MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Ljubav

Notices

Ljubav Podsjeti me sto to bjese svaki dan ;)

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 04-03-09, 15:58   #1
kliko
Sai Ram

kliko's Avatar

Registrovan: Sep 2006
kliko has disabled reputation
Default Kome smetaju homoseksualci i zašto?

Volio bih da se ovdje jave svi koji smetaju homoseksualci i da objasne zašto im smetaju?
Malo smo počeli o tome na drugoj temi, ali niko ne pominje razlog zbog koga ne voli gay populaciju. Mislim da je jako bitno da vidimo gdje je korijen našim osjecajima.
Old 04-03-09, 19:07   #2
Daci
MiM team Expert

Daci's Avatar

Registrovan: Jan 2008
Daci na dobrome putu

Seksualne preferencije su strogo privatna i intimna stvar pojedinca. To što je neko homoseksualac ne mora da znači da ostatak stanovništva mora da bude sa tim upoznato putem javnih skupova, parada i drugih blasfemičnih aktivnosti.

Moje je mišljenje da su osobe koje biraju istospolne partnere "na pogrešnom kolosijeku", ali, bujrum, svako ima svoj izbor...
Old 04-03-09, 19:16   #3
nihil
MiM team Expert

nihil's Avatar

Registrovan: Sep 2008
nihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu auru
Send a message via Skype™ to nihil

Quote:
Originally Posted by kliko View Post
Volio bih da se ovdje jave svi koji smetaju homoseksualci i da objasne zašto im smetaju?
Malo smo počeli o tome na drugoj temi, ali niko ne pominje razlog zbog koga ne voli gay populaciju. Mislim da je jako bitno da vidimo gdje je korijen našim osjecajima.
Ne spadam u one kojima homoseksualci smetaju, ne smeta mi niko ko ne vrši, ko ne izaziva i ne poziva na nasilje. Ono što primjećujem kod sebe jeste da osjećam neku vrst gađenja prema homoseksualnim sklonostima, naročito muškim. Uzroke toga vidim u vaspitanju. I ja i moja generacija vaspitavani smo da je homoseksualizam bolest, odvratna, gadna, dekadentna, itd. isl. Tako je u psihi stvoren snažan emocionalni bedem koji prema homoseksualnosti koji se ne može lako ukloniti. Uglavnom, ja sam vaspitanjem upućen na eksteremno negativna stav prema homoseksualizmu. Istovremeno sam usvajao u humanističke stavove, što je bilo u koliziji. Rezultat je da tolerišem homoseksualizam, ali ga ne prihvatam. ...
Koliko mogu primijetiti najveći strah homofoba jeste da će homoseksualne ideje "zaraziti" njihovu djecu, te da će im neko ili sva djeca postati homoseksualci. Zbog toga po principu "strah se nasiljem izbija" homofobi djeluju ekstremno, većina na verbalnom nivou. ...
Tradicionalističko paterijarhalno vaspitanje je u osnovi negativnog odnosa prema homoseksualizmu. Nepostojanje kulture tolerancije. Vjekovno uvjeravanje i usađenost u kolektivnu svijest da se radi o protivprirodnoj pojavi, da će zbog toga čovječanstvo propasti. ...
Old 04-03-09, 22:13   #4
Okugata
Guest

ne shvatam ljude koje se groze gejeva. nikada jos nismo culi na vestima da je gej silovao nekog muskarca, napastvovao, prebio, ili na bilo koji nacin povredio. gejevi jednostavno startuju, pa ako hoces hoces, ako neces, sta sad da sam musko, meni bi bio max kompliment da neki gej hoce da mi...pofafa kobas...
  Reply With Quote
Old 04-03-09, 22:25   #5
Yosemite Sam
Say your prayer, freaks!

Yosemite Sam's Avatar

Registrovan: Mar 2008
Yosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čeka

Ja ne poznajem ni jednog homoseksualca. Poznajem nekoliko ljudi koji se feminizirano ponašaju, ali to ne znači da su homoseksualci.
Još metaše gradi u te,
Ljubim ti tvoje prekrasne skute.
Yosemite Sam is offline   Reply With Quote
Old 04-03-09, 22:31   #6
Pera Detlic
Banned

Registrovan: Jan 2007
Pera Detlic na dobrome putu
Send a message via Yahoo to Pera Detlic

Quote:
Originally Posted by simm View Post
Ja ne poznajem ni jednog homoseksualca. Poznajem nekoliko ljudi koji se feminizirano ponašaju, ali to ne znači da su homoseksualci.
simče a da li poznaješ nekog homoseksualca?

(dako na ovo pitanje daš odgovor da li ti smetaju homoseksualci i zašto )

ja ovo proceduralno
Pera Detlic is offline   Reply With Quote
Old 04-03-09, 22:37   #7
Yosemite Sam
Say your prayer, freaks!

Yosemite Sam's Avatar

Yosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čeka

Ja ne poznajem ni jednog homseksualca, pa mi samim tim ne može ni smetati, jer ga ne poznajem.

Isto kao da me pitaš smeta li mi neki crnac iz Sudana - ne poznajem ni jednog.

Ono što mi smeta je pritisak homoseksualaca da ostali pomno prate njihove javne aktivnosti. Ne vidim ni jednu analognu pojavu koja može poslužiti kao opravdanje tom pritisku.
Još metaše gradi u te,
Ljubim ti tvoje prekrasne skute.
Yosemite Sam is offline   Reply With Quote
Old 04-03-09, 22:40   #8
Batboy
Nice'n Clean

Batboy's Avatar

Registrovan: Aug 2007
Batboy uskoro postaje slavan

Quote:
Originally Posted by Okugata View Post
ne shvatam ljude koje se groze gejeva. nikada jos nismo culi na vestima da je gej silovao nekog muskarca, napastvovao, prebio, ili na bilo koji nacin povredio. gejevi jednostavno startuju, pa ako hoces hoces, ako neces, sta sad da sam musko, meni bi bio max kompliment da neki gej hoce da mi...pofafa kobas...
To je zato što muškarci neće priznati da su silovani... Po zatvorima se to stalno dešava... Ja znam jednog iz mog sela što su ga natakarila dvojica u vozu... Kasnije se dalo naslutiti da je bilo iz osvete.., ali u to nisam siguran...

Aaaa i bila je neka emisija na HRT2 prijepola godine.., u kome se pričalo o nasilju nad muškarcima.., pa se i spominju muška silovanja..., kao i procenat prijavljivanja... Koji bi se to muškarac na sudu ''pohvalio'' da je izgubio nevinost... Svakakvih ljudi ima.., pa i među homoseksualcima...

Nije u pitanju fafanje kobase.., već je problem na mjestu gdje se noge sastavljaju... Aaaa što se tiče svog stava o Muškoj homeseksualnoj populaciju veće sam rekao na onoj drugoj temi... O ženskoj homoseksualnoj populaciji bih mogao i još koju dodati..., ali ne bih sad da forsiram...

Duša od čovjeka, veličanstvena figura ljudska, gorostas duhovni, savršenstvo i kreacija Božja. Enciklopedija sam živa, nepresušni gejzir znanja, oplemenjujem ljude i prostor, sve što dotaknem raste do neslućenih visina...
Batboy is offline   Reply With Quote
Old 04-03-09, 22:44   #9
Okugata
Guest

Quote:
Originally Posted by Batboy View Post
To je zato što muškarci neće priznati da su silovani... Po zatvorima se to stalno dešava... Ja znam jednog iz mog sela što su ga natakarila dvojica u vozu... Kasnije se dalo naslutiti da je bilo iz osvete.., ali u to nisam siguran...

Aaaa i bila je neka emisija na HRT2 prijepola godine.., u kome se pričalo o nasilju nad muškarcima.., pa se i spominju muška silovanja..., kao i procenat prijavljivanja... Koji bi se to muškarac na sudu ''pohvalio'' da je izgubio nevinost... Svakakvih ljudi ima.., pa i među homoseksualcima...

Nije u pitanju fafanje kobase.., već je problem na mjestu gdje se noge sastavljaju... Aaaa što se tiče svog stava o Muškoj homeseksualnoj populaciju veće sam rekao na onoj drugoj temi... O ženskoj homoseksualnoj populaciji bih mogao i još koju dodati..., ali ne bih sad da forsiram...
to sto si ti naveo rade budale a ne gejevi.
  Reply With Quote
Old 04-03-09, 22:52   #10
Batboy
Nice'n Clean

Batboy's Avatar

Quote:
Originally Posted by Okugata View Post
to sto si ti naveo rade budale a ne gejevi.
Koje.., ??? Ovoga su silovala dva homoseksualca.., tako su se deklarisala i na sudu... Aaaa u zatvorima.., je homoseksualizam izražen (da kako tu osnovni problem biloške potrebe.., zadovoljenje nagona...).., a dio tih muškaraca koji vrše muška silovanje jesu homoseksualci (i po opredeljenju...)...

Da ova dvojica možda i jesu budale.., ali su i silovatelji i homosekusalci...

p.s. Nisu gejevi već obične pede*ine... ??? Da su fini bili bi gejevi.., i to što kažeš...

Duša od čovjeka, veličanstvena figura ljudska, gorostas duhovni, savršenstvo i kreacija Božja. Enciklopedija sam živa, nepresušni gejzir znanja, oplemenjujem ljude i prostor, sve što dotaknem raste do neslućenih visina...

Last edited by Batboy; 04-03-09 at 22:54..
Old 04-03-09, 23:01   #11
Batboy
Nice'n Clean

Batboy's Avatar

I da.., mislim da su predrasude.., da su ''SVI'' homoseksualci.., fini.., čisti.., pamatni.., ne kradu.., ne lažu.., da su dobri prijatelji.., da nisu nasilni.., da nisu isfrustrirani i da se stalno smješkaju...

Old 04-03-09, 23:17   #12
Angelina75
otisla

Registrovan: Dec 2007
Angelina75 has disabled reputation

i da nisu metrosexulaci... ili jesu??

Foul appearance hide fair reality!
Angelina75 is offline   Reply With Quote
Old 05-03-09, 01:16   #13
sneguljica
gleDna džekson

sneguljica's Avatar

sneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu auru

dok ne znam, ne smeta mi...ne poznajem djaoljega, bar da znam, ne bih nesto trcala da ih upoznam zato sto su gejevi, pa da pokazem kako sam "moderna"...nijesam za parade i za javno pokazivanje njihovih sklonosti...neka se bucaU s kim oce, njihova stvar.
Stvarno ne gorim od srece da mi sinovi dovedu zeta u kucu...nesto vjerujem da ni oni koji ih podrzavaju i kojima je to normalno ne bi voljeli da im djeca imaju homoseksualne sklonosti...
zasto mi smeta ili ne volim?
Zato sto mi je gadno, zato sto mi ne lici na prirodno, smatram da je to poremecaj...i ako imam nekakvo nazovi razumijevanje, u smislu da ne bih primjenjivala silu ili neke represije prema njima, to je zato sto mislim da je poremecaj. Mogla bih da zivim u njihovoj blizini, samo da mi ne manifestuju, na moje oci, svoje sklonosti. eto
sneguljica is offline   Reply With Quote
Old 05-03-09, 01:28   #14
Bann'dito
Matador

Bann'dito's Avatar

Bann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjem

Ma bi ti smetalo da sad gladujes, da nije bilo njih odavno bi bili iscrpljeni prehrambreni resursi Zemlje.
Ovo je 3-a tema da se bavi gay-evima, a onda se bunite sto oce da budu transparentni.
i da je keks korjen svega
Bann'dito is offline   Reply With Quote
Old 05-03-09, 08:28   #15
WALTER
MiM team Forumaš i po'

WALTER's Avatar

Registrovan: Mar 2007
WALTER na dobrome putu

Da vi je otac peder bili to voljeli aaaaaaaaaaaaaaaa, u svakom slučaju vi ne bi bili rođeni.
Gospodo to je bolest, a ne opredeljenje!
Old 05-03-09, 14:26   #16
Bann'dito
Matador

Bann'dito's Avatar

Bann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjem

Zamislite da radite kao socijalni radnik u nekom sirotistu, uslovi nikakvi i sl. (zakonski neceti biti gonjeni, sto bi otprilike znacilo da je dozvoljeno) U mogucnosti ste da date gay paru (recimo prilicno imucnom) dijete na usvajanje. Biste li to ucinjeli? Pruziti djetetu ugodan zivot(finansijski) ili ga predati da odrasta u neprirodnom(nezdravom) okruzenju? Postoji sansa da ono bude gay, ali nije dokazano da li se moze postati gay na osnovu genetskih predispozicija ili pod uticajem sredine koje mogu da se odraze na psihu. Pitam za m/z gay parove.
Da li biste dozovolili lezbejkama da zadrze dijete koje bi jedno od njih porodilo (kao vjestacka oplodnja je u pitanju)?
Old 05-03-09, 14:28   #17
MirIam
Put Your Lights On

MirIam's Avatar

Registrovan: Oct 2007
MirIam uskoro postaje slavan

Kaže se jedna od njih rodila , protiv sam bilo kakvih usvajanja od strane istopolnih zajednica.
Ona koja rodi valjda ima pravo na svoje dete, Senza, Senza.....
Old 05-03-09, 14:30   #18
Bann'dito
Matador

Bann'dito's Avatar

A sto znam, valjda bi socijalna sluzba trebala da se isto malo zabrine. I narkomanka ima pravo na svoje dijete.
Old 05-03-09, 14:32   #19
MirIam
Put Your Lights On

MirIam's Avatar

Registrovan: Oct 2007
MirIam uskoro postaje slavan

Quote:
Originally Posted by Senza_Guerra View Post
A sto znam, valjda bi socijalna sluzba trebala da se isto malo zabrine. I narkomanka ima pravo na svoje dijete.
Socijane službe brinu o nezbrinutoj deci, ali kada dete ima majku ili oca koje ume da brine o njemu, tu posla za socijalnu službu nema.
Old 05-03-09, 14:35   #20
Bann'dito
Matador

Bann'dito's Avatar

Quote:
Originally Posted by Miriam View Post
Socijane službe brinu o nezbrinutoj deci, ali kada dete ima majku ili oca koje ume da brine o njemu, tu posla za socijalnu službu nema.
Da li je umijece to sto zivi sa istopolnim partnerom? Od pocetka mu stvara iskrivljenu sliku prirode.
Reply

Tags
homoseksualci, kome, smetaju, zašto

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules