MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Informacione tehnologije i elektronika > Racunari, internet

Notices

Racunari, internet Pitanja i odgovori vezani sa računarima i internetom.

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 08-12-10, 17:04   #1
unreachable for injustice
Banned

Registrovan: Dec 2008
unreachable for injustice uskoro postaje slavan
Default Preporuke za najbolje web hosting-e [koji se plaćaju]

Koji je po vama najbolji web hosting u odnosu na njihovu ponudu - paketi koje nude, cijene, stabilnost, tehničku podršku...?

Možete napisati i listu, ukoliko ih ima više
unreachable for injustice is offline  
Reply With Quote
Old 08-12-10, 18:28   #2
Vendy
MiM team King / Queen

Registrovan: Jan 2007
Vendy has disabled reputation

ako ti brzina nije najbitnija stvar, onda je http://www.bluehost.com idealan. bezogranicen web prostor, bezogranicen promet, bezogranicen broj email-adresa, 1 domena ukljucena. sve ovo za 6,95 $ mjesecno. dodatne domene 10 $ godisnje. sve drugo ces naci na njihovoj web stranici.

jedina mana je brzina, kad moras velike kolicine podataka uploadati ili skidati. za web stranice je brzina sasvim dovoljna. imamo svoj web space vec 2 godine kod bluehost-a i zadovoljni smo.
Vendy is offline   Reply With Quote
Old 11-12-10, 22:31   #3
Banned

Zakupila sam ga na Go Daddy, ali je daleko komplikovaniji sa podešavanjima od ovih drugih hostinga što sam koristila (valjda dok se ne naviknem gdje mi šta, a ne da tražim po pola sata )
unreachable for injustice is offline   Reply With Quote
Old 11-12-10, 23:58   #4
Derek_Trotter
Ko reskira profitira!

Derek_Trotter's Avatar

Registrovan: Mar 2006
Derek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čeka

Go dady je jedan od gorih hostinga. Odlican je za domene ali je bez veze za hosting. Jednom sam ga probao i nikad vise. Mozda ti nije los. Just host ako se predomislis. Sve zavisi za sta ti treba. Svi nude neogranicene resurse ali cim im pocnes vuci nesto vise resursa ili ce te blokirati ili te maksimalno usporiti.
Kviz u sve 16 | BESPLATNO reklamiraj firmu
Derek_Trotter is offline   Reply With Quote
Old 12-12-10, 19:53   #5
Banned

Hvala na savjetu, ali već je sve zakupljeno... U svakom slučaju ako se ne pokažu dobro tražiću kasnije alternativu , jer za ovo što planiram da realizujem treba mi jači hosting.
unreachable for injustice is offline   Reply With Quote
Old 16-12-10, 10:16   #6
Wednesday 13
MiM team Početnik

Wednesday 13's Avatar

Registrovan: Sep 2009
Wednesday 13 nepoznate kvantitete u ovom trenu

Nijesam ni ja čitao dobre reviews o GoDaddy, mada nemam nikakvog ličnog iskustva s njima; ipak, evo jednog kojem preporuka ne treba!

Mislim, ovakav index govori više o Oklopu nego o HostGatoru; kad ovo pročita, čovjek mu sigurno neće povjeriti svoj sajt, gdje god da se preselio iz HostGatora; bilo bi mu svrsishodnije da je sve ovo prećutao, sam kontaktirao sve ove ljude koji imaju hosting kod njega, i preselio ih na nove servere; no dobro, njegov problem; a ovaj index je tamo već odavno, mislim da ima i godinu dana da sam ga prvi put vidio, i sad sam provjerio, i dalje je tamo.

Što se tiče alternative, ako ti bude potrebna, ne znam tačno šta ti tačno znači "jači hosting", ali moj favorit zadnjih godinu ipo dana je lokalni provajder, host.co.me; vidjeh da je nedavno postavio oglas na ovom forumu: http://www.madeinmontenegro.com/vbfo...ad.php?t=11579

On se pojavio negdje u aprilu ili maju 2009, ako se dobro sjećam; postojao je samo ovaj "skuplji" paket, od 30 E; tada sam prenio jedan sajt kod njega, čisto da bih isprobao hosting, a onda do kraja godine jedan po jedan, preselio kod njega i preostala tri sajta i otvorio par novih; nadgledam ih manje-više svakodnevno, kad sam ispred kompjutera, i u ovih godinu ipo ne pamtim ni jedan jedini pad servera, uptime je do sada 100%; tehnička podrška je takođe perfektna, na svaki zahtjev koji sam imao je odgovoreno u roku od par sati (u istom roku su aktivirani i novi sajtovi), a treba li spominjati jednostavnost - čovjek je u Podgorici, a uplata je u banci ili pošti. E sad, kao što rekoh, ne znam da li bi ti bilo dovoljno 3 GB prostora i 40 GB saobraćaja (te 100 mail naloga, 100 ftp naloga, 10 SQL baza i 10 poddomena; mada pretpostavljam da se sve to možda može dogovoriti sa njim ako je potrebno, neki custom paket, recimo), ali sa druge strane, Fantastico De Luxe je vrlo bogat, pogledaj:

Prije host.co.me sam bio nekoliko godina na beogradskom Adriahostu, za koji takođe imam samo riječi hvale; hosting paketa sličnih karakteristika kao što je ovaj na host.co.me (sa domenom) kod njih je tada bio 40 EUR (mada vidjeh poslije da su i oni nešto spustili cijene), dakle trećinu skuplji nego ovdje, ali to nije bio osnovni razlog da prijeđem na host.co.me, već jednostavnost plaćanja i komunikacije.
Old 31-05-14, 15:18   #7
crnagorahosting
MiM team Početnik

Registrovan: May 2014
crnagorahosting nepoznate kvantitete u ovom trenu

Probajte sa ovim hostingom

Web HOSTING CRNA GORA
crnagorahosting is offline   Reply With Quote
Old 19-07-16, 22:54   #8
mrcina
MiM team Početnik

Registrovan: Dec 2014
mrcina uskoro postaje slavanmrcina uskoro postaje slavan

S vremenom sam i ja nešto naučio... A to je da kvalitetan web hosting košta. Osobno da tražim nešto za neki jači sajt, za domaće tržište, inzistirao bi na firmi koja radi isključivo s tim, kojoj je to primarna djelatnost, koja je dugo u tom poslu, te koja ima datacentar u državi koju ciljam. Recimo za Hrvatsku bi birao Plus hosting / https://www.plus.hr/hosting/web-hosting/ / cijene su veće nego kod drugih, ali su zato ozbiljan tim koji dugo radi i zna šta radi. Dovoljno je pročitati o njima na njihovim stranicama i što se piše po forumima. Ako vam treba za neki bezvezan sajt, onda teško da možete pogriješit u odabiru, jer vam je ionako svejedno. Možda da testirate nekog novog providera, koji se probija cijenom a kvalitetom ne zaostaje puno. Godaddy i ostale slične providere treba zaobići u širokom luku... Eto, toliko...
mrcina is offline   Reply With Quote
Old 04-10-18, 20:05   #9
Maslacak
MiM team Početnik

Maslacak's Avatar

Maslacak nepoznate kvantitete u ovom trenu

Задовољни смо са ucoz.ru хостингом. Хостинг је стабилан, избор бесплатних шаблона добар, а едитовање садржаја сајта једноставно и функционално.

За време трајања светског првенства у фудбалу у Русији током 10-ак дана понудили су попуст на цену хостинга од 75%, што смо свакако искористили.
Maslacak is offline   Reply With Quote
Old 29-10-18, 09:30   #10
Maslacak
MiM team Početnik

Maslacak's Avatar

Maslacak nepoznate kvantitete u ovom trenu

.

Ucoz током наредних 5 дана нуди попуст од 50% >>>
.

Maslacak is offline   Reply With Quote
Old 24-04-19, 14:58   #11
stargate
MiM team Početnik

Registrovan: Jan 2019
stargate na dobrome putu

Neki od mojih frendova koriste se Contabo hosting uslugom, kažu da su zadovoljni i da mi je omjer cijene i kvalitete jako povoljan.

Tags
hosting, hostinge, koji, najbolje, plaćaju, preporuke, web

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules