MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Alternativa > Numerologija

Notices

Numerologija Brojevi koji nam odredjuju sudbinu

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 09-02-15, 22:33   #201
tihana25
MiM team Početnik

Registrovan: Feb 2015
tihana25 nepoznate kvantitete u ovom trenu

Pozdrav,ako uopce ovo itko i procita!
Bas steta sto je ova tema zamrla.Prije par dana sam otkrila ovaj forum o numerologiji i sve sam isprocitala.Kada bi bar opet zivnule teme o numerologiji na ovom forumu.
tihana25 is offline   Reply With Quote
Old 07-03-15, 12:17   #202
Adastra
MiM team Početnik

Registrovan: Mar 2015
Adastra nepoznate kvantitete u ovom trenu

Poštovanje,
imala bih pitanje u vezi slaganje mene i još jedne osobe... naime, razvila sam prema njemu duboke osjećaje, u jako kratkom vremenu, što je za mene kao jednu 4 jaako neobično.. htjela bih vidjeti kakvo je slaganje u našem zajedničkom kodu... jer sam nam računala lične i zbroj ispada 2..
znači, ja sam 584, a on je 437...zajedno dajemo 922...
Molim vas za informaciju jer ja imam 26 godina i još mi se ovakvi osjećaji u životu nisu javili, a bila sam u vezi s čovjekom kojeg sam obožavala i nije bio ovakav intenzitet. :/
Inače, u horoskopu sam Lav, podznak Lav, rođena 15.8.1988.
On je strijelac, podznak ne znam :3, a rođen je 10.12.1992.
Nadam se vašem odgovoru.
Lijep pozdrav
Adastra is offline   Reply With Quote
Old 31-08-15, 13:54   #203
The cheljade
Bez piva ne biva!

The cheljade's Avatar

Registrovan: Mar 2009
The cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auru

Quote:
Originally Posted by tihana25 View Post
.Kada bi bar opet zivnule teme o numerologiji na ovom forumu.
Sve bi živnulo kad bi članovi poštovali pravilo o aktivnosti na forumu, tada bi i dobijali odgovore, pa bi i astrologija i numerologija bile popunjene i odgovorima i diskusijama

Nego, pitanje za znalce, ako ima prisutnih. Nemam ovlašćenje, niti volim da ostavljam ni svoje ni tuđe podatke, pa moram samo preko "kodova".

Moj kod je 371.
U životu su mi se pojavile dve osobe, od kojih jedna otvoreno "muva", ali mrzim igranje igrica, glupiranje i detinjasto ponašanje, na ivici sam da ga pošaljem znamo gde. Njegov kod je 641 - da li da uljudno kažem da sam našla nekog i da me više ne zove i lepo obrišem njegov broj telefona ili treba pružiti još jednu priliku?

Druga osoba je nešto starija (ja pod "starijim" podrazumevam i 5+ godina, mada mi to ne predstavlja problem kad je neko ozbiljan; preko 10 godina je već mnogo), malo bolje zna sa ženama, odlično se razumemo, ima tu vrcavog humora, provlače se razne priče, "mali" problem je što smo udaljeni nekih 120-150 km i on ne može da se vrati da bude bliže zbog nekih porodičnih problema, tako da se neka ozbiljna priča ni ne poteže, ali telefon, skype i ostalo su večito tu... I da ne bude ništa, verovatno će tu ostati lepo prijateljstvo. Šta se tu može očekivati - veza (ozbiljna ili "bez obaveza" - duža/kraća), prijateljstvo, neki spontani prekid kontakta kroz neko vreme... Njegov kod je 371, kao i moj.

Ima ljudi čiji je život trag vrelog železa u tle utisnut. Gde stupe, pod njima gori. Kad minu, dim spaljene zemlje dugo još vređa oči. Oni su kao zvezde čije rađanje vidimo milionima godina pošto su zgasle ali ga nikad ne čujemo. Smrt starog sunca izgleda kao rađanje novog; umiranje ovakvih ljudi uvek je rađanje novog i neizvesnog. Oni su bića Vatre. Vatra je njihov Element. Njihova priroda i sudbina.
B. Pekić
The cheljade is offline   Reply With Quote
Old 07-09-15, 12:01   #204
Supernova
Fata_morgana

Supernova's Avatar

Registrovan: Jan 2008
Supernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tunelu

Tvoj (i njegov) kod je 371 što znači da je bioritamski broj 3 koji je pod uticajem Jupitera i generalno je vezan za ekspanziju pa i pretjerivanje, ali sve u zavisnosti od pozicije JU u natalnoj karti. Bioritamski broj je dosta vezan za akcije i ponašanje, način razmišljanja i rezonovanja. Bioritamska trojka daje velikodušnost, dobročinstvo, sklonost ka pretjerivanju, ona teško uspostavlja granice i disciplinu unutar vlastitog svijeta i može čak imati i veliku dozu naivnosti i iskrenosti. E sad, gdje najviše postoji ta sklonost može ukazati JU u natalnoj karti, ako je u 3. kući, onda je generalno vezan za način komunikacije. Tako da neće sve osobe sa bioritamskim brojem 3 ispoljavati potpuno isto ponašanje, sve zavisi od pozicije i uloge JU, znaka i aspekata. Neke trojke će biti izrazito naivne i velikodušne, čak i na svoju štetu, i nikada u životu neće imati mjere i granica, često se desi da se sapletu o vlastite greške, a to je posebno naglašeno kod vatrenih JU. Dok oni koji imaju JU u zemlji, mogu imati veoma rigidne i krute stavove (posebno JU u Jarcu), tako da, recimo, neće biti neke sličnosti između dvije osobe koje imaju bioritamski broj 3, neće se ponašati isto i neće rezonovati stvari na isti način.

Lični broj 1 je vezan za planetarni princip Sunca i ličnu volju, ambiciju, vođstvo, muški princip, dominaciiju. Kada imamo dvije lične jedinice, tu je teško postići sklad, jer dva Sunca teško mogu zajedno, obje osobe mogu imati naglašenu težnju za dominacijom, ali sve u skladu sa natalnim SO, može to preći u aroganciju pa i agresivno nametanje svoje volje, naglašen ponos i sl., a u pozitivnim aspektima može se ispoljavati velikodušnost i sve one pozitivne solarne karakteristike, međutim, kada su muškarac jedinica i žena jedinica, onda su to dva pozitivna pola među kojima se teško može ostvariti privlačnost i zadovoljiti prirodna ravnoteža i sklad.

Što se tiče kombinacije 371 i 371, tu imamo zbir 652, pa je bioritamski broj 6 koji je pod uticajem Venere, a ukupni zbir je 2 i veza je pod uticajem Mjeseca. I opet sve zavisi od pozicije ovih planeta, a posebno Mjeseca i generalno, ova veza se dosta bazira na emocijama i dosta je promjenjiva, kao i mjesečeve faze, isto tako može se osjetiti snažan uticaj porodice ili porodičnih problema, porodičnih-tradicionalnih-genetskih upliva, smetnji i sl., možda se veza ne uklapa u neki šablon koji nameću porodične okolnosti jednog od vas, uglavnom sve što se tiče Mjesečeve simbolike može biti naglašeno u ovom odnosu.

Vi ste oboje trenutno u godini broja 2 (11) i to je godina kada je naglašen upliv Mjeseca, ova godina je dosta nestabilna i prilično sudbinska, dosta je tu nesvjesnih uticaja, kada je teško postići svjesnu kontrolu nad događajima i okolnostima. U godini dvojke može biti naglašena potreba za partnerstvom, sigurnošću i rješavanjem porodičnih stvari, svega što je u vezi sa lunarnom simbolikom, može biti naglašena osjetljivost, suze, tuga, potreba da se bude voljen, da se osjeti neka sigurnost i udobnost porodičnog života i doma. E sad, tu imamo tranzitni SA koji ide u kvadrat na MO (u Ribama) i jedan period godine će biti značajno obojen ovim aspektom i tu će da ispliva sva težina ovog aspekta, i to je neka sudbinska neminovnost, nešto što je teško zaobići i izbjeći.

Što se tiče ovog 641, ovdje opet imamo naglašen lični broj 1 i opet se veza pretvara u zajednički broj 2, odnosno pod uticajem je Mjeseca. Inače 641 i 371 daju numerološki kod 922, tako da je bioritamski broj veze 9 i ova veza može da izvuče dosta nervoze ili da vodi u usamljenički život. Jer, devetka je broj koji u odnosu sa bilo kojim brojem daje opet taj broj, ona se ponaša kao ogledalo - dobivamo ono što smo dali, dobivamo samog sebe i često se osjećamo usamljeno, kao da smo sami sa sobom. Ova veza je takođe pod uplivom Mjeseca i naglašeno je sve što i u prethodnom opisu, emocije su dosta uzburkane i naglašene. Ova osoba je trenutno u godini broja 5, to je godina koja nije naklonjena za stvaranje nekih stabilnih i trajnih veza, više je za provod, kratkotrajne i prolazne veze, druženje.

U potrazi za smislom
Astrologija blog
Supernova is offline   Reply With Quote
Old 01-01-16, 16:09   #205
glo
MiM team Guru

Registrovan: Dec 2008
glo has disabled reputation
Default krouli ;)

666 + 666 + 666 + 6 + 6 + 6 = 2016

numerolozi gde ste da ste, šta da očekujemo
glo is offline   Reply With Quote