MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Zdravlje i ljepota

Notices

Zdravlje i ljepota Savjeti iz prve ruke

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 23-08-08, 07:22   #1
Ribica
MiM team Forumaš i po'

Ribica's Avatar

Registrovan: Jul 2007
Ribica na dobrome putu
Default kupovina preko neta

Zna li neko dobre sajtove? Ja parim oči na http://www2.victoriassecret.com/index.html gdje stvarno ima lijepih stvarčica i dobre cjenovne ponude.

Ima li neko iskustva sa kupovinom preko neta?

Any piece of clothing can be sexy with a quietly passionate woman inside it
Ribica is offline  
Reply With Quote
Old 23-08-08, 11:36   #2
cgorac
MiM team Početnik

Registrovan: Jul 2008
cgorac na dobrome putu

Potrebna ti je odgovarajuca kreditna kartica, koja omogucava placanje preko Interneta. Radi licne sigurnosti, najbolje da to bude kartica koja sluzi samo u tu svrhu, pri cemu je opet najbolje na racunu vezanom sa tu karticu ne drzati vecu kolicinu novca, vec samo prebacivati potrebne iznose na taj racun neposredno prije kupovine. Takodje, pozeljno je kupovati samo na pouzdanim sajtovima za datu vrstu robe - ja sam npr. uglavnom ovako pazario knjige, i pouzdani sajtovi za te stvari su recimo Amazon odn. Barnes & Noble. Narucene stvari dolaze ili postom ili odgovarajucim kurirskim servisom (npr. DHL-om), vec kako se odabere prilikom narucivanja, a rokovi isporuke su obicno 10-15 dana u prvom slucaju, odn. 5-6 dana u drugom. Za carinjenje, kako bi se i moglo ocekivati kod nas - od slucaja do slucaja.

Sve u svemu - vrijedi probati, neke stvari izadju (cak i sa carinom) jeftinije nego kod nas, a dosta toga prosto ne moze da se nabavi drugacije...
cgorac is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
kupovina, neta, preko

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules