MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Alternativa > Astrologija

Notices

Astrologija Pod srecnom zvijezdom

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 17-11-13, 13:16   #161
FLoRyy
Banned

Registrovan: Mar 2008
FLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auru

Quote:
Originally Posted by FLoRyy View Post
1. Predrag Bulatovic (ispravljam gresku koju sam napravila, nije ovo ime vec Branko cini mi se, i doticni je iz Maslina)
2. Pedja Petrovic
3. Bozidar Popovic

su imena Astrologa kod kojih sam imala konsultacije... Jedino sto su mi sva trojica rekla jeste da npr. ovo sto studiram nije za mene, da obratim paznju za neke stvari, jer mi prijeti velika opasnost u periodu od oko moje 27 do 28 godine zivota i da, ako to prezivim, prezivjecu sve. Savjetovali su me da zivim u inostranstvu, jer Cg kao nije za mene, ne mogu da budem srecna ovdje. E sad, puno je toga u cemu su pogrijesili. Necu sve iznositi ovdje, ali recimo, ovaj zadnji mi je rekao da mi je Lilith u Vodoliji, a nije, nego je u Lavu, zatim da nikad necu imati problema za zaposljenjem, onda da se cuvam brze voznje (a ja bas polako vozim, jedino brzo vozim biciklo, haha... ), zatim vec bila prognoza kao udacu se za tog i tog, u tom i tom znaku i sta sve ne, a okle, mada meni to nije ni bitno. -ovaj dio mi je rekao Pedja Petrovic, a ne ovaj treci, Bozidar. Rekli mi da imam neki dar da lijecim ljude, kao fitoterapeut, farmaceut, fizoterapeut, a okle... Znam dobro da masiram i proucavala sam tu prirodnu medicinu ali nisam ja za to. Onaj prvi Astrolog mi rekao da cu u kasnijim godinama da postanem vidovita, hahah, kako da ne. Ovaj drugi mi je samo pricao o zdravlju, i ovaj treci... Treci mi je rekao i da nemam tacno vrijeme rodjenja, da sam rodjena 5 minuta ranije ako ne i vise... I ima logike, jer kad sam pogledala tu moju novu natalnu kartu, vise su se neke kockice poklopile, npr prije mi je MC bio u Vagi na nultom stepenu, a po njemu imam MC u Djevici... I vise licim na taj opis... Tako da mislim da je tu pogodio, a inace znate i onu pricu o pomjeranju vremena, koje je kod nas pocelo mislim 1983. godine... I taj isti, 3. ast. je htio da mi radi neke seanse, regresoterapije i pricao mi svasta nesto, da je bolje da ne pisem o tome ovdje, jer je to stravicno i mnogo je potresno. A najjace je bilo kad mi je rekao da sam Andjeo Cuvar Crnogorcima i svima koji dodju u dodir sa mnom, a da, kako nisam.

Toliko za sad, ako neko ima neka pitanja tu sam da odgovorim...
Eto, ispravila sam greske koje sam napravila... ) A sto se tice prognoza Bozidara Popovica izgleda da sam ga pogresno procijenila i nepravedno ga osudila, jer sve ovo sto je on rekao je pocelo da se ispoljava... Tako da se i javno izvinjavam. Sto se tice Branka i Pedje nevolja im je sto su mi omasili u prognozama posto nisam imala tacno vrijeme rodjenja, ali to nije bila moja krivica... Zahvaljujuci Bozidaru Popovicu koji je vidio da se neke stvari ne poklapaju u natalnoj, kroz datume rodjenja mog oca i brata je otkrio priblizno vrijeme rodjenja. Radicu na tome da saznam tacan minut, mada to cu znati nakon regresoterapije.

Toplo preporucujem Astrologa Bozidara Popovica koji je nadasve precizan u tumacenju natalne karte, a odlican je i poznavalac karme. Vrlo je prijateljski nastrojen i poznavalac mnogih misterija i teorija. Covjek zna i to je vise puta dokazao. Znatno mi je pomogao, jer za svo ovo vrijeme dok sam sumnjala u to sto mi je protumacio mnoge stvari su su izvele na cistac, klupko je pocelo da se odmotava.

Suncani pozdrav za sve.
FLoRyy is offline   Reply With Quote
Old 17-07-14, 12:20   #162
The cheljade
Bez piva ne biva!

The cheljade's Avatar

Registrovan: Mar 2009
The cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auru

Ova tema je čišćena više puta ali ljudima očigledno ne dopire do mozga. Prestanite da tražite broj te Željke Nikić, a i što se tiče ostalih astrologa, numerologa, kartomanata itd., o kojima ljudi pišu na ovoj temi, za kontakt pitajte preko privatne poruke ili potražite na Google-u. Razmenjivanje iskustava je jedno, javno reklamiranje je drugo i koliko znam nije dozvoljeno ni na jednom forumu. Ako neko hoće da reklamira sebe ili nekog drugog neka lepo plati reklamu vlasniku sajta, pa će baner stajati na početnoj strani.

Ima ljudi čiji je život trag vrelog železa u tle utisnut. Gde stupe, pod njima gori. Kad minu, dim spaljene zemlje dugo još vređa oči. Oni su kao zvezde čije rađanje vidimo milionima godina pošto su zgasle ali ga nikad ne čujemo. Smrt starog sunca izgleda kao rađanje novog; umiranje ovakvih ljudi uvek je rađanje novog i neizvesnog. Oni su bića Vatre. Vatra je njihov Element. Njihova priroda i sudbina.
B. Pekić
The cheljade is offline   Reply With Quote
Old 04-09-14, 19:22   #163
suncica1
MiM team Početnik

Registrovan: Sep 2014
suncica1 nepoznate kvantitete u ovom trenu
Smile

Quote:
Originally Posted by FLoRyy View Post
1. Predrag Bulatovic
2. Pedja Petrovic
3. Bozidar Popovic

su imena Astrologa kod kojih sam imala konsultacije... Jedino sto su mi sva trojica rekla jeste da npr. ovo sto studiram nije za mene, da obratim paznju za neke stvari, jer mi prijeti velika opasnost u periodu od oko moje 27 do 28 godine zivota i da, ako to prezivim, prezivjecu sve. Savjetovali su me da zivim u inostranstvu, jer Cg kao nije za mene, ne mogu da budem srecna ovdje. E sad, puno je toga u cemu su pogrijesili. Necu sve iznositi ovdje, ali recimo, ovaj zadnji mi je rekao da mi je Lilith u Vodoliji, a nije, nego je u Lavu, zatim da nikad necu imati problema za zaposljenjem, onda da se cuvam brze voznje (a ja bas polako vozim, jedino brzo vozim biciklo, haha... ), zatim vec bila prognoza kao udacu se za tog i tog, u tom i tom znaku i sta sve ne, a okle, mada meni to nije ni bitno. Rekli mi da imam neki dar da lijecim ljude, kao fitoterapeut, farmaceut, fizoterapeut, a okle... Znam dobro da masiram i proucavala sam tu prirodnu medicinu ali nisam ja za to. Onaj prvi Astrolog mi rekao da cu u kasnijim godinama da postanem vidovita, hahah, kako da ne. Ovaj drugi mi je samo pricao o zdravlju, i ovaj treci... Treci mi je rekao i da nemam tacno vrijeme rodjenja, da sam rodjena 5 minuta ranije ako ne i vise... I ima logike, jer kad sam pogledala tu moju novu natalnu kartu, vise su se neke kockice poklopile, npr prije mi je MC bio u Vagi na nultom stepenu, a po njemu imam MC u Djevici... I vise licim na taj opis... Tako da mislim da je tu pogodio, a inace znate i onu pricu o pomjeranju vremena, koje je kod nas pocelo mislim 1983. godine... I taj isti, 3. ast. je htio da mi radi neke seanse, regresoterapije i pricao mi svasta nesto, da je bolje da ne pisem o tome ovdje, jer je to stravicno i mnogo je potresno. A najjace je bilo kad mi je rekao da sam Andjeo Cuvar Crnogorcima i svima koji dodju u dodir sa mnom, a da, kako nisam.

Toliko za sad, ako neko ima neka pitanja tu sam da odgovorim...
Zanima me da li su vam pomogle seanse regresoterapije? Kako radite, da li putem skajpa ili idete licno kod njega? Zanima me poslije koliko vremena je pocelo da vam se obistinjuje to sto vam je rekao? I da koliko kosta regresoterapija? Da li prije toga treba da mi uradi natalnu kartu? Ja sam se cula danas sa njim i ne znam koliko je tacno to sto mi je rekao? Poklonio mi je jedno gratis pitanje jer sam u losoj fin situaciji.
suncica1 is offline   Reply With Quote
Old 26-02-15, 14:01   #164
FLoRyy
Banned

Registrovan: Mar 2008
FLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auru

Suncice, tek prije par minuta sam se ulogovala na forum, nakon dugo vremena. Na pitanja koja si mi postavila odgovorila sam ti u inbox...
FLoRyy is offline   Reply With Quote
Old 21-06-16, 23:49   #165
sanja.mirosavac@gmail.com
MiM team Početnik

Registrovan: Jun 2016
sanja.mirosavac@gmail.com nepoznate kvantitete u ovom trenu

Zna li neko br.na koji se moze kontaktirati Pedja Petrovic..cula sam da je jako kvalitetan astrolog..Pozzdrav
sanja.mirosavac@gmail.com is offline   Reply With Quote
Old 27-06-16, 08:32   #166
Supernova
Fata_morgana

Supernova's Avatar

Registrovan: Jan 2008
Supernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tunelu

Možete ga kontaktirati putem njegove fb stranice https://www.facebook.com/preks70?fref=ts

U potrazi za smislom
Astrologija blog
Supernova is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
astrologiji, astrolozi, koji, lažni, oni, pravoj, svi, vračare, šarlatanii, štete

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules