MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Ljubav

Notices

Ljubav Podsjeti me sto to bjese svaki dan ;)

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 24-11-08, 22:07   #1
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Zor_djevojka has disabled reputation
Default greška u koracima

Shto mislite koje su to stvari - radnje koje `provjereno` unishtavaju Ljubav izmedju mushkarca i zhene?
Shta je ono shto vi iz svog iskustva mozete da predlozhite da se NE radi jer je loshe za vezu i odnos izmedju dvoje?
Da li je to ljubomora, kritikovanje (`zvocanje`), vodjenje glavne rijechi, poredjenje sa bivshim vezama........? Losh seks? Finansijski problemi?

P.S. Da ne bude zabune, ovdje ne mislim stvari tipa prevara ili maltretiranje ili ...njih iskljuchite...

Reply With Quote
Old 24-11-08, 22:48   #2
milenaaaa
MiM team Expert

milenaaaa's Avatar

Registrovan: Feb 2007
milenaaaa nepoznate kvantitete u ovom trenu

Ljubomora.. zna da ugusi...to definitivno na prvom mjestu...
Nepovjerenje, stalna sumnjicavost bez razloga..
RecI CY Ti NeStO sAsvIm LicNo, NiSi NIkAd CyO nEsTO TOmE sLicNo, rEcI cU TI REcI dVe DRskE i beZoBRaZNe...Bas mE brIgA dA LI IMaS LovE, Ja ZBog LoVe Ne PrOdaJeM sNoVE, ni daL" mOzDa ImaS cYrY DRuGU, IspAlA jE vEc Y pRVoM krUgu.... ZEVEDI MEEEEE,POVEDI ME, ODVEDII MEEEEE DA LUDUJEM...IZNAD GRADA VECE PADA, TVOJE USNE COKOLADA...
milenaaaa is offline   Reply With Quote
Old 24-11-08, 23:05   #3
Supernova
Fata_morgana

Supernova's Avatar

Registrovan: Jan 2008
Supernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tunelu

Nedostatak samopouzdanja kod jednog ili oba partnera, što će donijeti ljubomoru, sumnjičavost i nepovjerenje. Po meni, velika je greška pridavati partneru veći značaj nego što je potrebno, fokusiranje na svaki detalj gdje je bio, s kim je itd., sloboda je neophodna za zdravu vezu, a ako će on to zloupotrijebiti bolje je da to na vrijeme skontamo, nego da ga sputavamo našom ljubomorom, pa da koristi svaku priliku da uhvati krivinu.

U potrazi za smislom
Astrologija blog
Supernova is offline   Reply With Quote
Old 24-11-08, 23:52   #4
mala_mu
MiM team Expert

mala_mu's Avatar

Registrovan: Jan 2007
mala_mu na dobrome putu
Send a message via MSN to mala_mu

Tacno tako. Ignorisite ga sto vise mozete. Zivite zivot kao da nije tu. Provjereno, to mi je daleko najjaci period bio u vezi, kad me boljelo uvo dje je on, samo je bitno bilo dje cu ja iskocit ili prosetat dok on ne dodje po mene.
mala mu...uh to bice je toliko fino i umiljato moglo biti, ali mislim da je odbrambeni mehanizam uzeo maha kod nje ..tako je sva svatka , ali pravi mali fighter, sto se licno meni ne svidja...mazio bih je po citav dan ali bi mi ruke polomila ( da to tako predstavim)...
mala_mu is offline   Reply With Quote
Old 25-11-08, 00:43   #5
Daci
MiM team Expert

Daci's Avatar

Daci na dobrome putu

Quote:
Originally Posted by Zor_djevojka View Post
Shto mislite koje su to stvari - radnje koje `provjereno` unishtavaju Ljubav izmedju mushkarca i zhene?
Shta je ono shto vi iz svog iskustva mozete da predlozhite da se NE radi jer je loshe za vezu i odnos izmedju dvoje?
Da li je to ljubomora, kritikovanje (`zvocanje`), vodjenje glavne rijechi, poredjenje sa bivshim vezama........? Losh seks? Finansijski problemi?

P.S. Da ne bude zabune, ovdje ne mislim stvari tipa prevara ili maltretiranje ili ...njih iskljuchite...

puno stvari može uništiti ljubav između muškarca ili žene...kao prevara, nepovjerenje, laž, posesivnost, ljubomora, neprestano kontrolisanje i prigovaranje... ,al sve to zapravo započinje od nedostatka povjerenja...sitnice koje se ne riješe nego ostanu da nerviraju svaki dan po malo. Stvari kao slaganje veša, neurednost, zanemarivanje partnera u društvu i slično treba raspraviti, raščistiti i jednom za uvijek naći zajedničku tačku da se ne nakuplja nezadovoljstvo. U suprotnom kad se desi nešto što prepuni čašu onda se izlije i sve ono što se prećutkivalo godinama.

Last edited by Daci; 25-11-08 at 00:46..
Daci is offline   Reply With Quote
Old 25-11-08, 08:49   #6
Madagaskar
Strašnji sud

Madagaskar's Avatar

Registrovan: Apr 2008
Madagaskar uskoro postaje slavanMadagaskar uskoro postaje slavan

Pored batina, alkoholizma, prevara ne bih mogla podnijeti ljubomoru!!! Isto tako ne bih voljela da me poredi sa bivšim curama, niti da mi zvoca stalno, niti da njegova mora biti zadnja (muž mi često kaže: uh kakva si i na dupe bi progovorila!!!) Što se finansijskog momenta tiče i on dosta utiče na raspoloženje - nije mi svejedno kad duva promaja po frižideru a on pita što bi pojeo - tada ga mrzim najviše na svijetu!!!
Madagaskar is offline   Reply With Quote
Old 25-11-08, 11:10   #7
Leptirić
Čuperak

Leptirić's Avatar

Leptirić has disabled reputation
Send a message via Skype™ to Leptirić

Ljubomora, zvocanje za svaku sitnicu, ponizavanje, nedostatak slobode (to ugushi vezu bukvalno), jes da nisam imala prilike nishta da osjetim na svojoj kozi ali zato kad chujem drugarice i njihova avetanja sve mi je jasno.
Old 25-11-08, 18:34   #8
nihil
MiM team Expert

nihil's Avatar

Registrovan: Sep 2008
nihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu auru
Send a message via Skype™ to nihil

Nedostatak iskrene i otvorene komunikacije.
Old 25-11-08, 21:17   #9
mala_mu
MiM team Expert

mala_mu's Avatar

Registrovan: Jan 2007
mala_mu na dobrome putu
Send a message via MSN to mala_mu

Quote:
Originally Posted by nihil View Post
Nedostatak iskrene i otvorene komunikacije.
To najprije.
mala mu...uh to bice je toliko fino i umiljato moglo biti, ali mislim da je odbrambeni mehanizam uzeo maha kod nje ..tako je sva svatka , ali pravi mali fighter, sto se licno meni ne svidja...mazio bih je po citav dan ali bi mi ruke polomila ( da to tako predstavim)...
mala_mu is offline   Reply With Quote
Old 25-11-08, 22:02   #10
bloom
Moderator

bloom's Avatar

Registrovan: Aug 2008
bloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu auru

1. Neiskrenost/neoprostivo
2. Pretjerana ljubomora/guši
Old 26-11-08, 00:11   #11
Sharp
MiM team Expert

Sharp's Avatar

Registrovan: Jun 2008
Sharp has disabled reputation

ljubomora, los sex i losa komunikacija
Old 26-11-08, 00:12   #12
Angelina75
otisla

Registrovan: Dec 2007
Angelina75 has disabled reputation

Quote:
Originally Posted by OCTAVIAN View Post
ljubomora, los sex i losa komunikacija
a sta ako je ljubomora,extra sex a losa komunikacija?...

Foul appearance hide fair reality!
Angelina75 is offline   Reply With Quote
Old 26-11-08, 00:30   #13
Sharp
MiM team Expert

Sharp's Avatar

Registrovan: Jun 2008
Sharp has disabled reputation

onda moze neka part-time veza
Old 26-11-08, 00:31   #14
Angelina75
otisla

Registrovan: Dec 2007
Angelina75 has disabled reputation

Quote:
Originally Posted by OCTAVIAN View Post
onda moze neka part-time veza
ne moze.....ovo je tema greska u koracima

naravoucenije je.....?sta Octaviane?

Foul appearance hide fair reality!
Angelina75 is offline   Reply With Quote
Old 26-11-08, 01:40   #15
mrgo
MiM team Expert

mrgo's Avatar

Registrovan: Jun 2007
mrgo ima famoznu aurumrgo ima famoznu aurumrgo ima famoznu aurumrgo ima famoznu aurumrgo ima famoznu aurumrgo ima famoznu auru

[QUOTE=Zor_djevojka;511746][COLOR=Blue]Shto mislite koje su to stvari - radnje koje `provjereno` unishtavaju Ljubav izmedju mushkarca i zhene?

izvinjavam se ako sam upao u diskusiJu,prva stvar(po meni) koja unistava ljubav je BRAK
mrgo is offline   Reply With Quote
Old 26-11-08, 08:15   #16
draganna
MiM team Expert

draganna's Avatar

Registrovan: Oct 2008
draganna nepoznate kvantitete u ovom trenu

Quote:
Originally Posted by Zor_djevojka View Post

Ljubomora u vezi , je normalna . Ako nismo nimalo ljubomorni , znak je da nam nije stalo . Stoga je važna komunikacija i otvoren razgovor o svemu .
Ljubomora nije razlog uništenja veze . Na njoj se može proraditi . A povjerenje se i ne stjeće preko noći.

Vezu uništavaju otkrivena laž i sklonost nevjeri .
Old 04-01-09, 01:00   #17
unreachable for injustice
Banned

Registrovan: Dec 2008
unreachable for injustice uskoro postaje slavan

1. Sputavanje, tj pokusaj ogranicenja slobode
2. Pretjerana ljubomora
3. Neiskrenost
.
.
.

Last edited by unreachable for injustice; 04-01-09 at 01:03.. Reason: type :)
unreachable for injustice is offline   Reply With Quote
Old 04-01-09, 01:25   #18
_qwerta_
MiM team Forumaš i po'

_qwerta_'s Avatar

Registrovan: May 2008
_qwerta_ has disabled reputation

1. mrzim kad oce da mi otmu zastitnu parolu SECTOR-NO LIMITS...ja sam jedno divno cheljade koje voli slobodu u svakom smislu i mrzi kad gi gushe...
2. kad veza udje u bas poooodmaklu fazu pa mi se 39,4 puta na dan postavi pitanje...volis li me....i volis li vise mene od one male sto si sa njom izlazio prije 5 godina..
3. kad oce da mi ga zavuche iz offside-a ka da sam neki mononukleozni pajser iliti namjerno spustanje kroz opustenu konverzaciju...

...ne bi ve vise zadrzava'
Old 08-01-09, 16:13   #19
milenaaaa
MiM team Expert

milenaaaa's Avatar

Registrovan: Feb 2007
milenaaaa nepoznate kvantitete u ovom trenu

Quote:
Originally Posted by Angelina75 View Post
a sta ako je ljubomora,extra sex a losa komunikacija?...
dzaba ne znam kakav sex, ako je postoji ona bolesna ljubomora....+ losa komunikacija.... propast..
prodju strasti kad tad...
RecI CY Ti NeStO sAsvIm LicNo, NiSi NIkAd CyO nEsTO TOmE sLicNo, rEcI cU TI REcI dVe DRskE i beZoBRaZNe...Bas mE brIgA dA LI IMaS LovE, Ja ZBog LoVe Ne PrOdaJeM sNoVE, ni daL" mOzDa ImaS cYrY DRuGU, IspAlA jE vEc Y pRVoM krUgu.... ZEVEDI MEEEEE,POVEDI ME, ODVEDII MEEEEE DA LUDUJEM...IZNAD GRADA VECE PADA, TVOJE USNE COKOLADA...
milenaaaa is offline   Reply With Quote
Old 08-01-09, 18:02   #20
badr_hari
MiM team Početnik

Registrovan: Nov 2008
badr_hari nepoznate kvantitete u ovom trenu

Upravo tako, ljubomora i losa komunikacija su uzrocnici propasti veze...E sad, postavlja se pitanje, ako je ljubomora opravdana?Uvijek je neko dominantniji u vezi, a taj drugi se osjeca inferiorno, pa je normalno ljubomoran...
badr_hari is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
greška, koracima

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules