MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Ljubav > Zanimljivosti

Notices

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 06-05-08, 20:32   #1
inzaghi9
MiM team King / Queen

inzaghi9's Avatar

Registrovan: Jan 2007
inzaghi9 nepoznate kvantitete u ovom trenu
Default Da li je moguće voljeti nekog poslije 3 dana

Ona/on je nešto najlepše što se može zamisliti. Na samu pomisao o tim sjajnim očima i mekoj kosi srce ti udara brže. Osećaš se uzbuđeno, srećno, pomalo nesigurno, jednom rečju - zaljubljeno. Ali da li je tako nešto uopšte moguće tek posle par dana poznanstva?

Apsolutno je moguće da se osećaš kao da voliš nekog posle svega 3 dana. Ali treba mnogo više vremena da saznaš da li je ta osoba vredna tvoje ljubavi i da li je to prava ljubav ili samo "teži" (ali prolazan) oblik zaljubljenosti. Za sada, jednostavno uživaj u svim čarima koje slatko osećanje zaljubljenosti donosi, opusti se.

Provodi što više vremena sa osobom koja ti se sviđa i pažljivo posmatraj da li vam je lepo kada ste zajedno, da li se dobro zabavljate, da li imate puno toga zajedničkog i da li umete da nasmejete jedno drugo. Bilo da je u pitanju "beskonačna ljubav" ili ne, iskoristi to vreme i dobro se zabavljaj, ako ništa drugo. A ako i ispadne nešto, tim bolje.

(izvor)
"On daje snagu umornome, i nejakome umnožava krijepost" (Isaija, 40:29)

"...jer kroz Njega živimo što znači dobijamo životnu snagu. I mičemo se, dobijamo energiju kretanja, ostvarujemo svoju potpunost" (Djela svetijeh apostola, 17:28)

"Po vjeri vašoj neka vam bude" (Jevanđelje po Mateju, 9:29)

"Evo dana, koji stvori Gospod. Radujmo se i veselimo se u nj" (Psalam 118:24)

"Nemoj se žestiti..." (Psalam 37:1)

Last edited by Zor_djevojka; 30-06-09 at 10:53..
inzaghi9 is offline  
Reply With Quote
Old 07-05-08, 00:59   #2
Milly
Tu sam i kad nisam

Milly's Avatar

Milly ima famoznu auruMilly ima famoznu auruMilly ima famoznu auruMilly ima famoznu auru

Jeste!
Deshavala su se i veca chuda od toga.

Kao shto se mozhe desiti da nekog ne zavolimo za pola godine,tako se mozhemo za 3 dana zaljubiti,pa i osjetiti LJUBAV.

Zhivot je fantastichan,jer ne postoje pravila
Old 07-05-08, 08:20   #3
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Zor_djevojka has disabled reputation

Mostovi okruga Medison...
Old 07-05-08, 21:58   #4
milenaaaa
MiM team Expert

milenaaaa's Avatar

Registrovan: Feb 2007
milenaaaa nepoznate kvantitete u ovom trenu

ne.
RecI CY Ti NeStO sAsvIm LicNo, NiSi NIkAd CyO nEsTO TOmE sLicNo, rEcI cU TI REcI dVe DRskE i beZoBRaZNe...Bas mE brIgA dA LI IMaS LovE, Ja ZBog LoVe Ne PrOdaJeM sNoVE, ni daL" mOzDa ImaS cYrY DRuGU, IspAlA jE vEc Y pRVoM krUgu.... ZEVEDI MEEEEE,POVEDI ME, ODVEDII MEEEEE DA LUDUJEM...IZNAD GRADA VECE PADA, TVOJE USNE COKOLADA...
milenaaaa is offline   Reply With Quote
Old 08-05-08, 07:13   #5
limunada
MiM team Početnik

limunada's Avatar

Registrovan: Aug 2007
limunada na dobrome putu

poslije 3 dana je nemoguce...onda znaci da laze kao fol kaze da je voli ma daj....
limunada is offline   Reply With Quote
Old 08-05-08, 07:27   #6
Homer
MiM team King

Homer's Avatar

Homer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auru

U svoju prvu djevojku sam se zaljubio posle 3 sec a ne tri dana!
Ali mi je trebalo 3 mjeseca da skupim hrabrosti da joj priđem.
(Za te tri mjeseca sam sve ocjene pokvario.)

Last edited by Homer; 08-05-08 at 07:29..
Homer is offline   Reply With Quote
Old 08-05-08, 07:42   #7
boris
MiM team Forumaš i po'

Registrovan: Nov 2006
boris has disabled reputation
Default o kako tuznih ljubavi ima....

Ja sam jednu malu kuchku Monu zavolio za jedan dan, a kod mene je bila puna dva dana i poklonio sam je jednoj curi, pa je sada ona voli....a mene vise ne poznaje i ovom prilikom hocu da joj posaljem jedno
boris is offline   Reply With Quote
Old 08-05-08, 07:47   #8
Baron
MiM team Expert

Baron's Avatar

Registrovan: May 2007
Baron uskoro postaje slavanBaron uskoro postaje slavan

Quote:
Originally Posted by boris View Post
Ja sam jednu malu kuchku Monu zavolio za jedan dan, a kod mene je bila puna dva dana i poklonio sam je jednoj curi, pa je sada ona voli....a mene vise ne poznaje i ovom prilikom hocu da joj posaljem jedno
ne tuguj borise, biće još kučakag_bubbles_h4h:
Old 08-05-08, 07:50   #9
Homer
MiM team King

Homer's Avatar

Homer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auru

I ja volim jednu kučku i kad je god vidim mašem repom!
Old 08-05-08, 07:51   #10
Homer
MiM team King

Homer's Avatar

Quote:
Originally Posted by boris View Post
Ko te ne poznaje, cura ili kučka!?

Ja nešto brkam ova dva pojma
Old 08-05-08, 09:29   #11
seka
..love..¸¸.•´Ż`♥ஐ

seka's Avatar

Registrovan: Jul 2007
seka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čeka

definitivno NE!
ne mozete zavoljeti nekog posle tako kratkog vremena jer tu osobu za to vreme ne možete ni upoznati dovoljno da bi ste je stvarno zavoljeli.. ljudi u početku obično stavljaju najbolje maske za prikrivanje loših osobina.. neki čak toliko dobro prikrivaju svoje osobine da se to vidi tek kasnije poslije godina zabavljanja, a neki, na žalost, otkriju pravu ličnost partnera tek u braku.. možete biti privučeni nečijom fizičkom gradjom, njegovim ili njenim ponašanjem, reakcijama,smislom za humor.. ali predstoji vam dug put dok tu osobu stvarno zavolite sa svim njegovim ili njenim vrlinama i manama..
seka is offline   Reply With Quote
Old 08-05-08, 09:31   #12
limunada
MiM team Početnik

limunada's Avatar

Registrovan: Aug 2007
limunada na dobrome putu

Quote:
Originally Posted by seka View Post
definitivno NE!
ne mozete zavoljeti nekog posle tako kratkog vremena jer tu osobu za to vreme ne možete ni upoznati dovoljno da bi ste je stvarno zavoljeli.. ljudi u početku obično stavljaju najbolje maske za prikrivanje loših osobina.. neki čak toliko dobro prikrivaju svoje osobine da se to vidi tek kasnije poslije godina zabavljanja, a neki, na žalost, otkriju pravu ličnost partnera tek u braku.. možete biti privučeni nečijom fizičkom gradjom, njegovim ili njenim ponašanjem, reakcijama,smislom za humor.. ali predstoji vam dug put dok tu osobu stvarno zavolite sa svim njegovim ili njenim vrlinama i manama..
slazem se sa njom
limunada is offline   Reply With Quote
Old 08-05-08, 09:47   #13
Homer
MiM team King

Homer's Avatar

@seko:

Ljubav je slijepa, vele
Old 08-05-08, 09:52   #14
melic
MiM team Guru

Registrovan: Jan 2008
melic has disabled reputation

Ljubav je slijepa i luda, ne zna za Boga ni suda, al' lijepo pjeva i lijepo dusu odjeva..'
melic is offline   Reply With Quote
Old 08-05-08, 10:02   #15
seka
..love..¸¸.•´Ż`♥ஐ

seka's Avatar

Registrovan: Jul 2007
seka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čeka

Quote:
Originally Posted by Homer View Post
@seko:

Ljubav je slijepa, vele
vele,vele..
a vele i : Kad te tresne, znaćeš!

a bogami dobro tresne i kad progledaš!!!
seka is offline   Reply With Quote
Old 08-05-08, 10:09   #16
boris
MiM team Forumaš i po'

Registrovan: Nov 2006
boris has disabled reputation

Kad progledas, obicno je kasno!

Last edited by boris; 08-05-08 at 10:53..
boris is offline   Reply With Quote
Old 08-05-08, 10:37   #17
Pera Detlic
Banned

Pera Detlic na dobrome putu
Send a message via Yahoo to Pera Detlic

Uglavnom se slažem sa ovim što je rekla seka.
Ali...
"ljudi u početku obično stavljaju najbolje maske za prikrivanje loših osobina.. neki čak toliko dobro prikrivaju svoje osobine da se to vidi tek kasnije poslije godina zabavljanja, a neki, na žalost, otkriju pravu ličnost partnera tek u braku.."
Tačno postoje maske i svašta još nešto. Ali niko mi ne može reci da jedna prosječno inteligentna osoba ne može upoznati nekoga u periodu od god. dana ako se bar malo potrudi.
Mislim da je zabluda kada kažu "kakav je on (ona) ološ tek sam otkrila (o) posle 5 god". Možda ta osoba nije bila takva na početku veze ali je postala kasnije. Ljudi se mijenjaju.Ja sam se promijenio zadnjih 5 god. prilično, naravno neke stvari su ostale iste i uvijek će ostati. Dešava se da uđeš u vezu sa jednom osobom a izađeš sa drugom.
Šta onda da se radi? Pokušaš da anticipiraš i predvidiš kakva će ta osoba biti u budućnosti, i u skladu sa tim donosiš odluke. Ovo je dosta teško. I ne treba pretjerivati jer se vrlo lako može pogriješiti, čak se nešto i ne treba truditi da predvidiš jer i to "predviđanje" može uništiti vezu. Ne treba se truditi previše ali ni premalo. Prava riječ je optimalno.
Pera Detlic is offline   Reply With Quote
Old 19-05-08, 15:37   #18
betibup
MiM team Početnik

betibup's Avatar

Registrovan: Mar 2008
betibup na dobrome putu

da!
betibup is offline   Reply With Quote
Old 19-05-08, 16:26   #19
Supernova
Fata_morgana

Supernova's Avatar

Registrovan: Jan 2008
Supernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tunelu

Brza vatra, brz i pepeo....

U potrazi za smislom
Astrologija blog
Supernova is offline   Reply With Quote
Old 19-05-08, 18:57   #20
phenomenon
MiM team Početnik

Registrovan: May 2008
phenomenon na dobrome putu

Pa to je vise zaljubljenost nego sto je ljubav...
phenomenon is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
dana, moguće, nekog, poslije, voljeti

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules