MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Ljubav > Zanimljivosti

Notices

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 22-11-07, 23:00   #1
mary
MiM team Guru

mary's Avatar

Registrovan: Feb 2007
mary has disabled reputation
Default Srce zaista može da "pukne"

Srce zaista može da "pukne"

Kada partneri počnu da se udaljavaju jer se ljubav gasi, rizikuju da obole od odredjenih srčanih bolesti, tvrde naučnici.

U Britaniji je sprovedeno istraživanje koje je obuhvatilo 9.011 osoba, od kojih je 8.499 na početku studije bilo sasvim zdravo. Sledećih 12 godina 589 ispitanika je obolelo od koronarnih srčanih tegoba. Reč je o smanjenom protoku krvi kroz arterije.

Nakon što su eliminisani svi ostali faktori rizika studija je pokazala da je kvaliteta odnosa sa životnim partnerom takodje uticao na pojavu oboljenja. Naime, 80 odsto ispitanika bilo je u braku ili je živelo u čvrstoj vezi poput braka.

Dakle, kada rešite da izadjete iz veze, ili vam druga strana saopšti da vi baš i niste ljubav njenog života, povedite tih dana računa o svom srcu - bavite se sportom, hranite se zdravo, idite u prirodu, spavajte najmanje sedam sati dnevno...

(MONDO)
mary is offline  
Reply With Quote
Old 22-11-07, 23:03   #2
kliko
Sai Ram

kliko's Avatar

Registrovan: Sep 2006
kliko has disabled reputation

E,ajde ti to sad Batku objasni!
Old 23-11-07, 14:50   #3
Temis
MiM team Forumaš

Temis's Avatar

Registrovan: Oct 2007
Temis ima famoznu auruTemis ima famoznu auruTemis ima famoznu auruTemis ima famoznu auruTemis ima famoznu auruTemis ima famoznu auruTemis ima famoznu auruTemis ima famoznu auru

Neki se ipak srecno izvuku,rekla bih... Ima nas mnogo sto se nismo dali...I slobodno mogu reci kad moje nije puklo u jedan odredjeni period mislim da nikad nece...

http://i.imgur.com/f7EFogt.png
Temis is offline   Reply With Quote
Old 23-11-07, 19:49   #4
Janjičar
Vitez Orijenta

Janjičar's Avatar

Janjičar nepoznate kvantitete u ovom trenu

Kako kažu veliki mozgovi AMERI kojima se klanja vascijela CG. Što ne kokne jača. A kad vas šutnu zalud moraš da pizdiš pa neznam koliko se zdravo hranio ili bavio sportom.
Old 23-11-07, 20:09   #5
lavica
MiM team Početnik

lavica's Avatar

Registrovan: Jul 2007
lavica nepoznate kvantitete u ovom trenu

uff bilo je bas bolno.....osjecala sam se tako grozno i imala sam osjecaj da ce mi se srce bas raspasti il raskomadati na dva dijela (bas kao na gornjoj slici) tako da ak je ikako moguce da tu sliku sklonite sala mala
Old 27-11-07, 20:51   #6
MirIam
Put Your Lights On

MirIam's Avatar

MirIam uskoro postaje slavan

Na srce utiče sve. Da li vam šutnu s posla, iz postelje, iz društva sve utiče na srce. Ako se ljubav ugasi s vaše strane ne znam zašto bi srce obolelo, samo nađete nekog ko će ubrzati protok krvi kroz arterije i nema problema.
Old 23-01-08, 10:00   #7
jele
MiM team Početnik

jele na dobrome putu

Uff, boli kad pukne, avaj. E sad, ja sam ga ''lepila'', al' nisam bas sigurna da se dobro ''zalepilo''. Ipak je najbolji ''lepak'' kad do srzi osetis da se ''pocinitelj zlocina'' od srca pokajao i da se iskreno trudi da ponovo zadobije izgubljeno poverenje. A i to poverenje je cudo. Naucih kroz zivot da je istina najbolja, ma koliko u datom momentu delovalo suprotno, na duge staze je neisplativo bolja. Izbegavam i najmanju laz i govorim stvari i na sopstvenu stetu.
jele is offline   Reply With Quote
Old 23-01-08, 21:01   #8
milenaaaa
MiM team Expert

milenaaaa's Avatar

Registrovan: Feb 2007
milenaaaa nepoznate kvantitete u ovom trenu

ne bojim se za neke.
ne moze im ni puci kad ga nemaju..
RecI CY Ti NeStO sAsvIm LicNo, NiSi NIkAd CyO nEsTO TOmE sLicNo, rEcI cU TI REcI dVe DRskE i beZoBRaZNe...Bas mE brIgA dA LI IMaS LovE, Ja ZBog LoVe Ne PrOdaJeM sNoVE, ni daL" mOzDa ImaS cYrY DRuGU, IspAlA jE vEc Y pRVoM krUgu.... ZEVEDI MEEEEE,POVEDI ME, ODVEDII MEEEEE DA LUDUJEM...IZNAD GRADA VECE PADA, TVOJE USNE COKOLADA...
milenaaaa is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
može, pukne, srce, zaista

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules