MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > MIM Info > Druzenja forumasa i akcije na forumu > Slavlja

Notices

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 31-12-12, 09:08   #1
pehar
MiM team King / Queen

pehar's Avatar

Registrovan: Feb 2007
pehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelu
Wink Srecna Nova godina

Na ovaj ekran plave boje ne mogu stati sve zelje moje,ali mogu stati radosna slova
MIM SRECNA 2013.GODINA NOVA

pehar is offline  
Reply With Quote
Old 31-12-12, 11:13   #2
Neko Drugi
MiM team Expert

Registrovan: Jul 2012
Neko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tunelu

DA VAM SE SVI SNOVI OSTVARE I DA VAS SRECA PRATI

//
Neko Drugi is offline   Reply With Quote
Old 31-12-12, 12:08   #3
Watchman
MiM team King / Queen

Watchman's Avatar

Registrovan: Jan 2010
Watchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čeka

volite se ljudi
srećno novo ljeto
Watchman is offline   Reply With Quote
Old 31-12-12, 12:31   #4
Zhaan
MiM team Guru

Zhaan's Avatar

Registrovan: May 2012
Zhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čeka

Sve najbolje vam želim...
Zhaan is offline   Reply With Quote
Old 31-12-12, 13:47   #5
Dragan Bar
MiM team Forumaš i po'

Dragan Bar's Avatar

Registrovan: Nov 2011
Dragan Bar dragulj među dragim kamenjemDragan Bar dragulj među dragim kamenjemDragan Bar dragulj među dragim kamenjemDragan Bar dragulj među dragim kamenjemDragan Bar dragulj među dragim kamenjemDragan Bar dragulj među dragim kamenjemDragan Bar dragulj među dragim kamenjemDragan Bar dragulj među dragim kamenjemDragan Bar dragulj među dragim kamenjemDragan Bar dragulj među dragim kamenjemDragan Bar dragulj među dragim kamenjem

Kad se kazaljke poklope , i otkucaju pola noći ,
ruku vam pružit necu moci , zato šaljem poruku ovu ,
i želim Vam srećnu Godinu Novu

Dragan Bar is offline   Reply With Quote
Old 31-12-12, 16:03   #6
Derek_Trotter
Ko reskira profitira!

Derek_Trotter's Avatar

Registrovan: Mar 2006
Derek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čeka

SRECNA NOVA GODINA SVIM FORUMASIMA!!!

Kviz u sve 16 | BESPLATNO reklamiraj firmu
Derek_Trotter is offline   Reply With Quote
Old 31-12-12, 17:17   #7
Dekster
i tri četvrt

Dekster's Avatar

Registrovan: Feb 2007
Dekster has disabled reputation

Ja vi ove slike ne umijem turit...

DRAGI PRIJATELJI,SREĆNA NOVA I SVE NAJBOLJE U NJOJ VAMA I SEBI ŽELI BAJO.
Dekster is online now   Reply With Quote
Old 31-12-12, 19:16   #8
sneguljica
gleDna džekson

sneguljica's Avatar

Registrovan: Mar 2008
sneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu auru

>Srećna vam Nova Godina lučići, da vam donese zdravlje, ljubav, sreću i lovu
Old 31-12-12, 20:49   #9
Bann'dito
Matador

Bann'dito's Avatar

Registrovan: Aug 2007
Bann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjem

Srecna Nova godina, zeli vam drug ban N'dito!
i da je keks korjen svega
Bann'dito is offline   Reply With Quote
Old 01-01-13, 00:20   #10
millica
MiM team Expert

millica's Avatar

Registrovan: Apr 2007
millica uskoro postaje slavan

Srecna Nova godina! Have a looooot of fun this year! Just a suggestion ...Pozdrav za MiM lovely people :*:*:*
Old 01-01-13, 09:07   #11
Sanuška
Tempus fugit

Sanuška's Avatar

Registrovan: Jul 2008
Sanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tunelu

Srecna Nova 2013. godina!Zelim vam mnogo zdravlja, ljubavi i radosti!
Old 01-01-13, 09:16   #12
Yosemite Sam
Say your prayer, freaks!

Yosemite Sam's Avatar

Registrovan: Mar 2008
Yosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čeka

Da još jedno 150-200 smakova svjetova dočekamo na isti forum! Sretno, sretno ..
Yosemite Sam is offline   Reply With Quote
Old 01-01-13, 09:40   #13
Rakoon
jagnjeca brigada

Rakoon's Avatar

Registrovan: Oct 2007
Rakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjem

Sve najbolje u 2013!
Rakoon is offline   Reply With Quote
Old 01-01-13, 10:40   #14
Demo
MiM team Guru

Demo's Avatar

Registrovan: Sep 2010
Demo has disabled reputation

Svim forumašima, a naročito onim dragim pametnim i duhovitim ljudima koji su mi znali svojim pisanjem učiniti dan boljim, sve najbolje od srca!

Demo is offline   Reply With Quote
Old 01-01-13, 10:50   #15
Yello
Hejter.

Yello's Avatar

Registrovan: Aug 2008
Yello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjem

Srećno, dragi ljudi
Yello is offline   Reply With Quote
Old 01-01-13, 12:45   #16
seka
..love..¸¸.•´Ż`♥ஐ

seka's Avatar

Registrovan: Jul 2007
seka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čeka

dragi forumasi, srecna vam nova 2013.!
zelim vam sve najljepse i da je provedete u zdravlju, ljubavi i sreci..
seka is offline   Reply With Quote
Old 01-01-13, 13:38   #17
KALYMERO
MiM team Forumaš

KALYMERO's Avatar

Registrovan: Jun 2012
KALYMERO ima famoznu auruKALYMERO ima famoznu auruKALYMERO ima famoznu auruKALYMERO ima famoznu auruKALYMERO ima famoznu auruKALYMERO ima famoznu auruKALYMERO ima famoznu auruKALYMERO ima famoznu auruKALYMERO ima famoznu auruKALYMERO ima famoznu auruKALYMERO ima famoznu auru

Druzino draga, srecna Vam Nova 2013, da ste mi zdravi, srecni i veseli
Old 01-01-13, 14:20   #18
Terrestrial
MiM team Forumaš i po'

Terrestrial's Avatar

Registrovan: Jul 2010
Terrestrial ima famoznu auruTerrestrial ima famoznu auruTerrestrial ima famoznu auruTerrestrial ima famoznu auru

Dragi forumasi i forumasice, srecna vam Nova Godina, sve najbolje i neka vam je sa srecom!
Old 01-01-13, 16:15   #19
laufer
MiM team King / Queen

laufer's Avatar

Registrovan: Aug 2008
laufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čeka

srecna nova i od mene, da ste zdravi i zadovoljni, da vam nameti, dadzbine, porezi i takse lako padaju i da vam se kredit za telefon nikad ne prekine, a ostalo kako Bog da.
Old 01-01-13, 17:08   #20
Buukica
MiM team Forumaš

Buukica's Avatar

Registrovan: Jun 2010
Buukica ima famoznu auruBuukica ima famoznu auruBuukica ima famoznu auruBuukica ima famoznu auru

Sve najbolje u Novoj godini! Živjeli mi!
Reply

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules