MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Ljubav > Zanimljivosti

Notices

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 16-05-07, 15:16   #1
inzaghi9
MiM team King / Queen

inzaghi9's Avatar

Registrovan: Jan 2007
inzaghi9 nepoznate kvantitete u ovom trenu
Default Znakovi zaljubljenosti

Svaka veza ima svoje odlike, neke su veze trajne, neke usputne, neke razarajuce. Ponekad osobu sa kojom ste se razisli zaboravite odmah, ponekad ni nakon mnogo godina... Ako vam vec citanje ovog teksta djeluje tinejdzerski, a vi sami sebi kao neko ko je privremeno sisao sa uma, to je vec dobar znak da ste zaljubljeni.

1. Ne pomisljate na bivse: Svaku novu curu obicno ste uporedjivali sa bivsima, a sada... sve vam je dobro.

2. Kao balavac sanjarite o njoj: Ujutro pocne sastanak na poslu, neko nesto kaze, a vi pomislite na nju; prijatelj vas zove zbog utakmice, ali nakon munut-dva razgovora prebacujete temu na vikend koji cete provesti sa njom...

3. Zelite da znate sve o njoj: Do djevojaka za jednu noc vam nije stalo, cak vas je nerviralo kada neka pocne da otkriva detalje o sebi. NJU cesto nesto ispitujete, i to ne reda radi, nego vam je sve zanimljivo.

4. Kada ste sa njom, uvijek vam je dobro. Nemate pojma zasto sa njom nije dosadno da radite dosadne stvari...

5. Provodite puno vremena sa njom: Nemate viska slobodnog vremena, ali za nju se nekako uvijek nadje prostora.

6. Ne smeta vam ako ispadnete budala. Nekada ste vi diktirali kako ce stvari u vezi teci, a sada ste postali prilagodljivi.

7. Prioriteti su vam se promijenili.

8. Cesce razmisljate o buducnosti i ONA je tamo: Kad dodjete do ove faze, i vama je vjerovatno jasno da ste se “zakacili”.

izvor:cafemontenegro
"On daje snagu umornome, i nejakome umnožava krijepost" (Isaija, 40:29)

"...jer kroz Njega živimo što znači dobijamo životnu snagu. I mičemo se, dobijamo energiju kretanja, ostvarujemo svoju potpunost" (Djela svetijeh apostola, 17:28)

"Po vjeri vašoj neka vam bude" (Jevanđelje po Mateju, 9:29)

"Evo dana, koji stvori Gospod. Radujmo se i veselimo se u nj" (Psalam 118:24)

"Nemoj se žestiti..." (Psalam 37:1)
inzaghi9 is offline  
Reply With Quote
Old 16-05-07, 18:15   #2
Amelie
zoey

Amelie's Avatar

Registrovan: Feb 2007
Amelie na dobrome putu

veri naaajs

Look at the stars,
Look how they shine for you,
And everything you do,
Yeah they were all yellow
Amelie is offline   Reply With Quote
Old 13-07-07, 11:27   #3
Dot
Guest

e vidite ja ne znam gdje ovo da napisem al predpostavljam da je ovde ok.

davno negdje sam upoznao jednu curu na trcanju, cura je fina, nista posebno(da kazes prelijepa)..al svakako je privlacna...
bzvz se malo druzili skoro svakog dana na 3m stazi, i vidim da cura nije govedo , kao sto sam mislio da jeste...

ajd padalo mi je na um malo da je muvam , ali kako sam mislio da ima tamo nekog lika za kojim je luda nisam ni pokusavao...al eto uzivao sam kad se sretnemo u jednom kratkom zagrljaju(naravno prijateljskom)

e sad podjem ja na more i tu jedna cura sa kojom sam bio..ma kad izadje iz vide ista ona(ono kad se kosa skvasi..pa u faci slicne bogami)
a ne rekoh vam ta cura (sa 3m staze) se zove milena...
e kako sam ja taj dan ( na moru) gledao tu curu i meni milena stalno u podsvijesti...

posle toga upoznam jos jednu milenu sa kojom nesto moj drug razmjenjuje njeznosti..pa kako pricamo o mileni(njegovoj) meni ova stalno u podsvijeti...
e tu ja pocnem da mijesam imena...svakoga zivog (zenskog roda) pocnem oslovljavati milenom....

posle se smuvam sa jednom super finom curom, al am je ugčavnom zvao milena,cak i kad sam pricao o njoj...
kao da se razum igra sa mnom...

evo bas sam sinoc sanjao milenu....

pa reko koji je ku*ac samnom....
da sam se zaljubio ..e vala nisam...mozda me malo privlaci al nista posebno
al brate vise mi dosadilo da se mucim oko toga pa reko da vidim kod vas koji mi je vrag????
  Reply With Quote
Old 13-07-07, 13:13   #4
Davy I
MiM team Expert

Davy I's Avatar

Registrovan: Mar 2007
Davy I has disabled reputation

Zaljubio si se...
Tako je najlakse i odmah znas sta treba da radis...

Btw, to se i meni prije nedje desilo... Ali sam ja, u korist moje sadasnje veze, rascerao takve misli...
tada će jedan od nas najzad da se odmori!

Davy I is offline   Reply With Quote
Old 13-07-07, 13:18   #5
Dot
Guest

sto si takav pesimista...

puj puj puj daleko bilo
  Reply With Quote
Old 13-07-07, 13:21   #6
Davy I
MiM team Expert

Davy I's Avatar

Davy I has disabled reputation

Zasto? Divno je biti zaljubljen... I guess...
tada će jedan od nas najzad da se odmori!

Davy I is offline   Reply With Quote
Old 17-07-07, 09:33   #7
mala_mu
MiM team Expert

mala_mu's Avatar

mala_mu na dobrome putu
Send a message via MSN to mala_mu

Super je biti zaljubljen. Evo dot je zaljubljen... U milenu. I u milenu...
A znakovi zaljubljenosti... P ima ih dosta, ne samoowo sto ste napisali. Meni se neki odozgo nisu desili, pa ono... Mislim da je zaljubljenost isto bila tuuu... Necju da se ofiram sad...
mala mu...uh to bice je toliko fino i umiljato moglo biti, ali mislim da je odbrambeni mehanizam uzeo maha kod nje ..tako je sva svatka , ali pravi mali fighter, sto se licno meni ne svidja...mazio bih je po citav dan ali bi mi ruke polomila ( da to tako predstavim)...

Last edited by mala_mu; 27-07-07 at 12:19..
mala_mu is offline   Reply With Quote
Old 27-07-07, 11:51   #8
lavica
MiM team Početnik

lavica's Avatar

Registrovan: Jul 2007
lavica nepoznate kvantitete u ovom trenu

hmmm....veoma sam zbunjena i voljela bih da mi neko pomogne, da mi pokusa dati dogovor il savjetne znam razlikovati pojam od svidjanja i zaljubljenost? zabavaljma se s momkom, i stvarno mi je lijepo s njim, al jednostavmo ne znam sta osjecam prema njemu..znam da mi je stalo do njega i et da svaki dan zelim izaci s njim i provoditi vrijeme....al........ne znam stvano sta osjecam??dal je to samo svidjanje il sam stvarno zaljubljena? al sam s njim tek 2mjeseca.....hvala
lavica is offline   Reply With Quote
Old 27-07-07, 12:15   #9
mozak
MiM team Guru

mozak's Avatar

Registrovan: May 2007
mozak na dobrome putu
Send a message via Skype™ to mozak

E Nema Tebe PomoĆi...
Old 27-07-07, 12:18   #10
mala_mu
MiM team Expert

mala_mu's Avatar

mala_mu na dobrome putu

Kako bi tek zbunjena bila da si manje vremena provela sa njim, a da si vec zaljubljena u njega? Nije bitno koliko ste zajedno, ako je to sto ti osjecas lijepo, i tebi tako godi i prija, ne vidim razlog da budes zbunjena ili neodlucna oko nekih stvari.
Ustvari sve zavisi kako se on ponas aprema tebi, i da li ti vidis kod njega, da li on zeli to isto. Sve ce biti ok. Ne otvaraj glavu sama sebi, ako vec nemas razloga za to, mozes samo ga pogrijesis, veruj mi.
mala mu...uh to bice je toliko fino i umiljato moglo biti, ali mislim da je odbrambeni mehanizam uzeo maha kod nje ..tako je sva svatka , ali pravi mali fighter, sto se licno meni ne svidja...mazio bih je po citav dan ali bi mi ruke polomila ( da to tako predstavim)...
Old 27-07-07, 13:04   #11
lavica
MiM team Početnik

lavica's Avatar

naravno, meni je super s njim..i on je bas fin prema meni..sve to stoji samo ja ne znam dal sam zaljubljena?? u tome je problem...znaci nisam ja neodlucna il nest tako...nego jednostavno ne znam, dal sam zaljubljena, sta zapravo osjecam prema njemu,....al normalno sad kad bi raskinuli, bila bi u velikoj depresiji i bas bi mi nedostajao....tako da...al i problem je sto je on u pocetku rekao da mu se pravo svidjam..i sad nista ne govori....ono, kao da krije emocije....al pokazuje to mozda poljubcima i veliku mi paznju poklanja..cak je dosao na more, zbog mene, samo da bi me vidio....
Old 27-07-07, 13:13   #12
mozak
MiM team Guru

mozak's Avatar

Registrovan: May 2007
mozak na dobrome putu
Send a message via Skype™ to mozak

Old 27-07-07, 13:38   #13
belex
Banned

belex na dobrome putu

Joj kad ogladnim...
shvatim kolko sam zaljubljen u biftek kod Daf-a ...
belex is offline   Reply With Quote
Old 27-07-07, 13:44   #14
mala_mu
MiM team Expert

mala_mu's Avatar

mala_mu na dobrome putu

Quote:
Originally Posted by lavica View Post
naravno, meni je super s njim..i on je bas fin prema meni..sve to stoji samo ja ne znam dal sam zaljubljena?? u tome je problem...znaci nisam ja neodlucna il nest tako...nego jednostavno ne znam, dal sam zaljubljena, sta zapravo osjecam prema njemu,....al normalno sad kad bi raskinuli, bila bi u velikoj depresiji i bas bi mi nedostajao....tako da...al i problem je sto je on u pocetku rekao da mu se pravo svidjam..i sad nista ne govori....ono, kao da krije emocije....al pokazuje to mozda poljubcima i veliku mi paznju poklanja..cak je dosao na more, zbog mene, samo da bi me vidio....
Hahahahhaa to sto je dosao na more da te vidi, lijepo je, ali... Nemoj da se zalijeces, ali nemoj ni da budes neka ledena kraljica. To sto ne znas sto osjecas, ne morada bude toliko lose. Definitivno ti je stalo do njega, ali za 2 mjeseca po meni, ne mozes da ocekujem neki Boom osjecaja, da ga volis, ili sl. Isto tako, pazi da te veliko razmisljanje ne dovede u situaciju koja bi te samo zbunila. Razmisljaj pozitivno, prije svega. Nemoj da dozvolis da pogrijesis, bit ce kasno da se neke stvari isprave. I budi iskrena, sto te zbunjije kod njega, otvoreno ga pitaj, jer od toga moze samo da ti bude bolje, i da ga lakse razumijes.
Old 27-07-07, 14:06   #15
lavica
MiM team Početnik

lavica's Avatar

hehe........hvala ti punooo mozda si upravu, malo je 2mjeseca, i treba jos vremena da prodje, da bih shvatila sta osjecam tnx
Old 27-07-07, 14:53   #16
mala_mu
MiM team Expert

mala_mu's Avatar

mala_mu na dobrome putu

Quote:
Originally Posted by lavica View Post
hehe........hvala ti punooo mozda si upravu, malo je 2mjeseca, i treba jos vremena da prodje, da bih shvatila sta osjecam tnx
Hehe, nema na cemu. Mada ipak mislim da ti ne treba da slusas mene, vec ono sto ti srce i dusa kazu. Kad bih mogla, ja bih ti ispricala neke stvari o sebi. Ali sve sto imam da tio kazem je da pazis, najvise na sebe i svoja osjecanja. I da uzivas u momentina koje imas.
Old 28-07-07, 09:54   #17
bila22vila
MiM team Početnik

Registrovan: Jun 2007
bila22vila nepoznate kvantitete u ovom trenu

Dear lavice,
ja mislin da ti veću pažnju poklanjaš onome kako se on ponaša prema tebi i mjerkaš njegove korake ka tebi. Tako gubiš iz vida sebe i ono šta osijećaš ili želiš. Ja mislim da taj dečkić tebi imponira, diže ti ego. Osijećaš se kao princeza. Sve je to nice. Ali citiram " ljubav je čudna zverka " , nemoj upasti u zamku i znaj razlikovati je li "voliš" njega ili kako se on ponaša prema tebi?!
bila22vila is offline   Reply With Quote
Old 28-07-07, 17:56   #18
lavica
MiM team Početnik

lavica's Avatar

ok hvala na savjetima rado cu ih prihvatiti i malo razmisliti o tome
Old 03-11-07, 16:45   #19
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Zor_djevojka has disabled reputation

prvi znak stvarne ljubavi, zaljubljenost kod mushkarca je bojazhljivost, a kod zhena drskost.....a kad se zblizhe, svaki preuzme vrline drugog...

Last edited by Zor_djevojka; 03-11-07 at 17:33..
Zor_djevojka is offline   Reply With Quote
Old 11-11-07, 21:33   #20
Soul
Universe

Soul's Avatar

Registrovan: Sep 2006
Soul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auru
Send a message via MSN to Soul Send a message via Skype™ to Soul

Soul is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
zaljubljenosti, znakovi

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules