MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Društvo > Politika

Notices

Politika Za rasprave bez vrijedjanja

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 17-07-08, 03:24   #1
Yosemite Sam
Say your prayer, freaks!

Yosemite Sam's Avatar

Registrovan: Mar 2008
Yosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čeka
Default Umro Vesko Tomovic

Podgorica (MINA) - Crnogorski novinar Veselin Tomović preminuo je juče u Podgorici poslije kratke i teške bolesti u 53. godini života.
Tomović je bio dugogodišnji urednik Radija Crne Gore, Televizije IN, Radija Antena M, Televizije Atlas, kao i listova Liberal i Monitor. Bio je i dugogodišnji dopisnik štampanih i elektronskih medija u regionu.
U dnevniku za Radio Slobodna Evropa 2004. godine Tomović je 17. januara zapisao da svoj rad nikada nije precjenjivao, ali ni potcjenjivao, uvijajući ga u omot sazdan od lažne skromnosti i kvazimisionarstva.
- Kod mene se nikad nije primila ni prilično odomaćena nakana da se novinarstvo svede na držanje mikrofona i diktafona. Zabilježiš i najaviš ko je čovjek, snimiš njegov klasični iskaz zabrinutosti za bilo što, i stop. To učiniš i sa pripadnikom suprotnog tabora i završiš posao - naveo je tada.
- Drzneš li dalje, čućeš gromove... Bićeš ekspresno svrstan uz jednog, što automatski znači i kontra drugog. Sve manje se pričalo o kvalitetu, a sve više o tome ko se afirmiše, a ko napada. Samo štancuj Miško. Sve vas volimo i ljubimo, poštovani konzumenti samo naših emisija i tekstova. Ne mijenjajte kanal, novine, omiljenog političara i stranku - napisao je tada Tomović.
Tomović će biti sahranjen u petak, 18. jula, na podgoričkom groblju Čepurci.
Još metaše gradi u te,
Ljubim ti tvoje prekrasne skute.
Yosemite Sam is offline  
Reply With Quote
Reply

Tags
tomovic, umro, vesko

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules