MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Ljubav > Zanimljivosti

Notices

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 27-01-08, 14:53   #1
inzaghi9
MiM team King / Queen

inzaghi9's Avatar

Registrovan: Jan 2007
inzaghi9 nepoznate kvantitete u ovom trenu
Default Kako preživjeti susret s bivšim?

Svi mi imamo bivše ljubavi koje smo mnogo voljeli i koje će nam uvijek biti bolna tačka.

Ali, razočarenje je tu i svjesni smo da nemamo ništa od toga da se pomirimo s dotičnom osobom jer se neke mane kod ljudi jednostavno ne mogu ispraviti.

Taman kad ste pomislili da ste ga zaboravili i da vas nikada neće zaboljeti ako ga ponovo vidite, eto ga on preko puta vas, gleda vas ponosno uzdignute glave.

Nemojte bježati. Potrudite se da ne obraćate pažnju i da ne gledate u njegovom pravcu, jer nema potrebe da mu podižete ego.

Ako priđe da vam se javi, budite hladni. Nemojte da pomisli da može da ima kad god to poželi, zato što to ne radi iz ljubavi, nego radi jačanja svog samopouzdanja.

Svi smo slabi na neke osobe, ali moramo da razmislimo o posljedicama. Jer ako popustite i budete ponovo s tom osobom, izgubićete ponos, a stvari će biti iste kao prije.

Ništa nećete dobiti, a iste greške će se ponavljati.

(izvor)
"On daje snagu umornome, i nejakome umnožava krijepost" (Isaija, 40:29)

"...jer kroz Njega živimo što znači dobijamo životnu snagu. I mičemo se, dobijamo energiju kretanja, ostvarujemo svoju potpunost" (Djela svetijeh apostola, 17:28)

"Po vjeri vašoj neka vam bude" (Jevanđelje po Mateju, 9:29)

"Evo dana, koji stvori Gospod. Radujmo se i veselimo se u nj" (Psalam 118:24)

"Nemoj se žestiti..." (Psalam 37:1)

Last edited by inzaghi9; 27-01-08 at 15:19..
inzaghi9 is offline  
Reply With Quote
Old 27-01-08, 15:54   #2
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Zor_djevojka has disabled reputation

a bogme nas pripremash i isprepada s' tim susretom ka' da cemo u Legiju stranaca...Glavu gore i samo pravo!!!...a njegove/njene ochi u tvoja ledja...pozheljno bi bilo s' (polu)otvorenom vilicom...
Old 28-01-08, 00:04   #3
Algol
MiM team Forumaš

Algol's Avatar

Registrovan: Nov 2006
Algol nepoznate kvantitete u ovom trenu

Quote:
Originally Posted by rossonera1981 View Post
a bogme nas pripremash i isprepada s' tim susretom ka' da cemo u Legiju stranaca...Glavu gore i samo pravo!!!...a njegove/njene ochi u tvoja ledja...pozheljno bi bilo s' (polu)otvorenom vilicom...

http://i115.photobucket.com/albums/n...orafortuna.gif
Algol is offline   Reply With Quote
Old 28-01-08, 08:51   #4
jele
MiM team Početnik

Registrovan: Oct 2007
jele na dobrome putu

Pa samo se setite sta je to cime vas je doticna osoba povredila i da li uopste zasluzuje i sekund vase paznje ili trunku bola. Ako se pored nekoga osecate uznemireno, cemu to, to je osoba koju ne trebate, trebate nekoga pored koga ste opusteni i osecate se posebno, sto i jeste.
jele is offline   Reply With Quote
Old 28-01-08, 11:03   #5
mala_mu
MiM team Expert

mala_mu's Avatar

mala_mu na dobrome putu
Send a message via MSN to mala_mu

Ja nemam problema nikakwih kad tako nekoga sretnem, ne dotice me to mnogo... Ima samo 1 momak, kad ga sretnem smuci mi se, al nista sad strasno, sto se me moze izdrzat...
mala mu...uh to bice je toliko fino i umiljato moglo biti, ali mislim da je odbrambeni mehanizam uzeo maha kod nje ..tako je sva svatka , ali pravi mali fighter, sto se licno meni ne svidja...mazio bih je po citav dan ali bi mi ruke polomila ( da to tako predstavim)...
mala_mu is offline   Reply With Quote
Old 28-01-08, 11:06   #6
Baron
MiM team Expert

Baron's Avatar

Registrovan: May 2007
Baron uskoro postaje slavanBaron uskoro postaje slavan

ponesi one tablete za voznju autobusom, ranije ih je bilo na bus-stanicama, i mucnina prolazi, hehe
Old 28-01-08, 11:11   #7
mala_mu
MiM team Expert

mala_mu's Avatar

mala_mu na dobrome putu

Koristim ih redovno, ali ne u tu svrhu. Mogu ti rec obaraju me zestoko, pa ih nebi uzimala radi njega. Bilo bi da padam na koljena kad ga vidim, sto je totalni nonsens.. Ipak, hvala na predlogu...
mala mu...uh to bice je toliko fino i umiljato moglo biti, ali mislim da je odbrambeni mehanizam uzeo maha kod nje ..tako je sva svatka , ali pravi mali fighter, sto se licno meni ne svidja...mazio bih je po citav dan ali bi mi ruke polomila ( da to tako predstavim)...
Old 28-01-08, 11:18   #8
Baron
MiM team Expert

Baron's Avatar

Registrovan: May 2007
Baron uskoro postaje slavanBaron uskoro postaje slavan

kad mene vide bivse padaju kao pokosene mitraljezom, tako da im preporucujem pancir
Old 28-01-08, 11:19   #9
mala_mu
MiM team Expert

mala_mu's Avatar

mala_mu na dobrome putu

Quote:
Originally Posted by Baron View Post
kad mene vide bivse padaju kao pokosene mitraljezom, tako da im preporucujem pancir
HAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHHAAHAHAA
Old 16-02-08, 14:15   #10
nestasni_cipiripi
MiM team King / Queen

nestasni_cipiripi's Avatar

Registrovan: Feb 2008
nestasni_cipiripi uskoro postaje slavan
Send a message via MSN to nestasni_cipiripi Send a message via Yahoo to nestasni_cipiripi

brate poslije 2 bensedine totalno ti je svejedno ko je preko puta tebe.Veruj mi!!!
nestasni_cipiripi is offline   Reply With Quote
Old 08-05-08, 09:41   #11
limunada
MiM team Početnik

limunada's Avatar

Registrovan: Aug 2007
limunada na dobrome putu

pa zadnji bivsi momak skim sam bila duze u vezi..ispocetak mi je bilo jako tesko nismo se dugo vidjeli,a sad smo opet u kontakti vidjamo se sad mi je laske jer znam da cemo se nikad vise pomirit nema to kod mene povratak,al jos ga volim naravno al me neboli nimalo sto nismo vise zajedno jer sam prebolila tu bol...i shvatila da nismo jedno za drugo al se razumijemo boji nek ikad
limunada is offline   Reply With Quote
Old 18-05-08, 21:36   #12
pehar
MiM team King / Queen

pehar's Avatar

Registrovan: Feb 2007
pehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelu

veoma lako,zamisli da ispred sebe imas sliku Pinokija
pehar is offline   Reply With Quote
Old 22-05-08, 19:56   #13
lavica
MiM team Početnik

lavica's Avatar

Registrovan: Jul 2007
lavica nepoznate kvantitete u ovom trenu

mah nikad mi to nije predstavljao problem znaci, namjerno pored njega prodjem dignute glave...kao da nikad medju nama nista nije bilo....a sto je najgore, ustvari za mene bolje, sto oni gledaju, bukvalno bulje, ne bi se pozz il ih pogledala...haha, smijesni ste...sta vam pada napamet:P
Old 25-05-08, 20:11   #14
Syb
MiM team Početnik

Syb's Avatar

Registrovan: May 2008
Syb na dobrome putu

1. Biti svjestan da ste u istom gradu i da postoji velika mogucnost da se sretnete
2.Samokontrola
3.Vjezhbati osmijeh od uva do uva kuci ispred ogledala
4.Vjezhbati drzhanje i pogled koji mu treba uputiti
5.Samokontrola
6.OBAVEZNO VJEZHBATI TRENUTAK VASHEG ODLASKA NAKON POZDRAVLJANJA SA NJIM ( jer zna da bude strashno trapavo i zna da pokvari sve shto ste perfektno odglumli do tada)
7. Samokontrola

Mislim da stavku 6. nikad necu nauchiti :P

Last edited by Syb; 25-05-08 at 20:31..
Syb is offline   Reply With Quote
Old 25-05-08, 20:28   #15
Milly
Tu sam i kad nisam

Milly's Avatar

Milly ima famoznu auruMilly ima famoznu auruMilly ima famoznu auruMilly ima famoznu auru

Kad sretnem bivsheg ,uvijek prasnem u smijeh
On misli da mu se radujem,
a ja ne znam kudj' cu sa sobom
Old 05-06-08, 22:06   #16
Leptirić
Čuperak

Leptirić's Avatar

Registrovan: Jan 2008
Leptirić has disabled reputation
Send a message via Skype™ to Leptirić

Ja mog stalno srecem,shta cu,ista smo shkolja.... Nekako sam nauchila da se nosim s tim. U pochetku mi je zaista bilo teshko,ali mislim da jedna osoba nije pogrijeshila kada mi je rekla da vrijeme lijechi sve. Eto svaki dan smo bukvalno jedno pored drugog,nekad se chak' kao i sluchajno okrznemo bilo fizichki kao npr. dodir laktom u prolazu,ili pogledom. U pochetku su ti susreti bili nepodnoshljivi za mene,a sada sam nauchila kako da se izborim. Jedno sam sigurna,a to je da mi ponos nikada nece dozvoliti da mu i mrvicu podignem ego. Momkovi...e te nezrele bagre...
Ne mogu da lazem i kazem da mi je sada svejedno... Teshko mi je josh uvijek,ali ne kao prije. Kada ga vidim trudim se da sam nasmijana,da sam okruzena drushtvom,da ga ni ne pogledam kad on gleda u mene,jednom rijechju pravim se da je nevidljiv. U dubini mi je tako teshko,i ponekad pozelim da iskochim iz svoje koze,da predjem preko svega i porazgovaram s njim,ali me strah suza... Mislim da ih ne bih mogla kontrolisati... Eh... A nikad ne bih mogla oprostiti sebi da ih on vidi...
Old 05-06-08, 22:29   #17
Supernova
Fata_morgana

Supernova's Avatar

Supernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tunelu

Ja ne vježbam ništa, tu sam tvrd orah...prodjem pored njega normalno, a često se mimoilazimo u vožnji, a onda on isprovociran mojom ravnodušnošću proziva na mobilni i pita me kojekakve gluposti i obavezno imam li nekog, dok mene to apsolutno ne zanima od onog trenutka kada osobu prekrižim u životu, vala onda može vodati koga hoće i raditi šta hoće...

U potrazi za smislom
Astrologija blog
Supernova is offline   Reply With Quote
Old 05-06-08, 22:43   #18
Daci
MiM team Expert

Daci's Avatar

Daci na dobrome putu

Pa nemam pojma, nisam još nikad srela bivšeg, ali i kada bi ga srela ne bi mi bilo jednostavno, zato što sam ja njega ostavila....
Old 04-07-08, 09:13   #19
bebica
MiM team Početnik

bebica's Avatar

Registrovan: Mar 2008
bebica nepoznate kvantitete u ovom trenu

prezivela ... smejem se a place mi se.. eto tako
bebica is offline   Reply With Quote
Old 04-07-08, 09:18   #20
Amelie
zoey

Amelie's Avatar

Registrovan: Feb 2007
Amelie na dobrome putu

Quote:
Originally Posted by Syb View Post
1. Biti svjestan da ste u istom gradu i da postoji velika mogucnost da se sretnete
2.Samokontrola
3.Vjezhbati osmijeh od uva do uva kuci ispred ogledala
4.Vjezhbati drzhanje i pogled koji mu treba uputiti

5.Samokontrola
6.OBAVEZNO VJEZHBATI TRENUTAK VASHEG ODLASKA NAKON POZDRAVLJANJA SA NJIM ( jer zna da bude strashno trapavo i zna da pokvari sve shto ste perfektno odglumli do tada)
7. Samokontrola
ja mislim da je krajnje vrijeme da se zene mane casopisa tipa Cosmopolitana koji im samo ispira mozak na prefidan nacin i od njih pravi zene po fabrickom kalupu, nego da se ponasaju prirodno...pa sta ako se izblamiram pred bivsim, kazem nesto smijesno, pozdravim ga trapavo, zacrvenim se, pobjegnem? pa koga jos briga... da mu nije smetalno nesto kod mene ne bi ni bio bivsi g_bubbles_h4h:

Look at the stars,
Look how they shine for you,
And everything you do,
Yeah they were all yellow
Amelie is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
bivšim, kako, preživjeti, susret

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules