MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Ženska zona

Notices

Ženska zona Ženski dio univerzuma. Muškarci imaju pravo da vire :D

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 12-10-12, 14:40   #61
pehar
MiM team King / Queen

pehar's Avatar

Registrovan: Feb 2007
pehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelu

nije lepo da savremen muskarac bude izostavljen,mislim savremena zena ide uz savremenog muskarca,tako da to sabiranje ostavlja njemu
pehar is offline   Reply With Quote
Old 13-10-12, 00:58   #62
vruc krompir
MiM team King / Queen

vruc krompir's Avatar

Registrovan: Aug 2010
vruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čeka

Quote:
Originally Posted by pehar View Post
nije lepo da savremen muskarac bude izostavljen,mislim savremena zena ide uz savremenog muskarca,tako da to sabiranje ostavlja njemu
Dabome Isto kao sto i danas savremenoj zeni uopste ne pada tesko da preduzme inicijativu. Iscezle su te tradicionalne suprotnosti

Leo Baskalja
vruc krompir is offline   Reply With Quote
Old 13-10-12, 14:18   #63
pehar
MiM team King / Queen

pehar's Avatar

pehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelu

Quote:
Originally Posted by vruc krompir View Post
Dabome Isto kao sto i danas savremenoj zeni uopste ne pada tesko da preduzme inicijativu. Iscezle su te tradicionalne suprotnosti
pojavile su se neke savremene jednakosti...hm...
sve se nesto zatrcase savremeni muskarci da prave gibanicu sa korama sto se razvlace sa sukaljku,e tu se ne ubraja burek,gibanica je gibanica,i to domaca,a kore debljine flis papir dugacke i siroke preko celog trpezarijskog stola
Savremena zena kad vidi tu musku gibanicu,prosto joj milina za inicijativu,tad joj nis ne pada tesko
Old 16-10-12, 15:34   #64
vruc krompir
MiM team King / Queen

vruc krompir's Avatar

Registrovan: Aug 2010
vruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čeka

Quote:
Originally Posted by pehar View Post
pojavile su se neke savremene jednakosti...hm...
sve se nesto zatrcase savremeni muskarci da prave gibanicu sa korama sto se razvlace sa sukaljku,e tu se ne ubraja burek,gibanica je gibanica,i to domaca,a kore debljine flis papir dugacke i siroke preko celog trpezarijskog stola
Savremena zena kad vidi tu musku gibanicu,prosto joj milina za inicijativu,tad joj nis ne pada tesko
Mljac!

"Majko, maaajko, moje je srce od plastelina...."

Zasto bi se i na kraju muskarci poubijali oko toga ko pravu bolju domacu gibanicu, kad im ionako istorija ne ide u prilog tome. Znas ono, lovci, ratnici, macho muskarci... No, koliko nam to sad u doba kapitalizma izgledalo daleko, jos uvijek je osjetno prisutan recidiv tog proslog vremena.

Mada kad pogledas, danasnji muskarci su bolji kuvari od zena. Ma samo pogledaj koliko imas na svijetu vrhunskih kuvara... a koliko zena? Sve ce ti biti jasno. Ne vjerujem da je drugacije i u pekarskoj i poslasticarskoj bransi.

Vise nego nova tradicija na pomolu. Sorry...

(ima li ove jos ove gibanice, sto je dobra, mmm )

Leo Baskalja
vruc krompir is offline   Reply With Quote
Old 16-10-12, 21:34   #65
pehar
MiM team King / Queen

pehar's Avatar

Quote:
Originally Posted by vruc krompir View Post
Mljac!

Mada kad pogledas, danasnji muskarci su bolji kuvari od zena.

(ima li ove jos ove gibanice, sto je dobra, mmm )
to je jasno po da su muskarci po svetu bolji kuvari,al nesto u mom kraju se pomicav od sporet,ne gi je mlogo merak da si vijev vreme na gotvenje...
nego ja pomislila ti umesio tu gibanicu pa da nam podelis ovde po neko parcence al znas sta moze malo i prsute,jogurta,ajvara,sira,ljutenice,i naravno neko dzince,malo da čalabrcnemo
Reply

Tags
čega, žena, bez, može, savremena, savremena žena, žena

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules