MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Nauka > Psihologija

Notices

Psihologija Za one koji vole da analiziraju

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 31-10-07, 22:15   #1
Amelie
zoey

Amelie's Avatar

Registrovan: Feb 2007
Amelie na dobrome putu
Default Prevara part 185749685

znaci,jos jedna tema o prevari...
mi non stop otvaramo teme-moj partner me prevario,kako dalje..ili -kada smo spremni da varamo ... kako oprostiti prevaru na 5 nacina
a da vas ja pitam,ostavite partnera po strani,da li vi varate?
da li ste Vi varali?
kada i zasto ste to radili...
valjda da bi poceli mijenjati svijet i kritikovati ostale trebamo prvo ocistiti vlastito dvoriste

Look at the stars,
Look how they shine for you,
And everything you do,
Yeah they were all yellow
Amelie is offline  
Reply With Quote
Old 31-10-07, 22:27   #2
mozak
MiM team Guru

mozak's Avatar

Registrovan: May 2007
mozak na dobrome putu
Send a message via Skype™ to mozak

Nikad...
mozak is offline   Reply With Quote
Old 31-10-07, 22:35   #3
Amelie
zoey

Amelie's Avatar

Amelie na dobrome putu

..ne reci nikad mozgu

ja...stvarno ne mogu reci sa sigurnoscu da nikad ne bih varala,vjerovatno bih,ali je fora sto ne znam zasto.
npr ako sam u vezi za gubljenje vremena(ona veza kada vam nije stalo a zajedno ste)onda znam zasto bih varala
ali npr kad imam bijelog princa pored sebe,prevarila bih ga vjerovatno da bih se uvjerila da sa strane nista ne propustam iako bih ga voljela najvise na svijetu.

e npr to mene nervira,neka pitanja koja su mi nejasna a jedno od njih je-sta ce ljudima koji ku*ac varanje?

Look at the stars,
And everything you do,
Amelie is offline   Reply With Quote
Old 31-10-07, 22:41   #4
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Zor_djevojka has disabled reputation

varala nijesam, a bila sam varana...Inache, ne zna se ko vishe vara oni ili one..ali jedno znam, a to je da ne varaju nesrecne zhene..za drugim mushkarcima jure bash one zhene kojima je muzh dao svu raskosh u kuci i pochast na ulici...
Old 01-11-07, 03:14   #5
Batboy
Nice'n Clean

Batboy's Avatar

Registrovan: Aug 2007
Batboy uskoro postaje slavan

Prvo pojam varanja (preljuba.., u vezi) nije baš tako jednostavan kako izgleda.

U suštini, to je osobina čovjeka da svoju ljubav koju poklanja osobi pored sebe pokloni i nekom drugom a da se to ne zna...

Mnogi brakovi ne posjeduju ni trun ljubavi i postoje zbog raznih koristi, obaveza, djece i sl., a osobe u braku su vrlo rijetko ili nikako u seksualnoj vezi... I zašto bi se onda ulazak u odnos sa nekom drugom osobom zvalo preljub i ili prevara..

Žene varaju iz raznih razloga... glupo je izdvojiti bilo koji..

Ne postoji profil osobe koja nije sposobna za preljub/prevaru... varaju nesretne i sretne.., maltretirane i premlaćivane.., ispunjene ljubavlju i one promiskuitetne.., varaju i one iz osvete ili ljubomore... Ali poenta svega da je svako sposoban napraviti preljub pod određenim okolnostima...

Ne postoji razlika između muškarca i žene po ovom pitanju osim što žene u većini slučajeve ćute.., a muškarci se hvale u društvu.

Razlog zašto žene to boje prikrivaju je poznat, a meni se ne da pojašnjavati jer je tri ure i nešto

Ajd, sad na pajkenje

Duša od čovjeka, veličanstvena figura ljudska, gorostas duhovni, savršenstvo i kreacija Božja. Enciklopedija sam živa, nepresušni gejzir znanja, oplemenjujem ljude i prostor, sve što dotaknem raste do neslućenih visina...
Batboy is offline   Reply With Quote
Old 01-11-07, 10:28   #6
Amelie
zoey

Amelie's Avatar

Amelie na dobrome putu

Quote:
Originally Posted by rossonera1981 View Post
..ali jedno znam, a to je da ne varaju nesrecne zhene..za drugim mushkarcima jure bash one zhene kojima je muzh dao svu raskosh u kuci i pochast na ulici...
rece d.radovic cini mi se .... pa dobro,meni je glupo globalizovati stvari,ja sam pitala vas pojedinacno,krenite od sebe pa onda na kraju posta stavite kako rat u iraku utice na varanje partnera...jesi cuo bat (btw-dobar ti je post)

Look at the stars,
And everything you do,
Amelie is offline   Reply With Quote
Old 02-11-07, 09:37   #7
mala_mu
MiM team Expert

mala_mu's Avatar

Registrovan: Jan 2007
mala_mu na dobrome putu
Send a message via MSN to mala_mu

Nikad ne reci nikad, dobar je bio mozgov potpis... Iskreno, postenije mi je reci da je kraj, nego prevariti partnera. Mada... Nekad se to prosto ne moze, kad si sa nekim mali milion godina... Prevera moze biti iz hiljadu razloga, glupo je stvarno stalno potencirati tu temu. Sto se manje opterecujete time, lakse vam padne.... Slazem se sa Batom da zene to bolje umiju da sakriju, i u 99% slucajeva, *pametnije* su ljubavnice od muskaraca...
mala mu...uh to bice je toliko fino i umiljato moglo biti, ali mislim da je odbrambeni mehanizam uzeo maha kod nje ..tako je sva svatka , ali pravi mali fighter, sto se licno meni ne svidja...mazio bih je po citav dan ali bi mi ruke polomila ( da to tako predstavim)...
mala_mu is offline   Reply With Quote
Old 04-11-07, 17:40   #8
sarita
MiM team Expert

sarita's Avatar

Registrovan: Apr 2007
sarita na dobrome putu

Quote:
Originally Posted by rossonera1981 View Post
varala nijesam, a bila sam varana...Inache, ne zna se ko vishe vara oni ili one..ali jedno znam, a to je da ne varaju nesrecne zhene..za drugim mushkarcima jure bash one zhene kojima je muzh dao svu raskosh u kuci i pochast na ulici...
Ako neko materijalno dobro zivi i ima neki ugled u drustvu, to uopste ne znaci da je srecan
Old 04-11-07, 18:42   #9
Batboy
Nice'n Clean

Batboy's Avatar

I bogati plaču, samo je lakše plakati kad ti je stomak pun

Duša od čovjeka, veličanstvena figura ljudska, gorostas duhovni, savršenstvo i kreacija Božja. Enciklopedija sam živa, nepresušni gejzir znanja, oplemenjujem ljude i prostor, sve što dotaknem raste do neslućenih visina...
Old 04-11-07, 18:55   #10
sarita
MiM team Expert

sarita's Avatar

Registrovan: Apr 2007
sarita na dobrome putu

pa...sreca je relativna stvar.
neko jede da bi zivio a neko zivi da bi jeo. u drugom slucaju je sreca definitivno u materijalnom
Old 04-11-07, 20:44   #11
Batboy
Nice'n Clean

Batboy's Avatar

Ne mogu pričati o sebi previše onda budem subjektivan... Ja sam svoje rekao a ovo je šala of course..

Nema tog ko je u stanju da kaže da ne bi prevario bio on muškarac bilo žena da je u pitanju..

Old 27-12-07, 22:39   #12
pehar
MiM team King / Queen

pehar's Avatar

pehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelu

nikada nisam to uradila niti cu uraditi
pehar is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
part, prevara

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules