MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Umjetnost i kultura > Muzika

Notices

Muzika Sve o muzici...

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 11-05-18, 13:23   #1
Derek_Trotter
Ko reskira profitira!

Derek_Trotter's Avatar

Registrovan: Mar 2006
Derek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čeka
Default Eurosong 2018

Morah da iskomentarisem ovaj eurosong kada smo mi u pitanju.

Ako smo u posljednjih nekoliko godina imali pozitivne pokusaje da shokiramo javnost onda smo ove godine od toga definitivno odustali.
Vjerovatno je razlog sto se predstavnik birao glasanjem publike kako bi RTCG skinula sa sebe odgovornost na brojne kritike od ranijih godina.

Po meni smo sa Who see i svemirskim skafanderima probali da dopremo do mladje publike koja obicno glasa.
Sto se tice Sergeja tu je pokusaj da se na forum Joksimovica sa nekom frulicom dodje do srca probirljivih evropskih glasaca.
Slicno je bilo i sa Knezom.

Iako kontraverzan, u fazonu LGBT je bio po meni solidan pokusaj i sa Slavkom da se sa perchinom skrene paznja zirija koji preferiraju malo sire slobode. Mislim da su tu falile malo Slavkove vokalne sposobnosti i ono sto nam u svim izborima fali a to je lobiranje kod ostalih tv stanica.

U svemu smo prevaranti osim kad je u pitanju Eurosong. Nevjerovatno. Skandinavija je u svemu po P.S. i po zakonima osim kad je Eurosong u pitanu. Tu su sto puta gori prevaranti od nas. Jeste da ulazu dosta novca ali me ne moze niko ubijediti da ne prave neki dogovor.

Sto se tice nase pjesme ove godine ona je dobra pjesma za lokalne okvire. Kada je eurosong u pitanju onda je totalni promasaj. Gledao sam komentare na youtube od stranaca kada su je culi. Bili su zbunjeni. Kao da slusaju neki marsh.
Na stranu sto je Vanja ok lik iako je ispricao onaj morbidni vic ( koji da je bio makar smijesan pa da mu se oprosti). Na ovako los i blijed utisak zalijepio je i etiketu tupadzije jer se vidjelo da nije ni pola sekunde razmislio kad je birao vic.
Kviz u sve 16 | BESPLATNO reklamiraj firmu
Derek_Trotter is offline  
Reply With Quote
Reply

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules