MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Ženska zona

Notices

Ženska zona Ženski dio univerzuma. Muškarci imaju pravo da vire :D

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 07-11-10, 15:33   #1
beli54nl
MiM team King / Queen

beli54nl's Avatar

Registrovan: Jun 2010
beli54nl ima famoznu aurubeli54nl ima famoznu aurubeli54nl ima famoznu aurubeli54nl ima famoznu aurubeli54nl ima famoznu aurubeli54nl ima famoznu auru
Cool Koji su muskarci vrijedni truda?...

Kao sto ima djevojaka oko kojih se stvarno isplati potruditi,tako postoje i muskarci oko kojih se vrijedi potruditi.
Pritom se misli na one muskarce koji su sposobni uzeti i dati,one koji drze do odredjenih manira naizgled bezazlenih ali zapravo jako vaznih.

beli54nl is offline  
Reply With Quote
Old 07-11-10, 15:46   #2
beli54nl
MiM team King / Queen

beli54nl's Avatar

Registrovan: Jun 2010
beli54nl ima famoznu aurubeli54nl ima famoznu aurubeli54nl ima famoznu aurubeli54nl ima famoznu aurubeli54nl ima famoznu aurubeli54nl ima famoznu auru

Ah muskarci ima ih stvarno i dobrih i losih,ali oni dobri uvek nam mame peznju,poput onih koji ce nam pridrzati vrata ili kaput,dati svoju jaknu ako je napolju hladno do placanja racuna u restoranu.Ima i onih drugih muskaraca oko kojih se ne treba truditi to su muskarci koji sve odluke prepustaju Mami od kupovine donjeg rublja do namjestaja u stanu.
Ne treba se nikad truditi oko skrtog muskarca,takve muskarce zene uopste ne vole,ako je nezaposlen razumljivo da da od njega nemozete ocekivati neke poklone i provode ali ako ima novaca i opet inzistira na dijeljenju troskova onda ga zaboravite...

beli54nl is offline   Reply With Quote
Old 07-11-10, 15:46   #3
kliko
Sai Ram

kliko's Avatar

Registrovan: Sep 2006
kliko has disabled reputation

to su muskarci 30+,veoma kratko osisani,pozeljno da imaju ime ili nick na slovo ”k”.Takav bi vam poslao listu omiljenih kolacha ako bas ocete da se potrudite
Old 07-11-10, 15:49   #4
The cheljade
Bez piva ne biva!

The cheljade's Avatar

Registrovan: Mar 2009
The cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auru

Ovaj...

Ima ljudi čiji je život trag vrelog železa u tle utisnut. Gde stupe, pod njima gori. Kad minu, dim spaljene zemlje dugo još vređa oči. Oni su kao zvezde čije rađanje vidimo milionima godina pošto su zgasle ali ga nikad ne čujemo. Smrt starog sunca izgleda kao rađanje novog; umiranje ovakvih ljudi uvek je rađanje novog i neizvesnog. Oni su bića Vatre. Vatra je njihov Element. Njihova priroda i sudbina.
B. Pekić
The cheljade is offline   Reply With Quote
Old 07-11-10, 18:34   #5
bloom
Moderator

bloom's Avatar

Registrovan: Aug 2008
bloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu auru

... ako je upoznat sa pojmom "iskrenost" i ako nije dosadan, vrijedi pokušat, a što reče neka misliockinja "ljubav je roba bez garancije" ....
Old 07-11-10, 19:09   #6
Sanuška
Tempus fugit

Sanuška's Avatar

Registrovan: Jul 2008
Sanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tunelu

"brutalno muzevan"......
Old 07-11-10, 20:04   #7
Gretta
Banned

Registrovan: Oct 2010
Gretta nepoznate kvantitete u ovom trenu
Send a message via Skype™ to Gretta

Dentlmen u ponasanju na ulici, pametan sagovornik i zver u krevetu...
Gretta is offline   Reply With Quote
Old 07-11-10, 20:22   #8
rebeka
muzika je put do ♥

rebeka's Avatar

Registrovan: May 2008
rebeka uskoro postaje slavanrebeka uskoro postaje slavan
Send a message via MSN to rebeka

onaj pored koga mi rade leptirici u stomaku
Old 07-11-10, 20:30   #9
Okugata
Guest

kod mene to ide malo komplikovanije, nego kod drugih. ne daje se sansa tek tako.
I faza: prvo se smekaju i posmatraju svi detalji, kako se ponasa u drustvu, da li je glasan/tih, voli druzenje ili je stidljiviji i naravno ocenje se da li bi mi pasovao.
II faza: pocinje konverzacija, pamtim svaki detalj, slusam ga, a samim tim ocenjujem da li je nafrustriran, da nije mozda mamin sincic, koliko je zaista uskusan sa devojkama, da li je dzentlmen itd
III faza: pruzanje sanse, ali jedna caka postoji: ja ulozim 100% svoje enegrije i snage i stvarno se potrudim oko njega, i naravno ocekujem da se i on toliko potrudi. ako ne zeli, slobodan je ko prica na grani.
  Reply With Quote
Old 07-11-10, 20:57   #10
Yello
Hejter.

Yello's Avatar

Registrovan: Aug 2008
Yello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjem

svi oni za koje sam ja mislila da se vredi oko njih potruditi su me veoma uspešno demantovali, pre ili kasnije, tako da nemam pametan odgovor na ovo pitanje

Yello is offline   Reply With Quote
Old 07-11-10, 23:17   #11
Tiga
MiM team Guru

Registrovan: Mar 2009
Tiga uskoro postaje slavanTiga uskoro postaje slavan

Onaj koji se trudi oko mene i to čak i pošto me je smuvao i pošto je bilo seksa, je definitivno vredan mog truda.
Tiga is offline   Reply With Quote
Old 09-11-10, 10:48   #12
seka
..love..¸¸.•´Ż`♥ஐ

seka's Avatar

Registrovan: Jul 2007
seka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čeka

moj..
seka is offline   Reply With Quote
Old 09-11-10, 11:15   #13
gromovnik
MiM team King / Queen

gromovnik's Avatar

Registrovan: May 2009
gromovnik has disabled reputation

Quote:
Originally Posted by Gretta View Post
Dentlmen u ponasanju na ulici, pametan sagovornik i zver u krevetu...
Više nego očito osjeća se miris Sex and the City (book)....
Koja je na tebe izvršila veći utjecaj:Samantha Jones ili Miranda Hobbes?
Old 09-11-10, 16:39   #14
vruc krompir
MiM team King / Queen

vruc krompir's Avatar

Registrovan: Aug 2010
vruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čeka

gretti treba jedna zvijer u psiholoskom smislu dovoljno za pocetak da joj obuzda i kontrolise strast

Leo Baskalja
vruc krompir is offline   Reply With Quote
Old 09-11-10, 16:53   #15
deep dark river
Najbolja Forumašica

deep dark river's Avatar

Registrovan: Jan 2010
deep dark river ima famoznu aurudeep dark river ima famoznu aurudeep dark river ima famoznu aurudeep dark river ima famoznu aurudeep dark river ima famoznu aurudeep dark river ima famoznu aurudeep dark river ima famoznu aurudeep dark river ima famoznu aurudeep dark river ima famoznu aurudeep dark river ima famoznu auru

Trud... nikad ne kalkulišem tako, niti određujem: aha ovaj je dobar zbog ovih i ovih karakteristika- oko njega se treba truditi... Nikoga ne lovim, niti veštački držim pored sebe.

Jeste istina da ima dobrih muškaraca a ima i skotova jbg, i svakako se ponašanje razlikuje u smislu da se ovi drugi škartriraju odmah. E sad, ako je neko dobar to opet još ništa ne govori o nekom pravom ulaganju u odnos (trudu), već je samo ponašanje korektno i fer prema njemu.

Ono što je najbitnije u svemu i kako ja to doživljavam jeste da li prema nekome nešto osećam- tad ću i više sebe dati u tome, zapravo daću sve od sebe da naš odnos učinim boljim.

Što će reći, da svaki pravi trud, verujem kod oba pola- dolazi kasnije. To je jedino realno. A ovo pre toga je ili kalkulativno i neiskreno ponašanje, ili naivno.
deep dark river is offline   Reply With Quote
Old 10-11-10, 13:08   #16
tinky
ツ ♫ ツ♫ ツ

tinky's Avatar

Registrovan: Nov 2008
tinky has disabled reputation

Moja drugarica bi rekla: "Mnogi muškarci su vrijedni truda ali samo jedan trudova".

Za mene je muskarac vrijedan truda ako je neka vrsta autoriteta, koji ima stav, koji ima šarm...ako od njega učim, ako mi je podstrek za apdejt iskrenosti, nježnosti, odanosti, kontrole Ega...

Zahtjevno, ali ne mari
Old 16-11-10, 20:54   #17
Villa
MiM team Forumaš i po'

Villa's Avatar

Registrovan: Nov 2010
Villa na dobrome putu

Onaj koji ume da me nasmeje...
Villa is offline   Reply With Quote
Old 16-11-10, 21:37   #18
rebeka
muzika je put do ♥

rebeka's Avatar

rebeka uskoro postaje slavanrebeka uskoro postaje slavan
Send a message via MSN to rebeka

Quote:
Originally Posted by Villa View Post
Onaj koji ume da me nasmeje...
e tako sam i ja razmisljala kada sam imala 19 / 20 godina

Last edited by rebeka; 16-11-10 at 21:47..
rebeka is offline   Reply With Quote
Old 16-11-10, 21:46   #19
LadyDaytona
MiM team Forumaš i po'

LadyDaytona nepoznate kvantitete u ovom trenu

Samo sin je vrijedan truda.
Ostala mushka bica nek se trude. Uostalom nikad im nisam smetala u tome.

Last edited by LadyDaytona; 16-11-10 at 21:48..
LadyDaytona is offline   Reply With Quote
Old 16-11-10, 23:58   #20
Gretta
Banned

Registrovan: Oct 2010
Gretta nepoznate kvantitete u ovom trenu
Send a message via Skype™ to Gretta

Quote:
Originally Posted by gromovnik View Post
Više nego očito osjeća se miris Sex and the City (book)....
Koja je na tebe izvršila veći utjecaj:Samantha Jones ili Miranda Hobbes?
Nisam gledala tu seriju, tako da ne znam odgovor...
Gretta is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
koji, muskarci, truda, vrijedni

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules