MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Ljubav

Notices

Ljubav Podsjeti me sto to bjese svaki dan ;)

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 18-10-08, 12:04   #1
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Zor_djevojka has disabled reputation
Default On/a i vi

tj.kako ste se upoznali sa sashnjim muzhem/zhenom, momkom/djevojkom...
Vash prvi sastanak, susret, poljubac, reakcija??

Ovi 'jadnici' (na chelu sa mnom) koji josh uvijek sanjaju o tome mogu da opishu svoj susret sa ljubavlju koja im je ostala u sjecanju...Shta je to po chemu su ga /je zapamtili, shto im je ostalo u sjecanju...?

Reply With Quote
Old 18-10-08, 12:48   #2
Milly
Tu sam i kad nisam

Milly's Avatar

Registrovan: Jan 2007
Milly ima famoznu auruMilly ima famoznu auruMilly ima famoznu auruMilly ima famoznu auru

Zurka ....3fp...
nista posebno
..
uletvili se ,malo popricali .. poljubili se ,ekschejndzovali br telefona ,porukanje ...malo po malo eto ne u vezi
Old 18-10-08, 13:31   #3
Malasirenica82
MiM team Početnik

Malasirenica82's Avatar

Registrovan: Oct 2008
Malasirenica82 na dobrome putu

e pa da pocnem! Videla sam ga prvi put kod mene na poslu, mislila sam da je iz neke druge firme, jer ga do tada nikad nisam videla, pamtim taj trenutak i dan danas! Uh Videla sam ga posle 6 meseci koleginica nas je upoznala, bila je zurka u firmi i tada smo se zblizili, posle 2 nedelje smuvali i evo nas jos uvek zajedno, prodje godina
Malasirenica82 is offline   Reply With Quote
Old 24-10-08, 10:27   #4
Leptirić
Čuperak

Leptirić's Avatar

Registrovan: Jan 2008
Leptirić has disabled reputation
Send a message via Skype™ to Leptirić

Zaljubila sam se na prvi pogled, nisam mogla da odolim tim divnim krupnim okicama. Upoznali smo se u prodavnici,i od tad se ne razdvajamo. Odmah je poshao sa mnom,i po cijeli dan provodi u kuci chekajuci me. Chim me vidi pochne da skache i otvara usta. Jede mi iz ruke i u potpunosti mi je vjeran. Ja mu takodje uzvracam istom mjerom. Jeste da mi nije bash po izgledu po mjeri (nije 2-metrash i chupav kakve obichno volim) ali vazno je shta mu je u dushi. Redovno mu mijenjam vodu u akvarijumu i bicemo zajedno dok nas smrt ne rastavi.
Old 25-10-08, 20:20   #5
BlackWoman
MiM team Expert

BlackWoman's Avatar

BlackWoman has disabled reputation

U društvu u kome smo se obreli bio je posljednja osoba na koju bih pomislila, ali kroz poruke, pa onda druženja, pa izlaske nasamo primjetila sam da je mnogo "dublji" nego njegov prijatelj koji je plijenio svojom pojavom.

Heh, em ošišan do glave, em plavih očiju... ma daj, ja volim crne muškarce
Old 25-10-08, 20:52   #6
wawy
MiM team Guru

Registrovan: Apr 2008
wawy nepoznate kvantitete u ovom trenu

bio je vreo ljetni dan. posha sam na pjacu da kupim voca. ona je prodavala voce i povrce. ja pitah:
"posto su banane?"
ona rece:
"eur i po, za tebe samo euro i cetres"
bio sam dirnut sto ce samo za mene da spushti cijenu.
i tad nam se pogledi sretose. to je bila ljubav na prvi pogled. ja sam drza u ruke 40 centi da kupim bananu, a ona je drzala bananu. nismo mogli odvojit pogled jedno od drugog. a kad je konacno magija prosla poslje nekoliko sekundi, pogled mi se zadrza na bananu u njenoj radnickoj ruci, a njoj za pare u mojoj. bilo nam je toplo oko srca, i neka energija nas je okruzivala, mada je bila i vrucina pa zbog toga mozda.
i popodne smo se kresnuli.
Old 25-10-08, 20:55   #7
Sharp
MiM team Expert

Sharp's Avatar

Registrovan: Jun 2008
Sharp has disabled reputation

ja znam samo da sam se skoro slomio kad sam joj prilazio, koljena mi zaklecala i zapeh za neki prag. Ona se na to tako slatko nasmijala, kasnije mi rece da je to bilo bas slatko. I sto neko rece, evo nas zajedno ima godina
Old 25-10-08, 20:57   #8
wawy
MiM team Guru

Quote:
Originally Posted by OCTAVIAN View Post
ja znam samo da sam se skoro slomio kad sam joj prilazio, koljena mi zaklecala i zapeh za neki prag. Ona se na to tako slatko nasmijala, kasnije mi rece da je to bilo bas slatko. I sto neko rece, evo nas zajedno ima godina
moze pitanje: je li doticna clan mim foruma? ako sam indiskretan, obrisacu post...
Old 25-10-08, 21:03   #9
Sharp
MiM team Expert

Sharp's Avatar

Registrovan: Jun 2008
Sharp has disabled reputation

Quote:
Originally Posted by wawy View Post
moze pitanje: je li doticna clan mim foruma? ako sam indiskretan, obrisacu post...
nije medju clanovima
Old 25-10-08, 21:08   #10
mala_mu
MiM team Expert

mala_mu's Avatar

mala_mu na dobrome putu
Send a message via MSN to mala_mu

Quote:
bio je vreo ljetni dan. posha sam na pjacu da kupim voca. ona je prodavala voce i povrce. ja pitah:
"posto su banane?"
ona rece:
i tad nam se pogledi sretose. to je bila ljubav na prvi pogled. ja sam drza u ruke 40 centi da kupim bananu, a ona je drzala bananu. nismo mogli odvojit pogled jedno od drugog. a kad je konacno magija prosla poslje nekoliko sekundi, pogled mi se zadrza na bananu u njenoj radnickoj ruci, a njoj za pare u mojoj. bilo nam je toplo oko srca, i neka energija nas je okruzivala, mada je bila i vrucina pa zbog toga mozda.
Jeste li se uzeli na kraj_
mala mu...uh to bice je toliko fino i umiljato moglo biti, ali mislim da je odbrambeni mehanizam uzeo maha kod nje ..tako je sva svatka , ali pravi mali fighter, sto se licno meni ne svidja...mazio bih je po citav dan ali bi mi ruke polomila ( da to tako predstavim)...
mala_mu is offline   Reply With Quote
Old 25-10-08, 21:10   #11
wawy
MiM team Guru

Quote:
Originally Posted by mala_mu View Post
Jeste li se uzeli na kraj_
nismo. razdvaja nas daljina trenutno...
Old 25-10-08, 21:51   #12
Okugata
Guest

kod zajednickog druga on dosao, jer su mu javili da ce biti nekih treba ispalo je da smo sa istog faxa i malo spike o predmetima i eto....

Last edited by Okugata; 25-10-08 at 22:12..
  Reply With Quote
Old 27-10-08, 21:45   #13
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Zor_djevojka has disabled reputation

O da me ima ko snimit' kad sam izashla da se upoznam sa zadnjim momkom..A kumio me da se upoznamo jedno mjesec dana, samo bar da izadjem ispred kuce, ako vec necu na pice..i ajde, rechem ja famozno 'DA' za prvi susret. Ja, u svom pa$a milet stilu, smislim metodu kojom cu mu ogadit' sve zhensko shto ide na dvije noge ovom kuglom zemaljskom..i shto se deshava...

zamislite djevojku od 25 godina koja izadje u japanke ljetnje (a zimsko doba bijashe) a iz njih vire charape sharene (one ka' rukavice za svaki prst po jedna) neisfenirane kose, raschupane ..ka' Betovenu...Majka za ruchak kuvala neki pori luk, a ja sam proshla kuhinjom jedno 3,4 puta da me ufati ona apa od kuvanije..Sestra me klela da ne izlazim takva...ja sam izlecela iz kuce sa pikovima na obije ruke i noge...drugarica je radila kao promoterka nekakvih lizalica (kolike su bile facu mogu pokrit' komotno) i ja sam uzela taj 'talisman' sa mnom, al me o jadu zabavio, jer nijesam znala s koje strane da lizhem, pa sam se sva ulijepila po prstima bila i po kose mi se bilo ulijepilo za obraze..i vrhunac svega u pederushi koju sam nekako obmotala oko vrata (ka' da cu da se vjesham) imala sam 'mjesto ogledala retrovizor od zastave 101 i poslije pet minuta priche izvadila da se pogledam kao je li sve na svome mjestu (o da ste vidjeli njegove sazhaljive poglede)
Njegova prva reakcija je bio osmijeh, onaj 'bozhe mi pomozi, shto mi cashe ovo sa ovom malom' tipa:
'izvini, ali bolje da se nasmijem, e cu zaplakat'...
a onda me pitao jesam li sigurna da necu da se presvuchem, a ja sam onako poluotvorenih usana blenula u njega kao telence i brcko brzinskom brzinom se doguzeljala na sprat istushirala, obukla i otishla sa njim..
ali priznajem..prekid filma kad sam ga vidjela (kad sam odmakla lizalicu)..imao je sve ono (fizichki) na shta padam kod mushkarca (ruke ka' makaze,visochinu, zhablje zelene ochi, nosinu polijepu)
Poslije mi je rekao da mu je to bilo najblesavije upoznavanje sa pripadnicom ljepsheg pola...
Ali Lesi je pobjega i nikako doma da se vrne...P
oshtenom nalazachu ga poklanjam...
Old 27-10-08, 22:15   #14
medijum
MiM team Forumaš

medijum's Avatar

Registrovan: Jan 2008
medijum nepoznate kvantitete u ovom trenu
Send a message via MSN to medijum Send a message via Skype™ to medijum

e pa i mislila sam da si to u stanju ..
..ja nikad ne stignam ni da se upoznam,pobegnu mi na pola imena...
medijum is offline   Reply With Quote
Old 11-11-08, 17:01   #15
Snebivljiva Azdaja
MiM team Guru

Snebivljiva Azdaja's Avatar

Snebivljiva Azdaja briljantna budućnost ga čekaSnebivljiva Azdaja briljantna budućnost ga čekaSnebivljiva Azdaja briljantna budućnost ga čekaSnebivljiva Azdaja briljantna budućnost ga čekaSnebivljiva Azdaja briljantna budućnost ga čekaSnebivljiva Azdaja briljantna budućnost ga čekaSnebivljiva Azdaja briljantna budućnost ga čekaSnebivljiva Azdaja briljantna budućnost ga čekaSnebivljiva Azdaja briljantna budućnost ga čekaSnebivljiva Azdaja briljantna budućnost ga čekaSnebivljiva Azdaja briljantna budućnost ga čeka
Talking

Quote:
"posto su banane?"
ona rece:
Tako si zreo da nemam drugih rijeci
Old 23-11-08, 22:15   #16
mala_mu
MiM team Expert

mala_mu's Avatar

mala_mu na dobrome putu

Pa ne znam ja evo razmisljam sad. Posto nemam momka ja cu vam opisati kako bih ja voljela da izgleda taj susret sa nekim mojim buducim... Ustvari necu da vas palim sad, smislila sam bila extra pricu, al samo cu vam reca par detalja - on umije prelijepo da se ljubi (posto sam ja sad u fazi da mi se samo ljubi), i vazda kad setamo pirka neki vjetar (znaci scenario - proljece ili jesen) i on mi sklanja kosu sa lica i kad me poljubi drzi me sa obije ruke za glavu. I mi izlazimo godinama, dok ne raskinemo 1 dan, a za to vrijeme on mi kupuje kinder cokoladice i kiki bonbone, i nije mu nikad muka da me vozi u hitnu kad me boli stomak ili me uhvati migrena. Ili da mi kupi nesto kad sam gladna. I ja njemu isto. A raskinuli smo zato sto je dosla Klaudija Sifer u Maestral, i ja sam rekla Moze, idi sa njom... E sad, dozvoljene su izmjene u scenariju, tipa lokacija i to, posto neko i ne voli Maestral, al ovaj momak stvarno mora da umije da se ljubi i da radi sve owo sto sam napisala gore. I ja bih voljela da se zaljubim u njega. Eto.
mala mu...uh to bice je toliko fino i umiljato moglo biti, ali mislim da je odbrambeni mehanizam uzeo maha kod nje ..tako je sva svatka , ali pravi mali fighter, sto se licno meni ne svidja...mazio bih je po citav dan ali bi mi ruke polomila ( da to tako predstavim)...

Last edited by mala_mu; 23-11-08 at 23:02..
Old 23-11-08, 23:02   #17
Zagorka
MiM team Forumaš i po'

Zagorka's Avatar

Zagorka uskoro postaje slavan

Quote:
Pa ne znam ja evo razmisljam sad. Posto nemam momka ja cu vam opisati kako bih ja voljela da izgleda taj susret sa nekim mojim buducim... Ustvari necu da vas pali, sad, smislila sam bila extra pricu, al samo cu vam reca par detalja - on umije prelijepo da se ljubi (posto sam ja sad u fazi da mi se samo ljubi), i vazda kad setamo pirka neki vjetar (znaci scenario - proljece ili jesen) i on mi sklanja kosu sa lica i kad me poljubi drzi me sa obije ruke za glavu. I mi izlazimo godinama, dok ne raskinemo 1 dan, a za to vrijeme on mi kupuje kinder cokoladice i kiki bonbone, i nije mu nikad muka da me vozi u hitnu kad me boli stomak ili me uhvati migrena. Ili da mi kupi nesto kad sam gladna. I ja njemu isto. A raskimuli smo zato sto je dosla Klaudija Sifer u Maestral, i ja sam rekla Moze, idi sa njom... E sad, dozvoljene su izmjene u scenariju, tipa lokacija i to, posto neko i ne voli Maestral, al ovaj momak stvarno mora da umije da se ljubi i da radi sve owo sto sam napisala gore. I ja bih voljela da se zaljubim u njega. Eto.
Kad naiđes na gospodina Pravog, nećes biti gladna, neces imati želju samo da se ljubiš i neće ti padati na pamet da ga dijeliš Klaudijom.... I, vjeruj mi ljubav nema nikakve veze sa fizičkim izgledom!
Old 23-11-08, 23:32   #18
mala_mu
MiM team Expert

mala_mu's Avatar

mala_mu na dobrome putu

Quote:
Originally Posted by sunčica View Post
Kad naiđes na gospodina Pravog, nećes biti gladna, neces imati želju samo da se ljubiš i neće ti padati na pamet da ga dijeliš Klaudijom.... I, vjeruj mi ljubav nema nikakve veze sa fizičkim izgledom!
A ko je rekao da ima?
Old 24-11-08, 23:11   #19
Zagorka
MiM team Forumaš i po'

Zagorka's Avatar

Zagorka uskoro postaje slavan

Quote:
A ko je rekao da ima?
Zbog Klaudije kažem.
Old 24-11-08, 23:41   #20
milenaaaa
MiM team Expert

milenaaaa's Avatar

Registrovan: Feb 2007
milenaaaa nepoznate kvantitete u ovom trenu

mene je blam da kazem ....
vidjela ga u prijatelje moje najbolje drugarice na fb..
piatal je ko je, ona mi rekla da pojma nema..
ja ga fino kliknuh, on me prihvati, rece znamo se iz grada... Tj on je mene gledao, dok je on meni bio nepoznat...
Malo se dopisivali..vidjeli par puta, i smuvali..
eto 3 mjeseca je od tad
RecI CY Ti NeStO sAsvIm LicNo, NiSi NIkAd CyO nEsTO TOmE sLicNo, rEcI cU TI REcI dVe DRskE i beZoBRaZNe...Bas mE brIgA dA LI IMaS LovE, Ja ZBog LoVe Ne PrOdaJeM sNoVE, ni daL" mOzDa ImaS cYrY DRuGU, IspAlA jE vEc Y pRVoM krUgu.... ZEVEDI MEEEEE,POVEDI ME, ODVEDII MEEEEE DA LUDUJEM...IZNAD GRADA VECE PADA, TVOJE USNE COKOLADA...
milenaaaa is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
on or a

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules