MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Zdravlje i ljepota > Medicina

Notices

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 25-08-08, 11:59   #1
Derek_Trotter
Ko reskira profitira!

Derek_Trotter's Avatar

Registrovan: Mar 2006
Derek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čeka
Default Epidemija stomačnog virusa

Cuo sam informaciju da je voda za pice u Podgorici neispravna i da se mnogi zale na stomacne tegobe.
Ja se osjecam kao da me je krdo bizona pregazilo a u stomaku mi je strasna mucnina.
Zna li ko sta je ciniti u tom slucaju, osim naravno, da odem ranije sa posla
(Ovaj osmijeh je po sluzbenoj duznosti)
Derek_Trotter is offline  
Reply With Quote
Old 25-08-08, 12:01   #2
Bann'dito
Matador

Bann'dito's Avatar

Registrovan: Aug 2007
Bann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjem

Jedno 2l CocaCole i ne da neces imati stomacnih problema no neces imati stomak uopste..
i da je keks korjen svega
Bann'dito is offline   Reply With Quote
Old 25-08-08, 12:02   #3
Soul
Universe

Soul's Avatar

Registrovan: Sep 2006
Soul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auru
Send a message via MSN to Soul Send a message via Skype™ to Soul

U apoteku kupi Srebrnu vodu, uzmi gutalj i drzi 1 min ispod jezika i mozes poslije jos 1 ili 2 gutljaja popiti, pa opet tako za koji sat dok ti ne prodje.
Old 25-08-08, 12:07   #4
Derek_Trotter
Ko reskira profitira!

Derek_Trotter's Avatar

Derek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čeka

Quote:
Originally Posted by Predator View Post
U apoteku kupi Srebrnu vodu, uzmi gutalj i drzi 1 min ispod jezika i mozes poslije jos 1 ili 2 gutljaja popiti, pa opet tako za koji sat dok ti ne prodje.
Prvi put cujem za nju. Evo ima na sajtu nesto vise o njoj:
http://www.srebrnavoda.com/sh/node/24

Po onome sto pise o njoj izgleda ima antibakterijsko i antivirusno dejstvo sto me ohrabruje.
Derek_Trotter is offline   Reply With Quote
Old 25-08-08, 12:10   #5
bloom
Moderator

bloom's Avatar

Registrovan: Aug 2008
bloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu auru

Dobar je i onaj prašak lividin, umiri želudac.
Znam kako je, sve boli imaš osjećaj neće nikad proći, meni je bar bilo tako.
bloom is offline   Reply With Quote
Old 25-08-08, 12:11   #6
Madagaskar
Strašnji sud

Madagaskar's Avatar

Registrovan: Apr 2008
Madagaskar uskoro postaje slavanMadagaskar uskoro postaje slavan

Iz iskustva, jučerašnjeg, kupi Probiotik (1 - 2 kapsule dnevno), čaj od nane (samo nemoj babu skuvat ), fiziološki rastvor (po jednu kašiku), dvopek, banane, gotovu supu....
Madagaskar is offline   Reply With Quote
Old 25-08-08, 12:12   #7
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Zor_djevojka has disabled reputation

Quote:
Originally Posted by Derek_Trotter View Post
Cuo sam informaciju da je voda za pice u Podgorici neispravna i da se mnogi zale na stomacne tegobe.
Ja se osjecam kao da me je krdo bizona pregazilo a u stomaku mi je strasna mucnina.
kako bi ono..' bjezh'te noge, posra ve guzica ' - s' oproshtenjem..nemo' daleko odmicat' ni od kancelarije, ni od kuce...

mozhete misliti kad u apotekama nemaju obichne probiotike..a sad u 'Lakovic' markete vidjeh da kupci kolicima 'istovaraju' flashiranu vodu...
a ja ovu chesmovachu nikad vishe nijesam pila, no ovih dana i to s ledom...
Old 25-08-08, 12:13   #8
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Quote:
Originally Posted by Predator View Post
daleko najbolja stvar koja se pojavila ovdje...ja sam je pila, odlichna je!
Old 25-08-08, 12:38   #9
milenaaaa
MiM team Expert

milenaaaa's Avatar

Registrovan: Feb 2007
milenaaaa nepoznate kvantitete u ovom trenu

javili su sad na vijesti da se voda sa cesme ne pije, ili je prvo prokuvajte...
RecI CY Ti NeStO sAsvIm LicNo, NiSi NIkAd CyO nEsTO TOmE sLicNo, rEcI cU TI REcI dVe DRskE i beZoBRaZNe...Bas mE brIgA dA LI IMaS LovE, Ja ZBog LoVe Ne PrOdaJeM sNoVE, ni daL" mOzDa ImaS cYrY DRuGU, IspAlA jE vEc Y pRVoM krUgu.... ZEVEDI MEEEEE,POVEDI ME, ODVEDII MEEEEE DA LUDUJEM...IZNAD GRADA VECE PADA, TVOJE USNE COKOLADA...
milenaaaa is offline   Reply With Quote
Old 25-08-08, 12:45   #10
Soul
Universe

Soul's Avatar

Registrovan: Sep 2006
Soul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auru
Send a message via MSN to Soul Send a message via Skype™ to Soul

Srebrna Voda je na ljucki organizam neutralna, sve strano unutar ljuckog organizma unistava tj gusi ga i ubija. Ostali lijekovi imaju svoja pozitivna dejstva ali isto tako i negativna.
Old 25-08-08, 13:21   #11
Pera Detlic
Banned

Registrovan: Jan 2007
Pera Detlic na dobrome putu
Send a message via Yahoo to Pera Detlic

Quote:
Originally Posted by milenaaaa View Post
javili su sad na vijesti da se voda sa cesme ne pije, ili je prvo prokuvajte...
Evo sad sam pio. qq!
Đe ne upalih forum prije nego što sam popio litar vodurine.
Evo već osjećam da mi je muka....
Pera Detlic is offline   Reply With Quote
Old 25-08-08, 13:25   #12
Nabuko
Računam diskonte!

Nabuko's Avatar

Registrovan: May 2007
Nabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auru

Quote:
Originally Posted by Derek_Trotter View Post
Imam ohrabrenje. Prezivio sam! Uhvatilo me je u nedjelju rano ujutro i trajalo je citavu noc. Jednom rijecju katastroga. Pij orosal, flonivin, skidaj temperaturu ako je imas, supice one iz kesice, cajevi. Vazno je ne dehidrirati a ostalo dolazi samo po sebi. Jos uvijek sam bagljavo ali ce biti bolje.

Lumpenproletarijat, ta pasivna trulež najdonjih slojeva starog društva, biće delimično ubačen u pokret proleterskom revolucijom, ali će se po čitavom svom životnom položaju radije dati potkupiti za reakcionarna rovarenja.
Iz komunističkog manifesta.

Ne potcjenjujem ničije predispozicije za bavljenje politikom, ali treba znati da u društvima kao što je crnogorsko, harizmu često održava jedna pokorna struktura, koja brani njegovu harizmu zarad očuvanja sopstvenih interesa i želje da bude blizu vođe, predstavljajući sebe kao nezavisne posmatrače

Nevjerovatan je broj tzv. “nevladinih organizacija” u Crnoj Gori, bore se za prava tuljana, sibirskih tigrova, vjeverica, homoseksualaca, za čiste plaže, orlove i sokolove, trudnice, slijepce i osobe sa ravnim tabanima. To je znak da Crna Gora postaje moderna i civilizirana država ?
Nabuko is offline   Reply With Quote
Old 25-08-08, 13:26   #13
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

shto je najgore vele e se prenosi rukovanjem...od sad se javljajte ka' Njemci ili Partizani tokom Drugog Svjetskog rata...
Old 25-08-08, 13:51   #14
Derek_Trotter
Ko reskira profitira!

Derek_Trotter's Avatar

Evo izdrzah do kraja radnog vremena. Samo razmisljam koga da posaljem u apoteku. Nekog ko je hitar na nogama
Derek_Trotter is offline   Reply With Quote
Old 25-08-08, 19:34   #15
wawy
MiM team Guru

Registrovan: Apr 2008
wawy nepoznate kvantitete u ovom trenu

Zipp, komentator na PCNEN-u

Quote:
25. Aug 2008, 10:05
U informaciji koje prenose "Vijesti" kaže se pored ostalog "Pola stare varoši leži. Nema kuće u kojoj nije bolesno jedno ili dvoje"
Svojevremeno sam ukazivao u kakvim uslovima žive stanovnici Stare varoši i naselja"Drač" u samom centru grada. Bez kanalizacije, sa septičkim jamama koje se prelivaju, bez dovoljnog pritiska vode iako su većinom prizemne ili jednospratne kuće, sa ulicama bez kanala za vodu, sa kompletnom infrasktrukturom koja liči na knjiške opise srednjovjekovnih evropskih gradova u kojima su se preiodično radjale zarazne bolesti a u kojima je kolera desetkovalo njihovo stanovništvo.
Upozorio sam tada, da bi najbolje bilo da nas Mugi, koji toliko brine o nama, ogradi u žicu i propušta nas u grad sa nekim "ausvajsom". Možemo mu zagaditi trg, govnavim i uviijek mokrim cipelama (ljeti-zimi ulicama nam teku otpadne vode) unijeti zarazu u "naš biser grad koji dobija konture moderne Evropske metropole". I predvidjeo sam da mi, "mala Kolumbija" kako nas od milja zovu, možemo biti izvor zaraze. Kada sam, baš ovdje pisao o tome, oponenata je bilo napretek. Mislim, najčešće onih koji nikada nijesu kročili u tim ljudskim jazbinama u samom centru grada. Ako je ova zaraza potekla od nas, a ima indicija de jeste, možda će nas se neko sjetiti. Da postojimo, da smo u samom centru grada, da smo vam sdugradjani i da smo potencijalna prijetnja "gospodi" iz ostalih dijelova grada. Uradite nešto za Staru varoš i "Drač". Ne zbog nas, nego zbog vas samih. Ili nam stvarno zabranite izlazak i miješanje sa ostalim gradjanima, stvorite "Podgorićki geto", mada to on već odavno jeste, samo što formalno nije proglašen.

http://www.pcnen.com/detail.php?module=15&news_id=518
Old 25-08-08, 20:02   #16
Energizer
MiM team Forumaš

Energizer's Avatar

Registrovan: Apr 2007
Energizer uskoro postaje slavanEnergizer uskoro postaje slavan

Bogami meni je bilo sinoc gusto a i neka temperatura se pojavila bila.
Old 25-08-08, 20:30   #17
Nabuko
Računam diskonte!

Nabuko's Avatar

Registrovan: May 2007
Nabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auru

Ja sam imao dosta srece. Presjeklo me je prije vaterpola pa ne gledah.

Lumpenproletarijat, ta pasivna trulež najdonjih slojeva starog društva, biće delimično ubačen u pokret proleterskom revolucijom, ali će se po čitavom svom životnom položaju radije dati potkupiti za reakcionarna rovarenja.
Iz komunističkog manifesta.

Ne potcjenjujem ničije predispozicije za bavljenje politikom, ali treba znati da u društvima kao što je crnogorsko, harizmu često održava jedna pokorna struktura, koja brani njegovu harizmu zarad očuvanja sopstvenih interesa i želje da bude blizu vođe, predstavljajući sebe kao nezavisne posmatrače

Nevjerovatan je broj tzv. “nevladinih organizacija” u Crnoj Gori, bore se za prava tuljana, sibirskih tigrova, vjeverica, homoseksualaca, za čiste plaže, orlove i sokolove, trudnice, slijepce i osobe sa ravnim tabanima. To je znak da Crna Gora postaje moderna i civilizirana država ?
Nabuko is offline   Reply With Quote
Old 25-08-08, 22:09   #18
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

nema shto, no svi po jedan antivirusni da ugradimo..za sad i za ubuduce...
Old 25-08-08, 22:11   #19
MirIam
Put Your Lights On

MirIam's Avatar

Registrovan: Oct 2007
MirIam uskoro postaje slavan

Quote:
Originally Posted by Nabuko View Post
Ja sam imao dosta srece. Presjeklo me je prije vaterpola pa ne gledah.

to je sreća, ali nije bilo tako strašno....preživeo bi to!!!! Lopta je okrugla.
Old 25-08-08, 22:12   #20
bloom
Moderator

bloom's Avatar

Registrovan: Aug 2008
bloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu auru

Ej Rosso, ti ozdravila? Ja baš brinula za tebe.
bloom is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
epidemija, stomačnog, virusa

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules