MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Ljubav > Zanimljivosti

Notices

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 07-09-07, 21:39   #1
mary
MiM team Guru

mary's Avatar

Registrovan: Feb 2007
mary has disabled reputation
Default Biciklizam i potencija

Biciklizam i potencija

Ako spadate u aktivne ljubitelje biciklizma, sigurno ste barem jednom osetili da se, premda on prija vašoj psihi, mišićima, plućima i opštem stanju, vaša "intimna zona" ne oseća baš tako prijatno prilikom vožnje, naročito ukoliko ona duže traje.

Sve je veći broj biciklista koji se obraćaju lekarima zbog smetnji sa erekcijom, problema sa krvotokom i bolova u polnim organima. Uzrok velikog dela navedenih tegoba upravo je sedlo na biciklu, a androlog (muški "ginekolog") dr Andreas Jungvirt iz Salburga potrudio se, zbog toga, da izume nov model koji bi mogao da prevaziđe ove probleme. "Lako sedlo", kako je naziv ovog modela, razvijeno je u Sjedinjenim Državama, pod vođstvom urologa dr Irvina Goldstejna iz Bostona. Površinu za sedenje čine dva ovala koja se dodiruju i dozvoljavaju da perineum (međica, predeo između stidnice i čmara) i genitalije ostanu slobodni.

Dr Jungvirt iznosi neverovatne podatke: "Samo u SAD oko 100.000 muškaraca pati od erektivnih smetnji zbog vožnje bicikla. I u Austriji istraživanja pokazuju da je broj pacijenata sa patološkim oboljenjima uzrokovanim vožnjom bicikla visok, čak i u delu populacije koji na ovom prevoznom sredstvu provodi do dva časa dnevno" i ispoljava optimizam u pogledu svog izuma: "Dokazana je i veza između impotencije i biciklizma, a mi verujemo da će novo sedlo moći da reši sve ove probleme."

Izvor: Krstarica
mary is offline  
Reply With Quote
Old 08-09-07, 09:50   #2
Derek_Trotter
Ko reskira profitira!

Derek_Trotter's Avatar

Registrovan: Mar 2006
Derek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čeka

Mislio sam da, kad se ovo vrijeme malo proljepsa pocnem voziti bicikl, al sjedni ga sad na njega majchin sine. Ima li dje da se naruchi gdje to sjedlo (ko da cu da jashem a ne da vozim)?
Kviz u sve 16 | BESPLATNO reklamiraj firmu
Derek_Trotter is offline   Reply With Quote
Old 08-09-07, 10:29   #3
mala_mu
MiM team Expert

mala_mu's Avatar

Registrovan: Jan 2007
mala_mu na dobrome putu
Send a message via MSN to mala_mu

Stavi jastuk i ne brizhi nista....
mala mu...uh to bice je toliko fino i umiljato moglo biti, ali mislim da je odbrambeni mehanizam uzeo maha kod nje ..tako je sva svatka , ali pravi mali fighter, sto se licno meni ne svidja...mazio bih je po citav dan ali bi mi ruke polomila ( da to tako predstavim)...
mala_mu is offline   Reply With Quote
Old 08-09-07, 10:36   #4
Derek_Trotter
Ko reskira profitira!

Derek_Trotter's Avatar

Derek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čeka

Hahaha. Pa necu da spavam no da vozim. Vidi se da si prava crnogorka. Nigdje ne bi bez naseg glavnog rekvizita
Old 08-09-07, 10:38   #5
mala_mu
MiM team Expert

mala_mu's Avatar

Registrovan: Jan 2007
mala_mu na dobrome putu
Send a message via MSN to mala_mu

Ada ja to radi tebe jadan, kad se umoris da prilezesh malo. A i u preventivne svrhe prvenstveno. Nijesam mislila pod mishku da ga nosish, no da sjednes na taj jastuk... Cccc... Danasnji muskarci... Ni dobro Vam ne valja.
mala mu...uh to bice je toliko fino i umiljato moglo biti, ali mislim da je odbrambeni mehanizam uzeo maha kod nje ..tako je sva svatka , ali pravi mali fighter, sto se licno meni ne svidja...mazio bih je po citav dan ali bi mi ruke polomila ( da to tako predstavim)...
mala_mu is offline   Reply With Quote
Old 08-09-07, 10:39   #6
anon1
Super Moderator

anon1's Avatar

Registrovan: Sep 2006
anon1 has disabled reputation

Ja sam nekad puno vozio biciklo ali bez nekih problema... mada bio sam mlad ali sad vec bolje ne igrati se ruskoga ruleta

anon1 is offline   Reply With Quote
Old 08-09-07, 10:41   #7
Derek_Trotter
Ko reskira profitira!

Derek_Trotter's Avatar

Hehe. Nama je sad svaki krug sve rizicniji. Poslije nam je djavo kriv
Old 08-09-07, 11:28   #8
anon1
Super Moderator

anon1's Avatar

Registrovan: Sep 2006
anon1 has disabled reputation

ako budem vozio biciklo od sad samo stojeci nego srecom nemam biciklo, prodadoh ga jos davno inace sam bas volio ....

anon1 is offline   Reply With Quote
Old 17-11-07, 17:49   #9
BlackWoman
MiM team Expert

BlackWoman's Avatar

Registrovan: Aug 2006
BlackWoman has disabled reputation

Ha ha, to je bar lako - skinite "sedlo" tj. sic i - vozite! (kao u South Parku)

Tags
biciklizam, potencija

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules