MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Informacione tehnologije i elektronika > Mobilne komunikacije

Notices

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 25-03-13, 10:25   #1
Derek_Trotter
Ko reskira profitira!

Derek_Trotter's Avatar

Registrovan: Mar 2006
Derek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čeka
Default Preporuka za Android aplikacije

Ovdje mozemo preporucivati aplikacije koje smo instalirali na nase mobilne telefone koji koriste android operativni sistem.

Ja mogu preporucitio jednu koja je zabavnog karaktera i uz to besplatna a namijenjena je djeci mladjeg uzrasta.

https://play.google.com/store/apps/d...lkingtom&hl=en

U pitanju je macak Tom koji ponavlja sve sto se igovori. Osim toga moze da se golica i udara. Ovo drugo mi se cini da djeca obozvaju
Kviz u sve 16 | BESPLATNO reklamiraj firmu
Derek_Trotter is offline  
Reply With Quote
Old 25-03-13, 10:45   #2
Watchman
MiM team King / Queen

Watchman's Avatar

Registrovan: Jan 2010
Watchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čeka

ne bi loše bilo kada bi neko preporučio dobru
gps aplikaciju, jer ova koju ja imam na tel. ne valja nista
ili je do telefona
u pitanju je samsung galaxy +

u svakom slucaju preporucujte stvari za koje znate da su dobre iz prve ruke
Watchman is offline   Reply With Quote
Old 25-03-13, 13:58   #3
kliko
Sai Ram

kliko's Avatar

Registrovan: Sep 2006
kliko has disabled reputation

navigon ima dobru gps aplikaciju, ne znam samo je li "preteska" za tvoj telefon

inace na prvu loptu

viber - besplatni pozivi i sms

tunein - radio

inace sam ovdje vec postavio tips kako besplatno skinut bilo koju aplikaciju
Old 25-03-13, 22:35   #4
Yosemite Sam
Say your prayer, freaks!

Yosemite Sam's Avatar

Registrovan: Mar 2008
Yosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čeka

Open GPS Tracker i MapMyFitness su dobri GPS trekeri.
Yosemite Sam is offline   Reply With Quote
Old 25-03-13, 22:53   #5
Derek_Trotter
Ko reskira profitira!

Derek_Trotter's Avatar

Derek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čeka

Ako ne zelite da gledate video vec samo da slusate muziku onda je bolje od Youtube-a instalirati GrooveShark aplikaciju. Kome je muka da instalira moze jednostavno da podje na njihov sajt.
Derek_Trotter is offline   Reply With Quote
Old 10-06-13, 10:00   #6
Derek_Trotter
Ko reskira profitira!

Derek_Trotter's Avatar

Ne brinite nista zbog "globalne krize" jer je izasla ova aplikacija

Internet u doba oskudice: Aplikacija za pronalaženje osnovnih namirnica

Hoze Augusto Montijel iz Venecuele je zbog nestašice u svojoj zemlji napravio aplikaciju "Abasteceme", pomoću koje korisnici mogu da preko mobilnih telefona dobiju informacije o tome gdje mogu naći najosnovnije namirnice.
Internet u doba oskudice: Aplikacija za pronalaženje osnovnih namirnica

Građani Venecuele su zbog nestašice gotovo stalno u potrazi za osnovnim prehrambernim namirnicama, a u posljednje vrijeme i za toalet papirom.

Zahvaljujući Montijelu, od sada više neće bezuspješno obilaziti prodavnice, posto će preko mobilnih telefona dobijati precizne informacije gdje mogu da nađu ono što žele da kupe.

Aplikacija je korisnicima na raspolaganju od 29. maja i od tada je postigla apsolutan uspjeh, pošto je za samo desetak dana preuzeta 12.000 puta.

"U početku su korisnici bili uglavnom iz Karakasa, ali sada aplikaciju koriste u cijeloj zemlji", rekao je Montijel agenciji AP.

Venecuela se već dugo suoučava sa ozbiljnim nestašicama, koje su, prema ocjenama nekih ekonomista, posljedica kontrole cijena, čiji je cilj bio da osnovne namirnice budu dostupne najsiromašnijim građanima.
Old 18-11-13, 23:40   #7
igrarija
Banned

Registrovan: Sep 2009
igrarija ima famoznu auruigrarija ima famoznu auruigrarija ima famoznu auruigrarija ima famoznu auruigrarija ima famoznu auruigrarija ima famoznu auru

Quote:
Originally Posted by Watchman View Post
ne bi loše bilo kada bi neko preporučio dobru
gps aplikaciju, jer ova koju ja imam na tel. ne valja nista
ili je do telefona
u pitanju je samsung galaxy +

u svakom slucaju preporucujte stvari za koje znate da su dobre iz prve ruke
za GPS - samo iGO
igrarija is offline   Reply With Quote
Old 03-01-14, 11:25   #8
kliko
Sai Ram

kliko's Avatar

Registrovan: Sep 2006
kliko has disabled reputation

imediashare je dobra aplikacija za prenosenje fotografija, muzike i videfajlova za vaseg android teljefona na playstation3 , smart TV ili sl.
Old 03-01-14, 12:04   #9
Derek_Trotter
Ko reskira profitira!

Derek_Trotter's Avatar

"Budi odgovoran"

Simpaticna lokalna aplikacija za prijavljivanje nepravilnosti u drustvu

https://play.google.com/store/apps/d...dgovoran&hl=hr
Old 04-02-14, 15:59   #10
pehar
MiM team King / Queen

pehar's Avatar

Registrovan: Feb 2007
pehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelu

Aplikacija"POU" besplatna je,poput kucnog ljubimca,zahteva da se nahrani,okupa,igra,ponavlja sve sto se takodje izgovori,vozi auto,igra fudbal,trci,itd.Deca obozavaju da se igraju.

pehar is offline   Reply With Quote
Old 01-05-20, 17:31   #11
pollycarillon
MiM team Početnik

Registrovan: Dec 2018
pollycarillon nepoznate kvantitete u ovom trenu

Zahvaljujući Montijelu, od sada više neće bezuspješno obilaziti prodavnice, posto će preko mobilnih telefona dobijati precizne informacije gdje mogu da nađu ono što žele da kupe.

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules