MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Ljubav > Ljubav i sex

Notices

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 10-11-07, 16:51   #1
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Zor_djevojka has disabled reputation
Default Prolazi me jeza...

Shta je to shto vas pali, uzbudjuje?..Koji dio tijela ? Je li to pogled ili neki njegov/ njen gest...Shta vas dovodi do ludila? Kad vam je najsladji/a? Kad dobijete zhelju da ga/ je zgrabite ne birajuci vrijeme i mjesto...
Prvo shto mi padne u ochi kad je mushkarac u pitanju su ruke..i glas ...fascinirana sam rukama i volim da drzhim svoju shaku u njegovoj ...Volim da prespavam (stavim nogu preko njegovih , a glavu naslonim izmedju ramena i grudi) i dan provedem u njegovoj majici..Volim da mirishem na njega...Kad me ljubi duzh kichmenog stuba..cheshka, mazi ...Kad me sanjivo gleda ..Volim da ga gledam dok spava..Kad je pod tushem, a ja 'sluchajno' uletim ..E...Ali, njega nema..nema, pa nema...

Last edited by Zor_djevojka; 10-11-07 at 17:21..
Zor_djevojka is offline  
Reply With Quote
Old 10-11-07, 20:58   #2
Shajo
MiM team Expert

Shajo's Avatar

Shajo has disabled reputation
Send a message via Skype™ to Shajo

Rosonera da ti ih vratim na temu...prvo što bi primijetio kod tebe (pošto mi se čini da si žensko) su oči i dupe
Shajo is offline   Reply With Quote
Old 10-11-07, 20:59   #3
WALTER
MiM team Forumaš i po'

WALTER's Avatar

Registrovan: Mar 2007
WALTER na dobrome putu

Quote:
Originally Posted by Shajo View Post
Rosonera da ti ih vratim na temu...prvo što bi primijetio kod tebe (pošto mi se čini da si žensko) su oči i dupe
E sram da te bude
Old 10-11-07, 21:12   #4
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Quote:
Originally Posted by WALTER View Post
Bogomi si zagorela!

Oli nam reć kako da ti pomognemo
da mi nadjesh jednog s kojim cu da dozhivim sve ovo ..a da traje...
Old 10-11-07, 21:39   #5
WALTER
MiM team Forumaš i po'

WALTER's Avatar

Registrovan: Mar 2007
WALTER na dobrome putu

Quote:
Originally Posted by rossonera1981 View Post
da mi nadjesh jednog s kojim cu da dozhivim sve ovo ..a da traje...
Bogomi svi takvi su ti poženjeni, mada nisu uškopljeni!
Old 15-11-07, 09:22   #6
seka
..love..¸¸.•´Ż`♥ஐ

seka's Avatar

Registrovan: Jul 2007
seka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čeka

uzbudjuje me sve sto je "slucajno" izazvano ... slucajan dodir, osmjeh, pogled a najvise od svega kada ima onaj "bezobrazno-sladak" osmjeh...
seka is offline   Reply With Quote
Old 15-11-07, 10:43   #7
mala_mu
MiM team Expert

mala_mu's Avatar

Registrovan: Jan 2007
mala_mu na dobrome putu
Send a message via MSN to mala_mu

Mene uzbudjije muskarac koji *umije* sa tobom, a najvise volim kad mi se na uvo sapne nesto preslatko ili nesto bezobrazno, zavisi od situacije.
mala mu...uh to bice je toliko fino i umiljato moglo biti, ali mislim da je odbrambeni mehanizam uzeo maha kod nje ..tako je sva svatka , ali pravi mali fighter, sto se licno meni ne svidja...mazio bih je po citav dan ali bi mi ruke polomila ( da to tako predstavim)...
mala_mu is offline   Reply With Quote
Old 15-11-07, 13:32   #8
Baron
MiM team Expert

Baron's Avatar

Registrovan: May 2007
Baron uskoro postaje slavanBaron uskoro postaje slavan

Quote:
Originally Posted by rossonera1981 View Post
...Ali, njega nema..nema, pa nema...
A koga nema bez njega se moze!
Mozda je on tu ali ga ti ne primjecujes da je to on.
Najinteresantnija mi je ona prica o dvoje koji razmjenjuju njeznosti preko interneta i kada se konacno upoznaju shvate da su ustvari muz i zena. E sada poenta sledi, muz u brakorazvodnoj parnici tvrdi da mu u braku nevjernica nikada nije uputila njeznu rijec!
Baron is offline   Reply With Quote
Old 15-11-07, 13:34   #9
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

eto..josh jedan razlog vishe da se pomire i uchvrste svoju ljubav..ipak su jedno za drugo, ma shto god mislili i uradili
Old 15-11-07, 13:42   #10
Baron
MiM team Expert

Baron's Avatar

pa vjerovatno, ali ovdje se radi o tome koliko covjek masta o njeznosti i strasti, a kada mu se to omoguci onda se gubi masta i fantazija.
Ako zelis romantiku, moras je sama stvoriti, a ne da ocekujes samo od njega.
pitao sam drugaricu iz srednje skole sto se toliko glupira kada smo zajedno u drustvu. rekla je da joj je obicno dosadno kada je tiha, jer su i svi ostali tihi. ovako uspije da inicira kakvu takvu zabavu...
Old 17-11-07, 18:13   #11
BlackWoman
MiM team Expert

BlackWoman's Avatar

BlackWoman has disabled reputation

Ne bih nazvala jezom osjećaj koji se pojavi kad mi godi nečiji dodir, prije bih ga nazvala leptirićima.
Jeza me jedino može uhvatiti od nečijeg dodira čiji ne želim... kao i kad pada kiša i duva vjetar, onda me zaista uhvati jeza.
Old 18-11-07, 17:01   #12
BoBiLiCa
MiM team Početnik

BoBiLiCa's Avatar

Registrovan: Oct 2007
BoBiLiCa na dobrome putu
Send a message via MSN to BoBiLiCa

jeza me ne hvata samo osjetim neke leptirice u stomaku od necijeg dodira,poljubac u vrat...
a jeza me hvata na spomen odredjenog imena...
Old 19-11-07, 15:20   #13
Baron
MiM team Expert

Baron's Avatar

ljubav se zove imenom tvojim, buuuuaaaaa....
opameti se malo djevojko!
Old 19-11-07, 19:35   #14
rusian
MiM team Forumaš

Registrovan: Apr 2007
rusian na dobrome putu

oci, usne,vrat.... a najvise pogled i to toliko jako da ne mogu da dodjem sebi danima...
rusian is offline   Reply With Quote
Old 20-11-07, 16:32   #15
dekica
MiM team Expert

dekica's Avatar

dekica na dobrome putu
Send a message via MSN to dekica

....pa izmedju ostalog i kad citam ovaj ljubavni savjetnik od liv tyler.....qq,sva se najezih
topis se u meni ko andjeoski prah...
dekica is offline   Reply With Quote
Old 20-11-07, 21:59   #16
Temis
MiM team Forumaš

Temis's Avatar

Registrovan: Oct 2007
Temis ima famoznu auruTemis ima famoznu auruTemis ima famoznu auruTemis ima famoznu auruTemis ima famoznu auruTemis ima famoznu auruTemis ima famoznu auruTemis ima famoznu auru

Zadnji put je prosla tako sto sam prilikom jednog nocenja u dvoje jedne kisne noci,u drugom gradu,daleko od svega,na moju polovinu kreveta osjecala da se na drugu polovinu on meskolji i ne moze da spava od zelje da me dodirne...Jednako kao i ja,mada sam ja uspjesno savladjivala meskoljenje... Da ne bih produzivala agoniju koja je vec prijetila da mi srce sutne daleko wan iz grudi,malo sam se primakla izgovarajuci se hladnocom sto mu nije ni malo zasmetalo... Ostalo je vec posebna prica...

http://i.imgur.com/f7EFogt.png
Temis is offline   Reply With Quote
Old 05-12-07, 03:00   #17
Liv
Carpe Diem

Liv's Avatar

Liv has disabled reputation

Do nedavno nisam bila ni svjesna sta mi necija paznja moze uciniti... Nije ni cudo sto su dame u proslosti padale na dzentlemene...Prvi put mi se desilo da me neko "zavede" paznjom prije svega. Nakon toga mi i njegov glas, i oci, i ruke i sve njegove mane izazivaju prijatnu jezu i leptirice
Old 26-12-07, 09:28   #18
mala_mu
MiM team Expert

mala_mu's Avatar

mala_mu na dobrome putu
Send a message via MSN to mala_mu

Quote:
Originally Posted by liv_tyler View Post
Do nedavno nisam bila ni svjesna sta mi necija paznja moze uciniti... Nije ni cudo sto su dame u proslosti padale na dzentlemene...Prvi put mi se desilo da me neko "zavede" paznjom prije svega. Nakon toga mi i njegov glas, i oci, i ruke i sve njegove mane izazivaju prijatnu jezu i leptirice
Aoooooooooooo to je extraaaaa..... Kad ti neko govori neke prelijepe stvari koje ustvari i zelis da cujes, a pri tome ih misli, i ti to osjecas....
mala mu...uh to bice je toliko fino i umiljato moglo biti, ali mislim da je odbrambeni mehanizam uzeo maha kod nje ..tako je sva svatka , ali pravi mali fighter, sto se licno meni ne svidja...mazio bih je po citav dan ali bi mi ruke polomila ( da to tako predstavim)...
mala_mu is offline   Reply With Quote
Old 27-12-07, 12:27   #19
Homer
MiM team King

Homer's Avatar

Homer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auru

Quote:
Originally Posted by Temis View Post
Zadnji put je prosla tako sto sam prilikom jednog nocenja u dvoje jedne kisne noci,u drugom gradu,daleko od svega,na moju polovinu kreveta osjecala da se na drugu polovinu on meskolji i ne moze da spava od zelje da me dodirne...Jednako kao i ja,mada sam ja uspjesno savladjivala meskoljenje... Da ne bih produzivala agoniju koja je vec prijetila da mi srce sutne daleko wan iz grudi,malo sam se primakla izgovarajuci se hladnocom sto mu nije ni malo zasmetalo... Ostalo je vec posebna prica...
Opklade se momče i djevojče
da spavaju, da se ne diraju!

Momak daje sedlo i đogata
a đevojka đerdan oko vrata!

To rekoše, u krevet legoše...

(ko zna pjesmu zna ko je prvi popustio, a ko ne zna, neka proba! Ja nijesam neki karakter, izgubio bih opkladu, garant! )
Homer is offline   Reply With Quote
Old 05-03-12, 10:47   #20
bloom
Moderator

bloom's Avatar

Registrovan: Aug 2008
bloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu auru

.... svaki put nanovo kad se sjetim "originalnog poklona" koji je on njoj priuštio za rođendan.
Pod izgovorom "sredi se, idemo, imam iznenađenje", pa onda kao usput "ajde da svratimo do crkve da upalimo svijeću", doveo je on svoju slavljenicu pred oltar da mu još jednom kaže "DA".
Znao je da je to mnogo željela i tada, prije deset godina ali nije se moglo ....

Sam taj trenutak, njen dolazak, doček koji su joj priredili njena najdraža kuma, s prikladnim bidermajerom i njen zlatni muž, ozareni pogledi, IZNENAĐENJE JE USPJELO, začuđeni pop koji nije znao da je događaj organizovan u tajnosti, njihove ruke vezane u toku obreda - stežu jedna drugu, još jednom gromoglasno "DA" i s druge strane "DA" .... da definitivno jeza, leptirići .....

Tags
jeza, prolazi

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules