MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Ljubav

Notices

Ljubav Podsjeti me sto to bjese svaki dan ;)

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 10-09-10, 20:24   #61
buda
MiM team Guru

Registrovan: Dec 2009
buda has disabled reputation

muž ti se zove buda?
buda is offline   Reply With Quote
Old 10-09-10, 21:17   #62
Vendy
MiM team King / Queen

Registrovan: Jan 2007
Vendy has disabled reputation

e to je sloboda o kojoj pricamo
Vendy is offline   Reply With Quote
Old 10-09-10, 22:37   #63
Londoners
MiM team Početnik

Registrovan: Mar 2009
Londoners na dobrome putu

Da,da,Vendice.Budo jeste.To je ime moga muza.Kiss
Londoners is offline   Reply With Quote
Old 02-11-10, 19:34   #64
Sanuška
Tempus fugit

Sanuška's Avatar

Registrovan: Jul 2008
Sanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tunelu

sloboda je ..
Old 06-11-10, 07:53   #65
sizif
MiM team Forumaš i po'

Registrovan: Jul 2010
sizif ima famoznu aurusizif ima famoznu aurusizif ima famoznu aurusizif ima famoznu aurusizif ima famoznu auru

drzati se do neke odluke ne zbog toga sto je donesena vec zato sto je ona ispravna...sloboda o kako to divno zvuci!
sizif is offline   Reply With Quote
Old 22-11-10, 13:25   #66
Gretta
Banned

Registrovan: Oct 2010
Gretta nepoznate kvantitete u ovom trenu
Send a message via Skype™ to Gretta

Ja sam uvek slobodna. Ako sam sama, onda sam slobodna, ako sam u vezi ne osecam se kao u zatvoru. Mnogi slobodu povezuju sa promiskuitetnim ponasanjem, ali to nije sloboda, pogotovo ne, ako covek u glavi nije slobodan.
Gretta is offline   Reply With Quote
Old 22-11-10, 13:57   #67
_qwerta_
MiM team Forumaš i po'

_qwerta_'s Avatar

Registrovan: May 2008
_qwerta_ has disabled reputation

Veoma, to mi je najbitnije poslije doručka.
Old 22-11-10, 14:39   #68
cosmic girl
MiM team Početnik

cosmic girl's Avatar

Registrovan: Nov 2010
cosmic girl na dobrome putu

Biti isti,biti poseban,biti slobodan ,biti samo svoj
cosmic girl is offline   Reply With Quote
Old 03-12-10, 19:42   #69
ljubicica19
MiM team Početnik

Registrovan: Dec 2010
ljubicica19 na dobrome putu

Sloboda je i te kako vazna... Ne volim da mi iko uskracuje slobodu i kad god se desilo da neko pocne da se postavlja prema meni "NE MOZES TO, NE MOZES OVO... DJE SI, S KIM SI, A ZASTO, NE SMIJES" (itd) ja sam jednostavno prekidala takve veze u startu, jer ne mogu da trpim te stvari...

U sadasnjoj vezi nemam takvih problema. Niti ja njega gusim niti on mene.. Inace sam takva, ne volim da me bilo ko gusi...

U stvari kad je covjek slobodan najbolje se vidi kakav je A kad postoje neke zabrane onda to nije to i nikad ne bi uspjeli upoznati osobu na pravi nacin ako bi jedno drugo ogranicavali u bilo cemu...
ljubicica19 is offline   Reply With Quote
Old 03-12-10, 19:57   #70
Paramanand
Moderator

Registrovan: Jan 2008
Paramanand has disabled reputation

Možda je prava sloboda u tome biti slobodan ZA (vezu, pravila, ograničenja, principe...), nego slobodan OD (veza, pravila, ograničenja,principa...)...
Paramanand is offline   Reply With Quote
Old 15-01-11, 12:47   #71
seka
..love..¸¸.•´Ż`♥ஐ

seka's Avatar

Registrovan: Jul 2007
seka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čeka

mi sami kreiramo svoju stvarnost svojim mislima i osjecajima.. na nama je da odaberemo sta cemo misliti i prema tome, kako cemo zivjeti.. ranije sam smatrala da je ljubav on i da od njega zavisi moja sreca.. gusila sam i sebe i njega.. bila sam nerealna, ljubomorna, posesivna osoba.. i nisam bila srecna.. sad sve to gledam na drugaciji nacin.. prestala sam ocekivati potvrde ljubavi, a pokusavam davati vise od sebe.. ne zelim biti gundjalo vec ona koja ne zahtijeva i ne trazi, ona koja daje.. osoba se u ljubavi mora osjecati slobodno i voljeno, a ne vezano ili stalno u nekakvom strahu.. koliko god da volimo nekoga ne mozemo ga posjedovati.. mozemo biti robovi vlastite ljubavi, ali niko ne smije biti rob necije tudje ljubavi..

Last edited by seka; 17-01-11 at 12:32.. Reason: pravopisna greska :D
seka is offline   Reply With Quote
Old 15-01-11, 15:40   #72
Watchman
MiM team King / Queen

Watchman's Avatar

Registrovan: Jan 2010
Watchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čeka

ovo da se bolduje uveća i uokviri...
mada ,obično naknadno dođe
Watchman is offline   Reply With Quote
Old 23-06-11, 23:33   #73
nuit Vl
MiM team Forumaš

nuit Vl's Avatar

Registrovan: Dec 2010
nuit Vl uskoro postaje slavannuit Vl uskoro postaje slavannuit Vl uskoro postaje slavan
Thumbs up

Quote:
Originally Posted by seka View Post
mi sami kreiramo svoju stvarnost svojim mislima i osjecajima.. na nama je da odaberemo sta cemo misliti i prema tome, kako cemo zivjeti.. ranije sam smatrala da je ljubav on i da od njega zavisi moja sreca.. gusila sam i sebe i njega.. bila sam nerealna, ljubomorna, posesivna osoba.. i nisam bila srecna.. sad sve to gledam na drugaciji nacin.. prestala sam ocekivati potvrde ljubavi, a pokusavam davati vise od sebe.. ne zelim biti gundjalo vec ona koja ne zahtijeva i ne trazi, ona koja daje.. osoba se u ljubavi mora osjecati slobodno i voljeno, a ne vezano ili stalno u nekakvom strahu.. koliko god da volimo nekoga ne mozemo ga posjedovati.. mozemo biti robovi vlastite ljubavi, ali niko ne smije biti rob necije tudje ljubavi..
super,svaka cast...
nuit Vl is offline   Reply With Quote
Old 24-06-11, 10:56   #74
ana luka
MiM team Početnik

Registrovan: Jun 2011
ana luka na dobrome putu

Quote:
Originally Posted by Milly View Post
Kakva je to veza gdje ljudi jedno drugom ugrozavaju slobodu,gdje se ne razumiju potrebe partnera...?

To ima slabih izgleda da uspije..posesivnost ubije i najjacu ljubav.
nažalost, ali tako je
ana luka is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
držite, koliko, lične, slobode

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules