MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Alternativa > Astrologija

Notices

Astrologija Pod srecnom zvijezdom

Rezultati ankete: Koji znak bi voljeli da budete
Ovan 3 4.84%
Bik 11 17.74%
Blizanac 8 12.90%
Rak 0 0%
Lav 14 22.58%
Djevica 1 1.61%
Vaga 3 4.84%
Skorpija 8 12.90%
Strijelac 4 6.45%
Jarac 4 6.45%
Vodolija 3 4.84%
Ribe 3 4.84%
Glasači: 62. You may not vote on this poll

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 24-01-08, 15:13   #21
Alekstra
MiM team Početnik

Registrovan: Oct 2007
Alekstra na dobrome putu

Ja sam Lav/Vaga i više sam nego zadovoljna svojom kombinacijom. Ali bi mi se sviđalo i da sam možda Vodolija/Lav. Al' sa Plutonom u 1. polju, kao sad.
Alekstra is offline   Reply With Quote
Old 27-01-08, 14:49   #22
maslinik
MiM team Početnik

Registrovan: Feb 2007
maslinik na dobrome putu

Ja sam lav/bik, mjesec u konjukciji sa suncem, stelij u djevici. Prestara sam da bih poželjela mijenjati osnovnu kombinaciju, ma koliko komplicirana ja ponekad bila samoj sebi. Možda bi samo voljela malo više zraka u svojoj karti, recimo nešto u blizancima, malo brzine i lakoće.
maslinik is offline   Reply With Quote
Old 29-01-08, 02:39   #23
capricornica
MiM team Početnik

capricornica's Avatar

Registrovan: May 2007
capricornica nepoznate kvantitete u ovom trenu

zbog nekog ne znanog razloga zelila sam biti riba
zato sto mi je jako zenstvena
i jako romanticna

ugasi svetla i pusti muziku tako zelim da si kraj mene tu
capricornica is offline   Reply With Quote
Old 01-02-08, 20:16   #24
Blade
Moderator

Blade's Avatar

Registrovan: Nov 2007
Blade ima famoznu auruBlade ima famoznu auruBlade ima famoznu auruBlade ima famoznu auru

ja sam zadovoljna ovim što jesam i ne želim to mijenjat' uopšte
Old 01-02-08, 21:47   #25
Algol
MiM team Forumaš

Algol's Avatar

Registrovan: Nov 2006
Algol nepoznate kvantitete u ovom trenu

I dalje prednjace Sco i Lav, to sam vec negdje prokomentarisala zasto. Rak i Djevica nemaju ni jedan glas.To su dva znaka koji imaju jako dobru, naivnu prirodu,obicno nezavidni i ne pretjerano sposobni da se probijaju kroz zivot, cesce oni koji prate nego koji vode.... Nekad skrtare, lako se povlace, cesto pretjerano skromni.. Ocigledno su ove osobine danas manje pozeljne

http://i115.photobucket.com/albums/n...orafortuna.gif
Algol is offline   Reply With Quote
Old 01-02-08, 21:58   #26
sto mu gromova
MiM team Početnik

sto mu gromova's Avatar

sto mu gromova na dobrome putu

Quote:
Originally Posted by Algol View Post
I dalje prednjace Sco i Lav, to sam vec negdje prokomentarisala zasto. Rak i Djevica nemaju ni jedan glas.To su dva znaka koji imaju jako dobru, naivnu prirodu,obicno nezavidni i ne pretjerano sposobni da se probijaju kroz zivot, cesce oni koji prate nego koji vode.... Nekad skrtare, lako se povlace, cesto pretjerano skromni.. Ocigledno su ove osobine danas manje pozeljne
sto niko ne zeli biti devica,ja veliku vecinu devica koje znam su super inteligentni ljudi...
sto mu gromova is offline   Reply With Quote
Old 01-02-08, 23:02   #27
mozak
MiM team Guru

mozak's Avatar

mozak na dobrome putu
Send a message via Skype™ to mozak

opet jarac, eventualno bik
mozak is offline   Reply With Quote
Old 02-02-08, 00:50   #28
Ribica
MiM team Forumaš i po'

Ribica's Avatar

Registrovan: Jul 2007
Ribica na dobrome putu

Blizanac zbog njihove veselosti.
Falilo mi je samo 4 dana

Any piece of clothing can be sexy with a quietly passionate woman inside it
Ribica is offline   Reply With Quote
Old 02-02-08, 14:09   #29
Blade
Moderator

Blade's Avatar

Registrovan: Nov 2007
Blade ima famoznu auruBlade ima famoznu auruBlade ima famoznu auruBlade ima famoznu auru

svakako si nam jako draga
Old 07-02-08, 21:01   #30
Bor
MiM team Početnik

Bor's Avatar

Registrovan: Jan 2008
Bor na dobrome putu

Ja sam Devica i nebih nista menjala osim saturna u 7.kuci u devici..i jos neznam ni ja ali mozda bih poboljsala neki aspekt u vezi zdravlja ..ALI MISLIM DA SU DEVICE ..BAS OK.. NIJE STO ..SAM--JA-- ,,,
Bor is offline   Reply With Quote
Old 08-02-08, 12:16   #31
Last_Insight
MiM team Forumaš i po'

Last_Insight's Avatar

Registrovan: Sep 2007
Last_Insight nepoznate kvantitete u ovom trenu
Send a message via MSN to Last_Insight

ja bih volio biti Lav
Last_Insight is offline   Reply With Quote
Old 08-02-08, 13:50   #32
neurotica
MiM team Početnik

neurotica na dobrome putu

ja bi volila bit strijelac, inace ASC mi je u strijelcu i imam dosta naglasenog strijelca tako da sam na konju jedino bi mozda tila promjenit svoj mjesec u djevici, malo me previse koci kad su emocije u pitanju, tila bi da mi je npr.u strijelcu
neurotica is offline   Reply With Quote
Old 08-02-08, 23:36   #33
sto mu gromova
MiM team Početnik

sto mu gromova's Avatar

Quote:
Originally Posted by neurotica View Post
ja bi volila bit strijelac, inace ASC mi je u strijelcu i imam dosta naglasenog strijelca tako da sam na konju jedino bi mozda tila promjenit svoj mjesec u djevici, malo me previse koci kad su emocije u pitanju, tila bi da mi je npr.u strijelcu
a sto bi volela biti strelac?
Old 15-02-08, 16:11   #34
luka65
MiM team Početnik

Registrovan: Feb 2008
luka65 na dobrome putu

ja sam zadovoljan s onime sto jesam, riba i nebi mjenjao.
nisam bas prucavao druge znakove, no sto se riba tice dobro me opisuje.
luka65 is offline   Reply With Quote
Old 15-02-08, 16:37   #35
leonarda
Dee-Dee Boom

leonarda's Avatar

Registrovan: Jan 2008
leonarda na dobrome putu

potpuno sam zadovoljna svojim znakom, ali kad već treba da izaberem neka to bude blizanac
Old 15-02-08, 17:28   #36
milenaaaa
MiM team Expert

milenaaaa's Avatar

milenaaaa nepoznate kvantitete u ovom trenu

Quote:
Originally Posted by leonarda View Post
potpuno sam zadovoljna svojim znakom, ali kad već treba da izaberem neka to bude blizanac
moj covjek
RecI CY Ti NeStO sAsvIm LicNo, NiSi NIkAd CyO nEsTO TOmE sLicNo, rEcI cU TI REcI dVe DRskE i beZoBRaZNe...Bas mE brIgA dA LI IMaS LovE, Ja ZBog LoVe Ne PrOdaJeM sNoVE, ni daL" mOzDa ImaS cYrY DRuGU, IspAlA jE vEc Y pRVoM krUgu.... ZEVEDI MEEEEE,POVEDI ME, ODVEDII MEEEEE DA LUDUJEM...IZNAD GRADA VECE PADA, TVOJE USNE COKOLADA...
milenaaaa is offline   Reply With Quote
Old 20-02-08, 11:07   #37
svetlost
MiM team Početnik

svetlost's Avatar

svetlost nepoznate kvantitete u ovom trenu

ja sam vodolija i to nikad ne bih menjala,ali mi je moj mesec u skorpiji do skoro jako smetao jer je strasno emotivan i tu sam pozelela da sam strelac ali sad kako sam naucila da iskontolisem svoj mesec ni njega vise ne bih promenila nikad...sve u svemu jako sam zadovoljna svojom kombinacijom...a sa konstatacijom za device i rakove se uopste ne slazem...

Quote:
mislim da je devica najhladniji znak u celom horoskopu i to su ljudi operisani od emocija(znam ih jako puno i kao po kalupu su cak ni podznak to ne ublazi),daleko od toga da su naivni i da nisu vodje...a zenski rakovi su mi jako samozivi...to su moja iskustva i jako sam srecna sto nemam nista od ta dva znaka...neka mi ne zamere rakcice i device...
svetlost is offline   Reply With Quote
Old 20-02-08, 11:29   #38
Algol
MiM team Forumaš

Algol's Avatar

Registrovan: Nov 2006
Algol nepoznate kvantitete u ovom trenu

Te ljude koje ti znas definitivno nisu prave Djevice. Djevice su ljudi koji se sklanjaju pred onima poput Skorpija i Lavova, a pricam o tipovima, ne samo o Suncu u tom znaku.Djevice su uvijek vazile za odmjerene, skromne, istina po kalupima , ustogljene, ali nikada zavidni i osvetoljubivi . Da su naivni mozda i nisu, tu sam mozda pogrijesila, jer znaju da dugo procjenjuju situaciju i tesko ih je navesti da urade bilo sta na brzinu, a kamo li nesto rizicno. Po prirodi zaista nisu vodje, jedino ako se tu,posto je blizu umijesa i znak Lava. A sto se Rakova tice, zene zaista znaju biti samozive. Ubjedljivo najhladniji znak definitivno nije Djevica, ja bih rekla Jarac, a i Vodolije su nekada totalno operisane od emocija, osim kada je u pitanju neko kolektivno dobro.

http://i115.photobucket.com/albums/n...orafortuna.gif
Algol is offline   Reply With Quote
Old 20-02-08, 12:01   #39
neurotica
MiM team Početnik

neurotica na dobrome putu

Quote:
Te ljude koje ti znas definitivno nisu prave Djevice. Djevice su ljudi koji se sklanjaju pred onima poput Skorpija i Lavova, a pricam o tipovima, ne samo o Suncu u tom znaku.Djevice su uvijek vazile za odmjerene, skromne, istina po kalupima , ustogljene, ali nikada zavidni i osvetoljubivi . Da su naivni mozda i nisu, tu sam mozda pogrijesila, jer znaju da dugo procjenjuju situaciju i tesko ih je navesti da urade bilo sta na brzinu, a kamo li nesto rizicno. Po prirodi zaista nisu vodje, jedino ako se tu,posto je blizu umijesa i znak Lava. A sto se Rakova tice, zene zaista znaju biti samozive. Ubjedljivo najhladniji znak definitivno nije Djevica, ja bih rekla Jarac, a i Vodolije su nekada totalno operisane od emocija, osim kada je u pitanju neko kolektivno dobro.
sa ovim se definitivno slazem, osobno imam 3 planete u djevici, mjesec,mars i merkur, tako da...
neurotica is offline   Reply With Quote
Old 20-02-08, 12:38   #40
sto mu gromova
MiM team Početnik

sto mu gromova's Avatar

Quote:
A sto se Rakova tice, zene zaista znaju biti samozive. Ubjedljivo najhladniji znak definitivno nije Djevica, ja bih rekla Jarac, a i Vodolije su nekada totalno operisane od emocija, osim kada je u pitanju neko kolektivno dobro.
i ja zenske rakove koje znam su vrlo samozivi ljudi...ne bih se bas slozila za jarceve da su hladni,mozda samo deluju odmereno i suzdrzano,ali ja ne znam nijednog jarca koji me je ikada povredio ili barem bio nekorektan prema meni....
Reply

Tags
budete, koji, voljeli, znak

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules