MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Ljubav

Notices

Ljubav Podsjeti me sto to bjese svaki dan ;)

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 18-07-08, 23:15   #1
medijum
MiM team Forumaš

medijum's Avatar

Registrovan: Jan 2008
medijum nepoznate kvantitete u ovom trenu
Send a message via MSN to medijum Send a message via Skype™ to medijum
Default da li je moguće....

Bas sam ovih dana bombardovana nekim ludim ljubavnim pricama,al me je zaitrigirala(citaj zaprepastila)jedna,koja se dogadja meni bliskoj osobi...da li je moguce,biti zaljubljen u osobu sa kojom nikada niste bili u vezi??sad ja kontam da je moguce da postoji neki fitilj koji se zapali kad nekog upoznas,pa te drzi neko vreme ali on dogori pre ili kasnije,ali misliti da je taj neko ljubav za tebe stvorena,i da to traje godinama unazad,uz minimalne kontakte,koji su sad vec prekinuti -malo dobija okvir sumanosti..zanima me da li imate takvih iskustva?koliko simpatija moze da traje pre no sto se ugasi?sta je vazno ostvariti(mislim na kontakt dve osobe) da bi ona trajala?da li je stih`iz daleka ljubim tvoja oka dva`zaista moguce danas doziveti ili je to samo mrtvo slovo na papiru?.

Last edited by medijum; 19-07-08 at 00:34..
medijum is offline  
Reply With Quote
Old 18-07-08, 23:44   #2
talkitna
MiM team Forumaš i po'

Registrovan: Jun 2008
talkitna na dobrome putu

pa,moguce je odrzavati neko vreme kontakt na daljinu.Znam ljude koji su u takvim vezama..ali,izgleda da tu vazi pravilo-mozemo izdrzati do 6 meseci tako,posle to ili puca ili postaje ozbiljnije..
ali,znam i primere koji se bas dugo zaludjuju..a znaju da tu nece biti niceg..ali,valjda ih usamljenost "tera"na to...sve dok ne naidje neko u realnosti,ili neko bolji-a toga nema..pa nema...i opet nema..
Zanimljiva tema!
talkitna is offline   Reply With Quote
Old 18-07-08, 23:48   #3
seka
..love..¸¸.•´Ż`♥ஐ

seka's Avatar

Registrovan: Jul 2007
seka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čeka

Quote:
Originally Posted by medijum View Post
bas sam ovih dana bombardovana nekim ludim ljubavnim pricama,al me je zaitrigirala(citaj zaprepastila)jedna...da li je moguce,biti zaljubljen u osobu sa kojom nikada niste bili u vezi??sad ja kontam da je moguce da postoji neki fitilj koji se zapali kad nekog upoznas,pa te drzi neko vreme ali on dogori pre ili kasnije,ali misliti da je taj neko ljubav za tebe stvorena,i da to traje godinama unazad,uz minimalne kontakte,koji su sad vec prekinuti -malo dobija okvir sumanosti..zanima me da li imate takvih iskustva?koliko simpatija moze da traje pre no sto se ugasi?sta je vazno ostvariti(mislim na kontakt dve osobe) da bi ona trajala?da li je stih`iz daleka ljubim tvoja oka dva`zaista moguce danas doziveti ili je to samo mrtvo slovo na papiru?.
nisam baš najbolje razumijela ovaj tvoj post.. da li ti ovo misliš na platonsku ljubav!?
seka is offline   Reply With Quote
Old 19-07-08, 00:03   #4
medijum
MiM team Forumaš

medijum's Avatar

Quote:
Originally Posted by seka View Post
nisam baš najbolje razumijela ovaj tvoj post.. da li ti ovo misliš na platonsku ljubav!?
ne ne..mislim na ljubav zaljubljenost simpatiju ili kako vec trebam nazvati `nesto`sto osecas prema osobi sa kojom nisi u vezi a zelis biti,samo to se never happend....
medijum is offline   Reply With Quote
Old 19-07-08, 00:13   #5
maja dg
MiM team Forumaš i po'

maja dg's Avatar

Registrovan: Apr 2008
maja dg na dobrome putu

pa po meni je to malo vise komplikovano..ima dosta nesrecnih ljubavi,a neke osobe upravo znajuci da sa nekim ne mogu biti ipak se drze tog osjecaja i ubjedjuju sebe u nesto drugo,mozda cesto iz nekog straha od razocarenja..ovako bar i do toga ne moze doci...mada se cesto zavole pogresne osobe,a i neke razdvoj situacija,ali ta ljubav ipak traje...ali ipak vrijeme sve mijenja...a samim tim cim se pojavi nova osoba,druga prica...

http://img88.imageshack.us/img88/6752/ghgbb4.gif
maja dg is offline   Reply With Quote
Old 19-07-08, 00:15   #6
wawy
MiM team Guru

wawy nepoznate kvantitete u ovom trenu

Quote:
ne ne..mislim na ljubav zaljubljenost simpatiju ili kako vec trebam nazvati `nesto`sto osecas prema osobi sa kojom nisi u vezi a zelis biti,samo to se never happend....
pa to ti je vrlo jednostavno @medijum, samo se smuvas s njim ako ti se svidja. a ako se ti njemu ne svidjas, pa ne bi vezu, onda odustanes, i trazis drugoga...
Old 19-07-08, 00:18   #7
talkitna
MiM team Forumaš i po'

talkitna na dobrome putu

Quote:
Originally Posted by wawy View Post
pa to ti je vrlo jednostavno @medijum, samo se smuvas s njim ako ti se svidja. a ako se ti njemu ne svidjas, pa ne bi vezu, onda odustanes, i trazis drugoga...
e,Wawy jesi majstor za banalizaciju stvari,svaka cast!
Old 19-07-08, 00:19   #8
maja dg
MiM team Forumaš i po'

maja dg's Avatar

maja dg na dobrome putu

Quote:
Originally Posted by talkitna View Post
uze mi rijec iz usta

http://img88.imageshack.us/img88/6752/ghgbb4.gif
maja dg is offline   Reply With Quote
Old 19-07-08, 00:25   #9
medijum
MiM team Forumaš

medijum's Avatar

Quote:
Originally Posted by wawy View Post
pa fala ti sto me prosvetli.....nije to moja prica,pitam jer je meni to ludo,pa rekoh da vidim ima li ko nesto da kaze da se dogadja tako nesto....citaj uvod u temu
Old 19-07-08, 00:27   #10
Supernova
Fata_morgana

Supernova's Avatar

Supernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tunelu

To je cisto platonska ljubav, u kojoj je prisutna velika doza idealiziranja osobe u koju si zaljubljena...bez nekog dodira sa stvarnošću, i naravno uvijek se cini da je ta osoba stvorena za nas iz razloga sto nemamo priliku da upoznamo njegove vrline i mane, pa u nasoj viziji ostaje kao neko ko je savrsen...svaka pomisao na njega, svaki susret s njim i kratkotrajna razmjena pogleda podize ti adrenalin...samo moras paziti da ti ne predje u opsesiju i moze se sve to pretvoriti u uzaludno iscekivanje i gubljenje vremena ako si mu dala dovoljno povoda a on ne reaguje onako kako bi trebao, da bi to konacno preraslo u fizicku vezu....

U potrazi za smislom
Astrologija blog
Supernova is offline   Reply With Quote
Old 19-07-08, 00:37   #11
wawy
MiM team Guru

Quote:
ee, pa to je zato sto smo mi sa marsa, a vi sa venere pa se ne razumijemo...
Old 19-07-08, 00:45   #12
wawy
MiM team Guru

ehhh, laskanjem neces nista postici...
Old 19-07-08, 00:53   #13
talkitna
MiM team Forumaš i po'

talkitna na dobrome putu

ma,vec sam postigla sto sam htela..samo sto ti to neces da priznas
Old 19-07-08, 01:05   #14
wawy
MiM team Guru

Quote:
ma,vec sam postigla sto sam htela..samo sto ti to neces da priznas
ako mi otkrijes o cemu se radi, mozda i priznam...
Old 19-07-08, 01:07   #15
talkitna
MiM team Forumaš i po'

talkitna na dobrome putu

nekad je bolje ziveti u neznanju...veruj mi..
Old 19-07-08, 01:28   #16
wawy
MiM team Guru

Quote:
nekad je bolje ziveti u neznanju...veruj mi..
eh sad...
nemoj me muciti, reci o cemu se radi...
Old 20-07-08, 11:38   #17
milenaaaa
MiM team Expert

milenaaaa's Avatar

Registrovan: Feb 2007
milenaaaa nepoznate kvantitete u ovom trenu

Quote:
Bas sam ovih dana bombardovana nekim ludim ljubavnim pricama,al me je zaitrigirala(citaj zaprepastila)jedna,koja se dogadja meni bliskoj osobi...da li je moguce,biti zaljubljen u osobu sa kojom nikada niste bili u vezi??sad ja kontam da je moguce da postoji neki fitilj koji se zapali kad nekog upoznas,pa te drzi neko vreme ali on dogori pre ili kasnije,ali misliti da je taj neko ljubav za tebe stvorena,i da to traje godinama unazad,uz minimalne kontakte,koji su sad vec prekinuti -malo dobija okvir sumanosti..zanima me da li imate takvih iskustva?koliko simpatija moze da traje pre no sto se ugasi?sta je vazno ostvariti(mislim na kontakt dve osobe) da bi ona trajala?da li je stih`iz daleka ljubim tvoja oka dva`zaista moguce danas doziveti ili je to samo mrtvo slovo na papiru?.
ima ovdje vec slicna tema...
meni to nije nista strashno, mada to moze da zna odnosno razumije samo neko kome se to desilo...
meni jeste, i mozda je smijesno, ali evo i sad ja tog momka volim da kazem, jeste da je to sve na neki cudan nacin..ali neka vrsta ljubavi postoji..
Evo npr to sto sam osjecala prema momku s kojim sam izlazila preko godinu ipo dana, i razisli se sve mirno i fino, i sad se cujemo, ne moze se uporediti sa ovim drugim osjecajem...
Moras da shvatis da ti ga drugarica vjerovatno dobro zna, i sve njegove mane i vrline, i vjerovatno se desilo hiljadu stvari po kojima zna da ima ono nesto izmedju njih..ine znam..ali mozda joj je i hir donekle
RecI CY Ti NeStO sAsvIm LicNo, NiSi NIkAd CyO nEsTO TOmE sLicNo, rEcI cU TI REcI dVe DRskE i beZoBRaZNe...Bas mE brIgA dA LI IMaS LovE, Ja ZBog LoVe Ne PrOdaJeM sNoVE, ni daL" mOzDa ImaS cYrY DRuGU, IspAlA jE vEc Y pRVoM krUgu.... ZEVEDI MEEEEE,POVEDI ME, ODVEDII MEEEEE DA LUDUJEM...IZNAD GRADA VECE PADA, TVOJE USNE COKOLADA...
milenaaaa is offline   Reply With Quote
Old 22-07-08, 23:08   #18
mala_mu
MiM team Expert

mala_mu's Avatar

Registrovan: Jan 2007
mala_mu na dobrome putu
Send a message via MSN to mala_mu

Simpatije me kratko drze... Nijesam bas bila u situaciji da mi se toliko dopada neko sa kim nijesam u vezi.
mala mu...uh to bice je toliko fino i umiljato moglo biti, ali mislim da je odbrambeni mehanizam uzeo maha kod nje ..tako je sva svatka , ali pravi mali fighter, sto se licno meni ne svidja...mazio bih je po citav dan ali bi mi ruke polomila ( da to tako predstavim)...
mala_mu is offline   Reply With Quote
Old 27-07-08, 15:07   #19
pehar
MiM team King / Queen

pehar's Avatar

Registrovan: Feb 2007
pehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelu

moguce,zasto da ne?
pehar is offline   Reply With Quote
Old 27-07-08, 23:25   #20
medijum
MiM team Forumaš

medijum's Avatar

Quote:
Originally Posted by pehar View Post
moguce,zasto da ne?
ah pehar ti si nepopravljivi romantik....kako je moguce,ja kontam da se desava al ipak mislim da ti ljudi ipak onda imaju premalo svog sopstvenog zivota....
Reply

Tags
moguće

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules