MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Mali Oglasi > Mali oglasi

Notices

Mali oglasi Ovdje postavljamo besplatno male oglase. Pisite bez ogranicenja u refreshu i broju oglasa.

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 02-08-15, 10:04   #1
stefan357965
MiM team Početnik

Registrovan: Jul 2015
stefan357965 nepoznate kvantitete u ovom trenu
Default Bendovi za svadbe

CHEGI i Braca Bluz Bend

Među članovima ovog benda su i muzičari sa Fakulteta muzičke umetnosti u Beogradu, kao i vicešampion sveta u harmonici!

Znajte da će Vam ovaj bend pružiti zabavu na kakvu niste navikli i da ćete prepričavati ludu atmosferu koju ste osetili na toj svadbi!
stefan357965 is offline  
Reply With Quote
Old 22-08-15, 12:38   #2
stefan357965
MiM team Početnik

Registrovan: Jul 2015
stefan357965 nepoznate kvantitete u ovom trenu

Da još neko ima neki bend za preporuku. Mislim da je došlo ono vteme kada je tolika gužva pri izboru pravog benda za svadu, da mladenci koji nisu iz muzičkog miljea, veoma teško donose tu odluku koja je krucijalna za venčanje.

Ako neko savete i preporuke, ostavite ih ovde :-)

Među članovima ovog benda su i muzičari sa Fakulteta muzičke umetnosti u Beogradu, kao i vicešampion sveta u harmonici!

Znajte da će Vam ovaj bend pružiti zabavu na kakvu niste navikli i da ćete prepričavati ludu atmosferu koju ste osetili na toj svadbi!
stefan357965 is offline   Reply With Quote
Old 22-08-15, 12:57   #3
mrgo
MiM team Expert

mrgo's Avatar

Registrovan: Jun 2007
mrgo ima famoznu aurumrgo ima famoznu aurumrgo ima famoznu aurumrgo ima famoznu aurumrgo ima famoznu aurumrgo ima famoznu auru

Bend krucijalan za vjencanje?
Ja sam protiv tih vasara I cuda,muzika ova ona,minorne stvari iliti gluposti,kojim se ne bi trebalo baviti,a izvini,ovo je samo moje misljenje
mrgo is offline   Reply With Quote
Old 22-08-15, 17:32   #4
Calathea
MiM team Expert

Calathea's Avatar

Registrovan: Jan 2007
Calathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjem

E vala i moje!

U posljednje vrijeme kad vidim te ciganluke od svadbi,sa sve profesionalnim fotografijama mpadenaca tipa "nasa je svadba drugacija" povraca mi se.

Ranije mu je samo bilo muka od tradicije.
Old 10-11-16, 22:11   #5
SneleClio
MiM team Početnik

Registrovan: Oct 2016
SneleClio nepoznate kvantitete u ovom trenu

Bilo kako bilo bez muzike na svadbi se ne moze tako da je bend za svadbe veoma važna stvar, dobra muzika dobru i lošu svadbu učini boljom, a loša muzika sve pokvari, mislite o tome.
SneleClio is offline   Reply With Quote
Old 24-05-17, 20:16   #6
Agencija
MiM team Početnik

Registrovan: Mar 2016
Agencija nepoznate kvantitete u ovom trenu

Pogledajte samo kakva izbor muzike nude vivo bendovi za svadbe
Agencija is offline   Reply With Quote
Old 25-05-17, 19:21   #7
Homer
MiM team King

Homer's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Homer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auru

Da je Bpg, avetinje se žene (i udaju) , pa sam u poslednjih par godina dosta po svadbama (Bogu hvala, tuđih ).
Najžalije mi je kad moram da častim: Oni da se j***, u ja da plaćam

Da se vratimo muzici i mom iskustvu: Daleko najbolju atmosferu na svadbi pravi bend Saše Koraća, mada mi se čini da mjenjaju pjevačice.
Homer is offline   Reply With Quote
Old 25-05-17, 22:04   #8
Dekster
i tri četvrt

Dekster's Avatar

Registrovan: Feb 2007
Dekster has disabled reputation

Ja nisam mnogo po svadbi, ali su mi najbolji utisak ostavila Senkina djeca.
Pice rok,pop,strani i domaci,odavno nisam cuo nista da bolje zvuci uzivo.

Kompleksi nas masakriraše!
Dekster is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
bend za svadbe, bendovi za svadbe, muzika za svadbe

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules