MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Ljubav

Notices

Ljubav Podsjeti me sto to bjese svaki dan ;)

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 04-07-08, 13:39   #1
nestasni_cipiripi
MiM team King / Queen

nestasni_cipiripi's Avatar

Registrovan: Feb 2008
nestasni_cipiripi uskoro postaje slavan
Send a message via MSN to nestasni_cipiripi Send a message via Yahoo to nestasni_cipiripi
Default Vrijeme prolazi...

Mozete li otici unaprjed 10god...Kako vidite vashu bivshu ljubav...Sebe...Da l je sretna...Da l si sretan...A jel bi bilo tako da ste ostali skupa...
nestasni_cipiripi is offline  
Reply With Quote
Old 04-07-08, 13:41   #2
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Zor_djevojka has disabled reputation

za 10 godina sebe vidim sa choporom djece (moje i 'muzhevljeve), pa vjerovatno ne bih imala kad da se sjecam bivshih ljubavi, a josh manje pitam dje su i shto rade...
Svu srecu shto se mene tiche, svima...Svako dobije shta zasluzhi..prije ili kasnije...
Old 04-07-08, 13:43   #3
Baron
MiM team Expert

Baron's Avatar

Registrovan: May 2007
Baron uskoro postaje slavanBaron uskoro postaje slavan

sebe vidim sa choporom djece (moje i 'muzhevljeve), ....ili što bi rekao T-com- sve u mojoj kući
Old 04-07-08, 13:45   #4
nestasni_cipiripi
MiM team King / Queen

Send a message via MSN to nestasni_cipiripi Send a message via Yahoo to nestasni_cipiripi

Ti bogami ka prava konicanka.Copor.A primjetih da svaku temu useremo u startu.hahaha!
nestasni_cipiripi is offline   Reply With Quote
Old 04-07-08, 13:52   #5
milenaaaa
MiM team Expert

milenaaaa's Avatar

Registrovan: Feb 2007
milenaaaa nepoznate kvantitete u ovom trenu

jao najezih se...
e pa to je manje vise 10god mature.
prekinucu se kad ga vidim, pretpostavlajm da cu biti udata, sa..pa misilim tad jednim djetetom,a on.. e pa ne znam, sam ili pred zenidbom...
pogledacemo se, naravno ne pricamo, mozda tad razmiejnimo koju rijec, shavtimo da smo oboje srecni, zivimo divan bajan zivot..
......
ili cemo oboje biti tuzni, razocarani, svjesni da smo jedno drugom ustvari sve vrijeme bili vazni...
eto tako, posto volim sebe da mucim, radije bih ovu drugu situaciju....
onda malo budemo lovers, i shvatimo da to nije samo strast, vec da i dalje ima ljubavi, da smo sudjeni jedno drugom, razvedemo se i..nastavak znate
RecI CY Ti NeStO sAsvIm LicNo, NiSi NIkAd CyO nEsTO TOmE sLicNo, rEcI cU TI REcI dVe DRskE i beZoBRaZNe...Bas mE brIgA dA LI IMaS LovE, Ja ZBog LoVe Ne PrOdaJeM sNoVE, ni daL" mOzDa ImaS cYrY DRuGU, IspAlA jE vEc Y pRVoM krUgu.... ZEVEDI MEEEEE,POVEDI ME, ODVEDII MEEEEE DA LUDUJEM...IZNAD GRADA VECE PADA, TVOJE USNE COKOLADA...
milenaaaa is offline   Reply With Quote
Old 04-07-08, 13:56   #6
nestasni_cipiripi
MiM team King / Queen

E ovo je post!bravo mikeli!
nestasni_cipiripi is offline   Reply With Quote
Old 05-07-08, 14:00   #7
lady abu bin crazy
MiM team Forumaš

lady abu bin crazy's Avatar

Registrovan: May 2008
lady abu bin crazy na dobrome putu

Zivjecu... a i on ako bog da no mi nikakve koristi od toga, ovaj poslednji bivsi ce biti uvjek negdje tu u blizini
onaj pred poslenji bivisi bjezi od mene ko od kuge a da mi ga je srest'
lady abu bin crazy is offline   Reply With Quote
Old 05-07-08, 14:12   #8
Sharp
MiM team Expert

Sharp's Avatar

Registrovan: Jun 2008
Sharp has disabled reputation

Quote:
Originally Posted by nestasni_cipiripi View Post
Mozete li otici unaprjed 10god...Kako vidite vashu bivshu ljubav...Sebe...Da l je sretna...Da l si sretan...A jel bi bilo tako da ste ostali skupa...
Ne mogu...
Old 05-07-08, 14:31   #9
maja dg
MiM team Forumaš i po'

maja dg's Avatar

Registrovan: Apr 2008
maja dg na dobrome putu

Tesko zamisliti...s obzirom da meni svi vide da cu se mozda i sl god udati onda ono vidim sebe sa jednim djetetom ili dva,zaljubljena,srecna,a s obzirom da mi se svi bivsi ozenise (a onda se kaju) njih sa coporom djece...susret,ja srecna u svom zivotu gdje nema mjesta za njih...a oni tek tada shvate sta su ustvari izgubili...i kaju se cijelog zivota
haha
ma svako dobije sta zasluzi kad tad,tako da se ne brinem i oni ce,a svakom zelim srecu naravno

http://img88.imageshack.us/img88/6752/ghgbb4.gif
maja dg is offline   Reply With Quote
Old 09-07-08, 16:34   #10
mala_mu
MiM team Expert

mala_mu's Avatar

Registrovan: Jan 2007
mala_mu na dobrome putu
Send a message via MSN to mala_mu

Quote:
Originally Posted by nestasni_cipiripi View Post
Mozemo.
Unaprijed par dana, vidim sebe kako krecem na odmor, totalno rasterecena, sa nekim novim mislima u glavi, u kojoj nema vise mjesta za bivse ljubavi.
Unaprijed 10 godina, imat cu par sinova, Aleksandra, Pavla i jos neko fino ime, dobrog i postenog muza, redovan sex, solidan posao, para ni malo ni puno, vec tamam, a moja bivsa ljubav, koju slucajno srecem u gradu, i dalje zavrsava fax, upisan prije par dana.
Hvala, ziwi bili...
mala mu...uh to bice je toliko fino i umiljato moglo biti, ali mislim da je odbrambeni mehanizam uzeo maha kod nje ..tako je sva svatka , ali pravi mali fighter, sto se licno meni ne svidja...mazio bih je po citav dan ali bi mi ruke polomila ( da to tako predstavim)...

Last edited by mala_mu; 09-07-08 at 16:37..
mala_mu is offline   Reply With Quote
Old 02-08-08, 12:01   #11
Almsivi
MiM team Početnik

Almsivi's Avatar

Registrovan: Jul 2008
Almsivi na dobrome putu
Send a message via ICQ to Almsivi Send a message via MSN to Almsivi Send a message via Yahoo to Almsivi Send a message via Skype™ to Almsivi

Vreme je savrsena iluzija.

Za 10 god sebe vidim negde u svemiru, vozim se u svemirskom brodu..
Old 16-09-08, 11:36   #12
Shajo
MiM team Expert

Shajo's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Shajo has disabled reputation
Send a message via Skype™ to Shajo

Ljubav na prvom mjestu

Iako mnogi misle da žene najviše usrećuje kupovina dizajnerskih krpica, cipela i kozmetike prava je istina da im je od punog ormara mnogo važnije da imaju harmoničan porodični život i vjernog partnera. Istraživanje koje je objavio casopis “Psychologies” pokazuje da čak 90 odsto žena prioritet daje stabilnoj situaciji u porodici, dok su im materijalne vrijednosti manje važne. Pripadnice nježnijeg pola takođe se slažu da je pravo vrijeme za sklapanje braka u 26. godini, dok vecina smatra da su za rađanje djece spremne godinu kasnije.
Iako priznaju da vole skupocjene poklone, većina ispitanica kaže da im sav luksuz ovoga svijeta ne može zamijeniti ljubav, nježnost i pažnju koju dobijaju od partnera. Spremne su i da se odreknu šopinga i vrijeme provedeno u kupovini iskoriste za igru sa djecom. Osim što im mnogo znače trenuci provedeni s mališanima, žene kažu da ih najviše veseli kad na kreditnoj kartici imaju novac za kupovinu igračaka, knjiga ili CD-ova koje priželjkuju njihovi najmlađi ili suprug.
- Zahvaljujuci visokom stepenu obrazovanja mnoge su savremene žene u nezavisnom finansijskom položaju i grade uspješne karijere. Samostalne su i nezavisne, a mnoge od njih misle da bi im brak ugrozio slobodu. Ali većina njih uveče dolazi u prazan stan, pa emotivnu prazninu nadoknađuju slobodnim aktivnostima, odlascima na putovanja i kupovinom. Usamljenost ih je natjerala da promijene stav i spoznaju šta je zasta u životu važno, a to je prije svega voljeti i biti voljen- objašnjava psihoterapeut Derek Draper(jeli ovo naš Derek). U istraživanju je učestvovalo 1500 žena od kojih se većina složila da je vikende mnogo ljepše provesti u druženju s porodicom i prijateljima nego pred ekranom kompjutera.
Shajo is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
prolazi, vrijeme

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules