MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Ljubav > Ljubav i sex

Notices

Rezultati ankete: Seksualne fantazije su posljedica...
nezrelosti 0 0%
neiživljenosti 0 0%
radoznalosti 11 47.83%
nezadovoljstva 1 4.35%
dosade i rutine 1 4.35%
tajnih želja 15 65.22%
Anketa sa mogućnošću izbora više opcija. Glasači: 23. You may not vote on this poll

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 27-02-09, 21:28   #21
vaka-ash
MiM team Expert

vaka-ash's Avatar

Registrovan: Sep 2008
vaka-ash nepoznate kvantitete u ovom trenu
Send a message via Skype™ to vaka-ash
Default Vakash Torkemada

Quote:
Originally Posted by Winston Wolfe View Post
Mi (my generation) smo kao đeca na TV gledali dosta partizanskih filmova, pa smo valjda tako shvatali da je seks ono kad zli okupatori napastvuju neku čobanicu neđe na planinu... Stoga mi je glavna fantazija da obučem Vermahtovu uniformu iz WW2 i jurim žene po šumama i gorama... Šalim se
Ahahahahahhaha vidim da smo ista generacija

Eh, sjecam se kao djecak, moje zivotne prekretnice kad sam odgledao film antologiju "Konan" od Johna Miliusa sa Arnoldom u glavnj ulozi.>>.E kad dofati Konan onu ""nesretnu"" vjeshticu, koja se "jakala " sa njim pola -pola Mnogo je vode proteklo i mnogo se vjestica na lomacu spaljivalo zbog toga "jeretickog" filma, ali nikad nisam pozalio shto sam poshao tim "inkvizitorskim " putem ... Zivjela inkvizicija!!!

Last edited by vaka-ash; 27-02-09 at 21:37..
vaka-ash is offline   Reply With Quote
Old 28-02-09, 21:26   #22
draganna
MiM team Expert

draganna's Avatar

Registrovan: Oct 2008
draganna nepoznate kvantitete u ovom trenu

Quote:
Originally Posted by nihil View Post
Znači li to da maštanje o drugim partnerima uvijek predstavlja izraz nezadovoljstva postojećim, a ne radoznalost ili eksperimentisanje? Zar nije prirodna stvar maštati i o drugima?
Tako je. Upravo tako kako sam napisala u svom postu. Ako se voli vlastiti partner , nema se potebu maštati o drugima . Mašta se o onom sa kojim jesi , eksperimentira se sa onim sa kojim jesi . U suprotnom , bio bi to odraz i dokaz nezadovoljstva postojećim . Pored onoga sa kojim jesi svako maštanje o drugima je bespotrebno i nije mi prihvatljivo .

Last edited by draganna; 28-02-09 at 21:36..
draganna is offline   Reply With Quote
Old 01-03-09, 01:04   #23
nihil
MiM team Expert

nihil's Avatar

nihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu auru
Send a message via Skype™ to nihil

Quote:
Originally Posted by draganna View Post
Tako je. Upravo tako kako sam napisala u svom postu. Ako se voli vlastiti partner , nema se potebu maštati o drugima . Mašta se o onom sa kojim jesi , eksperimentira se sa onim sa kojim jesi . U suprotnom , bio bi to odraz i dokaz nezadovoljstva postojećim . Pored onoga sa kojim jesi svako maštanje o drugima je bespotrebno i nije mi prihvatljivo .
Maštanje je uvijek i o drugome, nikad samo o onome sa kim smo, pa bilo to shvaćeno kao prihvatljivo ili ne, potrebno ili ne. Ko mašta uvijek to čini o nečemu drugome od onoga što ima. To što će reći da mašta o onome sa kojim jeste predstavlja (samo)zavaravanje, jer što bi se imalo maštati o onome sa kojim jeste i kakav jeste kad je on tu. Mašta se uvijek o nečemu čega nema. Zbog čega bi maštali o onome što imamo?
Old 01-03-09, 01:17   #24
Batboy
Nice'n Clean

Batboy's Avatar

Registrovan: Aug 2007
Batboy uskoro postaje slavan

Quote:
Ja mislim da treba da zabranimo i da se sanja o drugima... To treba podvesti pod bračnu nevjeru... Aaaa ako se uhvati čovjek da mašta.., o'mah mu zavaliti šamarčinu... To definitivno djeluje...

Duša od čovjeka, veličanstvena figura ljudska, gorostas duhovni, savršenstvo i kreacija Božja. Enciklopedija sam živa, nepresušni gejzir znanja, oplemenjujem ljude i prostor, sve što dotaknem raste do neslućenih visina...
Batboy is offline   Reply With Quote
Old 03-03-09, 10:00   #25
draganna
MiM team Expert

draganna's Avatar

Quote:
Originally Posted by Batboy View Post
Ja mislim da treba da zabranimo i da se sanja o drugima... To treba podvesti pod bračnu nevjeru... Aaaa ako se uhvati čovjek da mašta.., o'mah mu zavaliti šamarčinu... To definitivno djeluje...

Haa ! Joj , dečki , dečki ! Samo vi maštajte ! Toliko dugo dok ipak , maštu ne uspijete pretvotiti u stvarnost !
Old 03-03-09, 12:45   #26
badr_hari
MiM team Početnik

Registrovan: Nov 2008
badr_hari nepoznate kvantitete u ovom trenu

Masta, ponekad moze biti uvod u ostvarenje sexualne zelje...Ako se ne palis i ne mastas o zgodnoj komsinici, nikada neces biti sa njom...
badr_hari is offline   Reply With Quote
Old 03-03-09, 13:02   #27
nihil
MiM team Expert

nihil's Avatar

nihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu auru

Quote:
Haa ! Joj , dečki , dečki ! Samo vi maštajte ! Toliko dugo dok ipak , maštu ne uspijete pretvotiti u stvarnost !
Eh, malo je nelogičino to što pišeš. S jedne strane smatraš da je maštanje normalno, a s druge da se ne treba maštati o drugima već o svom partneru?!? Ako si zadovoljna svojim partnerom zašto o njemu da maštaš, kada sve što želiš od njega dobijaš i možeš da dobiješ? Ako se mašta o nečemu što partner nije, ne pruža ili ne može da pruži, bez obzira na to što u mašti figurira njegov lik, on to u stvari nije, jer nema osobine koje u stvarnosti ima. U mašti lik partnera može biti drugačiji nego u stvarnosti, tj. tvrdi se i želi da to bude on, ali nije. Često se zna govoriti da se lice ne vidi, a da se misli da je to u stvari partner. Očigledno da postoje moralne prepreke koje u maštanje uključuju drugoga i drugačijega. ... Inače, može se maštati a da se ne čini ništa da se mašta pretvori u stvarnost. Samo maštanje ne znači obavezno namjeru da se nešto iz mašte zaista i napravi, mada, želja vjerovatno postoji. Sukob između želja i stvarnosti ponekad zna da dobije frustrirajuća obilježja što se često loše reflektuje na ostatak života. No, šta je rješenje? Može li se ta napetost nekako razrješavati?
Old 03-03-09, 13:08   #28
vaka-ash
MiM team Expert

vaka-ash's Avatar

vaka-ash nepoznate kvantitete u ovom trenu
Send a message via Skype™ to vaka-ash
Default mahsta

Veliki broj mladih bracnih parova ima, ne mali "budzet za prevaru" inache taj budzet se bavi finansiranjem: raznih boja i vrsta perika,egzoticna odijela,rekviziti,umjetne lance , lemilice,brusilice, diode,katode,sega-mega vibratori (e bruke ako djeca to pronadju) i iz prilozenog vidimo da nije mala lova u pitanju. Josh u zavisnosti od stepena mashte to moze mnogo porasti..Kao shto vidimo ta "domaca prevara" izgleda mnogo skuplja nego da podjesh u "pravi lov"..
Da li treba mashtati ili pustiti prirodi na volju ?

PS . pa se cudite shto su tolki racuni za struju
vaka-ash is offline   Reply With Quote
Old 03-03-09, 16:51   #29
draganna
MiM team Expert

draganna's Avatar

Quote:
Eh, malo je nelogičino to što pišeš. S jedne strane smatraš da je maštanje normalno, a s druge da se ne treba maštati o drugima već o svom partneru?!? Ako si zadovoljna svojim partnerom zašto o njemu da maštaš, kada sve što želiš od njega dobijaš i možeš da dobiješ? Ako se mašta o nečemu što partner nije, ne pruža ili ne može da pruži, bez obzira na to što u mašti figurira njegov lik, on to u stvari nije, jer nema osobine koje u stvarnosti ima. U mašti lik partnera može biti drugačiji nego u stvarnosti, tj. tvrdi se i želi da to bude on, ali nije. Često se zna govoriti da se lice ne vidi, a da se misli da je to u stvari partner. Očigledno da postoje moralne prepreke koje u maštanje uključuju drugoga i drugačijega. ... Inače, može se maštati a da se ne čini ništa da se mašta pretvori u stvarnost. Samo maštanje ne znači obavezno namjeru da se nešto iz mašte zaista i napravi, mada, želja vjerovatno postoji. Sukob između želja i stvarnosti ponekad zna da dobije frustrirajuća obilježja što se često loše reflektuje na ostatak života. No, šta je rješenje? Može li se ta napetost nekako razrješavati?

Nije nelogično , baš ništa što sam u predhodnim svojim postovima na tu temu napisala . Nije nelogično ništa , već me ti ili nisi shvatio ili ne želiš .
Kada sam napisala da su maštanja normalna i prirodna , tada sam mislila kako je sasvim normalno da osoba koja je slobodna , mašta o osobi koja joj se sviđa . Također je normalno da partneri koji su u vezi maštaju jedni o drugeme ... Možda o situacijama koje još nisu doživjeli . I ponavljam , nije mi prihvatljivo maštati o drugima ako imam svog partnera . To bi mi značilo da zaista sa nama nešto nije u redu . I ne bih nikako voljela kada bi moj partner dok je sa mnom , maštao o drugoj . To je moj stav !
Old 04-03-09, 15:34   #30
nihil
MiM team Expert

nihil's Avatar

Quote:
Nije nelogično , baš ništa što sam u predhodnim svojim postovima na tu temu napisala . Nije nelogično ništa , već me ti ili nisi shvatio ili ne želiš .
Kada sam napisala da su maštanja normalna i prirodna , tada sam mislila kako je sasvim normalno da osoba koja je slobodna , mašta o osobi koja joj se sviđa . Također je normalno da partneri koji su u vezi maštaju jedni o drugeme ... Možda o situacijama koje još nisu doživjeli . I ponavljam , nije mi prihvatljivo maštati o drugima ako imam svog partnera . To bi mi značilo da zaista sa nama nešto nije u redu . I ne bih nikako voljela kada bi moj partner dok je sa mnom , maštao o drugoj . To je moj stav !
Ono što je nelogično odnosi se na to da za istu stvar, tj. za isto ponašanje u jednoj situaciji tvrdiš da nije prihvatljivo, a u drugoj jeste. Ako je maštanje normalno i prirodno onda to važi bez obzira na to da li je neko u vezi ili nije. Nikada nam se ne sviđa samo jedna osoba, i dok se ne odabere jedna mašta se o više njih. Svaka ima svoje specifičnosti. Međutim, odabirom, ne prestaje maštanje, ono se nastavlja u drugim uslovima. Ako je prije bilo u redu, normalno i prirodno, da se mašta onda je i u vezi u redu da se mašta. Ne može se maštanje isključiti onoga trenutka kada se veza uspostavi. Onaj ko je maštao maštaće i dalje. Druga je stvar da li će to biti u skladu sa nekim moralnim stavovima. Upravo se o tome radi kod tebe. Tvoj moralni stav proglašava nešto normalnim i prirodnim, odnoso nenomralnim i neprirodnim. Međutim, treba se zapitati, kako nešto što je bilo normalno i prirodno, zbog moralnog stava, postaje nenormalno i neprirodno? Zar normalnost i prirodnost zavise od moralnog stava, a ne od stvarnog stanja koje prouzrokuje? Ovdje izgleda kao da moralni stav od normalnosti i prirodnosti pravi nenormalnost i neprirodnost. Ispada da je moralni stav virus koji uzrokuje naglu promjenu iz normalnosti u nenormalnost.
Old 07-03-09, 20:48   #31
draganna
MiM team Expert

draganna's Avatar

A joj , joj Nihil ! Nikako ti i ja da se razumijemo ! Toliko , da ću početi , maštati o tebi ! Samo mi nemoj reći da ne smijem !
Old 08-03-09, 14:38   #32
nihil
MiM team Expert

nihil's Avatar

Quote:
A joj , joj Nihil ! Nikako ti i ja da se razumijemo ! Toliko , da ću početi , maštati o tebi ! Samo mi nemoj reći da ne smijem !
He, to bi ti mogla reći ako si u nekoj vezi, jer prema ovom što pišeš ne bi bilo normalno da maštaš o drugima ako si u vezi, osim ako nisi zadovoljna vezom u kojoj si. Ja, naravno, mislim da je moguće maštati i biti u više veza.
Old 09-03-09, 17:07   #33
draganna
MiM team Expert

draganna's Avatar

Quote:
He, to bi ti mogla reći ako si u nekoj vezi, jer prema ovom što pišeš ne bi bilo normalno da maštaš o drugima ako si u vezi, osim ako nisi zadovoljna vezom u kojoj si. Ja, naravno, mislim da je moguće maštati i biti u više veza.
Mislim da sam bila vrlo jasna ! Mislim ! Ova naša razmišljanja i stavovi na ovu temu , ne mogu se generalizirati . Ti jednostavno , razmišljaš drugačije nego ja . Ti spadaš među ljude koji mogu , maštati o mnogima u isto vrijeme , bio u vezi ili izvan nje . Meni je to naprosto nezamisivo . Zapravo , vrlo opterećujuće izgleda , maštati o mnogima . Vjerujem da na koncu , svak nađe osobu koja posjeduje dovoljno kvaliteta koje nije potrebno tražiti , izvan toga što ima . Vjerujem da je to i cilj življenja . Vjerujem .
Old 10-03-09, 16:24   #34
nihil
MiM team Expert

nihil's Avatar

Quote:
Mislim da sam bila vrlo jasna ! Mislim ! Ova naša razmišljanja i stavovi na ovu temu , ne mogu se generalizirati . Ti jednostavno , razmišljaš drugačije nego ja . Ti spadaš među ljude koji mogu , maštati o mnogima u isto vrijeme , bio u vezi ili izvan nje . Meni je to naprosto nezamisivo . Zapravo , vrlo opterećujuće izgleda , maštati o mnogima . Vjerujem da na koncu , svak nađe osobu koja posjeduje dovoljno kvaliteta koje nije potrebno tražiti , izvan toga što ima . Vjerujem da je to i cilj življenja . Vjerujem .
Mogu se preispitivati stavovi i shvatanja. Može se raspravljati o njima, razmišljati o njihovim prednostima i nedostacima, o njihovoj humanosti, dosljednosti, logičnosti, korisnosti, pozadini itd. Ovdje nije u fokusu šta ja mogu, šta ti možeš, već uopšte šta se može a šta ne može, pa kako pa zašto, pa ovo-ono itd. Naravno, može se o tome i ne pričati, ali upravo su forumi mjesto na kojemu se o raznim temama može raspravljati, bez miješanja privatnih života i sudbina. ...
Ono što je meni bilo zanimljivo za polemiku u tvom shvatanju jeste da s jedne strane smatraš maštanje normalnim, a sa druge nenormalnim. Naime, nejasno je kako to čovjek dok nije npr. u braku može da mašta o čemu god hoće i to je normalno, a kada uđe u brak ili neku vezu onda ne bi trebao i to nije normalno. Zašto to ne bi bilo potrebno i normalno? Šta se tu drastično promijenilo i kako neko ko je do juče maštao može danas da prestane, kao da je na dugme isključena njegova osobina maštanja?
Old 24-11-12, 12:47   #35
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Zor_djevojka has disabled reputation

Moja najveća seksualna fantazija je redovan seks...
Old 29-07-13, 08:52   #36
Dragan Bar
MiM team Forumaš i po'

Dragan Bar's Avatar

Registrovan: Nov 2011
Dragan Bar dragulj među dragim kamenjemDragan Bar dragulj među dragim kamenjemDragan Bar dragulj među dragim kamenjemDragan Bar dragulj među dragim kamenjemDragan Bar dragulj među dragim kamenjemDragan Bar dragulj među dragim kamenjemDragan Bar dragulj među dragim kamenjemDragan Bar dragulj među dragim kamenjemDragan Bar dragulj među dragim kamenjemDragan Bar dragulj među dragim kamenjemDragan Bar dragulj među dragim kamenjem

Ja sam vazda razmišljao dal postoji kakvo zabačeno
ostrvo žena i da zaglavim na to ostrvo ka ratni zarobljenik
Dragan Bar is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
fantazije

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules