MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Muška zona

Notices

Muška zona Prostor za lovačke i slične priče :D

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 07-07-12, 13:56   #1181
Airbender
Φιλημον

Airbender's Avatar

Registrovan: Sep 2007
Airbender ima famoznu auruAirbender ima famoznu auruAirbender ima famoznu auruAirbender ima famoznu auruAirbender ima famoznu auruAirbender ima famoznu auruAirbender ima famoznu auru

Quote:
Originally Posted by Afrika View Post
E ako ste mi jasni, grom me fishtio!
Svidi vam se djevojka, i to podosta. Ali je ne zovete da se ponovo vidite?!
Sto cekate?
Da nije stidljiv?
Airbender is offline   Reply With Quote
Old 07-07-12, 16:22   #1182
Basta
MiM team Forumaš i po'

Basta's Avatar

Registrovan: Jan 2012
Basta na dobrome putu

Quote:
Originally Posted by Afrika View Post
E ako ste mi jasni, grom me fishtio!
Svidi vam se djevojka, i to podosta. Ali je ne zovete da se ponovo vidite?!
Sto cekate?
Prvo treba provjerit jeli ovo boldovano tačno ili samo prazna priča.

A dešava se i to, momak (obično nezreo momak) osjeti da mu se djevojka baš jako sviđa, da bi se mogao zagrijati za nju više nego što mu u tom trenutku odgovara, da bi se neplanirano mogao vezati prije nego što je mislio, pa zaključi da je bolje ne čačkat vraga i pozabavit se nekim opuštenijim kombinacijama još neko vrijeme.
Basta is offline   Reply With Quote
Old 07-07-12, 20:24   #1183
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Zor_djevojka has disabled reputation

sad $ćedoh reć..ta mu se nimalo ne dopada, neka ne živi u ubjeđenju da mu se sviđa..podosta...
Old 07-07-12, 20:51   #1184
Lady of Rohan
MiM team King / Queen

Registrovan: Dec 2010
Lady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čeka

Quote:
A dešava se i to, momak (obično nezreo momak) osjeti da mu se djevojka baš jako sviđa, da bi se mogao zagrijati za nju više nego što mu u tom trenutku odgovara, da bi se neplanirano mogao vezati prije nego što je mislio, pa zaključi da je bolje ne čačkat vraga i pozabavit se nekim opuštenijim kombinacijama još neko vrijeme.
Fala ti, Basta , sto verujes u ovu moju teoriju koja mi se pokazala kao tacna u praksi par puta... Tuzno je to.

Lako je preboleti onog ko te ne zeli, ali ovo ubija.
Old 07-07-12, 23:29   #1185
nihil
MiM team Expert

nihil's Avatar

Registrovan: Sep 2008
nihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu auru
Send a message via Skype™ to nihil

Ima onih koji nam se dopadnu veoma mnogo, ponekad nevjerovatno jako, ali se u malo čemu slažete i svaki susret je na rubu konflikta. Htjeli bi, ali se plašite sukoba. Sljedeći poziv je tada problem... Razlika u mentalitetu, stilovima života, vrijednostima, mnogo je razlika, a opet ima neki senzibilitet koji vas privlači... Čudna pojava...
Old 08-07-12, 06:51   #1186
Watchman
MiM team King / Queen

Watchman's Avatar

Registrovan: Jan 2010
Watchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čeka

Možda nije platio euro za telefon pa su mu suspendovali pozive
Watchman is offline   Reply With Quote
Old 08-07-12, 07:37   #1187
Basta
MiM team Forumaš i po'

Basta's Avatar

Registrovan: Jan 2012
Basta na dobrome putu

Quote:
Originally Posted by Lady of Rohan View Post
Fala ti, Basta , sto verujes u ovu moju teoriju koja mi se pokazala kao tacna u praksi par puta...
Nije da vjerujem u teorije, no znam takvih bolida. Inače je to rijetka pojava, muškarci uglavnom ne razmišljaju tako dugoročno kad im se neka baš svidi. Moglo bi se čak reć da ne razmišljaju uopšte, samo se prepušte.

Quote:
Originally Posted by nihil View Post
Ima onih koji nam se dopadnu veoma mnogo, ponekad nevjerovatno jako, ali se u malo čemu slažete i svaki susret je na rubu konflikta. Htjeli bi, ali se plašite sukoba. Sljedeći poziv je tada problem... Razlika u mentalitetu, stilovima života, vrijednostima, mnogo je razlika, a opet ima neki senzibilitet koji vas privlači... Čudna pojava...
E ovo mi se već dešavalo, i nije toliko čudno.
Basta is offline   Reply With Quote
Old 08-07-12, 10:01   #1188
vruc krompir
MiM team King / Queen

vruc krompir's Avatar

Registrovan: Aug 2010
vruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čeka

Cudo neko, jebozovno

Leo Baskalja
vruc krompir is offline   Reply With Quote
Old 08-07-12, 10:22   #1189
anon1
Super Moderator

anon1's Avatar

Registrovan: Sep 2006
anon1 has disabled reputation

Quote:
Originally Posted by Zor_djevojka View Post
sad $ćedoh reć..ta mu se nimalo ne dopada, neka ne živi u ubjeđenju da mu se sviđa..podosta...
jesi li ti musko pa odje odgovaras

anon1 is offline   Reply With Quote
Old 08-07-12, 10:29   #1190
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Zor_djevojka has disabled reputation

imam sve predispozicije...
Old 08-07-12, 10:31   #1191
Watchman
MiM team King / Queen

Watchman's Avatar

Registrovan: Jan 2010
Watchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čeka

supermodovi su iznad podjele na muško i žensko
Watchman is offline   Reply With Quote
Old 08-07-12, 10:33   #1192
Yello
Hejter.

Yello's Avatar

Registrovan: Aug 2008
Yello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjem

Shemale
Yello is offline   Reply With Quote
Old 09-07-12, 01:37   #1193
Lady of Rohan
MiM team King / Queen

Lady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čeka

Quote:
I ja htedoh da ti dam reputaciju.
Mislim da sam bila sklona takvim ljubavima...

Druga moja sklonost koja se pokazala
vrlo razornom za moj ljubavni zivot
bila je da me privuku ljudi koji imaju problem
sa pokazivanjem emocija.

Sto hladniji i suzdrzaniji, budu mi veci izazov.

Nadam se da je to napokon iza mene.
Old 09-07-12, 06:18   #1194
nihil
MiM team Expert

nihil's Avatar

nihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu auru

Quote:
I ja htedoh da ti dam reputaciju.
Mislim da sam bila sklona takvim ljubavima...

Druga moja sklonost koja se pokazala
vrlo razornom za moj ljubavni zivot
bila je da me privuku ljudi koji imaju problem
sa pokazivanjem emocija.

Sto hladniji i suzdrzaniji, budu mi veci izazov.

Nadam se da je to napokon iza mene.
Pa dala si već za ovaj post juče. ... Tu čudnu pojavu da nas privuku ljudi sa kojima imamo malo šta zajedničko osim privlačnosti koju nedovoljno shvatamo moramo pripisati onim sferama duhovnosti koje nisu dostupne cjelovitoj svjesnoj analizi. Jedino što znamo jeste da se privlačnost pojavila. Neki to vole nazvati hemija, a neki leptirićima, a neki transcedentnom i sl. Jedino što znamo jeste da se ta čudna pojava dešava. No, ta privlačnost nije ljubav, već samo privlačnost, koja i kada dobije nastavak u vezi ne mora da dobije dimenzije ljubavi. Privlačnost nije dovoljna za ljubav, ma koliko poticajna bila. Možemo da zavolimo, ali za ljubav je potrebno duboko uzajamno upoznavanje i prožimanje što kroz ovaj mistični vid privlačnosti nije moguće postići.
Pokazivanje emocija je naša specifičnost. Ne znači da neko ima problem sa njihovim pokazivanjem ukoliko ih ne ispoljava ekspresivno i naglo, niti su one toplije time što se nekontrolisano pokazuju. Emocije treba paziti i kultivisano sa njima postupati. Trenutno ispoljavanje može da šteti i njima i onima na koje se odnose. Često se dešava da oni koji lako pokazuju emocije izazivaju psihičke lomove, čas se za nekoga snažno vezujući, čas ga još jače odbacujući. Ta nestalnost emocija je veća opasnost od suzdržanosti i "hladnoće". Hirovitost i haotičnost emocija nije dokaz njihove vrijednosti, već neharmoničnog odnosa prema njima. Vezivanje za ljude koji svoje emocije dozirano pokazuju više je hir izazvan sujetom, zbog toga što na naše snažno ispoljavanje emocija drugi ne reaguju slično, nego sklonost za vezivanje sa takvim ljudima. ...
Old 09-07-12, 09:33   #1195
Lady of Rohan
MiM team King / Queen

Delimicno si u pravu. Postoje i treci ljudi sa srcem u katancima
i o takvima sam vec pisala.

Postoje takvi ljudi, skrti u tome, koji ne umeju da vole i da pokazuju emocije, koji su tu osteceni, i partneri (ali i deca) takvih ljudi ostaju citav zivot uskraceni i gladni ljubavi.

Last edited by Lady of Rohan; 09-07-12 at 09:57..
Lady of Rohan is offline   Reply With Quote
Old 09-07-12, 09:41   #1196
Lady of Rohan
MiM team King / Queen

Poznato je da likovi kao Snezna kraljica ili ona Bela vestica u Narniji imaju veze sa psihologijom takvih majki, recimo, koje kasnije prave velike probleme u ljubavnom zivotu svojih sinova, jer ih privlace isto takve zene.

Ja sam ubedjena da majke ova dva pisca imaju veze sa ovim likovima.

Upravo dobih astrolosku potvrdu za C. S. Lewis-a.

Last edited by Lady of Rohan; 09-07-12 at 09:46..
Lady of Rohan is offline   Reply With Quote
Old 09-07-12, 14:43   #1197
nihil
MiM team Expert

nihil's Avatar

Quote:
Delimicno si u pravu. Postoje i treci ljudi sa srcem u katancima
i o takvima sam vec pisala.

Postoje takvi ljudi, skrti u tome, koji ne umeju da vole i da pokazuju emocije, koji su tu osteceni, i partneri (ali i deca) takvih ljudi ostaju citav zivot uskraceni i gladni ljubavi.
Ne postoje ljudi bez emocija, kao ni oni koji ih ne pokazuju. Postoje oni koji ih naglašeno pokazuju, oni koji to rade na umjeren način i oni koji ih pokušavaju sakriti. Naravno između tih krajnosti postoji beskonačno mnogo nijansi. ... Svako emocije pokazuje na svoj način i ne treba očekivati niti zahtijevati, a ni nazivati drugačije pokazivanje emocija nesposobnošću da se voli. Svako voli onako kako umije. Ne postoji univerzalan niti jedan jedini i najbolji način da se voli. Nisu partneri uskraćeni i gladni ljubavi, već oni drugačije vole. Zato je poliamorija neophodna. Oni koji mogu da vole više i na različite načine svoje potrebe za ljubavlju mogu da zadovolje sa različitim partnerima. Svako ima nešto posebno i neponovoljivo.
Old 10-07-12, 10:07   #1198
vruc krompir
MiM team King / Queen

vruc krompir's Avatar

Registrovan: Aug 2010
vruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čeka

Quote:
Ne postoji univerzalan niti jedan jedini i najbolji način da se voli.
Mislim da se to i ne trazi, vec da li si jednostavno u stanju da pokazes svoje prave emocije. Kad emocije rade u korist nas, a ne protiv nas.

Leo Baskalja
vruc krompir is offline   Reply With Quote
Old 10-07-12, 10:24   #1199
Superwoman
MiM team Forumaš i po'

Superwoman's Avatar

Registrovan: Mar 2007
Superwoman na dobrome putu

Quote:
Story of my life!
Old 10-07-12, 14:38   #1200
nihil
MiM team Expert

nihil's Avatar

Quote:
Originally Posted by vruc krompir View Post
Mislim da se to i ne trazi, vec da li si jednostavno u stanju da pokazes svoje prave emocije. Kad emocije rade u korist nas, a ne protiv nas.
Nije u pitanju da li si u stanju, već da li hoćeš. Jer, ako je moguće pokazati emociju, onda si u stanju, ali neko hoće, a neko neće da pokaže. Svaka emocija je prava, bez obzira bilo to u nečiju korist ili ne. Emocije se ne pojavljuju s obzirom na korist, odnosno, njihovo porijeklo nije u korisnosti, već u procesima koje racionalno ne možemo da objasnimo zato što su iracionalni. Podsticaj za neku emociju može da dože iz racionalnog, ali proces nastajanja, razvoja i nestajanja emocije je za razum tajna.

Tags
Žene pitaju, muškarci odgovaraju..., muškarci, odgovaraju, pitaju, Žene

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules