MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Automobilizam

Notices

Automobilizam Za pasionirane ljubitelje cetvorotockasa

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 20-03-11, 10:11   #1
kliko
Sai Ram

kliko's Avatar

Registrovan: Sep 2006
kliko has disabled reputation
Default Koji vam je auto ostao pri srcu?

Koji ste vas auto najvise voljeli?

Ja sam najvise volio svoj prvi auto, Peugeot 305.

Na njega sam se naucio da vozim .U njemu sam imao svoje prve ljubavne "podvige".

Ponasao se ponekad vrlo cudno, ne kako se druga auta ponasaju. Npr. brisaci mu nisu radili dok se auto dobro je zagrije, a onda bi radili besprekorno. To niko nije umio da mi objasni zasto. Ili je umio da vergla po 20 minuta, dok mu ne ocitam molitvu (bukvalno) a onda je palio ka grom.
Jednom mi je tocak otpao usred voznje. Srecom, nista mi se nije desilo. Otisao sam 50-tak metara dalje, nasao tocak u jedno zbunje, skinuo po jedan saraf sa ostala 3 tocka , montirao i nastavio da vozim. Taj put sam ga zamalo izveo na livadu i zapalio ga. No kad sam se oladio, shvatio sam da bih u drugo auto mozda i poginuo da mi se isto to desilo.
Dao sam ga u oglase. Javlja mi se prvi covjek i dolazi iz Niksica da ga kupi. Pred njim nece auto da upali, nema sile! Ni molitve mi ne pomazu. Ode covjek, dodje poslije par dana drugi. Ulazimo da provozamo auto, stizemo na raskrsnicu 4. jula-Bracana Bracanovica, i usred raskrsnice, u najvecu guzvu mi se auto ugasi. Srecom pa je taj covjek bio sa mnom, te mi je pomogao da ga izmedju svih onih auta i kamiona,izguram iz raskrnice.
Itd.

I pored svega, toga auta se vazda sjetim sa toplinom oko srca.

Inace,ako bih gledao koje me auto najbolje sluzilo, to je bio Opel Astra 2002. kojega sam vozio preko 4 godine bez ijednog jedinog problema.
Old 20-03-11, 12:40   #2
dansy
...★

dansy's Avatar

Registrovan: Mar 2009
dansy ima famoznu aurudansy ima famoznu aurudansy ima famoznu aurudansy ima famoznu aurudansy ima famoznu aurudansy ima famoznu aurudansy ima famoznu aurudansy ima famoznu auru

zastava 101, 80to godiste ...popularno zvan stoja

Ustvari,nasledila sam ga ali tata je bio prvi vozac...Kad sam ja pocela da ga vozim,vec je imao poprilicno staza .Eh,sta smo sve s njim prosli...nema terena koji on nije mogao preci .Ali poceo se mnogo kvariti...motor je bio extra i svi su cudili kako mi dobro radi,ali non stop su se neke druge sitnice morale menjati...ali bas je duuuugo trajao,ne verujem da bi neki drugi auto toliko izdrzao .Bas mi je bio drag...kad god neko nesto lose kaze za taj auto,khm khm ...stoja u

siempre en mi corason...
dansy is offline   Reply With Quote
Old 10-05-11, 00:53   #3
Yosemite Sam
Say your prayer, freaks!

Yosemite Sam's Avatar

Registrovan: Mar 2008
Yosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čeka

Jedna crvena Lada 1500 što joj upaljačem izgoreh šalt-tablu. Dopalo mi se kako se ona stvarčica ugrije, pa odlučio da se potpišem i ostavio nekoliko okruglih pečata na slučajno izabranim mjestima.
Yosemite Sam is offline   Reply With Quote
Old 10-05-11, 06:25   #4
gidra
MiM team Početnik

Registrovan: May 2011
gidra na dobrome putu

zastava 128 i bmw 320i e30
gidra is offline   Reply With Quote
Old 14-05-11, 22:07   #5
laufer
MiM team King / Queen

laufer's Avatar

Registrovan: Aug 2008
laufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čeka

tojota korola stara, prva od svih auta. dado je mećavi da ode u trgovinu, dok se šminkala na 50 milja na sat upucala se u kamionetu otpozadi i sjebala je totalno. kako sebe nije udesila, nijeasm joj to mogao oprostit jedno dvije tri godine, a onda je i ona otišla pod kamionetu. (figurativno, al taman ko da jeste.)
Old 15-05-11, 00:48   #6
nuit Vl
MiM team Forumaš

nuit Vl's Avatar

Registrovan: Dec 2010
nuit Vl uskoro postaje slavannuit Vl uskoro postaje slavannuit Vl uskoro postaje slavan
Talking

Quote:
Originally Posted by Yosemite Sam View Post
Jedna crvena Lada 1500 što joj upaljačem izgoreh šalt-tablu. Dopalo mi se kako se ona stvarčica ugrije, pa odlučio da se potpišem i ostavio nekoliko okruglih pečata na slučajno izabranim mjestima.
i ja sam ovo uradio na isto crvenu ladu 1500,hahahahaha:
nuit Vl is offline   Reply With Quote
Old 15-05-11, 07:17   #7
buda
MiM team Guru

Registrovan: Dec 2009
buda has disabled reputation

fićo i citroen oltcit
buda is offline   Reply With Quote
Old 05-07-11, 11:08   #8
THE COON
Nobleman in exile

THE COON's Avatar

Registrovan: Mar 2007
THE COON uskoro postaje slavanTHE COON uskoro postaje slavan

Najemotivnije sam vezan za auto koje je otac vozio od moje prve do desete godine, do one bolesne inflacije. ZASTAVA 101, Comfort
I za moju OPEL CORSA, 1.0 12v S njom sam svasta prosao. Trosi ka upaljac a nema kvarova.
Old 05-07-11, 21:27   #9
Bronx-PG
privatni detektiv

Bronx-PG's Avatar

Bronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auru

Majka!!!

Najjeftiniji za odrzavanje em malo trosi em fino ide

Quote:
Originally Posted by Bronx-PG
Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će Vas spustiti na svoj nivo, a onda pobijediti na iskustvo
Bronx-PG is offline   Reply With Quote
Old 05-07-11, 22:48   #10
Yosemite Sam
Say your prayer, freaks!

Yosemite Sam's Avatar

Registrovan: Mar 2008
Yosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čeka

Jedan ovakav ...

I to me dobro nažuljao prvu noć
Još metaše gradi u te,
Ljubim ti tvoje prekrasne skute.
Yosemite Sam is offline   Reply With Quote
Old 06-07-11, 07:47   #11
Madagaskar
Strašnji sud

Madagaskar's Avatar

Registrovan: Apr 2008
Madagaskar uskoro postaje slavanMadagaskar uskoro postaje slavan
Default Bmw 1600

Kuku kad ga se śetim....

Doveli su ga ispred kuće okačenoga, na zadnje točkove...kucalo se, šmirglalo, farbalo, montiralo dobra dva mjeseca....prvo paljenje...ahahahahahaha...poćerasmo sav komšiluk u kuću (mislili su e se zaratilo). Sve se na kraju sredilo osim kočnica koje su funkcionisale samo na drukanje. No navikne se i to vremenom
Bi mi ga ža kad ga prodasmo
Madagaskar is offline   Reply With Quote
Old 04-01-12, 23:25   #12
Bronx-PG
privatni detektiv

Bronx-PG's Avatar

Bronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auru

Quote:
Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će Vas spustiti na svoj nivo, a onda pobijediti na iskustvo
Old 31-10-12, 19:18   #13
arwen
MiM team Expert

arwen's Avatar

Registrovan: Dec 2011
arwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjem

Crveni golf dvojka,dizel,sa petero vrata,moj prvi auto,na kojem se naucih da vozim...

Cini mi se,sto god da sam sipala u njega,on je isao i nikad me nije izdao.

Prodadoh ga u naletu odvratnog potrosackog mentaliteta i kupih noviji,moderniji,udobniji,ali ne i izdrzljiviji i jaci auto za bezocnu gradsku voznju i pogrijesih.
Old 31-10-12, 23:20   #14
Zoran
Na'vi

Zoran's Avatar

Registrovan: Jul 2006
Zoran has disabled reputation

za razliku od svih vas, ja sam najemotivnije vezan za moje sadasnje auto alfu 147

Mijenjam:
Poslovno-rekreativni komplex Golden Kej za 20.000 akcija JGPK!!!
Zoran is offline   Reply With Quote
Old 31-10-12, 23:58   #15
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Zor_djevojka has disabled reputation

bijeli punto...

njegov..
ne moj...
moj je bio zeleni...
Old 01-11-12, 08:35   #16
Yello
Hejter.

Yello's Avatar

Registrovan: Aug 2008
Yello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjem

Opel Ascona, baš ovakav crveni. Tamo negde sredinom devedesetih ga je ćale kupio, uvezao iz Švice, sećam se da je bio svečani doček.

Obožavali smo onaj krovni prozor, ne znam zašto, a ćale ga je teška srca prodao desetak godina kasnije.
Yello is offline   Reply With Quote
Old 01-11-12, 21:40   #17
Bronx-PG
privatni detektiv

Bronx-PG's Avatar

Quote:
Old 05-03-14, 22:26   #18
Dekster
i tri četvrt

Dekster's Avatar

Registrovan: Feb 2007
Dekster has disabled reputation

Ovizi.Cega se on sve nagleda,moga je knjigu napisat.

Kompleksi nas masakriraše!
Dekster is offline   Reply With Quote
Old 05-03-14, 23:17   #19
alea
Moderator

alea's Avatar

Registrovan: Aug 2012
alea ime poznato svimaalea ime poznato svimaalea ime poznato svimaalea ime poznato svimaalea ime poznato svimaalea ime poznato svimaalea ime poznato svimaalea ime poznato svimaalea ime poznato svimaalea ime poznato svimaalea ime poznato svima

Buba
Kakav je to auto...

Old 06-03-14, 09:24   #20
tinky
ツ ♫ ツ♫ ツ

tinky's Avatar

Registrovan: Nov 2008
tinky has disabled reputation

plavi rendzo zelene boje

Reply

Tags
auto, koji, ostao, pri, srcu, vam