MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Zabava > Brbljaonica

Notices

Brbljaonica Za sve one koji imaju što pametnoga za reći, a ne znaju gdje bi to svrstali ;)

Rezultati ankete: Modernizovani kontejneri
Podrzhavam 14 93.33%
Ne podrzhavam 1 6.67%
bash me briga ja ionako bacham dje stignem... 0 0%
Glasači: 15. You may not vote on this poll

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 27-11-10, 12:51   #21
Sanuška
Tempus fugit

Sanuška's Avatar

Registrovan: Jul 2008
Sanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tunelu

bas sam jutros isla da bacim smece...prije svega nemamo kulturu,jer uvijek ce se naci vise smeca oko kontejnera nego u sami kontejner....a kamo li razvrstavanje...
Old 27-11-10, 13:20   #22
bloom
Moderator

bloom's Avatar

Registrovan: Aug 2008
bloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu auru

Quote:
Originally Posted by san ljetnje noci View Post
bas sam jutros isla da bacim smece...prije svega nemamo kulturu,jer uvijek ce se naci vise smeca oko kontejnera nego u sami kontejner....a kamo li razvrstavanje...
... eto tako ... neću uopšte da se trudim oko razvrstavanja ....

A opštinske odluke koje se bave ovim pitanjima, ostaju najčešće mrtvo slovo na papiru. Đe ćeš kaznit ovoga te rovari po smeću neće li nać' nešto korisno, mo'š mu samo dušu uzet', para nema. Ili mu kaznu iz prekršajnog postupka zamjenit' zatvorskom, pa da ga lijepo tih nekoliko dana država 'rani, a on leži i uživa!

Jedino stvarno, šta odvajam, ako uopšte i bacam, to je hleb!
Hleb uvjek spakovan u posebnu kesu, okačim na jednu kvačicu na kontejneru i uvjek ga neko uzme, da l' za stoku il' za ribanje il' ... ne znam. Znam da uvjek nestane prije pražnjenja kontejnera!

Last edited by bloom; 27-11-10 at 13:22..
bloom is offline   Reply With Quote
Old 30-11-10, 22:47   #23
Derek_Trotter
Ko reskira profitira!

Derek_Trotter's Avatar

Registrovan: Mar 2006
Derek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čeka

Po trenutnim rezultatima ankete vidi se da je svijest internet korisnika na vecem nivou od prosjecnog gradjanina kome je po ovom pitanju "sve ravno do Kosova"
Posted via Mobile Device
Derek_Trotter is offline   Reply With Quote
Old 30-11-10, 22:51   #24
laufer
MiM team King / Queen

laufer's Avatar

Registrovan: Aug 2008
laufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čeka

lazu jadan, bacaju gdje stignu, a pisu drugo.
moje smece je svo za recikliranje, iako ga nema mnogo. ne koristite plastiku i manje cete se sjekirat za djecu.
Old 03-12-10, 11:18   #25
Villa
MiM team Forumaš i po'

Villa's Avatar

Registrovan: Nov 2010
Villa na dobrome putu

Podrzavam to recikliranje i sve...Al kod nas nesto i nema tih kontejnera...Pa moram malo da zagadjujem Vrbas...
Villa is offline   Reply With Quote
Old 22-02-11, 13:12   #26
Sanuška
Tempus fugit

Sanuška's Avatar

Registrovan: Jul 2008
Sanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tunelu

U CRNOJ GORI IMA OKO 280 NELEGALNIH DEPONIJA, MINISTARSTVO TVRDI DA SU KAZNE BLAGE ILI NEADEKVATNO PRIMJENJIVANE
Deponije smeća daleko od kuća, ali su rijeke i more puni

Stanković je za „Vijesti“ kazao da način odlaganja otpada „govori mnogo o nama samima“.

Građani Crne Gore odlažu otpad na 155 smetlišta, čija je zapremina manja od sto kubnih metara, na oko 70 koja imaju i do 100, te na 50 nelegalnih deponija koje zauzimaju prostor veći od hiljadu kubnih metara, podaci su koje je sredinom prošle godine prikupilo tadašnje Ministarstvo uređenja prostora i zaštite životne sredine.

Pomoćnik ministra za održivi razvoj i turizam Siniša Stanković istakao je da podaci, prikupljeni uz pomoć lokalnih samouprava nijesu potpuni, te da se teško može utvrditi koliko je takvih lokacija.

vijesti

zanimljiv clanak

Tags
dnevno, kako, koliko, moze, proizvedete, reciklirati, smeca

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules