MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Hobi i rekreacija > Putovanja

Notices

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 14-11-17, 22:36   #1
Javorka
MiM team Početnik

Registrovan: Oct 2015
Javorka uskoro postaje slavan
Default Tel Aviv-Jeruzalem..najjeftinije iz CG ka Izraelu...

Zanimaju me iskustva vas iz CG,,koji su bili u Izrael ....

Lično mi je preporučen polazak iz Dubrovnika do Tel Aviva a kasnije i u svojoj režiji autobusom prema Jeruzalemu....
Javorka is offline  
Reply With Quote
Old 15-11-17, 08:20   #2
Nabuko
Računam diskonte!

Nabuko's Avatar

Registrovan: May 2007
Nabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auru

Quote:
Originally Posted by javorka View Post
zanimaju me iskustva vas iz cg,,koji su bili u izrael ....

Lično mi je preporučen polazak iz dubrovnika do tel aviva a kasnije i u svojoj režiji autobusom prema jeruzalemu....
Јок Туркиш преко Истанбула. Ништа у својој режији него провјерена туристичка агенција која има искуства посебно ако је у питању ходочасничка тура.

Lumpenproletarijat, ta pasivna trulež najdonjih slojeva starog društva, biće delimično ubačen u pokret proleterskom revolucijom, ali će se po čitavom svom životnom položaju radije dati potkupiti za reakcionarna rovarenja.
Iz komunističkog manifesta.

Ne potcjenjujem ničije predispozicije za bavljenje politikom, ali treba znati da u društvima kao što je crnogorsko, harizmu često održava jedna pokorna struktura, koja brani njegovu harizmu zarad očuvanja sopstvenih interesa i želje da bude blizu vođe, predstavljajući sebe kao nezavisne posmatrače

Nevjerovatan je broj tzv. “nevladinih organizacija” u Crnoj Gori, bore se za prava tuljana, sibirskih tigrova, vjeverica, homoseksualaca, za čiste plaže, orlove i sokolove, trudnice, slijepce i osobe sa ravnim tabanima. To je znak da Crna Gora postaje moderna i civilizirana država ?
Nabuko is offline   Reply With Quote
Old 15-11-17, 19:31   #3
Javorka
MiM team Početnik

A koja je to provjerena turistička agencija ???

A što je problem sa odlaskom iz Dubrovnika ???

Ti imaš iskustva sa pomenutom destinacijom ??
Javorka is offline   Reply With Quote
Old 15-11-17, 21:08   #4
Nabuko
Računam diskonte!

Nabuko's Avatar

Registrovan: May 2007
Nabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auru

Туркиш је боља компанија а често и много јефтинија. У повратну је стоп овер кратак а у одласку прихватљив. Узми летове суботом полазак одлазак јер је обично због шабата много јефтиније. Око агенције нећу да рекламирам али се лако може прогуглати, имаш ове које сарађују са црквом и агенције које имају агенте који живе у Израелу много година.

Lumpenproletarijat, ta pasivna trulež najdonjih slojeva starog društva, biće delimično ubačen u pokret proleterskom revolucijom, ali će se po čitavom svom životnom položaju radije dati potkupiti za reakcionarna rovarenja.
Iz komunističkog manifesta.

Ne potcjenjujem ničije predispozicije za bavljenje politikom, ali treba znati da u društvima kao što je crnogorsko, harizmu često održava jedna pokorna struktura, koja brani njegovu harizmu zarad očuvanja sopstvenih interesa i želje da bude blizu vođe, predstavljajući sebe kao nezavisne posmatrače

Nevjerovatan je broj tzv. “nevladinih organizacija” u Crnoj Gori, bore se za prava tuljana, sibirskih tigrova, vjeverica, homoseksualaca, za čiste plaže, orlove i sokolove, trudnice, slijepce i osobe sa ravnim tabanima. To je znak da Crna Gora postaje moderna i civilizirana država ?
Nabuko is offline   Reply With Quote
Old 16-11-17, 01:11   #5
Javorka
MiM team Početnik

Potražiću sve ...Neću još da idem tamo ali želim da vidim najbolje opcije i najsigurnije.

Rekli su mi na airbnb da ima smještaj povoljan u sam Jeruzalem....a da je Tel Aviv užasno skup....

Ako imaš neke preporuke slobodno mi ispiši na privatne poruke....
Iako sada nijesam krenula da putujem, ne mogu od obaveza, a želja mi je što duže da ostanem kada odem tamo....

Hvala ti
Javorka is offline   Reply With Quote
Reply

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules