MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Društvo > Turizam

Notices

Turizam Montenegro tourist offer - aranžmani, agencije, slike turističkih središta, iskustva drugih...

Closed Thread

Opcije Teme Način Prikaza
Old 02-08-10, 12:27   #61
zoxy
MiM team Guru

zoxy's Avatar

Registrovan: Sep 2006
zoxy has disabled reputation

Quote:
Originally Posted by Cosmic_girl View Post
Cek,hocete da kazete da je to istina??? A jel mogu ja u Beogradu da kupim kartu?

I jos jedno pitanje; Koliko kosta avionska karta u jednom pravcu Tivat-Beograd? (mnogo bi mi znacilo kada bi neko znao odgovor)
Ma to ti je kao kad kazu ljetovanje 15 dana u ... OD 150 eu. Kad se dodaju takse, usluge ove i one, cijena bude da je ne prepoznas
zoxy is offline  
Old 03-08-10, 13:14   #62
Afrika
Hakuna Matata

Afrika's Avatar

Registrovan: Nov 2009
Afrika has disabled reputation

Quote:
Originally Posted by Cosmic_girl View Post
Cek,hocete da kazete da je to istina??? A jel mogu ja u Beogradu da kupim kartu?

I jos jedno pitanje; Koliko kosta avionska karta u jednom pravcu Tivat-Beograd? (mnogo bi mi znacilo kada bi neko znao odgovor)

Od 70 do 97.Ovu prvu cijenu dobijes jedino ako si srecne ruke.Ukoliko zelis da te ogrnu zavjesicom, i daju extra kolacic(tzv. biznis klasa na crnogorski nacin ), onda moras da platis 50 eura vise
Old 11-08-10, 15:03   #63
Sanuška
Tempus fugit

Sanuška's Avatar

Registrovan: Jul 2008
Sanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tunelu

tri povratne karte PG-BG...upravo platih 460e.....deru bre...
Old 08-09-10, 10:00   #64
Sanuška
Tempus fugit

Sanuška's Avatar

Registrovan: Jul 2008
Sanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tunelu

Među Top 10 glamuroznih

BBC prenosi da je, po izboru čuvenog turističkog vodiča Lonely Planet, Crna Gora svrstana među TOP 10 glamuroznih destinacija za bogate i slavne.

U članku, u kojem se Crna Gora sa Svetim Stefanom preporučuje džet setu, navodi se da ona sa svojim blistavim obalama poput hrvatskih, samo manje „izvikanih", više nije tajna.

„Mali i nevjerovatno živopisan Sveti Stefan ostavlja na posjetioca najveći „vau" utisak za pamćenje".

Sveti Stefan se našao na listi najboljih mjesta za odmor, pored Tellurida i The Hamptons u SAD-a, Gstaada u Švajcarskoj, South Beach-a u Majamiju, Svetog Barts-a na Karibima, Vakaje na Fudžiju, Golden Eye Resorta na Jamajci, Ibize i francuske Azurne obale.

„Tokom vjekova on je bio obično ribarsko mjesto, dok neko nije došao na ideju da ga pretvori u luksuzni hotel. Postao je hit među holivudskom i evropskom aristokratijom (među gostima je bila i Sofija Loren i kraljica Elizabeta II) iako se 90-ih nije dovoljno čulo za njega", navodi se u članku.

U članku se takođe navodi da je Sveti Stefan preuređen i da je kao poznato mjesto za odmor, otvoreno ovog ljeta u glamuroznijem izdanju nego ikada.

„Sveti Stefan se nalazi na Budvanskoj rivijeri, a mediteranska klima čini ga atraktivnom destinacijom od marta do septembra".

Afirmativni članci poput ovog samo su jedan od pokazatelja kvaliteta po kome se turistički brend „Crna Gora-divlja ljepota" svakodnevno sve više prepoznaje i dokazuje među svjetski poznatim destinacijama.
Old 11-09-10, 16:51   #65
Energizer
MiM team Forumaš

Energizer's Avatar

Registrovan: Apr 2007
Energizer uskoro postaje slavanEnergizer uskoro postaje slavan

samo dio svetog stefana je otvoren
Old 26-12-10, 23:20   #66
Villa
MiM team Forumaš i po'

Villa's Avatar

Registrovan: Nov 2010
Villa na dobrome putu

Evo sneg pada a ja se secam mora....E bila sam u Herceg Novom,12 dana,privatni smestaj za 8 evra dnevno,kod magistrale al mi ne smeta...Navikla sam na stepenice...Bilo mi je super,sve ok...Al ono malo su skupi...Jel tako cele godine ili samo za vreme sezone?
Villa is offline  
Closed Thread

Tags
2009, 2010, ljetnja, sezona, turistiČka, turistička

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules