MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Nauka > Psihologija

Notices

Psihologija Za one koji vole da analiziraju

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 06-12-11, 17:19   #21
Demo
MiM team Guru

Demo's Avatar

Registrovan: Sep 2010
Demo has disabled reputation

Koliko se sjećam, nisam nikad odustala od slanja napisanog posta, niti sam se kajala zbog njegovog sadržaja, ali se zato često grizem kad primijetim da nije finiširan kako bi trebalo, da se nisam baš najsrećnije izrazila itd. Ipak, ne brišem ih, kakvi god bili, eventualno ispravim slovne greške i to je sve.
Demo is offline   Reply With Quote
Old 06-12-11, 23:24   #22
Afrika
Hakuna Matata

Afrika's Avatar

Registrovan: Nov 2009
Afrika has disabled reputation

Dosta puta. Uglavnom kada shvatim da polemisem sa ljudima sa kojima je uzaludno polemisati
Old 10-12-11, 12:47   #23
Demo
MiM team Guru

Demo's Avatar

Registrovan: Sep 2010
Demo has disabled reputation

Quote:
Originally Posted by Demo View Post
Koliko se sjećam, nisam nikad odustala od slanja napisanog posta, niti sam se kajala zbog njegovog sadržaja
Evo da prijavim novo iskukstvo, odustajanje od posta, neki dan na Politici. Nije da nisam mislila svaku riječ koju sam napisala, ali, imajući u vidu kakva bi bila očekivana reakcija, smatram to dobrom odlukom. Brižno čuvam ovo malo preostalih živaca.
Demo is offline   Reply With Quote
Old 23-06-12, 01:56   #24
Liv
Carpe Diem

Liv's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Liv has disabled reputation

Milion puta sam htjela da napisem komentar ali sam odustala jer mi se nije dalo polemisati...Ono kad znam da sam u pravu ali mi je mrsko ubjedjivsti druge...
Old 23-06-12, 08:33   #25
nihil
MiM team Expert

nihil's Avatar

Registrovan: Sep 2008
nihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu auru
Send a message via Skype™ to nihil

Ponekad, najčešće kad nemam vremena da dovršim ili kada odem u pretjeranu opširnost, ...
Old 23-06-12, 09:27   #26
Zhaan
MiM team Guru

Zhaan's Avatar

Registrovan: May 2012
Zhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čeka

Odustajem onda kada zaključim da će napisano povrijediti nkoga.

Verbalna samokontrola ... umijeće na kojem sam dugo radila.
Kada "ugrizem" riječima , definitivno sam bila žestoko isprovocirana.
Zhaan is offline   Reply With Quote
Old 23-06-12, 15:56   #27
laufer
MiM team King / Queen

laufer's Avatar

Registrovan: Aug 2008
laufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čeka

triput, pa poslije moram da odmorim. sta da radim, godine su to!
Old 23-06-12, 22:38   #28
pehar
MiM team King / Queen

pehar's Avatar

Registrovan: Feb 2007
pehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelu

danas je bilo brisanja....auuuuuuuu...sutra,obecavam bice manje...))
pehar is offline   Reply With Quote
Old 23-06-12, 22:39   #29
Tašana
MiM team Guru

Tašana's Avatar

Registrovan: Apr 2007
Tašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjem

Mnogo...
Tašana is offline   Reply With Quote
Old 24-06-12, 08:19   #30
Basta
MiM team Forumaš i po'

Basta's Avatar

Registrovan: Jan 2012
Basta na dobrome putu

Nikad ili rijetko. A bolje da odustanem ponekad, mogo je forum ladno bez nekih mojih bisera, no što će se, brzi prsti.
Basta is offline   Reply With Quote
Old 24-06-12, 08:51   #31
Yello
Hejter.

Yello's Avatar

Registrovan: Aug 2008
Yello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjem

Quote:
Originally Posted by Basta View Post
Nikad ili rijetko. A bolje da odustanem ponekad, mogo je forum ladno bez nekih mojih bisera, no što će se, brzi prsti.
Da se ne lažemo, mogao je

Ja obrišem napisano čim mi glas u glavi kaže: 'Stanislave, preterano sereš'. A često mi kaže.
Yello is offline   Reply With Quote
Old 24-06-12, 09:27   #32
vruc krompir
MiM team King / Queen

vruc krompir's Avatar

Registrovan: Aug 2010
vruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čeka

Sve manje, iz prvog zbog ne bas najbolje mogucnosti izrazavanja, a druge, ono kao krenes, al uvidis da nisi trebao ni da pocinjes. Zbog teskih likova.

Leo Baskalja
vruc krompir is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
koliko, puta

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules