MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Roditeljski kutak

Notices

Roditeljski kutak Savjeti za roditelje

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 18-04-12, 20:43   #1
Jagodica Bobica
MiM team Početnik

Registrovan: Oct 2008
Jagodica Bobica uskoro postaje slavanJagodica Bobica uskoro postaje slavanJagodica Bobica uskoro postaje slavan
Default Bebini prvi zubici

KAda su vam bebe dobile prve zubice?
Kako ste ima olaksali te muke?
Jagodica Bobica is offline  
Reply With Quote
Old 18-04-12, 20:55   #2
bloom
Moderator

bloom's Avatar

Registrovan: Aug 2008
bloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu auru

9 mj i 2 dana, a prije toga je tri mjeseca plakao po cijelu noć .... jedina pomoć/utjeha sisanje, po 50 puta na noć, uspavljivanje, pa za 10 min, priča iz početka

8 mj i 15 dana, bez većih problema i plakanja, možda nekoliko malo "nervoznijih noći"

vrlo je individualno, .... ima djece kojoj roditelji i ne primjete kad zubić poraste, a ima onih koji se baš namuče npr. dijete skoro ništa ne jede 20 dana prije izbijanja zuba ili stalno plače
Old 18-04-12, 21:07   #3
arwen
MiM team Expert

arwen's Avatar

Registrovan: Dec 2011
arwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjem

Oboje su imali 8 mjeseci i nesto sitno dana.

Drugo i nekako,a prvo je bilo jezivo nervozno.
Mislim da smo svaki zubic dooobro zapamtili.

Culi smo i mi za razne savjete: te da se desni mazu limunom,te bijelim vinom,te ogrlica od jantara,te nekakav gel (vise se ne sjecam imena),ali nista im od toga mi nismo stavljali.
Mene nesto bilo strah.
Na kraju je pomagalo je samo nosanje na rukama.
Old 18-04-12, 21:19   #4
Yosemite Sam
Say your prayer, freaks!

Yosemite Sam's Avatar

Registrovan: Mar 2008
Yosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čeka

Postoje gelovi koji smanjuju svrab pri izbijanju zuba. Efikasni su.
Bilo što hladno koristi, hladne grickalice (one plastične punjene gelom), hladna kriška jabuke umotana u tanku platno da se gricka.
Yosemite Sam is offline   Reply With Quote
Old 19-04-12, 13:09   #5
Derek_Trotter
Ko reskira profitira!

Derek_Trotter's Avatar

Registrovan: Mar 2006
Derek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čeka

Cini mi se sa cetiri mjeseca.
Za olaksanje bolova je najbolji Gengigel.
Kviz u sve 16 | BESPLATNO reklamiraj firmu
Derek_Trotter is offline   Reply With Quote
Reply

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules