MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Umjetnost i kultura > Arhitektura, urbanizam i uređenje prostora > Feng shui

Notices

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 09-10-11, 22:24   #61
sanjamo
MiM team Početnik

Registrovan: Oct 2011
sanjamo na dobrome putu

Cao svima.Nova sam na forumu.Malo sam citala i ima dosta toga zanimljivog.Interesuje me boja novcanika kakva treba da bude.Rodjena sam 11.05.1979

I sta u njemu treba imati?

Last edited by Supernova; 16-10-11 at 19:04..
sanjamo is offline   Reply With Quote
Old 15-10-11, 16:29   #62
Supernova
Fata_morgana

Supernova's Avatar

Registrovan: Jan 2008
Supernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tunelu

Quote:
Originally Posted by sanjamo View Post
Cao svima.Nova sam na forumu.Malo sam citala i ima dosta toga zanimljivog.Interesuje me boja novcanika kakva treba da bude.Rodjena sam 11.05.1979
Tvoj kua broj je 3 i odgovarajući element je drvo, povoljan pravac za lični rast je istok, a za uspjeh je jug...što znači da su povoljne boje za rast i napredak zelena i crvena, pa tako i boja novčanika moze biti zelena ili crvena...U novčanik se može staviti metalni novčić zavezan crvenom vrpcom ili novčić umotan u nešto crveno, na primjer komadic crvenog platna ili papiric, mogu to biti i kineski novčići koji imaju otvor na sredini pa se kroz isti provuče vrpca...takodje, u novčanik se može staviti nekoliko kristalića citrina, koji se smatra kamenom novca...zatim, u novcanik se mogu ubaciti i razne afirmacije za privlacenje novca kao "privlacim novac i pozitivnu energiju", napisane svojerucno ili neka pozitivna sličica - kovčeg s blagom i sl...ali ne treba pretjerivati kako bi ostalo mjesta za stvarni novac...

Ali sam odnos prema novcu je jako bitan, recimo nagurani papiri, računi, izgužvan novac u novčaniku - neće predstavljati pozitivan stav prema novcu pa tako i priliv energije neće biti adekvatan...tako da i novčanik mora da isijava energiju koja se želi privući, prije svega treba biti uredan i očišćen od suvišnih papirića i raznih zastarjelih dokumenata, kartica kojima je istekao rok i svega što nema svoju svrhu i ne koristi se...Moze se obaviti "ritualno" ciscenje novcanika pomocu morske soli i rize kojom se napune pretinci u novcaniku, isti da se ostavi tako 24 sata, nakon toga izbaciti so i rizu koji su pokupili negativnu energiju...

U potrazi za smislom
Astrologija blog
Supernova is offline   Reply With Quote
Old 16-10-11, 12:38   #63
sanjamo
MiM team Početnik

Registrovan: Oct 2011
sanjamo na dobrome putu

Hvala ti puno na ovom odgovoru uradicu sve kako si rekla.
sanjamo is offline   Reply With Quote
Old 25-12-11, 14:06   #64
marmelade962
MiM team Početnik

Registrovan: Dec 2011
marmelade962 na dobrome putu

Ćao svima, nova sam na forumu, i mene takođe zanima koje boje treba biti moj novčanik? Rođena sam 25.08.1994. Hvala unapred.
marmelade962 is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
fengshui, novac

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules