MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Ljubav

Notices

Ljubav Podsjeti me sto to bjese svaki dan ;)

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 06-08-09, 00:40   #21
sneguljica
gleDna džekson

sneguljica's Avatar

Registrovan: Mar 2008
sneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu auru

polazim od pretpostavke da su svi ljudi dobri, ali nijesam bas prepitoma i ne trcim sa "otvaranjem". U svakom slucaju, tako mi lakse paNe ako shvatim da nijesu bas svi ljudi dobri.
Old 10-08-09, 13:16   #22
Milly
Tu sam i kad nisam

Milly's Avatar

Registrovan: Jan 2007
Milly ima famoznu auruMilly ima famoznu auruMilly ima famoznu auruMilly ima famoznu auru

Quote:
Originally Posted by simm View Post
Koliko vam treba vremena da se "otvorite" i od čega zavisi taj vremenski period?

Da li nekad kažete "glavo luda, đe srljaš?" ili uvijek imate termin-plan-hladnog-srca ?

Svaki plan mi je propao,kao i ovaj gore pomenuti,koji za posledicu ima upravo to ' glllllllllaaaaaaaaaaavo ludaaa,đe srljaš!!''

Više ne planiram,pustim da se stvari spontano dogode i tako je najbolje ..

U principu , kod mene vrijeme nema odlučujuću ulogu,više neki osjećaj da je sa nekom osobom moguće ostvariti otvoren odnos ..Tako da se nekima nikad ne otvorim,a sa nekima vrlo brzo uspostavim komunikaciju oslobodjenu diplomatije i uvijanja ..
Old 10-08-09, 13:31   #23
Yosemite Sam
Say your prayer, freaks!

Yosemite Sam's Avatar

Registrovan: Mar 2008
Yosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čeka

Stari pjesnici bi rekli - idi za svojim srcem, i ne boj se.
Još metaše gradi u te,
Ljubim ti tvoje prekrasne skute.
Yosemite Sam is offline   Reply With Quote
Old 10-08-09, 14:42   #24
LadyDaytona
MiM team Forumaš i po'

Registrovan: May 2008
LadyDaytona nepoznate kvantitete u ovom trenu

Quote:
Originally Posted by simm View Post
Stari pjesnici bi rekli - idi za svojim srcem, i ne boj se.
Drugi razmishlja za oboje?
Old 10-08-09, 17:50   #25
vaka-ash
MiM team Expert

vaka-ash's Avatar

Registrovan: Sep 2008
vaka-ash nepoznate kvantitete u ovom trenu
Send a message via Skype™ to vaka-ash

Ja ne znam kako vi ,ali zar prilikom odabira partnera ne gledate da to bude osoba slicnih psiho-fizickih parametara a isto tako i situiranost da postoji (pozeljno da je samostechena )..Onda nema problema ,mozemo se onda igrati "otvorenoga pokera" vrlo brzo...Znachi ovo je u uslovima idealnoga odabira partnera..Ostale kombinacije,su postojale ali su bile vishe tipa " Zvijezda koja jako sija -brzo se ugasi " -tako da nije bilo vremena da se "ljudski ispovjeravamo i otvorimo svoje srce "

Primijetio sam da zapostavljate faktor "proporcionalnosti" ovo da se nadovezem na "materijalnu stranu" ovoga posta..
-Lik(guzonje i njihovi sinovi mostly ) koji ima dosta para i nekretnina (stanova i kola i gljisera )
shto "njega libo ckura" oce li dati kljucheve od kola ili stana nekoj "skubni" koja se fino nashminkala ? I to vishe njih-a one jako ponosne kako ih je on "uvazhio" takvim povjerenjem..ejj kljuch od stana i kola ejj kakva sam kraljica aa?...

http://www.youtube.com/watch?v=1jrkd...eature=related follow the path of Father Makarije

http://www.youtube.com/watch?v=_VtVr...eature=related Vakashlor

http://www.youtube.com/watch?v=kIPlaor68DU&NR=1 -Conan Wheel of Pain - Growing Up

Last edited by vaka-ash; 10-08-09 at 18:06..
vaka-ash is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
auto, daj, dana, deset, ključ, skoro, stana, svoj, već, znamo

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules