MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Ljubav > Muvanje

Notices

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 23-07-09, 23:22   #1
Yosemite Sam
Say your prayer, freaks!

Yosemite Sam's Avatar

Registrovan: Mar 2008
Yosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čeka
Default Pas koji laje ne ujeda

Šta mislite, jel to tačno?

Kako doživljavate dvosmislene dijaloge koji imaju erotsko-seksualno-muvatorski prizvuk?
Još metaše gradi u te,
Ljubim ti tvoje prekrasne skute.
Yosemite Sam is offline  
Reply With Quote
Old 23-07-09, 23:25   #2
Vendy
MiM team King / Queen

Registrovan: Jan 2007
Vendy has disabled reputation

Hladnokrvno
Vendy is offline   Reply With Quote
Old 23-07-09, 23:27   #3
The cheljade
Bez piva ne biva!

The cheljade's Avatar

Registrovan: Mar 2009
The cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auru

Ja prva vodim takve dijaloge, pa zato i mogu da kazem da je recenica iz naslova teme ziva istina

Ima ljudi čiji je život trag vrelog železa u tle utisnut. Gde stupe, pod njima gori. Kad minu, dim spaljene zemlje dugo još vređa oči. Oni su kao zvezde čije rađanje vidimo milionima godina pošto su zgasle ali ga nikad ne čujemo. Smrt starog sunca izgleda kao rađanje novog; umiranje ovakvih ljudi uvek je rađanje novog i neizvesnog. Oni su bića Vatre. Vatra je njihov Element. Njihova priroda i sudbina.
B. Pekić
The cheljade is offline   Reply With Quote
Old 23-07-09, 23:28   #4
Yosemite Sam
Say your prayer, freaks!

Yosemite Sam's Avatar

Yosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čeka

Quote:
Originally Posted by The cheljade View Post
kazem da je recenica iz naslova teme ziva istina
Jesi li sigurna da znaš što pričaš?
Još metaše gradi u te,
Yosemite Sam is offline   Reply With Quote
Old 23-07-09, 23:30   #5
The cheljade
Bez piva ne biva!

The cheljade's Avatar

The cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auru

100%

Tako nekad lupetam da se cudim sama sebi, a kad treba nesto konkretno da se uradi zbrisem glavom bez obzira...

Ima ljudi čiji je život trag vrelog železa u tle utisnut. Gde stupe, pod njima gori. Kad minu, dim spaljene zemlje dugo još vređa oči. Oni su kao zvezde čije rađanje vidimo milionima godina pošto su zgasle ali ga nikad ne čujemo. Smrt starog sunca izgleda kao rađanje novog; umiranje ovakvih ljudi uvek je rađanje novog i neizvesnog. Oni su bića Vatre. Vatra je njihov Element. Njihova priroda i sudbina.
B. Pekić
Old 23-07-09, 23:35   #6
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Zor_djevojka has disabled reputation

nikad se nijesam takvih 'bojala'...i uglavnom su bili razocharenje kad ih isprovociram - mada je to bilo rijetko - chisto da vidim jesu li toliko kurazhni...i ja sam jedna od onih -jezikom lomim kosti, a 'ochi u ochi' muk i cuk totalni
uglavnom me 'prpa' fata od onih 'mutavih' te navodno ne umiju beknut'...kad oni progovore ostave me bez teksta..no, oni malo prichaju, a dosta (u)rade...
Old 24-07-09, 00:17   #7
sneguljica
gleDna džekson

sneguljica's Avatar

sneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu auru

Quote:
Originally Posted by simm View Post

Kako doživljavate dvosmislene dijaloge koji imaju erotsko-seksualno-muvatorski prizvuk?
e ne znam vise nista...rekla bih da jeste, bar sam se vise puta uvjerila, medjutim, bilo je i "svijetlih" primjera koji su i nakon dosta lajanja i te kako bili spremni da izjedu

Kad su u pitanju dvosmisleni erotsko-sexualni dijalozi, obozajem da ih vodim sa cojekom, cak se malo pretjeruje u tome...(sto ce on, mahala ja ne mahala njemu je samo "oni" u glavi) ali me izludjuju nicim izazvani, kao neciji nacin komunikacije...strasno mi smeta kad moram da pazim sto cu rec da se smisao ne protumaci drugacije nego sto sam rekla...a licno nikad ljude ne tumacim tako...u prevodu, stisni petlju i ka cojek reci sto imas, nemo mi se uvijat i trosmislenit!
Old 24-07-09, 00:19   #8
The cheljade
Bez piva ne biva!

The cheljade's Avatar

Quote:
Originally Posted by sneguljica View Post
stisni petlju i ka cojek reci sto imas, nemo mi se uvijat i trosmislenit!
A neeee, nije zanimljivo tako

B. Pekić
Old 24-07-09, 01:32   #9
Sharp
MiM team Expert

Sharp's Avatar

Registrovan: Jun 2008
Sharp has disabled reputation

moze da bude, a i ne mora. Ja lajem bilo da ocu da ujedem ili ne
Old 24-07-09, 01:59   #10
Yosemite Sam
Say your prayer, freaks!

Yosemite Sam's Avatar

Quote:
Originally Posted by Sharp View Post
moze da bude, a i ne mora. Ja lajem bilo da ocu da ujedem ili ne
hahahaha ne dovodi se u pitanje oćeš li no uspijevaš li
Još metaše gradi u te,
Old 24-07-09, 02:00   #11
vaka-ash
MiM team Expert

vaka-ash's Avatar

Registrovan: Sep 2008
vaka-ash nepoznate kvantitete u ovom trenu
Send a message via Skype™ to vaka-ash

Quote:

Meni je to sasvim ok

Igra je pochela ,budimo bolji u igri i vidjecemo ko ce gristi onda

http://www.youtube.com/watch?v=1jrkd...eature=related follow the path of Father Makarije

http://www.youtube.com/watch?v=_VtVr...eature=related Vakashlor

http://www.youtube.com/watch?v=kIPlaor68DU&NR=1 -Conan Wheel of Pain - Growing Up
vaka-ash is offline   Reply With Quote
Old 24-07-09, 07:29   #12
gromovnik
MiM team King / Queen

gromovnik's Avatar

Registrovan: May 2009
gromovnik has disabled reputation

Pas koji laje ne ujeda je stara Srpska poslovica koju se danas preuzeli i Indijanci i redovno je koriste u svoma svakodnevnom žargonu. Ovo bi ja preveo slobodno onaj koji je najhrabriji na riječima je najveća .ička u duši...Zbog manjka samopouzdanja ovakvi likovi fasadiraju sebe s’ drekom, bukom i galamom, a suština je da time prikrivaju svoj kukavičluk.
Ako ovu krilaticu posmatramo sa erotsko-seksualno-muvatorskie strane što traži autor ove teme, to je onda opasna „rasa“ ljudi koja pod parolom jaranstva i "ja-te-razumijem-potpuno, u pravu si i slične gluposti koje koriste pri upucavanju" pokušava da se ogrebe za par snošaja. U novije vrijeme bave se zauzetim devojkama sa facebook_a, a ne rijetko kukavički pišu u i neka anonimna pisma sa apsurdnim sadržajima,kojim pokušavaju ucijeniti zauzete i poluzauzete cure, gospođe ....
Kako bilo da bilo, ovakvi prozaični likovi, idu mi na onu stvar koji mnogo pričaju u prazno bez podloge a u praksi ne mogu ispratiti iole ozbiljniju curicu....
Pas koji laje, ne ujeda, takkođer je XPD je jedan besplatan program za obradu fotografija, kojeg karakteriše brzina rada i jednostavnost korištenja ...
Old 24-07-09, 07:39   #13
Madagaskar
Strašnji sud

Madagaskar's Avatar

Registrovan: Apr 2008
Madagaskar uskoro postaje slavanMadagaskar uskoro postaje slavan

Obično važi za pse koji laju u čoporu a kad ostanete sami pretvori se u mačku, mjau
Madagaskar is offline   Reply With Quote
Old 24-07-09, 07:41   #14
bloom
Moderator

bloom's Avatar

Registrovan: Aug 2008
bloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu auru

E ne znadoh da su se "Indijanci" tako okoristili od Srpskija poslovica!

Ima istine u ovoj poslovici mada ne mora da se pokaže uvjek kao tačno!
Old 24-07-09, 07:49   #15
NSX
MiM team Forumaš i po'

Registrovan: Dec 2008
NSX uskoro postaje slavan

Quote:
Originally Posted by gromovnik View Post
Pas koji laje ne ujeda je stara Srpska poslovica koju se danas preuzeli i Indijanci i redovno je koriste u svoma svakodnevnom žargonu.
NSX is offline   Reply With Quote
Old 24-07-09, 08:11   #16
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Zor_djevojka has disabled reputation

zaboravio je da navede da je izvor poslovice Vukajlija...
Old 24-07-09, 09:51   #17
Sharp
MiM team Expert

Sharp's Avatar

Quote:
Pas koji laje ne ujeda je stara Srpska poslovica koju se danas preuzeli i Indijanci i redovno je koriste u svoma svakodnevnom žargonu. Ovo bi ja preveo slobodno onaj koji je najhrabriji na riječima je najveća .ička u duši...Zbog manjka samopouzdanja ovakvi likovi fasadiraju sebe s’ drekom, bukom i galamom, a suština je da time prikrivaju svoj kukavičluk.
Ako ovu krilaticu posmatramo sa erotsko-seksualno-muvatorskie strane što traži autor ove teme, to je onda opasna „rasa“ ljudi koja pod parolom jaranstva i "ja-te-razumijem-potpuno, u pravu si i slične gluposti koje koriste pri upucavanju" pokušava da se ogrebe za par snošaja. U novije vrijeme bave se zauzetim devojkama sa facebook_a, a ne rijetko kukavički pišu u i neka anonimna pisma sa apsurdnim sadržajima,kojim pokušavaju ucijeniti zauzete i poluzauzete cure, gospođe ....
Kako bilo da bilo, ovakvi prozaični likovi, idu mi na onu stvar koji mnogo pričaju u prazno bez podloge a u praksi ne mogu ispratiti iole ozbiljniju curicu....
Pas koji laje, ne ujeda, takkođer je XPD je jedan besplatan program za obradu fotografija, kojeg karakteriše brzina rada i jednostavnost korištenja ...
Izgleda da se onaj mrceni poom nije mrsio do sad. Mora da je utekao jer su njegovi lavezi na forumu ostali neprimijeceni
Old 24-07-09, 11:10   #18
Tiga
MiM team Guru

Tiga uskoro postaje slavanTiga uskoro postaje slavan

Quote:
Zavisi od trenutnog raspoloženja. Uglavnom me to zabavlja!

Quote:
Nisko...hahaha

Quote:
Pas koji laje ne ujeda je stara Srpska poslovica koju se danas preuzeli i Indijanci i redovno je koriste u svoma svakodnevnom žargonu.
Tiga is offline   Reply With Quote
Old 24-07-09, 11:31   #19
Sharp
MiM team Expert

Sharp's Avatar

Quote:
simo, nisi ti taj koji ovo treba da dovodi u pitanje Ali kad vec postavljas pitanje - hocu uvijek, uspijevam malo rjedje
Old 24-07-09, 12:21   #20
Yosemite Sam
Say your prayer, freaks!

Yosemite Sam's Avatar

Quote:
Originally Posted by Sharp View Post
Ali kad vec postavljas pitanje - hocu uvijek, uspijevam malo rjedje
to znaci: prosle godine zamalo, ove godine ni toliko
Posted via Mobile Device

Last edited by Yosemite Sam; 24-07-09 at 13:36..
Reply

Tags
koji, laje, pas, ujeda

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules