MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Ljubav

Notices

Ljubav Podsjeti me sto to bjese svaki dan ;)

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 25-05-09, 08:44   #1
Snow_Lady
MiM team Expert

Snow_Lady's Avatar

Registrovan: Sep 2008
Snow_Lady nepoznate kvantitete u ovom trenu
Send a message via MSN to Snow_Lady
Default Koliko držite do lične slobode?

Ako je tema postojala, izivinjavam se!

" Biti covek znaci biti u stanju donositi odluke i biti spreman na posledice tih odluka".

Gorki

"Treba podnositi i rdjave karaktere. U opticaju su potrebni i zlatnici i sitan novac"!
La Brijer

Snow_Lady is offline  
Reply With Quote
Old 25-05-09, 09:05   #2
Milly
Tu sam i kad nisam

Milly's Avatar

Registrovan: Jan 2007
Milly ima famoznu auruMilly ima famoznu auruMilly ima famoznu auruMilly ima famoznu auru

Veoma .
Ne dozvoljavam da me sputavaju...barem ne previse

Ne volim da 'gushim' druge ljude,poshtujem njihovu slobodu,jer znam koliko je meni bitna ista.
Old 25-05-09, 09:08   #3
zagorski
N.N.

zagorski's Avatar

Registrovan: Aug 2007
zagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjem
Send a message via Yahoo to zagorski

Zar ima neko ko ne drži do svoje slobode?
zagorski is offline   Reply With Quote
Old 25-05-09, 09:09   #4
Milly
Tu sam i kad nisam

Milly's Avatar

Milly ima famoznu auruMilly ima famoznu auruMilly ima famoznu auruMilly ima famoznu auru

Ima svega i svačega ,pa i ljudi koji ne drže do toga.
Old 25-05-09, 09:11   #5
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Zor_djevojka has disabled reputation

dovoljno da me zabrinjava kako ce to druga strana da prihvati, jer imam problema da pojedinima objasnim moje 'chudno ponashanje'..Nijesam takva samo u ljubavi, vec i u drushtvu, porodici...
ljudima oko mene nikako da objasnim - odnosno oni nikako da shvate, da ako nemam zhelju da ih vidim nekoliko dana niposhto ne znachi da ih ne volim i da mi nije stalo do njih...Nekad mi jednostavno treba prostora, slobode, mira..potrebna sam samoj sebi!

privrzhenost za mene ima potpuno druga mjerila od svakodnevnog gledanja, zivkanja...
samo treba raditi onako kako osjecash i koliku potrebu imash u datom momentu za nekim..nekad se ispoljava 10 puta u toku dana, a nekad jednom u deset dana...
Old 25-05-09, 09:15   #6
Snow_Lady
MiM team Expert

Snow_Lady's Avatar

Quote:
Originally Posted by zagorski View Post
Zar ima neko ko ne drži do svoje slobode?
Pitanje se odnosi na licnu slobodu kada ste u ljubavnoj vezi...Obzirom da je tema na tom Pdf...nisam to dopisala, mislim da se podrazumijeva...

" Biti covek znaci biti u stanju donositi odluke i biti spreman na posledice tih odluka".

Gorki

"Treba podnositi i rdjave karaktere. U opticaju su potrebni i zlatnici i sitan novac"!
La Brijer

Snow_Lady is offline   Reply With Quote
Old 25-05-09, 09:19   #7
Milly
Tu sam i kad nisam

Milly's Avatar

Quote:
Originally Posted by Snesk@ View Post
Pitanje se odnosi na licnu slobodu kada ste u ljubavnoj vezi...Obzirom da je tema na tom Pdf...nisam to dopisala, mislim da se podrazumijeva...
Kakva je to veza gdje ljudi jedno drugom ugrozavaju slobodu,gdje se ne razumiju potrebe partnera...?

To ima slabih izgleda da uspije..posesivnost ubije i najjacu ljubav.
Old 25-05-09, 09:19   #8
gromovnik
MiM team King / Queen

gromovnik's Avatar

Registrovan: May 2009
gromovnik has disabled reputation

Šta uopšte znači sloboda, i koje su joj granice, s toga možda u ovom postu trebala si kazati nešto više o tome.

Nećeš se ljutiti malo ću ja o slobodi blalbla iz svog ugla.

Sloboda je mogućnost izbora nezavisnog djelovanja na okruženje.
Sloboda ti pruža mogućnost izbora između dobra i zla.
Postoje dvije vrste slobode.
Sloboda "od" i sloboda "za".
To znači da svaki čovjek ima slobodu, slobodan je činiti i dobre i loše stvari.
Postoji i slobodu za ljubav, prijateljstvo, nadu, vjeru i ostale pozitivne vrijednosti u čovjekovom životu, ali preduslov za takvu vrstu slobode je da najprije budemo slobodni od negativnih osobina ( mržnja, laž, pesimizam, očaj...)
Jesili na to mislila?
Ja mislim da je jedna od dimenzija čovjekovog bića u širem smislu težnja ka slobodi.
Ili možda smisao života leži u nama a opet to je vječito traženja puta ka slobodi, sigurno i to pokazuje da nismo pasivni promatrači života nego uvijek treba tražititi njegova smisao.
I važno je što uz slobodu uvijek stoji a to je odgovornost....
Da li je to to..... Možda za mene jeste relevantno....
A vjerovatno svako na slobodu gleda drugim očima.....
Old 25-05-09, 09:20   #9
Supernova
Fata_morgana

Supernova's Avatar

Registrovan: Jan 2008
Supernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tunelu

Quote:
Originally Posted by Zor_djevojka View Post
dovoljno da me zabrinjava kako ce to druga strana da prihvati, jer imam problema da pojedinima objasnim moje 'chudno ponashanje'..Nijesam takva samo u ljubavi, vec i u drushtvu, porodici...
ljudima oko mene nikako da objasnim - odnosno oni nikako da shvate, da ako nemam zhelju da ih vidim nekoliko dana niposhto ne znachi da ih ne volim i da mi nije stalo do njih...Nekad mi jednostavno treba prostora, slobode, mira..potrebna sam samoj sebi!

privrzhenost za mene ima potpuno druga mjerila od svakodnevnog gledanja, zivkanja...
samo treba raditi onako kako osjecash i koliku potrebu imash u datom momentu za nekim..nekad se ispoljava 10 puta u toku dana, a nekad jednom u deset dana...
Tipično vodolijski...isti sam slučaj, neizlječiv...sloboda mi je potrebna kao zrak...ne volim smarače koji me obavezuju na druženje, telefonske prozivke i redovna javljanja...

U potrazi za smislom
Astrologija blog
Supernova is offline   Reply With Quote
Old 25-05-09, 09:41   #10
zagorski
N.N.

zagorski's Avatar

Registrovan: Aug 2007
zagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjem
Send a message via Yahoo to zagorski

Quote:
Originally Posted by Supernova View Post
Tipično vodolijski...isti sam slučaj, neizlječiv...sloboda mi je potrebna kao zrak...ne volim smarače koji me obavezuju na druženje, telefonske prozivke i redovna javljanja...
U mom slučaju je upravo jedna vodolija bila takav smarač
zagorski is offline   Reply With Quote
Old 25-05-09, 09:45   #11
Snow_Lady
MiM team Expert

Snow_Lady's Avatar

Quote:
To je bila neka sa pomanjkanjem samopouzdanja, inace nisu vodolije smaraci, doduse zavisi od podznaka...

Ako hoces slobodu bez granica, budi sa vodolijom, jedino ako vole, malo su posesivni, ali ne znam dali se to vodoliji desava...

Gorki

La Brijer

Last edited by Snow_Lady; 25-05-09 at 11:45..
Old 25-05-09, 10:03   #12
Vendy
MiM team King / Queen

Vendy has disabled reputation

Quote:
Originally Posted by Snesk@ View Post
To je bila neka sa pomanjkanjem samopuzdanja, inace nisu vodolije smaraci, doduse zavisi od podznaka...

Ako hoces slobodu bez granica, budi sa vodolijom, jedino ako vole, malo su posesivni, ali ne znam dali se to vodoliji desava...
Bitna mi je sloboda, ali sto je vise imam to je manje koristim.

Desava se ljubav, naravno, ali meni se posesivnost jos nije desila
Vendy is offline   Reply With Quote
Old 25-05-09, 10:47   #13
Supernova
Fata_morgana

Supernova's Avatar

Registrovan: Jan 2008
Supernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tunelu

Quote:
Auuu, to je neka vodolija s fabričkom greškom.

U potrazi za smislom
Astrologija blog
Supernova is offline   Reply With Quote
Old 25-05-09, 11:16   #14
Ribica
MiM team Forumaš i po'

Ribica's Avatar

Registrovan: Jul 2007
Ribica na dobrome putu

Da budem iskrena, u jeku ljubavi znam da zaboravim sta to bejah JA . I onda mi to stvara nervozu.
Kao jedinica u porodici, naucila sam lijepo da funkcionisem sama sa sobom, imam neke svoje rituale , volim sama da spremim stan, npr, da citam, slusam muziku, lakiram nokte, pijem kafu sama sa sobom, gluvarim.. i onda mi taj neko uzme to parce slobode, tj ja ga najcesce dobrovoljno dam..

Any piece of clothing can be sexy with a quietly passionate woman inside it
Ribica is offline   Reply With Quote
Old 25-05-09, 12:30   #15
vaka-ash
MiM team Expert

vaka-ash's Avatar

vaka-ash nepoznate kvantitete u ovom trenu
Send a message via Skype™ to vaka-ash
Default Vakasheve vodolije

Quote:
Salute viteze Zagorski!

Pa hajde da i opet stavim svoje srce i mach u sluzbi odbrane chasti jedne Vodolije (pogotovo kad zna da smara):

"Smarala" je i mene izlivima njeznosti,strasti i stalnom zeljom da se to uzvrati ,jel to bilo zbog nesigurnosti ili chega
drugog-Nebitno je!!... smarala je kroz priche iz "1001 noci" a bilo ih je josh vishe vremenom ,ne stedeci svoju chuvenu slobodu da josh jache pocne smarati i pokazivati koliko duboko moze biti jedno "smaranje" od vodolije koja vOOli..Na kraju napravi i od mene smaracha "teshke kategorije", e onda je nastalo veliko nadmatanje u smaranju gjde su svi bili pobjednici ..."Pustiti vodoliji slobodu je isto kao dati zalet sprinteru ili dushak roniocu -da ti se jache zakuca u njedra,onako iz sprinta ili da te ljubi snaznijim i dubljim uzdasima
Jako sam srecan zbog toga ,kako nauchih smarati i kako je to zbog moje nesigurnosti - ljudi smo ,zar ne?

http://www.youtube.com/watch?v=1jrkd...eature=related follow the path of Father Makarije

http://www.youtube.com/watch?v=_VtVr...eature=related Vakashlor

http://www.youtube.com/watch?v=kIPlaor68DU&NR=1 -Conan Wheel of Pain - Growing Up
vaka-ash is offline   Reply With Quote
Old 25-05-09, 12:48   #16
vaka-ash
MiM team Expert

vaka-ash's Avatar

vaka-ash nepoznate kvantitete u ovom trenu
Send a message via Skype™ to vaka-ash

Quote:
Originally Posted by Supernova View Post
Auuu, to je neka vodolija s fabričkom greškom.
Vodolije se ne prave u fabrikama ,draga moja,nego su iz raja izashle,e sad ako se potkrade neka greshka u toj "proizvodnji" ja bih je zanimario..A? Iskustvo je pokazalo da i te greshke postaju vrline i "slatke osobenosti" vremenom...

http://www.youtube.com/watch?v=1jrkd...eature=related follow the path of Father Makarije

http://www.youtube.com/watch?v=_VtVr...eature=related Vakashlor

http://www.youtube.com/watch?v=kIPlaor68DU&NR=1 -Conan Wheel of Pain - Growing Up
vaka-ash is offline   Reply With Quote
Old 25-05-09, 13:02   #17
Calathea
MiM team Expert

Calathea's Avatar

Calathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjem
Default anti horoskop

Vodolija - vulgarni i nepristojni perverznjaci, večita zabadala u privatni život drugih, verovatno ne iznenadjuje činjenica da je po statistici u CIA najviše špijuna upravo u znaku vodolije.
Calathea is offline   Reply With Quote
Old 25-05-09, 13:18   #18
Snow_Lady
MiM team Expert

Snow_Lady's Avatar

Quote:
Originally Posted by Calathea View Post
Vodolija - vulgarni i nepristojni perverznjaci, večita zabadala u privatni život drugih, verovatno ne iznenadjuje činjenica da je po statistici u CIA najviše špijuna upravo u znaku vodolije.
Nije tema vodolija, nego koliko drzite do licne slobode?!
A o njima na drugu temu i drugom prilikom...

Gorki

La Brijer

Old 25-05-09, 13:22   #19
Sharp
MiM team Expert

Sharp's Avatar

Registrovan: Jun 2008
Sharp has disabled reputation

ja sam uvijek Slobodan, bio u vezi ili ne
Sharp is offline   Reply With Quote
Old 25-05-09, 13:25   #20
Madagaskar
Strašnji sud

Madagaskar's Avatar

Registrovan: Apr 2008
Madagaskar uskoro postaje slavanMadagaskar uskoro postaje slavan

Quote:
Originally Posted by OCTAVIAN View Post
ja sam uvijek Slobodan, bio u vezi ili ne
Slobo, Slobodo

Vala ni mene niko ne veže, mada je širok pojam slobode u ljubavi!
Madagaskar is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
držite, koliko, lične, slobode

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules