MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Ljubav

Notices

Ljubav Podsjeti me sto to bjese svaki dan ;)

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 09-07-08, 12:18   #1
Madagaskar
Strašnji sud

Madagaskar's Avatar

Registrovan: Apr 2008
Madagaskar uskoro postaje slavanMadagaskar uskoro postaje slavan
Question Pijana ljubav

Nešto me kopka...je li tačna krilatica "Što trijezan misli pijan govori"...ovo sve iz razloga što sam obasuta ljubavlju u njegovom (rijetkom) pijanom stanju. Što vi mislite o tome?
Madagaskar is offline  
Reply With Quote
Old 09-07-08, 12:25   #2
talkitna
MiM team Forumaš i po'

Registrovan: Jun 2008
talkitna na dobrome putu

pa,moze da bude tacno...mada,ne opravdava sto i u treznom stanju ne daje iste izjave..
talkitna is offline   Reply With Quote
Old 09-07-08, 12:28   #3
Madagaskar
Strašnji sud

Madagaskar's Avatar

Crnogorac je to, jado!
Madagaskar is offline   Reply With Quote
Old 09-07-08, 12:29   #4
maja dg
MiM team Forumaš i po'

maja dg's Avatar

maja dg na dobrome putu

pa ja bas ne bih rekla,pijan ce ti obecati nebo i zvijezde,sve si mu na svijetu...dok trijezan i nije toliko zlatan

http://img88.imageshack.us/img88/6752/ghgbb4.gif

Last edited by maja dg; 09-07-08 at 12:30.. Reason: :)
maja dg is offline   Reply With Quote
Old 09-07-08, 12:31   #5
Yosemite Sam
Say your prayer, freaks!

Yosemite Sam's Avatar

Registrovan: Mar 2008
Yosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čeka

Zavisi od cega je pijan.

Ako je opijen tvojim osmijehom, ocima, trepavicama ... kukovima ... onda mu mozda mozes i povjerovati.

A ako je neka sljiva iz okoline Valjeva, skartiraj ga odma!
Još metaše gradi u te,
Ljubim ti tvoje prekrasne skute.
Yosemite Sam is offline   Reply With Quote
Old 09-07-08, 12:36   #6
seka
..love..¸¸.•´Ż`♥ஐ

seka's Avatar

Registrovan: Jul 2007
seka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čeka

Quote:
Originally Posted by madagaskar View Post
Nešto me kopka...je li tačna krilatica "Što trijezan misli pijan govori"...ovo sve iz razloga što sam obasuta ljubavlju u njegovom (rijetkom) pijanom stanju. Što vi mislite o tome?
hmm..pijani ljudi kad se otrijezne kažu da se malo čega sjećaju..
pa zna li on uopšte šta je a pogotovo kome je govorio!!??..
seka is offline   Reply With Quote
Old 09-07-08, 12:38   #7
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Zor_djevojka has disabled reputation

Ih..pa ti si na konja Cetinjanko moja mila..zamisli da te mlati kad se 'takne', kao shto vecina njih iskazuju 'ljubav' na taj nachin...

da je meni to dozhivjet pa makar i kad je naljoskan...ka' letva...

P.S.Dadne li ti i para tada...je li shkrt inache?

Last edited by Zor_djevojka; 09-07-08 at 12:40..
Zor_djevojka is offline   Reply With Quote
Old 09-07-08, 12:44   #8
Madagaskar
Strašnji sud

Madagaskar's Avatar

Srećom (njegovom) pa nema mlaćenja u nas. Tješi me pomalo to što ga nikad nisam vidjela, a i nije taj tip, uletvljenoga da nije pri svijesti... uglavnom je "taknut"...

P.S. Tada ja njemu dam para
Old 09-07-08, 12:46   #9
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Zor_djevojka has disabled reputation

ne, ozbiljno, shalu na stranu..zna to biti simpatichno, ali ako postane hronichno...mrka kapa...

a koliko i kako TI njemu pokazujesh ljubav?
Old 09-07-08, 12:52   #10
Madagaskar
Strašnji sud

Madagaskar's Avatar

Naravno da se šalim za ovo oko para! Finansije su u mojim rukama (i moje i njegove).
Što se davanja ljubavi tiče ... sramota me ... 16 godina
Old 09-07-08, 13:10   #11
seka
..love..¸¸.•´Ż`♥ஐ

seka's Avatar

seka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čeka

ja sam mislila da je to neka kraća veza!!..nema te što biti sramota nego svaka čast..
dako si ga upoznala za tih 16 godina!! trebalo bi da znaš a eto bukvalno sve o njemu a ne voli li te..
i dje nadje nas da pitaš!!??
Old 09-07-08, 13:30   #12
maja dg
MiM team Forumaš i po'

maja dg's Avatar

maja dg na dobrome putu

pa da svaka cast...samim tim vrijeme koje ste zajedno dovoljno govori...

Old 09-07-08, 16:26   #13
mala_mu
MiM team Expert

mala_mu's Avatar

Registrovan: Jan 2007
mala_mu na dobrome putu
Send a message via MSN to mala_mu

Ne bih mogla biti sa nekim ko pije. Jos da cekam da se napije, da iskaze osjecanja. Veazi.
mala mu...uh to bice je toliko fino i umiljato moglo biti, ali mislim da je odbrambeni mehanizam uzeo maha kod nje ..tako je sva svatka , ali pravi mali fighter, sto se licno meni ne svidja...mazio bih je po citav dan ali bi mi ruke polomila ( da to tako predstavim)...
mala_mu is offline   Reply With Quote
Old 09-07-08, 19:38   #14
Supernova
Fata_morgana

Supernova's Avatar

Registrovan: Jan 2008
Supernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tunelu

Moć rasudjivanja u pijanom stanju je na veoma niskom nivou, ali u tom stanju se dobiva i lažno samopouzdanje pa je moguće da neko kaže ono što nema hrabrosti reći kada je trijezan...dakle, sve zavisi od karaktera dotične osobe....

Mada, ja lično ne bih takvim izjavama pridavala previše značaja, ako se ne ponove i u nekim normalnim okolnostima....

U potrazi za smislom
Astrologija blog
Supernova is offline   Reply With Quote
Old 09-07-08, 23:55   #15
maja dg
MiM team Forumaš i po'

maja dg's Avatar

maja dg na dobrome putu

pa nikada ne bih mogla biti sa nekim ko stalno pije,ali moze se desiti i to nekada...i upravko kako supernova kaze,nekada dobija samopouzdanje,neko ne zna ni sta govori,sve zavisi od osobe...ali mislim da ima i dosta istine u rijecima tad,da se pokaze i otkrije dosta toga...ali je ljepse i bez toga

Old 10-07-08, 07:00   #16
Madagaskar
Strašnji sud

Madagaskar's Avatar

Quote:
Originally Posted by seka View Post
ja sam mislila da je to neka kraća veza!!..nema te što biti sramota nego svaka čast..
dako si ga upoznala za tih 16 godina!! trebalo bi da znaš a eto bukvalno sve o njemu a ne voli li te..
i dje nadje nas da pitaš!!??
Izvini Seko molim te, pa naravno da se ne stidim (ne bih ni pisala da je suprotno) a prije svega nijesam tražila vašu potvrdu voli li me ili ne već jednostavno vaše mišljenje o, ne tako nepoznatom, krilaticom "Što trijezan misli pijan izgovara"....
Old 10-07-08, 16:07   #17
Angelina75
otisla

Registrovan: Dec 2007
Angelina75 has disabled reputation

Quote:
već jednostavno vaše mišljenje o, ne tako nepoznatom, krilaticom "Što trijezan misli pijan izgovara"....
ja mislim da ima istine itekako u toj izreci!...cesto puta mi se desilo da mi se drug ili drugarica izjadaju o necemu o cemu su dugo skrivali pa tek kad ih alkohol uhvati pod svoje onda otvore dusu sto nikad ne bi!..a doduse bila sam i u drustvu moje drugarice kada joj je jedan mladic nakon vise meseci tihe patnje konacno smogao snage da pod dejstvom alkohola prizna koliko je zaljubljen u nju!....

i da ne nabrajam vise primera...

Foul appearance hide fair reality!
Angelina75 is offline   Reply With Quote
Old 11-07-08, 12:20   #18
medijum
MiM team Forumaš

medijum's Avatar

Registrovan: Jan 2008
medijum nepoznate kvantitete u ovom trenu
Send a message via MSN to medijum Send a message via Skype™ to medijum

ma to zavisi od coveka do coveka ali ako se ljubav izjavljuje samo u pijanom stanju,ne daj mu da se trezni onda i duplo ce da volixexeex
salim se naravno...tu nesto ne stima najbolje
medijum is offline   Reply With Quote
Old 12-07-08, 22:11   #19
seka
..love..¸¸.•´Ż`♥ஐ

seka's Avatar

Quote:
Izvini Seko molim te, pa naravno da se ne stidim (ne bih ni pisala da je suprotno) a prije svega nijesam tražila vašu potvrdu voli li me ili ne već jednostavno vaše mišljenje o, ne tako nepoznatom, krilaticom "Što trijezan misli pijan izgovara"....

što trijezan misli, pijan govori..ma ja mislim da je nažalost i to jedna od
predrasuda..za mene pijan čovjek, je samo to, pijan čovjek.. mnogo puta sam se uvjerila da apsolutno ono što neko radi dok je pijan ama baš nikakve veze nema sa onim što misli i radi u trezvenom stanju.. alkohol nije nikakav "eliksir hrabrosti” i samo nesigurne osobe se mogu zavaravati time da im čašica više može dati hrabrost za bilo što.. prihvatam kao istinu samo ono što pijanstvo kaže, a trezvenost potvrdi..a sve ostalo za mene je pijano baljezganje..
Old 14-07-08, 10:47   #20
Amelie
zoey

Amelie's Avatar

Registrovan: Feb 2007
Amelie na dobrome putu

covjek misli kad je pijan da mu je sve dopusteno jer sta god da uradi ima pokrice i standardnu recenicu "ne sjecam se,bio sam pijan"
tako da osim ludovanja,tuca,preljeba i bla bla desavaju i ti izlivi emocija i topline...
u slucaju pretjeranog ludovanja pravdamo se cinjenicom-a drustvo i pice me ponijelo
kad su u pitanju tuce ne znam kako bi se mogao covjek opravdati
kad su u pitanju preljube obicno cemo reci da su nam hormoni naprasno proradili a mi stoka jedna ne mozemo da se suzdrzimo i skontamo da alkohol znatno uljepsa covjeka... a kad previse mlatmo da volimo partnera onda obicno kazemo da nam je alkohol pomogao u otvaranju jer smo mi jako zatvorene osobe...
ako znam, najbolje se ne opterecivat i pit sto manje casti mi... svo pretjerivanje samo moze da nas uvali u govanca

Look at the stars,
Look how they shine for you,
And everything you do,
Yeah they were all yellow
Amelie is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
ljubav, pijana

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules