ljubav voli, ali onaj ko voli ne mora da osjeća ljubav.

I dalje ne razumem kakva je razlika između Voleti i Ljubavi?

Tags
druga, izvini, kao, volim

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules