MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Zdravlje i ljepota

Notices

Zdravlje i ljepota Savjeti iz prve ruke

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 07-01-09, 20:59   #1
lavica
MiM team Početnik

lavica's Avatar

Registrovan: Jul 2007
lavica nepoznate kvantitete u ovom trenu
Default njega intimnih dijelova

pitanje je jasno, da li koristite neke preparate,tecne sapune ,kreme ili vlazne maramice za njegu intimne dijelove tijela?? koliko vodite brihu o tome? i na koji nacin brijete stidne dlake??
Old 18-01-09, 23:28   #2
L'enfant_terrible
MiM team Forumaš i po'

L'enfant_terrible's Avatar

Registrovan: Aug 2008
L'enfant_terrible ima famoznu auruL'enfant_terrible ima famoznu auruL'enfant_terrible ima famoznu auruL'enfant_terrible ima famoznu auruL'enfant_terrible ima famoznu auruL'enfant_terrible ima famoznu auru

Ljekari ne preporucuju nista osim vode i redovne higijene u koju se ubraja i redovno tusiranje. Ako ti se "cuje" onda je znak neke infekcije, gljivica i sl, i nikakva intimna kupka ovoga svijeta nece izlijeciti nego samo pogorsati.

Sastavni dio redovne higijene bi trebalo da bude i odrzavanje zbuna- kako ko voli, ako preferiras prirodan izgled mora se voditi racuna cistoci dlaka i duzina drzat pod kontrolom, narocito na "kljucnim" mjestima... licno- depilacija voskom totalna
L'enfant_terrible is offline   Reply With Quote
Old 18-01-09, 23:51   #3
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Zor_djevojka has disabled reputation

na vrsnicu, mikaricu, Cvijetu, zavisi kako joj ko tepa..ne stavljati nishta, mimo vode..chiste, pijace..ako mislite radjat...i ne gostit kandide, hlamidije, esherihije...
Old 18-01-09, 23:54   #4
bloom
Moderator

bloom's Avatar

bloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu auru

Mi je zovemo Vaga, a za peranje koristimo avonovu intiVnu kupku jer ni je sama voda nekako premalo da bi imali o$ećaj čistoćKe!
Old 19-01-09, 22:43   #5
Hillary
MiM team Početnik

Hillary's Avatar

Registrovan: Jan 2009
Hillary na dobrome putu

Uh depilacija mi je veoma bolna,tako da sam se odlucila za laksu varijantu i redovno brijanjem uklanjam dlake...mada brzo porastu...a sto se ostalog tice koristim vodu i kupku kosili...ne znam koliko je to zdravo ali navikla sam da kada se tusiram kupkom operem i organ vagu :P
nakon toga imam obicaj da je namazem Kosilijevim mlekom...zapravo ni to ne znam koliko je zdravo...
Old 22-01-09, 00:28   #6
bubimama
MiM team Početnik

bubimama's Avatar

bubimama na dobrome putu

kasicica sode bikarbone na 1 l vode...dr ti preporucuje (sto postujem ako imam problem sa sekretom),inace koristim blage djecije kupke...
bubimama is offline   Reply With Quote
Old 22-01-09, 22:47   #7
Hillary
MiM team Početnik

Hillary's Avatar

Registrovan: Jan 2009
Hillary na dobrome putu

Juce sam probala sa intimnom kupkom Carefree sa aloe verom...mnogo mi prija...
Dnevni ulosci su mi obavezni...
Old 22-01-09, 22:56   #8
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Zor_djevojka has disabled reputation

nema nishta gore no mikaricu obradovat dnevnim uloshcima...prichate li vi s ginekolog kad odete na pregled?
Old 07-02-09, 23:08   #9
BlackWoman
MiM team Expert

BlackWoman's Avatar

BlackWoman has disabled reputation

Intimni tečni sapun, nikako obični, ako nema njega onda kosili šampon.
Bakterije koje su svuda prisutne se ne mogu ukloniti običnom vodom, to je kao da kosu operete običnom vodom ili da se istuširate bez kupke.
Dlake su totalno out i radi higijene ih treba uklanjati ili skraćivati.

Redovni pregledi, papa test, bris, su obavezne navike koje treba da usvoji svaka žena.

(vidim da ima više obrisanih nego ozbiljnih postova, ccc)
Old 08-02-09, 09:49   #10
L'enfant_terrible
MiM team Forumaš i po'

L'enfant_terrible's Avatar

L'enfant_terrible ima famoznu auruL'enfant_terrible ima famoznu auruL'enfant_terrible ima famoznu auruL'enfant_terrible ima famoznu auruL'enfant_terrible ima famoznu auruL'enfant_terrible ima famoznu auru

Quote:
Originally Posted by nestasni_cipiripi View Post
Prije par dana dok sam se tuširo primjetio sam neku ko bradavicu meni nepoznatu na mom intimnom mjestu.Mala jedva da se i vidi.
Provjeri ima li ti partnerka bradavicie oko polnog organa i anusa, ako da, onda su vam to kondilomi izazvani HPV-om (humani papiloma virus) koji moze da dovede do steriliteta - kod zena uglavnom. HPV je cest, bradavice isto. Cesto dugo nema simptoma.
L'enfant_terrible is offline   Reply With Quote
Old 08-03-09, 19:32   #11
pehar
MiM team King / Queen

pehar's Avatar

Registrovan: Feb 2007
pehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelu

Za zdravlje svake zene veoma je bitna intimna higijena.Ozbiljna oboljena,svrab ,crvenilo mogu se spreciti svakodnevnom intimnom higijenom.Zastita koja ne narusava vaginalnu floru su kupke koje sadrze ekstrate zalfije,koren sveze sangarepe,hajducke trave,kantariona,a pri tom pruzaju dugotrajnu svezinu i prijatan osecaj.
pehar is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
dijelova, intimnih, njega

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules