MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Društvo > Društvo

Notices

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 16-06-16, 18:53   #1
igrarija
Banned

Registrovan: Sep 2009
igrarija ima famoznu auruigrarija ima famoznu auruigrarija ima famoznu auruigrarija ima famoznu auruigrarija ima famoznu auruigrarija ima famoznu auru
Default Русија прегазила Црну Гору, Барани навија

Русија прегазила Црну Гору, Барани навијали за „баћушке“ (ВИДЕО)

Русија је, како се и очекивало, прегазила Црну Гору и у другом мечу баража за Свјетско првенство. Овога пута у Бару, у Дворани „Тополица, гдје је имала и громогласну подршку навијача.

Русија прегазила Црну Гору, Барани навијали за „баћушке“ (ВИДЕО)Резултат (29:19) у корист „баћушки“, најбоља је илустрација односа снага двије репрезентације. Руси су, дакле, били убједљивији него у првом сусрету у Москви (29:22).

Барани, међу којима се истакла позната навијачка група „Србадија барска“, са заставама Руске Федерације и Србије, клицали су све вријеме меча мајци Русији и скандирали руске и српске родољубиве стихове, најчешће оне посвећене Косову и Метохији.

Ношени подршком са трибина, они су више него доминирали током читавог меча, и на крају заслужено испраћени овацијама раздрагане барске публике.

Портал ИН4С доноси екслузивну фоторепортажу са меча „великих емоција“, како је неформално „крштен“ сусрет Црногораца и руске репрезентације.

Окупљени су са великим поштовањем и са три прста слушали руску химну, и том приликом су на трибинама раширили заставе Србије, Русије, Царске Русије, Новорусије и Доњецке народне републике. Многи су у рукама носили Георгијевске ленте.

http://www.in4s.net/rusija-pregazila...li-za-bacuske/
igrarija is offline  
Reply With Quote
Old 16-06-16, 20:25   #2
Neko Drugi
MiM team Expert

Registrovan: Jul 2012
Neko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tunelu

tipicno za jedan dio crnogorca draze im je rusko g#vno no nase tulumbe
Neko Drugi is offline   Reply With Quote
Old 16-06-16, 20:56   #3
Derek_Trotter
Ko reskira profitira!

Derek_Trotter's Avatar

Registrovan: Mar 2006
Derek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čeka

Quote:
Originally Posted by igrarija View Post
Русија прегазила Црну Гору, Барани навијали за „баћушке“ (ВИДЕО)

Русија је, како се и очекивало, прегазила Црну Гору и у другом мечу баража за Свјетско првенство. Овога пута у Бару, у Дворани „Тополица, гдје је имала и громогласну подршку навијача.

Русија прегазила Црну Гору, Барани навијали за „баћушке“ (ВИДЕО)Резултат (29:19) у корист „баћушки“, најбоља је илустрација односа снага двије репрезентације. Руси су, дакле, били убједљивији него у првом сусрету у Москви (29:22).

Барани, међу којима се истакла позната навијачка група „Србадија барска“, са заставама Руске Федерације и Србије, клицали су све вријеме меча мајци Русији и скандирали руске и српске родољубиве стихове, најчешће оне посвећене Косову и Метохији.

Ношени подршком са трибина, они су више него доминирали током читавог меча, и на крају заслужено испраћени овацијама раздрагане барске публике.

Портал ИН4С доноси екслузивну фоторепортажу са меча „великих емоција“, како је неформално „крштен“ сусрет Црногораца и руске репрезентације.

Окупљени су са великим поштовањем и са три прста слушали руску химну, и том приликом су на трибинама раширили заставе Србије, Русије, Царске Русије, Новорусије и Доњецке народне републике. Многи су у рукама носили Георгијевске ленте.

http://www.in4s.net/rusija-pregazila...li-za-bacuske/

Pa ti si navijao i za Rusiju protiv Crne Gore
Izgleda nije bitan protivnik bitno je da nam otadzbina ne prodje dalje
Kviz u sve 16 | BESPLATNO reklamiraj firmu
Derek_Trotter is offline   Reply With Quote
Old 17-06-16, 07:42   #4
igrarija
Banned

igrarija ima famoznu auruigrarija ima famoznu auruigrarija ima famoznu auruigrarija ima famoznu auruigrarija ima famoznu auruigrarija ima famoznu auru

Kad je Rusija u pitanju moram ti priznati da mi je pored jos nekih zemalja jako draga (mozda cak i najdraza), Nazalost nijesam bio u CG za vrijeme ovog hepeninga tako da nijesam moga ni prisustvovat... Cesto sam vani , tamo vamo.
Mislim da vjeci dio ovih navijaca nije navijao protiv Crne Gore, vjec je navijao protiv ovakve Crne Gore kakva je sad...
Naravno istina je da jedan dio ovih ljudi iskrijeno voli vise Rusiju od Crne Gore, sto je sasvim razumljivo i demokratski opravdano...
A istina je i to da da je nekima odje draza tolumba i baklava od rastana i cicvare, sto je takodje demokratski opravdano i sasvim u redu.
igrarija is offline   Reply With Quote
Old 17-06-16, 21:34   #5
Derek_Trotter
Ko reskira profitira!

Derek_Trotter's Avatar

Derek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čeka

Imam osjecaj da nisi upoznao puno rusa. Ja jesam jer sam sticajem okolnosti radio za njih. Nikakve nemaju veze sa nasim mentalitetom i velika vecina su neprijatni i mazohisticki nastroneni. Bas su rijetki oni koji su mi bili OK.
Old 18-06-16, 08:46   #6
Nabuko
Računam diskonte!

Nabuko's Avatar

Registrovan: May 2007
Nabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auru

ja navijam za cg ali je za ovakvu to mnogo teško i ne čudim se ljudima koji navijaju za rusiju

Lumpenproletarijat, ta pasivna trulež najdonjih slojeva starog društva, biće delimično ubačen u pokret proleterskom revolucijom, ali će se po čitavom svom životnom položaju radije dati potkupiti za reakcionarna rovarenja.
Iz komunističkog manifesta.

Ne potcjenjujem ničije predispozicije za bavljenje politikom, ali treba znati da u društvima kao što je crnogorsko, harizmu često održava jedna pokorna struktura, koja brani njegovu harizmu zarad očuvanja sopstvenih interesa i želje da bude blizu vođe, predstavljajući sebe kao nezavisne posmatrače

Nevjerovatan je broj tzv. “nevladinih organizacija” u Crnoj Gori, bore se za prava tuljana, sibirskih tigrova, vjeverica, homoseksualaca, za čiste plaže, orlove i sokolove, trudnice, slijepce i osobe sa ravnim tabanima. To je znak da Crna Gora postaje moderna i civilizirana država ?
Nabuko is offline   Reply With Quote
Old 18-06-16, 09:00   #7
igrarija
Banned

Quote:
Originally Posted by Derek_Trotter View Post
Imam osjecaj da nisi upoznao puno rusa. Ja jesam jer sam sticajem okolnosti radio za njih. Nikakve nemaju veze sa nasim mentalitetom i velika vecina su neprijatni i mazohisticki nastroneni. Bas su rijetki oni koji su mi bili OK.
Ruse koje si upoznao ti i Ruse koje sam upoznao ja su dva razlicita svijeta.
One koje si upoznao ti su lopovi i protuve koje su se obogatile lopovisuci i koristeci pozicije na kojima su bili u to vrijeme, lovu su prijebachili na Kajmanska ostrva ili drugde kao i vjecina takvog soja po CG.

Tako da razumijem tvoje nezadovoljstvo prema takvima, to bi ti bilo isto ka da si bio posilni Svijetu Grofu od Spuza, koji do nekoc nije imao cvonjka, a sad nezna sto ce s milionima. Tu proradi osionost, pa te gleda ka sto bi onaj gore reka kvazi tolumbu...

Rusi koje sam upoznao ja i igrom zivotnih okolnosti radio za njih malo (u vrijemenu kada nisu bili u CG), su vrhunski profesionalci u svom poslu, obrazovani i osvedocene patriote.
To nema veze sa tim tvojim Tajkunima...
Old 18-06-16, 10:52   #8
Derek_Trotter
Ko reskira profitira!

Derek_Trotter's Avatar

Ovi su daleko od tajkuna. To su oni koji su samo radili za pristojnu platu.

@Nabuko
Na konto tvoje price se sjetih jedne misli.
Kosarkaska reprezentacija nam je ogledalo stanja u drzavi a zenska rukometna je kako bi ta drzava trebala da izgleda
Old 18-06-16, 14:39   #9
igrarija
Banned

Kada jednog dana drzava bude drzava, a ne necija privatna prcija, sve ce to doci na svoje...

Da da za pristojnu platu ka i Svijeto...

Last edited by igrarija; 18-06-16 at 14:51..
Old 18-06-16, 14:44   #10
Derek_Trotter
Ko reskira profitira!

Derek_Trotter's Avatar

Za koga ces navijati tada ?
Old 18-06-16, 15:17   #11
igrarija
Banned

Za istog za koga i sad...

Za Brazil...
Old 20-06-16, 11:36   #12
savko12
MiM team Početnik

Registrovan: Jun 2014
savko12 uskoro postaje slavan

po meni ne treba navijati za tudju drzavu. Koliko god bila losa vlast i situacija u cijelini, ipak domovina je domovina
Old 20-06-16, 12:42   #13
boki70
MiM team Početnik

Registrovan: Feb 2008
boki70 na dobrome putu

Ja ne mogu da navijam protiv Srbije, no naprotiv, kad igra sa nekim (osim Crne Gore), bez obzira na nesojluk i izdajništvo crnogorskih srbijanaca koji kukali izgoreše da malena Crna Gora izgubi kad igra. Takvijem se nesojima u staru Crnu Goru zabranjivalo da nose crnogorsku kapu i brkove.
boki70 is offline   Reply With Quote
Reply

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules