MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Društvo > Politika

Notices

Politika Za rasprave bez vrijedjanja

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 18-07-08, 00:11   #1
wawy
MiM team Guru

Registrovan: Apr 2008
wawy nepoznate kvantitete u ovom trenu
Default manje poznate stvari iz proslosti poznatih

mislim da ova tema moze da se odnosi ne samo na politicare, vec i na sve poznate licnosti sirom svijeta, sto nam, na ovaj il onaj nacin kreiraju sudbinu...

Faksimil pjesme Ive Sanadera, aktualnog premijera, objavljene u "Slobodnoj Dalmaciji" 31. svibnja 1987.

Old 18-07-08, 22:52   #2
sklopljeno u crnoj gori
MiM team Početnik

Registrovan: Sep 2006
sklopljeno u crnoj gori has disabled reputation

prevedi ovo na hrvatski ili srpski,ako boga znaš!!!
Old 02-09-08, 20:16   #3
wawy
MiM team Guru

transkript telefonskog razgovora, crna gora - italija

Quote:
U razgovoru br. 3366 od 24.2.2001. sa početkom u 22.13 Jeknić je predsjedniku referisala o ishodu sastanka koji je bio održan u “Hotel Four Seasons” u Milanu u kom su učestvovali Jeknić, Savino Paolo i Barović Veselin (Vesko). Do rekonstrukcije susreta i njegovog sadržaja, došli smo preslušavanjem sljedećih razgovora: br. 56 od 19.2.2001 sa početkom u 19.14 i 57 od 20.2.2001 sa početkom u 13.03. br. 3076 sa početkom u 12,56 i 3081 sa početkom u 13.16, oba od 20.2.2001. br. 59 od 21.2.2002. sa početkom u 22.03 kao i izvještajem službe nadgledanja i pripremljenim uhodama datuma 24.2.2001. upravo u pomenutom hotelu u Milanu. Razgovor br 3366 od 24.2.2001 .sa početkom u 22.13 registrovan na br 0335/6341767 čiji je korisnik Jeknić Dušanka - dec.br 2563/00

Jeknić: Halo, halo?
Đukanović: Gdje si (izostavljeno)?
Jeknić: Evo me kući (izostavljeno), spremna sam i čekam da me zovne Vesko da idem s njim na večeru. A ti, (izostavljeno), gdje si?
Đukanović: Igrao sam basketa, čitav dan sam radio kući, igrao sam basket i sad se spremam, vraćam se kući a onda idem… ne znam… nešto… Duško Knežević… pozvao je… (nerazumljivo)
Jeknić: A Duško, onaj Atlas… A, a sad sam se smijala jer je Miloš danas otišao do hotela… zato što je Vesko…. pasoši…. su se… zato što je ostavio pasoše u sobu i pare… sinoć ih je sobarica pomjerila i stavila u sef hotela, a on jutros kad se probudio… i ja sam mu poslala Dada da vidi što se desilo… a Miloš me pita (prepričava komentar sina Miloša) …izostavljeno…
Old 02-09-08, 20:52   #4
Obama
MiM team Forumaš

Obama's Avatar

Registrovan: Nov 2007
Obama nepoznate kvantitete u ovom trenu

i onda:

marovic: aj dako se dogovorite pa da mi legne po 40000 dem po boksu cigara

:-)))))))))
Obama is offline   Reply With Quote
Old 02-09-08, 22:04   #5
wawy
MiM team Guru

Quote:
Originally Posted by apple_mac View Post
i onda:

marovic: aj dako se dogovorite pa da mi legne po 40000 dem po boksu cigara

:-)))))))))
neznam za tu cifru, al sam nasa podatak na netu da je samo marovicu islo na pocetku sverca 100 hiljada mjesecno...
Old 03-09-08, 00:02   #6
Obama
MiM team Forumaš

Obama's Avatar

Registrovan: Nov 2007
Obama nepoznate kvantitete u ovom trenu

valjda po sleperu 40 000 DEM, to je i napisao momir bulatovic u svojoj knjizi, a vjeruj mi sto momo rece, to ti je tako, on je bio jedino sto valja u cijeli dps dok je bio zajedno. jedina mu je mana sto je previse slusao milosevica, da je bio pametni danas bi on bio alfa i omega crne gore, a djukanovic bi bio jedan obican brabonjak, mada je i sada, samo mocni brabonjak :-))))
Obama is offline   Reply With Quote
Old 03-09-08, 00:18   #7
Bonja the Zmaj
Defensor Pacis

Bonja the Zmaj's Avatar

Registrovan: Sep 2007
Bonja the Zmaj na dobrome putu

Quote:
a vjeruj mi sto momo rece, to ti je tako
Macy, sa ovakvimo ubjedjenjima je tesko polemisati. A i nepotrebno.
Odmaknimo se od manira sredine veeeeruj mi, nego pokusajmo da ozbiljnije obrazlazemo svoje stavove
Bonja the Zmaj is offline   Reply With Quote
Old 09-09-08, 07:32   #8
sindarela
MiM team Početnik

sindarela's Avatar

Registrovan: Sep 2008
sindarela na dobrome putu

Quote:
valjda po sleperu 40 000 DEM, to je i napisao momir bulatovic u svojoj knjizi, a vjeruj mi sto momo rece, to ti je tako, on je bio jedino sto valja u cijeli dps dok je bio zajedno. jedina mu je mana sto je previse slusao milosevica, da je bio pametni danas bi on bio alfa i omega crne gore, a djukanovic bi bio jedan obican brabonjak, mada je i sada, samo mocni brabonjak :-))))

Kako sam ovde nova,pa evo listam sve teme meni zanimljive...Vidim ovde kazes "A VJERUJ MI STO MOMO RECE,TO TI JE TAKO".Hoces ovde da kazes da je bivsi savezni premijer M.Bulatovic cist i posten?Trebao bi videti kako je bilo u BG kad je on bio ovde i kako je on svojima pulenima sredjivao raznorazne kupoprodaje,kako se u vremenu kontigenata ministri iz snp punili ne manje nego li ovi iz sps...
Old 13-09-08, 09:15   #9
Last_Insight
MiM team Forumaš i po'

Last_Insight's Avatar

Registrovan: Sep 2007
Last_Insight nepoznate kvantitete u ovom trenu
Send a message via MSN to Last_Insight

Quote:
Originally Posted by wawy View Post
mislim da ova tema moze da se odnosi ne samo na politicare, vec i na sve poznate licnosti sirom svijeta, sto nam, na ovaj il onaj nacin kreiraju sudbinu...

Faksimil pjesme Ive Sanadera, aktualnog premijera, objavljene u "Slobodnoj Dalmaciji" 31. svibnja 1987.

ja sam razumio što on piše, on tu parafrazira ženu koja traži mužjaka da ju jebe.

ovako nešto me uopće ne čudi od Sanadera kad je općepoznato da je on homoseksualac.
Last_Insight is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
manje, poznate, poznatih, proslosti, stvari

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules