MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Ljubav > Zanimljivosti

Notices

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 17-01-08, 01:18   #1
inzaghi9
MiM team King / Queen

inzaghi9's Avatar

Registrovan: Jan 2007
inzaghi9 nepoznate kvantitete u ovom trenu
Default Zašto neke žene privlače oženjeni muškarci?

Sklonost prema oženjenim muškarcima obično imaju žene koje su kao djevojčice imale osjećaj da su ih roditelji napustili, žene koje su sklone samopodcjenjivanju ili one koje su u strahu od potpunog otvaranja i povjeravanja drugoj osobi.

Prvi zahtjev koji bismo trebali imati prema svom partneru je da on nije u vezi ni sa kim drugim, a to znači da nije vjeren, da nije oženjen i da ne spava s nekom drugom ženom.

To isključuje i one muškarce koji su s drugom ženom, ali tvrde da je ne vole ili da su s njom postigli dogovor koji im dopušta slobodu.

Neke žene imaju definiciju "nepristupačnog". Da biste se potpuno emotivno oslobodili tog uzorka pokušajte se neko vrijeme suzdržati od bilo kakve veze.

To će vam omogućiti da postignete unutrašnju snagu i sami sa sobom raščistite kakvog zapravo partnera tražite.

izvor: CafeMontenegro
"On daje snagu umornome, i nejakome umnožava krijepost" (Isaija, 40:29)

"...jer kroz Njega živimo što znači dobijamo životnu snagu. I mičemo se, dobijamo energiju kretanja, ostvarujemo svoju potpunost" (Djela svetijeh apostola, 17:28)

"Po vjeri vašoj neka vam bude" (Jevanđelje po Mateju, 9:29)

"Evo dana, koji stvori Gospod. Radujmo se i veselimo se u nj" (Psalam 118:24)

"Nemoj se žestiti..." (Psalam 37:1)
inzaghi9 is offline  
Reply With Quote
Old 19-01-08, 09:41   #2
explosion
MiM team Forumaš i po'

explosion's Avatar

Registrovan: Aug 2007
explosion nepoznate kvantitete u ovom trenu
Send a message via MSN to explosion

Ovo se i ja cesto pitam. Kako neko ko je (kao) zreo i odgovoran moze sebi da dozvoli da se zaljubi u ozenjenog? Kad se smrtno zaljubi vise se ne pita s mozgom (pozdrav Mozgu ),ali kako dozvoli sebi da se zaljubi? Valjda normalni ljudi kad shvate da je neko u braku odustaju odmah. Dobro , onda taj ozenjeni pocne pricu kakao je nesrecan u braku i treba mu prava ljubav i "niko kao ti" i sl. ali zar nije logicno da ako ce on svoju zenu, cesto i djecu, ostaviti, varati, da ce mozda i ljubavnicu.

Ponekad mislim da te djevojke samo traze opravdanje pred sobom u njegovoj prici.

Znam djevojku koja je godinama u vezi sa covjekom koji je stariji dosta i koji je u braku. On godinama obecava razvod i ona vjeruje! Crkava za njim, obozava ga, kao opcinjena.Ne mogu a da ne posumnjam u njenu inteligenciju!

Ne znam, sve i da neki muskarac zbog mene ostavi svoju zenu, da kaze da je sa mnom srecan, a s njom nije, ne bih mogla biti srecna i mirno zivjeti.

Negdje sam jednom cula jednu nasu "zvijezdu" zensku, Crnogorku porijeklom, kako je izjavila za svog kolegu: Trac je da smo u vezi, on ima devojku i to i njegova zena zna. To je sad normalno pa ja nisam u toku?
Old 19-01-08, 09:48   #3
mala_mu
MiM team Expert

mala_mu's Avatar

mala_mu na dobrome putu
Send a message via MSN to mala_mu

Pita li se ko kakaw je taj muskarac sa kojim zivis, rodis mu bebu, i peres za njim i cistis po cijeli dan, a on ljubavi dok si ti na poslu?
mala mu...uh to bice je toliko fino i umiljato moglo biti, ali mislim da je odbrambeni mehanizam uzeo maha kod nje ..tako je sva svatka , ali pravi mali fighter, sto se licno meni ne svidja...mazio bih je po citav dan ali bi mi ruke polomila ( da to tako predstavim)...
mala_mu is offline   Reply With Quote
Old 19-01-08, 10:06   #4
explosion
MiM team Forumaš i po'

explosion's Avatar

explosion nepoznate kvantitete u ovom trenu
Send a message via MSN to explosion

Da, a onda neka mlada, normalna, lijepa, treba to smece da pokupi!
Old 19-01-08, 11:17   #5
mala_mu
MiM team Expert

mala_mu's Avatar

mala_mu na dobrome putu

Tacno explosion, smecje...
mala mu...uh to bice je toliko fino i umiljato moglo biti, ali mislim da je odbrambeni mehanizam uzeo maha kod nje ..tako je sva svatka , ali pravi mali fighter, sto se licno meni ne svidja...mazio bih je po citav dan ali bi mi ruke polomila ( da to tako predstavim)...
Old 19-01-08, 19:37   #6
druskan
MiM team Početnik

Registrovan: Nov 2007
druskan na dobrome putu

I mis voli rupu da promijeni!!!
druskan is offline   Reply With Quote
Old 19-01-08, 22:09   #7
mala_mu
MiM team Expert

mala_mu's Avatar

mala_mu na dobrome putu

I ja mislim da se ti mnogo bolje razumijes u ekonomiju
Old 22-01-08, 13:46   #8
druskan
MiM team Početnik

druskan na dobrome putu

Djelimicno si u pravu!!!
druskan is offline   Reply With Quote
Old 22-01-08, 14:42   #9
Dot
DamageOverTime

Dot's Avatar

Dot nepoznate kvantitete u ovom trenu

druskane bez obzira bio u pravu ili ne sa zenama se ne raspravlja..to ti je kao Sizifov posao druze..osim ako ti je dosadno pa malo da aktiviras vilicu ili prste u ovom slucaju..
Dot is offline   Reply With Quote
Old 22-01-08, 14:44   #10
Temis
MiM team Forumaš

Temis's Avatar

Registrovan: Oct 2007
Temis ima famoznu auruTemis ima famoznu auruTemis ima famoznu auruTemis ima famoznu auruTemis ima famoznu auruTemis ima famoznu auruTemis ima famoznu auruTemis ima famoznu auru

Vec sam pisala na CDM o ovome,tamo je vec neka buka nastala kao i uvjek kad su sl. teme o tome ko je gori u ovome...Znaci nisu zene bas cvecke i da se vecinom sve prebaci na muske...Te oni ovakvi i onakvi a zene sve rade srcem i sad se to ne shvata posebno ako daju bljutave oglase po netu a u bracnim su vezama...Nije da ne razumijem...I licno uopste ne smatram da su zene cvecke..Moze jedna da se nadje gora od deset njih sto varaju i lazu...Ali o temi necu da pisem u najgorem smislu jer sam iskreno daleko od svijeta onih zena koje gledaju samo da se zadovolje a vazda im je malo...

Dakle ne znam zasto neku privuce ozenjen niti zasto nekog privuce udata...Al vjerovatno da se i tu nadje neka hemija u pogodnim okolnostima i kad i jednoj i drugoj strani to izgleda primamljivo i uzbudljivo usled dosadnog i rutinskog zivota koga vode,a ne rade nista po pitanju da tu rutinu razbiju vec im je primamljivija promjena sa nekim drugim bez obzira kakve posledice mogu da se dese...Ono "najsladje je zabranjeno voce"...Za'ebano malo rekla bih... Rekoh vec za sebe na CDM pa cu opet ponoviti ovdje da za sebe nikad necu reci da nisam u stanju da prevarim sjutra u braku,ali cu da dajem sve od sebe na tome da mi se to ne desi...Eto toliko i ovdje o temi...

http://i.imgur.com/f7EFogt.png
Temis is offline   Reply With Quote
Old 22-01-08, 14:57   #11
dekica
MiM team Expert

dekica's Avatar

dekica na dobrome putu
Send a message via MSN to dekica

pa mislim da tome doprinosi disbalans izmedju polova...
zapravo,zena je mnogo vise nego li muskaraca...sto znatno doprinosi da muskarci svrljaju van braka ,kao i da se neke slobodne djevojke upuste u vezu sa istima......
ali, ja to ne opravdavam...nikako...
topis se u meni ko andjeoski prah...
dekica is offline   Reply With Quote
Old 22-01-08, 15:38   #12
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Zor_djevojka has disabled reputation

Nijedna dlaka mi ne pomishlja da pogledam tudjeg momka, a ne muzha...Grozim se tih stvari..Imala sam puno drugarica sa takvim 'izletima', pa znam da nijednoj nije na dobro obrnulo...Niti se ijedan razvede zbog njih i povr' svih mogucih obecanja, zakletvi i ostalih 'rituala' koje su davali i sprovodili...Ove se djevojke tj. frtifulje, kako ih od miloshte nazivam, jesu uzbichile, zayebano je vrijeme ne prezaju ni od koga i ni od chega, ali imash ti i mushkih fukara koji burmu nose do 19,20 sati, tj. do kad izadju 'u zhivot', a poslije im je nedje po dzepova...A zhenskom, ka' zhenskom shapni 2,3 slatke niz ushi eto se rastopi ka' sladoled kod Shtetnog u sred avgusta...
Old 22-01-08, 20:11   #13
Batboy
Nice'n Clean

Batboy's Avatar

Batboy uskoro postaje slavan

Quote:
Originally Posted by rossonera1981 View Post
Nijedna dlaka mi ne pomishlja da pogledam tudjeg momka, a ne muzha...Grozim se tih stvari..Imala sam puno drugarica sa takvim 'izletima', pa znam da nijednoj nije na dobro obrnulo...Niti se ijedan razvede zbog njih i povr' svih mogucih obecanja, zakletvi i ostalih 'rituala' koje su davali i sprovodili...Ove se djevojke tj. frtifulje, kako ih od miloshte nazivam, jesu uzbichile, zayebano je vrijeme ne prezaju ni od koga i ni od chega, ali imash ti i mushkih fukara koji burmu nose do 19,20 sati, tj. do kad izadju 'u zhivot', a poslije im je nedje po dzepova...A zhenskom, ka' zhenskom shapni 2,3 slatke niz ushi eto se rastopi ka' sladoled kod Shtetnog u sred avgusta...
Frtifulje=hahahahah haaaaaaa

Muškarci imaju običaj da idu okolo po gradu i iz bijela grla viču; ''Ja sam oženjen''...

Rose, nisu svi pošteni kao Omer...

Evo ja npr. nikad nisam nosio zlato.., ne vjerujem da će neko uspjeti da mi nametne da nosim burmu...

p.s. Nemam ništa protiv zlatnih poluga

Duša od čovjeka, veličanstvena figura ljudska, gorostas duhovni, savršenstvo i kreacija Božja. Enciklopedija sam živa, nepresušni gejzir znanja, oplemenjujem ljude i prostor, sve što dotaknem raste do neslućenih visina...
Batboy is offline   Reply With Quote
Old 22-01-08, 20:18   #14
Batboy
Nice'n Clean

Batboy's Avatar

Dodatak;

- Ljubav nema granice...

- Rose, ne bih na tako kritički ulazio u tuđe živote.., očigledno da je stvar mnogo komplikovanija nego što se na prvi pogled čini.

Duša od čovjeka, veličanstvena figura ljudska, gorostas duhovni, savršenstvo i kreacija Božja. Enciklopedija sam živa, nepresušni gejzir znanja, oplemenjujem ljude i prostor, sve što dotaknem raste do neslućenih visina...
Old 22-01-08, 21:57   #15
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Quote:
Originally Posted by Batboy View Post
Dodatak;

- Ljubav nema granice...

- Rose, ne bih na tako kritički ulazio u tuđe živote.., očigledno da je stvar mnogo komplikovanija nego što se na prvi pogled čini.
'ocehs da kazhehs da je u ljubavi, kao i u ratu sve dozvoljeno????
Old 22-01-08, 22:25   #16
Batboy
Nice'n Clean

Batboy's Avatar

Quote:
'ocehs da kazhehs da je u ljubavi, kao i u ratu sve dozvoljeno????
Hoću da kažem da je nekom sreća važnija od onog šta ljudi misle o njemu.., hoću da kažem da ne smijemo osuđivati druge jer ga ne razumijemo, hoću da kažem da ono što je nekad većina nekad smatrala sramotom danas neka druga većina smatra društveno poželjnim, hoću da kažem da je teško razumjeti šta neko osjeća.., njegovu patnju, bol, ljubav, mržnju, hoću da kažem da nam ne treba jedna više doza malodušnosti prema nekom ko se ne ponaša u skladu sa onim što mi smatramo vrlinom... I na kraju hoću da kažem svijet po našoj mjeri može postojati samo u nama samima...

Old 22-01-08, 22:25   #17
Algol
MiM team Forumaš

Algol's Avatar

Registrovan: Nov 2006
Algol nepoznate kvantitete u ovom trenu

Upravo tako Rose, tu nema pravila... Nikad ne mozes da pricas o stvarima koje ti se nisu desile. Iskreno, dijelim tvoje misljenje i stvarno me ozenjeni ni zauzeti ne zanimaju,ali ne znam prave razloge zbog kojih neko to radi. Vjerovatno ne bi nijedna gubila vrijeme sa ozenjenim da joj stvarno nije stalo ili da nema neku korist .Ima onih koje privlaci da kradu tudje muskarce i to je na neki nacin bolest, a ima onih koje se zaljube. Ili mozda samo ne zele dublje da se vezu za nekoga...Ali kad ti se neko stvarno svidja, tu se ne vlada sobom, osim ako osoba nije bas moralna. A i to je diskutabilno ako je on zagrijan, pa navaljuje, na kraju mislim da vecina popusti. Mada,znam neke slucajeve gdje se vide s vremena na vrijeme, kresnu i to je to. Jeste uzasno, ali sta je nju briga sto on ima zenu kad ga ne voli nego je sa njim samo zato sto joj je tada dosadno, pa ajde da joj bude lijepo. A on je konacno pobjegao od zene i kad mu moze biti sto da ne povrati malo samopouzdanje. Jedino me u svemu tome stvarno nervijraju muskarci koji obecavaju ljubavnicama da ce napustiti porodicu i ozeniti ih jednog dana. E tu stvarno ne znam je li on veci gad sto tako bezocno laze ili ona glupaca kad vjeruje u tako nesto. No, svi grijesimo u zivotu, treba gledati svoja posla i ne praviti se mnogo pametan za ono sto nisi osjetio na svojoj kozi..

http://i115.photobucket.com/albums/n...orafortuna.gif

Last edited by Algol; 22-01-08 at 22:28..
Algol is offline   Reply With Quote
Old 22-01-08, 22:26   #18
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

e bem ti ja tu srecu kuratu preko tudjih suza i otimanja...
Old 22-01-08, 22:34   #19
milenaaaa
MiM team Expert

milenaaaa's Avatar

Registrovan: Feb 2007
milenaaaa nepoznate kvantitete u ovom trenu

Ne gledam momke koji su zauzeti,a kamoli ozenjeni,nije mi se za sad desilo tako nesto,a i da jeste ne bih vam rekla
kako neko rece ne mozemo da pricamo o tome dok se ne desi...nije mi to strashno...ako se desi desilo se,ionako mi svi astrolozi predvidjaju vezu sa ozenjenim covjekom,brak sa razvedenim..tako da mi to ne gine..nisam nesto posebno protiv toga!!
Nekad se desi da se dvoje stvarno vole,a njegov brak je promasaj..ako nema djece i razvod dolazi lakse..
sve u svemu ne trcim za takvima,ali kad bi mi se svidio ono bas...sto da ne....pa cemo vidjeti sta i kako dalje..
RecI CY Ti NeStO sAsvIm LicNo, NiSi NIkAd CyO nEsTO TOmE sLicNo, rEcI cU TI REcI dVe DRskE i beZoBRaZNe...Bas mE brIgA dA LI IMaS LovE, Ja ZBog LoVe Ne PrOdaJeM sNoVE, ni daL" mOzDa ImaS cYrY DRuGU, IspAlA jE vEc Y pRVoM krUgu.... ZEVEDI MEEEEE,POVEDI ME, ODVEDII MEEEEE DA LUDUJEM...IZNAD GRADA VECE PADA, TVOJE USNE COKOLADA...
milenaaaa is offline   Reply With Quote
Old 22-01-08, 23:01   #20
Batboy
Nice'n Clean

Batboy's Avatar

Quote:
e bem ti ja tu srecu kuratu preko tudjih suza i otimanja...
Niko nikog ne otima i niko nikog ne tjera na preljub... U svakom slučaju niko nikog ne može da natjera da voli... ''Krivicu'' isključivo snosi onaj koji pravi preljub...

Reply

Tags
žene, muškarci, neke, oženjeni, privlače, zašto

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules